Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Brenda

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Brenda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Brenda   Brenda Icon_minitimeTr. 02 25, 2009 2:28 pm

Labdiena xD Nu mano vardas - Vaida, pavardės nesakysiu, nes pakui googlej ismetines.. xD Gyvenu Ukmergėj, mokausi A.Smetonos gimnazijoje, 1c (9) klasėj. Įeinu į dvylikos geriausiu mokyklos mokinių dvyliktuka.. xD Jau baigiau muzikos mokykla (aciu dievui), groju ant fortepijono, laisvalaikiu - gitara. Mano hobis - siuvinėjimas ir knygu skaitymas. Lankau chora, ekologijos bureli (vaikai nesiukslinkit!), dizaino bureli. Paskutiniu metu daugiausiai laiko praleidziu prie kompiuterio.. (turiu priklausomybę xD). Jei dar kas domina, klauskit xD


Okey, sugalvojau dar ka dadet xD Mano zodiakas mergelė, man 16 m. xD Turiu mazesnia sese - prietranka.

Mano ft. xDD (Čia kad linksmiau butu xD)
http://tinypic.com/view.php?pic=se5e11&s=5
http://tinypic.com/view.php?pic=2monqy0&s=5
http://tinypic.com/view.php?pic=2py4xap&s=5
http://tinypic.com/view.php?pic=6dthqr&s=5
http://tinypic.com/view.php?pic=ta0zmr&s=5
(kaime dukstam xD)


Paskutinį kartą redagavo Brenda Black, Tr. 02 25, 2009 2:43 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Brenda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Brenda   Brenda Icon_minitimeTr. 02 25, 2009 2:33 pm

Kiek čia visų panašių į visus xDD
Įeinu į dvylikos geriausiu mokyklos mokinių dvyliktuka.. kaip kažkas sakė, neveltui varnė LOLASLOLASLOLASLOLAS
Jetau, kaip noriu dizainą lankyt :inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Brenda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Brenda   Brenda Icon_minitimeTr. 02 25, 2009 2:33 pm

As vs p[amirsdavau Smetonos pavarde.. Sakydavau..: nu kaip tas.. grietine xD

uhu.. Gitara ;] :inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Brenda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Brenda   Brenda Icon_minitimeTr. 02 25, 2009 2:35 pm

Mel, siais metais du kart tam dizaine buvau.. xD Nk gero, tik pavadinimas grazus xD O del mokslu, tai nzn.. Reik uzsitikrint gera ateiti.. xD

Fleur, aha uhu xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Brenda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Brenda   Brenda Icon_minitimeTr. 02 25, 2009 2:36 pm

Very fainas žmogus. Ekooloogė. Kažkada ir aš ant šito buvau pasinešus, bet užkniso ieškoti šiukšlinių, tai grįžau prie senų įpročių xDD.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Brenda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Brenda   Brenda Icon_minitimeTr. 02 25, 2009 2:36 pm

Man irgi gražiai skamba. Bet visitek, įdomu būtų nueit nors kartą xD
Teisingai mąstai ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Brenda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Brenda   Brenda Icon_minitimeTr. 02 25, 2009 2:45 pm

Mes tai su draugais buvom net ekologu - pagoniu - hipiu bureli sukure.. xD Tik kad viskas pasibaigdavo isgertuvem parkeli, tai sia veikla nutraukėm.. xD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Brenda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Brenda   Brenda Icon_minitimeTr. 02 25, 2009 3:21 pm

Geras, jau maniau kad skaitantis žmonės išmirę. LOLASLOLASLOLASLOLAS🤣 💋
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Brenda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Brenda   Brenda Icon_minitimeTr. 02 25, 2009 3:35 pm

Labas. As daznai Ukmergej bunu, nes ten mano mociute gyvena, o drauge smetonke mokynas! Bet jai 17/18 m.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Brenda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Brenda   Brenda Icon_minitimeTr. 02 25, 2009 4:53 pm

Di, ir as jau buvau bepradedanti taip manyt, saunu, kad tokiu akmens amziaus zmoniu dar yra. xD :inlove:

