Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
About us Liusi/Kamilė ;}

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



About us Liusi/Kamilė ;} Empty
RašytiTemos pavadinimas: About us Liusi/Kamilė ;}   About us Liusi/Kamilė ;} Icon_minitimeŠt. 02 28, 2009 1:05 pm

Tai va,mano vardas Kamilė. Man 15 metų. Dažnai shūlėj vadina tiesiog-Kame. Gyvenu Alytuj.Mokausi Dzūkijos vidurinėj mokykloj. Mėgstu piešti,dainuoti bei šokti. esu padūkusi,bet ir draugiška bei linksma. Mėgstu draugus kurie turi humoro jausmą,galima su jais dažnai paplepėti. Esu kartais keistoka. ieškau draugų rato,noriu turėti draugų iš įvairių miestų. Mano gyvenimo kredo ~ Neperšokęs per duobę,nesakyk op. ;}

Mėgstamiausi :
Daininkės : Pink,Rihanna,Byonce,Leona Lewis.
Daininkai : Sasha Son daugiau nebežinau. XDD
Spalva : Juoda,alyvinė,violetinė,raudoa,geltona.
Muzika : Dažniausiai Pop'as.Angliška ir Lietuviška,nekenčiu Rusiškos.

Kas dar domins paklauskit. ;]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



About us Liusi/Kamilė ;} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About us Liusi/Kamilė ;}   About us Liusi/Kamilė ;} Icon_minitimeŠt. 02 28, 2009 1:08 pm

Laabas ;>
Alytuj gyveni? ;>
Aš kaunę.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



About us Liusi/Kamilė ;} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About us Liusi/Kamilė ;}   About us Liusi/Kamilė ;} Icon_minitimeŠt. 02 28, 2009 1:09 pm

Labas,taip Alytuj,bet greti turėčiau kraustytis. ;]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



About us Liusi/Kamilė ;} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About us Liusi/Kamilė ;}   About us Liusi/Kamilė ;} Icon_minitimeŠt. 02 28, 2009 2:53 pm

Kūr? ;>
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



About us Liusi/Kamilė ;} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About us Liusi/Kamilė ;}   About us Liusi/Kamilė ;} Icon_minitimeŠt. 02 28, 2009 3:22 pm

Į Daniją. ;} :inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



About us Liusi/Kamilė ;} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About us Liusi/Kamilė ;}   About us Liusi/Kamilė ;} Icon_minitimeŠt. 02 28, 2009 3:34 pm

Zeba, tada zn turbut Simna? xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



About us Liusi/Kamilė ;} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About us Liusi/Kamilė ;}   About us Liusi/Kamilė ;} Icon_minitimeŠt. 02 28, 2009 4:34 pm

Jo žinau,mano kažkoios giminės Simne gyvena. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



About us Liusi/Kamilė ;} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About us Liusi/Kamilė ;}   About us Liusi/Kamilė ;} Icon_minitimeŠt. 02 28, 2009 4:35 pm

Uu tai atvarykk susitiksim mazu xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



About us Liusi/Kamilė ;} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About us Liusi/Kamilė ;}   About us Liusi/Kamilė ;} Icon_minitimeŠt. 02 28, 2009 4:50 pm

Tai bandysiu,turėtumėm neužilgo važiuot pas tas gimines ten jų gimtadienis ar kas. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



About us Liusi/Kamilė ;} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About us Liusi/Kamilė ;}   About us Liusi/Kamilė ;} Icon_minitimeŠt. 02 28, 2009 5:04 pm

P kas jie toki? Gal as pazystu.. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



About us Liusi/Kamilė ;} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About us Liusi/Kamilė ;}   About us Liusi/Kamilė ;} Icon_minitimeŠt. 02 28, 2009 5:43 pm

Aš jų beveik neatsimenu tik vardus - Eliza ir Jonas xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



About us Liusi/Kamilė ;} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About us Liusi/Kamilė ;}   About us Liusi/Kamilė ;} Icon_minitimeŠt. 02 28, 2009 7:29 pm

Ble.. Jonu tai nemazai zinau xDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





About us Liusi/Kamilė ;} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About us Liusi/Kamilė ;}   About us Liusi/Kamilė ;} Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

About us Liusi/Kamilė ;}

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

 Similar topics

-
» Liusi Raudž saugykla nr.778

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-