Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Klausimas. xD [Akiniai]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Amelia Halliwell
Amelia Halliwell



Vardas : Eglė
Pranešimų skaičius : 303

Klausimas. xD [Akiniai] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimas. xD [Akiniai]   Klausimas. xD [Akiniai] - Page 2 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 10:40 am

Aš tai ankščiau labai bijodavau nešioti akinius, tai būdavau tik prie pc ir mokykloj, kai žiūrėdavau į lentą tik užsidėdavau, o gal prieš porą mėnesių nusprendžiau pabandyti - užsidėti ir išeiti tik į laiptinę, o po to nusiimti. Bet visai pamiršau kaip buvai nusprendusi ir ėjau su jais į parduotuvę ir namo grįžau, nenusiėmiau jų. Ir nuo to laiko visada juos nešioju į mokyklą ir man visai nesvarbu ką kiti sakys (nors replikų nebuvo). Dabar be akinių išvis negaliu, regėjimas silpnėja po dvi dioptrijas kiekvienais metais, tai va... o su akiniais jaučiuos žymiai geriau ir labiau pasitikiu savim. :)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Klausimas. xD [Akiniai] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimas. xD [Akiniai]   Klausimas. xD [Akiniai] - Page 2 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 6:56 pm

Aš nešioju, visa laiką, nuo pirkimo dienos ;D
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Klausimas. xD [Akiniai] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimas. xD [Akiniai]   Klausimas. xD [Akiniai] - Page 2 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 9:47 pm

Nereikia man, bet visai norėčiau. Tfu tfu tfu. :DD atrodau protinga su akiniais. :DDD
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Klausimas. xD [Akiniai] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimas. xD [Akiniai]   Klausimas. xD [Akiniai] - Page 2 Icon_minitimeKv. 12 02, 2010 7:00 pm

Nešioju nuo 4klasės, nes nematau į tolį. Turiu užsidėti kai žiopsau į lentą, prie pc sėdžiu ar šiaip tv. Bet dabar man jie žiauriai patikti, nes atrodau gražesnė tai ri nešioju :Dd
Atgal į viršų Go down
Lilija Smit
Lilija Smit



Vardas : M
Pranešimų skaičius : 185
Female Amžius : 34

Klausimas. xD [Akiniai] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimas. xD [Akiniai]   Klausimas. xD [Akiniai] - Page 2 Icon_minitimeKv. 12 02, 2010 8:24 pm

tai db kai kurie pradėjo dėl mados nešioti akinius, nors jiems nereikia xDDD
pvz šituos:
Klausimas. xD [Akiniai] - Page 2 Leoglasses
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 38

Klausimas. xD [Akiniai] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimas. xD [Akiniai]   Klausimas. xD [Akiniai] - Page 2 Icon_minitimePen. 12 03, 2010 11:25 am

Man tokie gražūs baisiai.Coxoniški tokie.. bet netinka daugumai xD
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Klausimas. xD [Akiniai] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimas. xD [Akiniai]   Klausimas. xD [Akiniai] - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 27, 2011 11:15 am

Tam-tadadada-dam-daaaaam! Ag'as oficialiai įstojo į keturakių klubą. xD Nors ištisai man jų nešioti kaip ir nereikia, vistiek nešioju. Prilipo kažkaip. Atrodau tokia gera, rami, protinga, o tada... BAM! Surprise psycho attack! 8D
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Klausimas. xD [Akiniai] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimas. xD [Akiniai]   Klausimas. xD [Akiniai] - Page 2 Icon_minitimeSk. 01 30, 2011 6:24 pm

Nenešioju. Tikėkimės, niekada nenešiosiu. Nes nenoriu. Visai prastai atrodyčiau... niu. bet kas žino... ak :{
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Klausimas. xD [Akiniai] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimas. xD [Akiniai]   Klausimas. xD [Akiniai] - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Klausimas. xD [Akiniai]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Klausimas dėl...
» Gyvybės ir mirties klausimas. Vieno gyvybės kito mirties. Arba abiejų mirties. Ai krč svarbu ir tiek xDDD

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-