Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
tipo Suny xDD

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



tipo Suny xDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: tipo Suny xDD   tipo Suny xDD Icon_minitimeKv. 02 26, 2009 7:28 pm

As esu Saule, su pawarde neknisiu jums proto... :D Man 12 m.(metu ne metru :D )gywenu Silutikei, einu i pamario pagrindeska, i 6a klasikea, su Egle/Luna, nesu moksliuke bet ir nesiwelku prie paskutiniu 8) kai kurie sako, kad esu draugiska, kiti sako, kad esu boze ir lope belekoke, o as jums nieko nesakysiu ir liepsiu patiems nuspresti koke as jums atrodau, negaliu pasakyt kada buwo mano laimingiausi gywenimo metai nes mano manymu pradzios baisios, pabaigos liudnos, o wyduryje werda linkmas tikrasis gywenimas, tai dar palauksiu ir paziuresiu koks bus tas manjo gywenimo widurys... :veryhappy
As kaip ir wisi normalus zmones turiu mama teti ir dar sese, nors ji juo nebegywena namie kartu, tik kartais atwaziuoja, kai jai reikia uniwersitete klaipedoj laikyti egzaminus, o siaip ji su draugu gywena Liuksemburge, labai myliu sawo sese, nes tik jai galiu patiketi sawo paslaptis ir problemas kurias ji man padeda issprest, stai jos foto:
http://tinypic.com/view.php?pic=b62gqq&s=5
turiu du katinus ir suni, suo bokseris maisytas su wilksuniu, wardas joa Rokis: http://tinypic.com/view.php?pic=25u2q8z&s=5
cia jo foto, jo daug nefotkinom nes jis labai patrakes ir loja jis yra namu sargas, labai ji myliu :inlove: :inlove: :inlove:
Mano katinas Čipsas kuriam jau keturi metai, nuo pat mazo katjiniuko gyweno kartu, iseidawo i lauka, o dabar jam priklauso wisa musu gatwe, jau ne wiena syki gruzo po karo su kaimynu katinu, o per paskutini kara ji nupyle (ta kaimynu katina) taigi dabar jis kontroliuoja wisa gatwe, nemegsta maudyniu, bet kai maudau tupi ramiai nes supranta kad jam reikia but swariam, nes kitaip negales eiti pas Pupa, jo panele o cia Čipsulio fotkes, nes ji labai daug fotkinu:
http://tinypic.com/view.php?pic=2hi9jzt&s=5
http://tinypic.com/view.php?pic=2e54fwy&s=5
http://tinypic.com/view.php?pic=1zb3x2w&s=5
o cia jis tame medyja, musu kieme:
http://tinypic.com/view.php?pic=11hv334&s=5
Naujausias pusiau ne manjo augintinis katinas Šimtas, jis yra seses, o ji i sawo namus kowo gale ji isskraidins, bet jis toks linksmutis, labai swelnus ir panasus i suni nes jis gaudo sawo audega, pradeda nei is sio nei is to begioti ir raliuoti po wisa kambari, o as sakau kad mes su juo ruosiames formules wienas lenktynems, as wairuosiu o ji begs priekyje xD o stai ir jo foto, cia manjo dalis biski ne i tema bet katinukas matosi, ji labai sunku nufotkint:
http://tinypic.com/view.php?pic=1ieweh&s=5
http://tinypic.com/view.php?pic=f2pi00&s=5
http://tinypic.com/view.php?pic=2djukbd&s=5
Lankau silutes muzikalke, groju sjum fortepijonu, kitais metais ja baigsiu 💃 , megstu skaityti, luzau kai skaiciau Dzordzijos Nikolson ispazintys, skaiciau wisas jos knygas ir puse ju tjuriu... Turiu priklausomybe: PC!!!!!! 😄 :D
mano megstami ir kotokie dalykiukai:
negaliu gywenti be muzikos :muzika:
esu priklausoma nuo draugu 😄
diewinu kapucina :)
nekenciu sawo muzikos mokytojos :x
bet megstu groti :P
esu skorpijonas ir esu gimus ziurkes metais, del to kai kas pasako kad as ziurke neapsirinka ir as tam papriestarauti negaliu nes as gimus ziurkes metais LOLASLOLASLOLASLOLAS :roll:
as prisipazinti kad as buti pakwaisusi del mandarinu ir apelsinu :jega: :veryhappy
Me diewinti anglu kalba :inlove:
Saule megsta eiti i lauka ir ten trankytis, bet jai tewai neleidiza kai ten salta nors ir kaip ji noretu, jie sako kad ji gali susirgti, o Saule su jais susipyksta ir taip i lauka neiseina...
As nekenciu sawo paltuko su kuriuo as waiksciojau istisa ziema, bet pagaliau as waikstau su striuke
Meldziuosi alahiui (ar kaip ten jis) nes waikelis jezus manes neosklauso ir kai as paprasiau jo, kad snd butu silta ir saule, buwo salta ir lijo, taigi nuo sios dienos (2009-03-06) as meldziuosi alahiui, garbe alahuliui, bet jai jis manes neisklausys as ji iswadinsiu lopu, koks jis turbut ir yra xDDD
jai sitame pranesime daug smailu tai reiskia kad man gera nuotaika xDD
Wat cia kelios fotkes (fotkes greiciausiai neapdirbtos todel nes as siuo metu tingiu tai daryti :oD ):
http://tinypic.com/view.php?pic=2wch2s4&s=5
http://tinypic.com/view.php?pic=sgn1xl&s=5
http://tinypic.com/view.php?pic=6gdm60&s=5
Pazadu dar pildysiu... :jega:
ten kur papildysiu rasysiu paryskintai 😄


