Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Priimamasis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Priimamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Priimamasis   Priimamasis Icon_minitimeTr. 01 07, 2009 1:15 pm

Jei kas atsitiko rašykite čia
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Priimamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Priimamasis   Priimamasis Icon_minitimeTr. 01 07, 2009 1:19 pm

-Laba diena-,mane iškrėtė spuogais ką daryti?*,klausia,.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Priimamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Priimamasis   Priimamasis Icon_minitimeTr. 01 07, 2009 1:21 pm

pasirausė po eleksyrus
-štai eleksyras nuo spuogų turėtų padėti-padavė
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Priimamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Priimamasis   Priimamasis Icon_minitimeTr. 01 07, 2009 1:21 pm

Andželina Džonson rašo:
pasirausė po eleksyrus
-štai eleksyras nuo spuogų turėtų padėti-padavė
-Ačiū,jau geriau..
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Priimamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Priimamasis   Priimamasis Icon_minitimeTr. 01 07, 2009 1:22 pm

-kiek vieną dieną išgerkite po šaukštelį
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Priimamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Priimamasis   Priimamasis Icon_minitimeŠt. 01 10, 2009 9:19 pm

Laba vakara as er jusu pamoka labai koja susitrenkaiu ir man atrodot man ja reiketu issgyditi galit padeti? gal ji luzo?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Priimamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Priimamasis   Priimamasis Icon_minitimeSk. 01 11, 2009 11:11 am

Astrid atejo i priimaji...
-Sveika.
Astrid priejo prie Miki ir padave jai knyga...
-Man atrodo, kad sioje knygoje turi buti parasyta kaip butu galima greit isgydyti tavo koja...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Priimamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Priimamasis   Priimamasis Icon_minitimeSk. 01 11, 2009 11:46 am

Adriana įėjo į primamąjį.
- Labas, - keistu balsu pasakė, ir pamatė patinusią Miki koją.
- Padėti? Episkey. Šitas burtažodis atitaiso padarytą žalą. Šiuo atveju tavo koją, - nusimanančiu balseliu išrėžė Adriana. - Pabandykit, aš neprisidedu, - išsišiepė ir atsisėdo ant kėdės šalia merginų.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Priimamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Priimamasis   Priimamasis Icon_minitimeSk. 01 11, 2009 2:45 pm

-Na pirma tavo koją reikia apžiūrėti- Andželina apžiūrėjus susirūpinusi pasakė- Kaulas skilo manau ne į skraidymo pamokas kuriam laikui tikrai negalėsi eiti o į kitas pamokas tai aš visiems raščiukus nunešiu gal tada nueik į palatą ir ten pe kitų žmonių komentarų viską sutvarkysiu. Gerai tu sutinki?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Priimamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Priimamasis   Priimamasis Icon_minitimeSk. 01 11, 2009 5:04 pm

Astrid isejo is priimamojo...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Priimamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Priimamasis   Priimamasis Icon_minitimeSk. 01 11, 2009 5:48 pm

Miki atsake gerai
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Priimamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Priimamasis   Priimamasis Icon_minitimeTr. 01 14, 2009 5:43 pm

Mergina įlėkė ir ėmė šaukti seselę. Niekam neatsiliepus Jess nubėgo prie seselės kambario.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Priimamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Priimamasis   Priimamasis Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 1:39 pm

Atėjo profesorė pražiojo burną ir pasakė:
-Sveiki sesele,man skauda galvą gal turite vaistų?
Profesorė pink atsisėdo ant minkštos sofutės ir laukė vaistų
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Priimamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Priimamasis   Priimamasis Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 1:54 pm

Atėjo Cho.Ji buvo visa kruvina;
-Man reikia į palatą-,tarė.Aš kraujuoju.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Priimamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Priimamasis   Priimamasis Icon_minitimePir. 01 19, 2009 4:51 pm

-Pink prašom raktas nuo saugyklos o tu Chang eik
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Priimamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Priimamasis   Priimamasis Icon_minitimePen. 01 23, 2009 9:39 am

Adriana įlėkė į priimamąjį su kraujuojančia pelėda ant rankų. Ši vos sukinėjo galvą. Buvo netekusi daug kraujo. Apsižvalgiusi mergina nieko nepamatė. Ji nulėkė į palatą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Priimamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Priimamasis   Priimamasis Icon_minitimePen. 01 30, 2009 4:15 pm

-Oi,oi,galvą skauda-,įėjusi Cho pradėjo rėkti.
-AAAAAAAAAA,KAIP SKAUDA-,suriko ant viso priimamojo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Priimamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Priimamasis   Priimamasis Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 2:51 pm

-Į palatą
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Priimamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Priimamasis   Priimamasis Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 5:25 pm

Adriana įslinko į priimąjį su Keite. Atsargiai padėjusi ją ant minkštasuolio sumurmėjo:
- Bliot. Na ir sunki tu... - susiraukė ir pamosavo seselei. - Radau ją.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Priimamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Priimamasis   Priimamasis Icon_minitimeSk. 02 01, 2009 6:20 am

Keit nerišliai kažką sumurmėjo,bet atsimerkti nepajėgė.Jai buvo lūžusi koja,kraujavo apdraskytas veidas.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Priimamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Priimamasis   Priimamasis Icon_minitimeSk. 02 01, 2009 8:12 am

- O, ir tu čia, - sumurmėjo nužvelgusi Keitę. - Visą naktį budėjau. Skauda? - pakėlė antakį. - Ar gali kas nors jai padėti?! - užriko rodydama į Keitę.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Priimamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Priimamasis   Priimamasis Icon_minitimeSk. 02 01, 2009 8:17 am

Keit bandė pakelti galvą,bet skausmas buvo nepakeliamas.
Ji įkvėpė oro ir lėtai sušnabždėjo:
-Ačiū.
Ji užmerkė akis ir vėl atsimerkė.
-Man...viskas gerai...Eik,nesirūpink...kai seselė ateis pasirūpins manimi...nevark su manim,viskas...bus...gerai.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Priimamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Priimamasis   Priimamasis Icon_minitimeSk. 02 01, 2009 8:18 am

Adriana prunkštelėjo.
- Bliot. Jau kliedi. Čiaupkis tiktais ir gulėk. Durna gal? - susiraukė ir atsisėdo šalia Keitės. Pradėjo ją apžiūrinėti. - Veidą mokėčiau išgydyti, koją taip pat. Galim pradėti, - gūžtelėjo pečiais ir atsargiai paėmė Keitę ant rankų. Lėtai, lėtai nunešė ją į palatą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Priimamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Priimamasis   Priimamasis Icon_minitimeKv. 02 12, 2009 4:44 pm

Chrisas padėdamas Lunai eiti įėjo su ja į ligoninės priimamjį ir apsižvalgė.
-Kai reikia gydytoja visada nėra.
Susiraukė pasodino Luną ant kušetės laukiamojo gale.
-Palauk,man rodos žinau kur vaistinėlė.
Jis nuėjo prie spintelės,pasilenkė ir atsidaręs ją pradėjo kuistis.
-Vuolia.Štai.
Priėjęs prie Lunos pradėjo atraitori jos kelnes.
-emm,nieko prieš?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Priimamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Priimamasis   Priimamasis Icon_minitimeKv. 02 12, 2009 4:44 pm

-Kaip ir ne,-nusisypsojo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Priimamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Priimamasis   Priimamasis Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Priimamasis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Ligoninės priimamasis
» Priimamasis
» Priimamasis
» Priimamasis
» Priimamasis

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Hogvartsas-