Kaitlin, labas, labas xD Šaunu xD Koks drauges vardas? Dviliktoke jinai?
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Brenda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Brenda   Brenda Icon_minitimeTr. 02 25, 2009 4:59 pm

Kaip žeuriai. Tu tp už mane vyresnė :| 🤣
Malonu pagaliau sužinoti ką per vieną į savo giminę prijungiau LOLASLOLASLOLASLOLAS
O šiaip tai dar viena grožė, blyyn :inlove:
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Brenda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Brenda   Brenda Icon_minitimeTr. 02 25, 2009 5:50 pm

Groožis. ;>
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Brenda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Brenda   Brenda Icon_minitimeTr. 02 25, 2009 6:07 pm

Angel, aisku vyresne :liezuvis: xD
Dėkuj. :inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Brenda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Brenda   Brenda Icon_minitimeTr. 02 25, 2009 7:45 pm

Noo ji 11-toke. Jos vardas Kristina. :)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Brenda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Brenda   Brenda Icon_minitimeTr. 02 25, 2009 8:23 pm

Labai grazios foto :] Man patiko :oD
Dvylikos geriausiuju? :surprised :shock:
kokias knygas skaitai daugiausiai? Kokios patinka ir kokios ne ;D
Papasakok apie save daugiau ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Brenda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Brenda   Brenda Icon_minitimeKv. 02 26, 2009 1:34 pm

Kaitlin, mano sulej laabai daug Kistinu..

Milei, dekuj. :)
Daugiausiai skaitau psichologines, apie gyvenimo vertybes knygas..
Tokias kaip "Alchemikas", "Veronika ryžtasi mirti", "Lukas" (nereali, jei dar neskaitei - butinai perskaityk), "Avineliu tylejimas", "Kinrožės žiedas", "Rugiuose prie bedugnės", "Zahiras" (Gal jau pastebejai, kad megstu Paulo Coelho knygas) ir daug daug kitu..
O nemegstamos.. em, tokiu tikriausiai retai pasitaiko.. xD Siaip leksti romanai ne prie sirdies.. :)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Brenda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Brenda   Brenda Icon_minitimeKv. 02 26, 2009 4:05 pm

as ir megstu Paulo Coelho knygas, pas mane namie ju kolekcija xDD :inlove: grazuolytea tjum xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Brenda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Brenda   Brenda Icon_minitimeKv. 02 26, 2009 4:09 pm

Aha, as ir kolekcija turiu.. xD Pavaro jisai.. xD Fainai kad irgi megsti jo knygas :) Dėkuj. 💋
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Brenda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Brenda   Brenda Icon_minitimePen. 02 27, 2009 5:22 pm

i sweikata xDD :D :inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Brenda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Brenda   Brenda Icon_minitimePen. 02 27, 2009 9:47 pm

Geras knygas skaitai. ;>
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Brenda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Brenda   Brenda Icon_minitimeŠt. 03 14, 2009 12:36 pm

Dėkuj. ;}
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Brenda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Brenda   Brenda Icon_minitimeKv. 03 26, 2009 5:39 pm

Asnicar patinka? ;]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Brenda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Brenda   Brenda Icon_minitimeTr. 04 01, 2009 2:13 pm

Seniau patiko, dbr em.. jau pabodo, bet siaip nk.. :)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Brenda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Brenda   Brenda Icon_minitimeSk. 08 30, 2009 10:37 am

"Lukas"- nerealna ;D Teko su ja susidurti tai žiauriai patiko.
Bet šiaip draugiška ir nerealiai realiai graži ;**
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Brenda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Brenda   Brenda Icon_minitimeKv. 01 28, 2010 1:07 pm

Hem, dėkui ;DD Jo, Lukas nereali knyga, dar nesenai skaičiau Hemingvėjaus "Atsisveikinimas su ginklais", tai gale knygos zliumbiau (o tai laaabai retai pasitaiko) xDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Brenda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Brenda   Brenda Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Brenda

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

 Similar topics

-
» Brenda Black saugykla nr. 24

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-