Paskutinį kartą redagavo Suny Dilemun, Št. 03 14, 2009 9:43 pm. Redaguota 7 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 29
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

tipo Suny xDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tipo Suny xDD   tipo Suny xDD Icon_minitimeKv. 02 26, 2009 7:31 pm

whau
pas tave kambary čia tokios sienos? :inlove:
šiaip tai niasa photkės. :jega:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



tipo Suny xDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tipo Suny xDD   tipo Suny xDD Icon_minitimeKv. 02 26, 2009 7:36 pm

joa, pati daziau, nusipirkau dazu uzdengiau lowa ir rezultatas...
nejuokauk as gywa tragedija :isteric:
Ugly me! :isteric:
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 29
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

tipo Suny xDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tipo Suny xDD   tipo Suny xDD Icon_minitimeKv. 02 26, 2009 7:39 pm

eik eik fainai, kad pati darei, vistiek savas menas savam kambary whaū :inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



tipo Suny xDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tipo Suny xDD   tipo Suny xDD Icon_minitimeKv. 02 26, 2009 7:45 pm

njum tai gal ir pripazystu, bet tewus del sawo wardo wisa likusi gywenima esiu xDD
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

tipo Suny xDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tipo Suny xDD   tipo Suny xDD Icon_minitimeKv. 02 26, 2009 7:47 pm

Gražutė! :inlove:
Fainas atrašymas, tu man įdomi pasirodei xDD
Liux :inlove: ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



tipo Suny xDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tipo Suny xDD   tipo Suny xDD Icon_minitimeKv. 02 26, 2009 7:52 pm

aciuz, tik nesuprantu kaip as galiu but idomi? xDD tjum ir grazi xDD
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

tipo Suny xDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tipo Suny xDD   tipo Suny xDD Icon_minitimeKv. 02 26, 2009 7:54 pm

Tū čią nemęluok, bą ąteisių yr sūbąksnosiū! xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



tipo Suny xDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tipo Suny xDD   tipo Suny xDD Icon_minitimeKv. 02 26, 2009 7:59 pm

baksnok, nes as nemeluoju xDD :inlove:
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

tipo Suny xDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tipo Suny xDD   tipo Suny xDD Icon_minitimeKv. 02 26, 2009 8:01 pm

