Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD   Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Icon_minitimeAntr. 02 24, 2009 6:31 pm

Nu nezinau kelinta karta dar edintinsiu ;DD Tj vot esu Guoda.. man 1o **** keiktis moku... Vel neparasiau vienuolikaaaaaaa... Tj wot esu kazkokia pamisus.. Kuriai stogas visad nuvaziaves.. ir kuri puse savo gyvenimo praleidzia prie Hp knygu ir PC. ;DD Esu zinot kokia? O gi galima sakyt Trenkta. Bet koopintsiu Angel nedatrenkta ;D Tj va. Kazkodel esu is kaunuooo ;DDDDDDDD Amzinai geriu mineralini "Geras" ;D Nes man jis skaunus. ;D Tj va megstu kazka daryti su Photofiltru [[ Ne kokia programa, bet man patinka tokia lengvaaa ;D ]] ir PhotoScpae [[ Nu si trupoti sunkesne Bet poh. ]]
Tj kaip sakiau daznaio keikiuos nelaiku ir ne vietui daznaisuai vartoju tokius "Blet, Poh ir t.t. Nereikia cia viesinti" Kazkodel manau vienintele kuri megsta matiekka.. ;DDDDD Kaip sakiau esu paciuozus.. Ir kazkokia lope ;D Kaip ir sakiau...
Tj va ir daznai daznai skaitauu Hp. O cia mano megiemu knygu sarasiukas. ;D
Tiltas i Terabitija [[ Nes filmas patiko ;D ]]
Hp [[ Jei ne Hp sio daikto cia nebutu ;DD]]
Tuneliai, taip pat gylibes. [[ Seip jei kam rupi gilybiu neskaiciau ;D]]
Lauros visos dalys ;D [[ Nu ir ne visas skaiciau ;D ]]
Auksinis komposas ir kitos dalys. [Na tiesa sakant skaiciau tik pirma ir tai ne visa ;D]
Na duagiau nezinau ;D ai dar patiko
Nebaigtas dienorastis [[knyga nereali, bet yra tokiu nesvankybiu. Bet pom. ;D ]]
Ir ir ir **** pamirsau pavadinima ai vaaa
Visokios ANIME knygos.
Tj va. Kaip sakiau esu Anime gerbeja. Na gerai nesakiau ;DDDD
Mano megstamas filmai yra nu ica bus ir serailu
The O.C [[ Lietuviskas pav. yra Po Kalifornijos saule. Patinka to del kad aktoriai geri ir tai otks fysnas ;D ]]
Across The universe [[ Vot lietuvisko pav. nezinau ;DD Labai labai fainassss.. Rekomenduoju paziuret ;D ]]
"Herojai" [[ Kaip zinot toks serialas ;DDDD Kuris man labiau patinka nei Daktaras Hausas. ]]

Susiekimas su UAB Guoda
Skypas: Fm_guoda (( Parasykit kas esat. ))
Gmail: Jaustuke@gmail.com
Mus rasite:
Kaunas: Šiaures pr. 31-50 xD


FOTO:


Spoiler:


Paskutinį kartą redagavo Lucy Black, Št. 04 04, 2009 9:23 pm. Redaguota 7 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD   Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Icon_minitimeAntr. 02 24, 2009 6:44 pm

Labai jau trumputis aprašymas.
Norėtųsi sužinoti daugiau. ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD   Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Icon_minitimeAntr. 02 24, 2009 6:45 pm

Klausk! Labai tingėjau rasyti ;D Nu ok bandysiu ilgint.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD   Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Icon_minitimeAntr. 02 24, 2009 6:46 pm

Kokius burelius lankai?
Ką mėgsti daryti laisvalaikiu?
Mėgstamos tavo pravardės.
ir pnš. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD   Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Icon_minitimeAntr. 02 24, 2009 6:54 pm

Neseniai meciau "Daile" Dabar linksmas burelis yra Sedejimas prie PC ;D Klausyti muzikos ir ziureti labai pamegta filma. Taip esu Cookie, Happy!*, Nematoma, Pamirsta, Durnike.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD   Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Icon_minitimeAntr. 02 24, 2009 6:58 pm

vo jau visai kitas reikalas. ;D
Šiaip vat fainas toks aprašymas, daug sužinom apie tave. (:
Vat mano tėvai dabar ant tokio slenkščio skyrybų, bet aš kažkaip dar nepergyvenu, gal dar neatėjo iki smegeninės, kad kažkas čia gali būt.
Faina pravardė "Nematoma" xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD   Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Icon_minitimeAntr. 02 24, 2009 7:02 pm

Aciu. Vat kai moksej sedejau ir bandem lyst prie bernu ant manes sako
-Tu esi nematoma ir buk tokia! Tai tada ir kilo pravarde Nematoma.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD   Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Icon_minitimeAntr. 02 24, 2009 7:28 pm

Įdomus aprašymas. ;D
Beje sveika.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD   Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Icon_minitimeAntr. 02 24, 2009 7:31 pm

Aciu. ;>
Sveikute. :)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD   Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Icon_minitimeTr. 02 25, 2009 12:25 pm

Oo, maniau, kad tau daugiau metukų ;D Anyways, ne amžius svarbiausia.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD   Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Icon_minitimeTr. 02 25, 2009 12:47 pm

Tikrai manei? ;D
As "Maze" ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD   Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Icon_minitimeTr. 02 25, 2009 12:48 pm

Tikrai ;D Visi mažiais buvom xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD   Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Icon_minitimeTr. 02 25, 2009 3:52 pm

Kiek tau? :)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD   Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Icon_minitimeTr. 02 25, 2009 3:56 pm

12 ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD   Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Icon_minitimeTr. 02 25, 2009 4:35 pm

Neka daugiau ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD   Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Icon_minitimePen. 02 27, 2009 9:51 pm

Editinau.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD   Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Icon_minitimeŠt. 02 28, 2009 10:49 am

Kaitlin Black rašo:

-Tu esi nematoma ir buk tokia! .


Cia norejo tave izeisti? :@
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD   Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Icon_minitimeŠt. 02 28, 2009 6:22 pm

Nžn.
Bet man įstrigo "NEMATOMA"
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD   Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Icon_minitimeAntr. 03 03, 2009 1:57 pm

Lb faina iš aprašymo atrodai xD. O dėl tėvų tai tau nelabai pasisekė... Užuojauta...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD   Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Icon_minitimeAntr. 03 03, 2009 2:02 pm

Rimtaj? ;D
Na taip. Bet as jau pamirstu ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD   Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Icon_minitimeAntr. 03 03, 2009 5:45 pm

As tave tikrovej maciau, "Guoda", :P
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD   Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Icon_minitimeTr. 03 04, 2009 1:17 pm

Nu ir? ;D.
Mattt...... Edintinsiu....
Ir beje kasnors gla noresi kas is kauno i Meet'a eit?
Gal kokia kiTA SAVAITE i Akra......
Mel? kaip manai? ;DDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD   Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Icon_minitimeTr. 03 04, 2009 3:37 pm

Uoj ne, mano tėvai prieš tokius dalykus ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD   Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Icon_minitimeTr. 03 04, 2009 6:58 pm

Kode? ;DDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD   Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Icon_minitimeTr. 03 04, 2009 7:19 pm

Iš kur aš žinau 🤣 Tiesiog prieš.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD   Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Luc aprasymas ;? Kitaip Guodos xD

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Sheilos Jensen aprašymas
» Larisa kitaip Kornė ;Ddd

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Novelės, atvykimai ir pnš.-