Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Baras...

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Baras... - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 19 Icon_minitimePen. 03 06, 2009 2:00 pm

- Iki, - pamojo Mel. Atsidususi, atsisėdo ant kedės ir pasirėmė į barą. Toliau šaukšteliu darinėjo pyragaitį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 19 Icon_minitimePen. 03 06, 2009 2:55 pm

Kelly Mattan rašo:
[[saugosiu, saugosiu xDD]]
-Nu man tai blogai yra. Pati žinai kas blogai... Ir nuo ko. Ir kas tą dalyką padarė...
[[TU man šiandien pasakojai, kad A mane tipo kabino, nes tu tipo sakei, kad tu jį ir aš jį, nes manau, kad tu PRISI.]]



[Leciau ir i PM Gali paaiskint apie ka cia? LOLASLOLASLOLASLOLAS ]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 19 Icon_minitimePen. 03 06, 2009 3:10 pm

-Sveiki,-pasisveikino
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 19 Icon_minitimePen. 03 06, 2009 3:17 pm

[Tarp kitko-Gatsai ,ko vakar pabegai is kiauro?Pasijauciau kiap idiote.xD]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 19 Icon_minitimePen. 03 06, 2009 3:31 pm

[[Ateik čia, nenoriu viena būt xDD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 19 Icon_minitimePen. 03 06, 2009 3:36 pm

-Labas Mel!!!! Ir Lu!!!!!Kaip smagu jus čia matyti... Mel, man ugninės butelį.-keistai džiaugsmingos nuotaikos tarė Kelly.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 19 Icon_minitimePen. 03 06, 2009 3:39 pm

Mel krūptelėjo.
- Žmogelas, tu ką? - prunkštelėjo ir nužvelgė Kelly. Iš spintelės ištraukusi butelį, jį atkimšo ir pastūmė Kellei.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 19 Icon_minitimePen. 03 06, 2009 3:47 pm

[[ As cia dar esu? ;DDD ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 19 Icon_minitimePen. 03 06, 2009 3:50 pm

[Kelly tarp kitko manes cia ner.xD LOLASLOLASLOLASLOLAS ]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 19 Icon_minitimePen. 03 06, 2009 3:50 pm

[[Kaitlin, Tu žinai geriau kur esi kur ne ;) ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 19 Icon_minitimePen. 03 06, 2009 3:51 pm

[[ Ne ;DD Gerai tipo cia manes nera.]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 19 Icon_minitimePen. 03 06, 2009 3:53 pm

[[Aaaa... LOLASLOLASLOLASLOLAS px galvojau kad tu dar čia Lu xDD]]
-Dziekui labai...-tarė Melannei ir truktelėjo iš butelio.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 19 Icon_minitimePen. 03 06, 2009 3:54 pm

- Kas buvo? - sukrizeno Mel ir apsižvalgė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 19 Icon_minitimePen. 03 06, 2009 8:07 pm

-Manes klausi?-paklause Kel.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 19 Icon_minitimePen. 03 06, 2009 8:52 pm

- o ką mes čia dar turim? - išsišiepė Mel ir lyg ieškodama atsakymo apsižvalgė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 19 Icon_minitimeŠt. 03 07, 2009 6:54 pm

-Nu teìsybe,-sukrizenusi tare.-Man ko tai linksma siandien...-dar pridure ir uzsiverte buteli.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 19 Icon_minitimeŠt. 03 07, 2009 7:07 pm

Suny isirowe prie baro:
-man ko nors nuo ko pasigerciau, paprase ir sedo sale Kel,-labuka, apkabino drauge...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 19 Icon_minitimeŠt. 03 07, 2009 7:25 pm

- O su manim sveikintis nereikia? - išsižiojo Mel ir susiraukė. - Neduosiu, - parodė liežuvį.
- Tu net nepilnametė, - nusijuokė blogio juoku. [[xD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 19 Icon_minitimeSk. 03 08, 2009 3:41 pm

[[Jūs čia visi gyvi dar? LOLASLOLASLOLASLOLAS]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 19 Icon_minitimeSk. 03 08, 2009 4:35 pm

[[Jo gyvi XD]]
Kel atsigere dar gurksneli ir paklause Suny:
-Ar mums verta buti bestem?-atsiduso.Ir išėjo.


Paskutinį kartą redagavo Kelly Mattan, Pir. 03 09, 2009 5:16 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 19 Icon_minitimeSk. 03 08, 2009 6:12 pm

Mia atėjo:
-laba
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 19 Icon_minitimeSk. 03 08, 2009 6:14 pm

Tom atėjo;
-laba
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 19 Icon_minitimeSk. 03 08, 2009 6:14 pm

- Sveiki, - pasisveikino Mel. - Norėsit ko nors? - paklausė ir pastūmė atėjusiems po kainoraštį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 19 Icon_minitimeSk. 03 08, 2009 6:17 pm

Markas įėjo į užeigą.
- Sveikos ir sveiki, - akinamai išsišiepė ir prisėdo prie Mios.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 19 Icon_minitimeSk. 03 08, 2009 6:17 pm

Tom tarė:
-Žinoma. Aš tomas.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Baras... - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 19 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Baras...

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1940Pereiti prie : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Baras
» Baras...
» Baras
» Baras
» Baras

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Kiauliasodis ir Skersinis Skersgatvis-