Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Hogvartso Bokštai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Hogvartso Bokštai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso Bokštai   Hogvartso Bokštai - Page 18 Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 5:07 pm

- Nieko naujo.-Renesmee susimastė- Keista, kad mama dar neatsiuntė spiegliaus, kad neparašiau jai su Kalėdom...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso Bokštai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso Bokštai   Hogvartso Bokštai - Page 18 Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 5:10 pm

-Aš ir nerašiau bet nuo tėvų dovanų gi dar negavom,-nunarino galvą-Bet kaip visada po naujų
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso Bokštai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso Bokštai   Hogvartso Bokštai - Page 18 Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 5:13 pm

-O taip, - ji šyptelėjo.- Kaip tau su Jacobu?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso Bokštai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso Bokštai   Hogvartso Bokštai - Page 18 Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 5:14 pm

-Tarp manęs ir jo nieko nėra,ir niekada nieko nebus ( kaip ir su J>>>>),-nusijuokė-AISKU??
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso Bokštai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso Bokštai   Hogvartso Bokštai - Page 18 Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 5:18 pm

-Aš taip nemanau- šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso Bokštai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso Bokštai   Hogvartso Bokštai - Page 18 Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 5:21 pm

-Kaip tu nesupranti jis turi merginą ir yra isimylėjes. Puikiai žinai, kad tarp manęs ir, jo niekada nieko nebus..
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso Bokštai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso Bokštai   Hogvartso Bokštai - Page 18 Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 5:25 pm

- Man vistiek taip neatrodo.- sumurmėjo Renesmee.- Kaičiam tema
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso Bokštai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso Bokštai   Hogvartso Bokštai - Page 18 Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 5:44 pm

-Tikrai keičiam, tai ką dar man nori papasakoti?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso Bokštai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso Bokštai   Hogvartso Bokštai - Page 18 Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 5:46 pm

- Net nežinau, laukiu skraidymo pamokos, o tu?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso Bokštai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso Bokštai   Hogvartso Bokštai - Page 18 Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 5:46 pm

-Taip tikrai ir aš laukiu
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso Bokštai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso Bokštai   Hogvartso Bokštai - Page 18 Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 5:47 pm

- Aš dar nežinau ar mane priėmė, o tu?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso Bokštai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso Bokštai   Hogvartso Bokštai - Page 18 Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 5:48 pm

-Aš apie tai negalvoju
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso Bokštai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso Bokštai   Hogvartso Bokštai - Page 18 Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 5:49 pm

- Nes tavo galva užkimšta kitais dalykais...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso Bokštai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso Bokštai   Hogvartso Bokštai - Page 18 Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 5:50 pm

- Manau jau metas grįžti į savo bokštus, nes jau vėlu.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso Bokštai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso Bokštai   Hogvartso Bokštai - Page 18 Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 5:51 pm

-Tikrai taip jau vėlu, bet aš nenoriu dar ten į bokštą žiūrėti į susiraukusią Bella
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso Bokštai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso Bokštai   Hogvartso Bokštai - Page 18 Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 5:52 pm

- Tai tu į ją nežiūrėk, bet aš jau einu- Renesmee apkabino Ahani ir nuėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso Bokštai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso Bokštai   Hogvartso Bokštai - Page 18 Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 5:52 pm

Ahani nuėjo paskui sesę
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso Bokštai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso Bokštai   Hogvartso Bokštai - Page 18 Icon_minitimeSk. 01 03, 2010 5:34 pm

T užsikėrioplėjo į bokštus. Nelaukusi iškėlė lazdelę.
- Morsmodre! [rodos šitas ;DDD] - Ir tamsiame danguje sužibo tamsos ženklas. - Na va. - išsišiepė ir iš viršaus nusitaikė į mišką.
- Incendio! - lauką nušvietė didelė šviesa, kai miškas ėmė degti.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso Bokštai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso Bokštai   Hogvartso Bokštai - Page 18 Icon_minitimeSk. 01 03, 2010 5:38 pm

- Niice, iki pilnos laimės užtektų nužudyt vieną vaiką.
Sukikeno, paskui atsivilkus Bekė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso Bokštai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso Bokštai   Hogvartso Bokštai - Page 18 Icon_minitimeSk. 01 03, 2010 5:40 pm

- Galima. - uoliai linktelėjo Tally. Tada nutaikė lazdelę į sieną. - Bombarda. - ši ėmė griūti. - Ups... biški persistengiau.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso Bokštai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso Bokštai   Hogvartso Bokštai - Page 18 Icon_minitimeSk. 01 03, 2010 5:43 pm

Rebeka į šalimais esančius bokštus paleido keletą Bombardų, bokštų blokai krito žemėn ant, tarkim, iš pilies vejamų pirmakursių.
- Rodos, apačioj kažkas po biškį juda. Einam?
Kilstelėjo antakį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso Bokštai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso Bokštai   Hogvartso Bokštai - Page 18 Icon_minitimeSk. 01 03, 2010 5:45 pm

- Jėj jėj jėj - ėmė šokinėti T. Tada nurimo. - Mhm.. dar pakeliui ką susprogdinsim. - nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso Bokštai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso Bokštai   Hogvartso Bokštai - Page 18 Icon_minitimeSk. 01 03, 2010 5:47 pm

Bekė sukikeno ir ėmė leistis iš bokštų.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso Bokštai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso Bokštai   Hogvartso Bokštai - Page 18 Icon_minitimeSk. 01 03, 2010 5:48 pm

Tally niūniuodama nustriksėjo laiptais apačion.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso Bokštai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso Bokštai   Hogvartso Bokštai - Page 18 Icon_minitimeSk. 01 03, 2010 5:49 pm

Jacobas nusekė paskui jas.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Hogvartso Bokštai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso Bokštai   Hogvartso Bokštai - Page 18 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Hogvartso Bokštai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1819Pereiti prie : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

 Similar topics

-
» Hogvartso Bokštai [2]
» Hogvartso bokštai
» Bokštai
» Hogvartso mokykla.
» Hogvartso virtuvė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Hogvartsas-