Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Rosalie ;]]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Rosalie ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Rosalie ;]]   Rosalie ;]] Icon_minitimeTr. 02 25, 2009 2:54 pm

Tjaigi taigi,
Esu Egle.;]Cia ju lb daug pastebejot jau xD.Man 12.Drauges sako kad atrodau kaip 14. LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS .Juokinga,aisku taip atrodo tik del grifkos ,nes si sendina. LOLASLOLASLOLASLOLAS .Mhm esu Oziaragis.Tjaigi uzsisipyrusi.;]Kai kas nors uzsirauna,tam buna dar blogiau.Jei kas nors ka nors apie mane negraziai pasako,tas sulaukia stumimo 8 metus i prieki. :evil: .Nekenciu,saves savo vardo ir keliu draugiu kurios tipo labai geros ir artimos mano drauges.Is dalies nekenciu Kaledu,jei ne jos mano vardas nebutu Egle.Kuom cia detos kaledos?,ok as gimiau per jas. :weard: .Daznai prisikabineju prie ivairiu zmoniu,tiek mergu tiek bernu.Turiu dede kuriam 17 ir ji pazysta visa shule.Galbut ir esu tokia savimi pasitikinti.Jeigu koridoriuje ka nors pastumiu,nueinu net nepasiziurejusi.MAN neidomu ka apie mane mano kiti.Visada elgiuosi lengvabudiskai ,pykstuosi su mokytojais ir daznai su draugemis.Draskau "tevams "akis.Visi sako kad esu keista,bernai baidosi. ;/ ;/ ;/ ;/ .Kas keisto yra tureti burnoj iskarto du mazus ledinukus? :mistrust: .Kodel visi prikimba del tokio dalyko ir stebisi"Ei ziurek eina pana su dviem ciulpinukais burnoj.Sudenos.
Gana cia apie tokias pievas :D .Nelankau jokios popamokines veiklos.Neidomu. :P .Turiu daug laisvo laiko,ir per ji gadinu akis prie kompiuterio.Daznai iseinu i lauka.Megstu bloga ora.Toki kaip lietus,zaibai.graustiniai ir t.t.Megstu tokius filmus kaip"Lemoni Sniketo istorijos."Tdl nes jie liudni.Bet man patinka. :D
******************
Tiek,apie mane.;]
Siek tiek pic: ;]
Tik nezinau ar jos jus patenkins nes mano visos pic shudinos.
;) Ci apkarpyta xD
https://2img.net/h/oi42.tinypic.com/28buy9z.jpg
Ta ir kazkokia liewa ;[
https://2img.net/h/oi44.tinypic.com/wb9fdf.jpg
Sita ir kzk,,;(
https://2img.net/h/oi42.tinypic.com/2ym60aw.jpg

Edytas:


Megstamiausia spalva-violetine.
Vezancios dainos-Kevin Rudolf&Lil Wyane-Let it Rock.
Britney Spears-Circus
Florida-Right now.
SMDB-Woman.
Mantas-Ciuozki.
Pussycat Dolls-Top of the world.
Rihanna -Take a bow. :nata:

Neseniai pradejau stumt vos ne ant visu klasiokiu,o jos galvoja kad as angelas ir jos mano bestes.
As tokiaaa BLOGAAAAAAAA. :blushing:
Stumiu ant KELIU[Tipo keliu xD] bernu,is kur jie tai suzinojo?Gal is Mano elgesio.?!?!?!??!xD

As esu zmoniu tampymo meistre.Kas pagalvojo kad uztenka neziuret i ta zmoga ir jis UZSITAMPO? :biggrin:


Paskutinį kartą redagavo Jessica Lavgud, Pen. 04 03, 2009 4:47 pm. Redaguota 4 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Rosalie ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie ;]]   Rosalie ;]] Icon_minitimeTr. 02 25, 2009 3:00 pm

Megstu bloga ora.Toki kaip lietus,zaibai.graustiniai ir t.t. :inlove:
Labai graži panelė ;]
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 29
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Rosalie ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie ;]]   Rosalie ;]] Icon_minitimeTr. 02 25, 2009 3:21 pm

naisė. :inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Rosalie ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie ;]]   Rosalie ;]] Icon_minitimeTr. 02 25, 2009 5:23 pm

Dq 💋
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Rosalie ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie ;]]   Rosalie ;]] Icon_minitimeTr. 02 25, 2009 5:45 pm