Nū gęrąi, ruoškys, ąš ąteinū! xDD
:inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



tipo Suny xDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tipo Suny xDD   tipo Suny xDD Icon_minitimeKv. 02 26, 2009 8:05 pm

dawai pasiruosiau, mano adresas silute zalgirio 10, namas, prie namu suo, zali wartai xD
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

tipo Suny xDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tipo Suny xDD   tipo Suny xDD Icon_minitimeKv. 02 26, 2009 8:07 pm

Ūū...
Būs dą lęngveu xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



tipo Suny xDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tipo Suny xDD   tipo Suny xDD Icon_minitimeKv. 02 26, 2009 8:09 pm

gal dar ir rakta nuo namu duot? LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



tipo Suny xDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tipo Suny xDD   tipo Suny xDD Icon_minitimeKv. 02 26, 2009 8:13 pm

Tau tikrai 12? O.o
Labai graži, ir aplamai, labai įdomus žmogutis pasirodei :jega:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



tipo Suny xDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tipo Suny xDD   tipo Suny xDD Icon_minitimeKv. 02 26, 2009 8:18 pm

ko as cia wisoms idomi pasirodziau, klauskit atsakysiu ir idomi nebebusiu, joa man dwylika, lapkricio 14 d. sukako xDD o ka atrodziau kaip 10 :(
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

tipo Suny xDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tipo Suny xDD   tipo Suny xDD Icon_minitimeKv. 02 26, 2009 8:22 pm

Gąlį xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



tipo Suny xDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tipo Suny xDD   tipo Suny xDD Icon_minitimeKv. 02 26, 2009 8:26 pm

o kaip tu siulai man tau ji padauot? LOLASLOLASLOLASLOLAS :D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



tipo Suny xDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tipo Suny xDD   tipo Suny xDD Icon_minitimePen. 02 27, 2009 7:42 am

Grazi mergaite, ir vardas labai grazus :inlove: Siaip tokia faina pasirodei.. :)
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

tipo Suny xDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tipo Suny xDD   tipo Suny xDD Icon_minitimePen. 02 27, 2009 1:01 pm

Ū ąš tąū niękų nęsiųlaū! xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



tipo Suny xDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tipo Suny xDD   tipo Suny xDD Icon_minitimePen. 02 27, 2009 1:16 pm

Suny Light rašo:
ko as cia wisoms idomi pasirodziau, klauskit atsakysiu ir idomi nebebusiu, joa man dwylika, lapkricio 14 d. sukako xDD o ka atrodziau kaip 10 :(

Ne, pamaniau, kad vyresnė.
Įdomi, nes įdomi xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



tipo Suny xDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tipo Suny xDD   tipo Suny xDD Icon_minitimePen. 02 27, 2009 2:14 pm

xDD joa as wiresne, nemeluok, as kaip snargle atrodau :(
xD as isdomi xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



tipo Suny xDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tipo Suny xDD   tipo Suny xDD Icon_minitimePen. 02 27, 2009 4:21 pm

Linksma Saule musu ;].
Tik kad gandai visokie sklaidos....
:D
esu skorpijonas ir to nekenciu, nes wisur raso, kad skorpai yra tipo sexy, o as tokia tikrai nesu!!!! :| xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



tipo Suny xDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tipo Suny xDD   tipo Suny xDD Icon_minitimePen. 02 27, 2009 5:19 pm

Luna:
xDDD bet tikrai wisur taip raso, wisokiose knygose, kuriu pas mane prigrusti namai xDD njum ir lnksmuolytea :inlove: :D
Brenda:
tjum irgi grazutea :inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



tipo Suny xDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tipo Suny xDD   tipo Suny xDD Icon_minitimePen. 02 27, 2009 6:09 pm

Suprantu suprantu LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



tipo Suny xDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tipo Suny xDD   tipo Suny xDD Icon_minitimePen. 02 27, 2009 8:39 pm

ka tjum sjupranati??? :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





tipo Suny xDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tipo Suny xDD   tipo Suny xDD Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

tipo Suny xDD

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD
» Suny Black
» Suny Light saugykla nr.15

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-