Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Jusu sukosenos

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Jusu sukosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos Icon_minitimeTr. 01 07, 2009 3:07 pm

Kokios jusu sukuosenos ,kokios sukuosenos jum grazu ir kokiu pacios noretumete xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jusu sukosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos Icon_minitimeTr. 01 07, 2009 3:24 pm

Pas mane kadangi veidas apvalus grifka ant sono,bet galiu nesiot ir per visa kakta ,noreciau butent tokios sukuosenos kokia ir turiu man grazu ;D


Paskutinį kartą redagavo Luna Lavgud, Tr. 01 07, 2009 3:27 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jusu sukosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos Icon_minitimeTr. 01 07, 2009 3:27 pm

Iškapyti plaukai, skalstymas per vidurį. :veryhappy
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jusu sukosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos Icon_minitimeTr. 01 07, 2009 3:29 pm

Buvau belekaip plaukus issikarpius paskui jau ataugo tiesus buvo tai kirpciukus nusikirpau xD
Bet graziai atrodo jeigu plaukai lb graziai iskarpyti ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jusu sukosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos Icon_minitimeTr. 01 07, 2009 3:36 pm

Jo. xD Temoj Vartotojų ft ar kaip ten foto mano yra. :D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jusu sukosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos Icon_minitimeTr. 01 07, 2009 3:42 pm

Agam :oD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jusu sukosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos Icon_minitimeTr. 01 07, 2009 4:08 pm

Šukuosena, nu ir tema man LOLASLOLASLOLASLOLAS Šeip plaukai buvo iškarpyti bet jau ataugo XD Dabar užtenka ryte iššukuot ir po kokios valandos bus susibangavę kaip su visokiom nesamoninguom priemonėm XD Bet garbanojęs gražei tik nepatinka man XDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jusu sukosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos Icon_minitimeTr. 01 07, 2009 4:15 pm

Na... Mano plaukai garbanų karalystė. Iš dalies didžiuojuosi tuo :oD . Veidas apvalus, todėl grifka ant šono, plaukai iškarpyti [[ Nuo ko jie dar labiau banguojasi xDD ]] . Jeigu kam įdomu, foto yra xDD. Norėčiau kokios įspūdingai gražios šukuosenos xDD.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jusu sukosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos Icon_minitimeTr. 01 07, 2009 5:39 pm

Labai dažnai tiesiog susirišusi plaukus gale, ar kokias kasytes prisidarau... Bet visi sako, kad man labai tinka palaidi plaukai LOLASLOLASLOLASLOLAS
Man irgi taip atrodo xD
Deja, retai kada taip vaikštau, nes turiu problemų su galvos oda... ;D Gaila.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jusu sukosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos Icon_minitimeTr. 01 07, 2009 5:42 pm

Adriana Dumbldor rašo:
Na... Mano plaukai garbanų karalystė. Iš dalies didžiuojuosi tuo :oD . Veidas apvalus, todėl grifka ant šono, plaukai iškarpyti [[ Nuo ko jie dar labiau banguojasi xDD ]] . Jeigu kam įdomu, foto yra xDD. Norėčiau kokios įspūdingai gražios šukuosenos xDD.



Buk emo :jega:
Tada tai visus pritrenksi ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jusu sukosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos Icon_minitimeTr. 01 07, 2009 5:44 pm

Na su mano plaukais pradejau ekperimentuot lb seniai gal kokiu 6-5 metu pasiemiau zirkles ir nusikirpau kai buvom su teta vienos namuose nusikirpau juos iki kaklo ;DD O Buvo iki alkuniu LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jusu sukosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos Icon_minitimeTr. 01 07, 2009 5:47 pm

Jėzau, baisu ;D
Mano šiuo metu žemiau alkūnių... Mama nori iki kaklo irgi nukirpt LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jusu sukosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos Icon_minitimeTr. 01 07, 2009 5:49 pm

xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jusu sukosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos Icon_minitimeTr. 01 07, 2009 9:06 pm

Pamenu, iki 3 klasės buvau tik kartą kirpykloje [[ Omg. xDD ]]. Vaikščiojau ilgais plaukais, kaip maurė. Paskui užsimaniau radikalių pokyčių [[ tuo metu kai patiko em0 ]] . Taigi nuėjau į kirpyklą žadėdama nusikirpti iki ausų. Bet nuėjus į kirpyklą išsigandau ir paprašiau grifkos. Va kas liko iš mano radikalių pokyčių xD. [[ antrą kartą rašau, bet nieko xD. ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jusu sukosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos Icon_minitimeKv. 01 08, 2009 2:52 pm

LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jusu sukosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos Icon_minitimeKv. 02 12, 2009 10:35 am

Lygūs balti plaukai. Su kirpčiukais ((pro kuriuos vos akys mano matosi)). Plaukai mano yra ligi alkūnių.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Jusu sukosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos Icon_minitimeKv. 02 12, 2009 2:32 pm

Plaukai truputį ilgesni nei iki alkūnių. Šviesiai rudi, bet vis tiek girdžiu nesąmonių, kad blondinė esu ;DDD Tiesūs, kas kartais labai knisa xD Dažniausiai palaidi ;DD Nemėgstu visokių įrišimų plaukams ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jusu sukosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos Icon_minitimeKv. 02 12, 2009 2:43 pm

Plaukai trumpi, iki kaklo. Visada banguojasi. (Kas labai uzknisa). O trodau kaip su salmu. xD Kirpciai ant sono. Man visai patinka ir tinka.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Jusu sukosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos Icon_minitimePir. 07 27, 2009 12:01 pm