Naisas. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Rosalie ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie ;]]   Rosalie ;]] Icon_minitimeTr. 02 25, 2009 6:13 pm

Is nuotrauku nepasakyciau, kad jau tokia blogiuke esi.. xD Groožis. :inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Rosalie ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie ;]]   Rosalie ;]] Icon_minitimeTr. 02 25, 2009 6:27 pm

gerule egliuska klasioke manjo ir drauge...pazystu ja nuo ketjuriu metju, nepakartojama :jega: :D
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Rosalie ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie ;]]   Rosalie ;]] Icon_minitimeTr. 02 25, 2009 6:42 pm

Dar viena Eglė ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Rosalie ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie ;]]   Rosalie ;]] Icon_minitimeKv. 02 26, 2009 1:45 pm

Aha dar viena.;]]]
Dq visoms,;]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Rosalie ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie ;]]   Rosalie ;]] Icon_minitimePen. 02 27, 2009 12:35 pm

OMG. Kiek tu eglių ;D?
Esi labai graži ;>
Jo aš ir pasakyčiau kad tau Keturiolikąą ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Rosalie ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie ;]]   Rosalie ;]] Icon_minitimePen. 02 27, 2009 4:17 pm

Daug Egliu daug . :D
Dq ;]
:D
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Rosalie ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie ;]]   Rosalie ;]] Icon_minitimePen. 02 27, 2009 6:06 pm

Wawawywa kokia nerealybė,tikrai atrodai kaip 14 ar netgi 15.
Aišku čia gerąja prasme. xD~
Grooožė bei mielybė 💋
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Rosalie ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie ;]]   Rosalie ;]] Icon_minitimePen. 02 27, 2009 6:08 pm

Alpstu nuo tokiu pagyrimu ;]]] :D
Dekuij dekuij. :oD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Rosalie ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie ;]]   Rosalie ;]] Icon_minitimeAntr. 03 03, 2009 3:17 pm

Nu tikrai, labai fainas žmogus;D Irgi mano klasiokė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Rosalie ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie ;]]   Rosalie ;]] Icon_minitimePen. 03 06, 2009 1:54 pm

:D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Rosalie ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie ;]]   Rosalie ;]] Icon_minitimeTr. 03 25, 2009 5:18 pm

Edytas ,;]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Rosalie ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie ;]]   Rosalie ;]] Icon_minitimePen. 04 17, 2009 3:36 pm

Apsikakinau.Ablomas. :shock:


Paskutinį kartą redagavo Rosalie Lavgud, Pen. 04 17, 2009 4:18 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Rosalie ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie ;]]   Rosalie ;]] Icon_minitimePen. 04 17, 2009 3:40 pm

Man neatidaro jokių klausimų :mistrust: xDDD


Paskutinį kartą redagavo Mattew Arrizon, Pen. 04 17, 2009 3:59 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Rosalie ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie ;]]   Rosalie ;]] Icon_minitimePen. 04 17, 2009 3:58 pm

LOLASLOLASLOLASLOLAS
Verkiantis bachūas,ateikit pažiūrėėėėt,kaina 5 galeonai,susimokat man LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Rosalie ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie ;]]   Rosalie ;]] Icon_minitimePen. 04 17, 2009 4:00 pm

Kur matai tokį tiženą? ;/ xDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Rosalie ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie ;]]   Rosalie ;]] Icon_minitimePen. 04 17, 2009 4:02 pm

Oi keptas fazanas,gausi galvon už editinimus xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Rosalie ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie ;]]   Rosalie ;]] Icon_minitimePen. 04 17, 2009 4:04 pm

Apie ką tu? *klin klin. wantme.* LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Rosalie ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie ;]]   Rosalie ;]] Icon_minitimePen. 04 17, 2009 4:10 pm

Hey,anybody??Nieks nematė? xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Rosalie ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie ;]]   Rosalie ;]] Icon_minitimePen. 04 17, 2009 4:11 pm

Ko nematė? LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Rosalie ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie ;]]   Rosalie ;]] Icon_minitimePen. 04 17, 2009 4:11 pm

OK.


Paskutinį kartą redagavo Rosalie Lavgud, Pen. 04 17, 2009 4:19 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Rosalie ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie ;]]   Rosalie ;]] Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Rosalie ;]]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Rosalie Lavgud
» Rosalie Lavgud saugykla nr.8845

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-