Hmz.
Plaukai kiek žemiau sėdimosios xD
Normaliam apšvietime šokoladiniai rudos spalvos; saulėje ryyyyži xDDD; visur kitur - pilkšvai rudi.
5 klasėj išsireikalavau šviesių sruogelių. Tūūndra kirpėja nušviesino taip, jog aplinkiniai nusprendė kad aš pražilau. Tpfū, blūn. Thank God, greit ataugo xDDD
Pirmą kart nusikirpau gal 2-3 klasėj. Antrą 4-5. LOLASLOLASLOLASLOLAS Tiesa, buvau piktybinė. Leidau nukirpt minimaliai.. xDDD
Ilgaaaai nešiojau kasą/uodegą, cuz nemokėjau susitvarkyt su palaidais plaukais. xD
Bet pastaruoju metu ėmiau nešioti palaidus, ir man patinka, ir manau kad tinka (( praleiskim tą dalį, apie mamos svaičiojimus &c. xDDD ))
Iki 1,5 metų buvau beveik plika, o nuo 2 iki 4 atrodžiau išvis kaip pudeliukas xDDDDD
Šiaip, po to jie kaip ir išsilygino, bet kai nustojau rištis, vėl ėmė banguoti, priekyje smulkiau, o gale.. well, jie atrodo susivėlę ir viskas xDD
Metus mamai ploviau smegenus kad noriu kirpčių/juos turėsiu, ji buvo visom keturiom prieš, bet kai paskutinį kartą pasakiau, kad dar prieš išvarant norėčiau nusikirpt kirpčius, pasakė "kay". Mano pastangos visgi nebuvo bevaisės xDD
When I think about it.. Norėčiau spalvotų sruogelių. I mean, ne šviesių (( NO WAY. xDD)) ar tamsių ((Dar labiau NO WAY. xD)), o kažko ryškesnio.. Like.. A mix of green/red/orange&.. Pink maybe? Dunno xDDD



Šventas banane. Ar aš tiek pripezėjau apie plaukuoseną? LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Jusu sukosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos Icon_minitimePir. 07 27, 2009 12:07 pm

Ag - ROŽINĖ valdo. LOLASLOLASLOLASLOLAS





Nu mano. Tai apsurdas. xDDD
Dažniausiai nešioju keturių tipų šukuosenas:
* Kai tyngiu šukuotis, ar ką nors rištis nešioju tiesiog palaidais. Atrodo šlykščiai, bet taip nešioju TIK namie, tai didelių problemasų nepridaro.
*Kai reikia staigiai kur nors išeiti, į pardę, ar galva neplauta, susirišu ne į uodegą, bet su gumele padarau makaliųzę ir maunu. xDD
*Kai galva išplauta, ir reikia kažkur eiti, susikeliu grifkę ( iš kurios nekas belikę ) o likę plaukai palaidi. Atrodo mano galva bent jau padoriai.
*Mano mėgstamiausia, ir žinoma daugiausiai laiko užimanti šukuosena - susikelti grifkę, ir susisukti tikrą kuoduką. Norėčiau, kad plaukai būtų ilgesni, tada galėčiau su tais pagaliukais Made In China ar Japan naudoti. xDDDDDD Padoriausia šukuosena iš šių keturių.

O šiaip plaukai blondiniškai rudi. 4 klasėj buvau su vyšninėm sruogelėm. Visai norėčiau pakartot... (mm)

Tai tiek. xDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Jusu sukosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos Icon_minitimePir. 07 27, 2009 12:13 pm

Yeah, yeah. xDD
Sakau gal reikės kirpčius nusidažyd ryyyyškiai rožine. Arba oranžine. Nors ne. Šyytą paliksim vėlesniam laikui. Kai bent turėsiu reputaciją griovimui LOLASLOLASLOLASLOLAS

Di Chapelle rašo:
* Kai tyngiu šukuotis, ar ką nors rištis nešioju tiesiog palaidais. Atrodo šlykščiai, bet taip nešioju TIK namie, tai didelių problemasų nepridaro.

Ūū. Zis one is mai fave. Tiesa, amžinai iš tėvo/mamos pusės ateina komentarai, nors tokia plaukuosena net į balkoną galvos nekišu. *sigh* xDDDD
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Jusu sukosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos Icon_minitimePir. 07 27, 2009 12:24 pm

wuon tu fry, GO
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Jusu sukosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos Icon_minitimePir. 07 27, 2009 12:28 pm

Ag - būūūtent. Pink for ever and ever. xDDDDD

Kaede - Wow xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jusu sukosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos Icon_minitimePir. 07 27, 2009 12:37 pm

Ohkay, ohkay, that's not exact... i cut my hair off to shoulder lenght... BUT... sometime during autumn perhaps... i will cut my hair chin-long, make them curly and cut of bangs like VeVa's or so, because i just adore all those 50's (smirk)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jusu sukosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos Icon_minitimePir. 07 27, 2009 12:40 pm

Mano plaukai yra maždaug iki alkūnių. Biškį trumpesni gal. Esu tikra blooondinė. Vasarą mano durni plaukai nušviesėja, o žiemą patamsėja. Kai buvau maža plaukai buvo laaabai šviesūs.
Nugaroj jie garbanojas biškį, o iš priekio nelabai.
Į mokyklą dažniausiai einu su kasa. Patogu ir greita xD
neseniai buvau nusikirpus maždaug iki pečių. Tiko, bet ganėtinai buvo daug vargo su jais, todėl atsiauginau.
Visai norėčiau sruogelių kokių ryškesnių (mm)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Jusu sukosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Jusu sukosenos

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Jūsų klausimai [2]
» Jūsų nuomonė [2]
» Jūsų nuomonė
» Jūsų klausimai
» Daiktai ant Jūsų stalo.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-