Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Laisvas pokalbis: Penktas! xD

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 6:14 pm

Aš blogiukė, aš blogiukė! xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 6:15 pm

Aš!?!? xDD
Tai žinoma, kad aš. Tu manęs tiek nepažįsti... Gal ir atrodau gerutė, bet tokia nesu. xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 6:16 pm

Aik jau... Blogiuke esu !
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 6:18 pm

Aš tuo labiau. Šian klasioko kuprinė skrido per langą, nes jis pasakė Miglė myli Roką. xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 6:19 pm

O mano klasioko kuprinė seniai mergų tūliko klozete trunyja xDD
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 6:20 pm

O vat aš gerietė xDDD
Nors ne visada xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 6:22 pm

xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 6:22 pm

Ai va šian dar klasiokas grasino, kad išoks per pirmo aukšto langą, ir prašė, kad kas pastumtų, žinoma jis juokavo, o aš įsibėgėjusi jį išstūmiau. Kai krito jis. xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 6:26 pm

Ir aš taip būčiau dariusi. ;D Bet mūsų bernai žino, jog su klasiokėmis geriau neprasidėt xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 6:27 pm

Po to gulėjau pusny kokį gerą pusvalandį. xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 6:27 pm

-Oj.Mum siandien su vienu klasioku kliuvo mes zaidem kortom ir pradejo metytis ir ten netyciau kiti klasiokai sedejo prie lango atidaryto ir kortos pro langa išskrido, aciu dievui kad nieko nereiekjo daryt paasikinom tipo kad mes netyciau ir t.t. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 6:37 pm

O reikėjo vieną kitą kaltinti xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 6:39 pm

Pas mus normali klase mes nesipesam. xD Tik kai va kai kortos uzknisa taj visko buna, jos skarido ir t.t.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 6:45 pm

O pas mus ne tik kortos skraido xDD Kartai ir koks mokinys xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 6:55 pm

O ble! xD
Prisimenu praitus metu... Tai neklausk. Mano klasiokas prisipazino kad isimylejo mano beste, ji taip isigando kad isejo is mokyklos xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 7:00 pm

xD
Na pas mus tai taip nedaro xD Pas mus kaip tik tuomet meilinasi xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 7:01 pm

Man rodos mes jau turim grupes suskirste kitam planui ;D dabar belieka laukt zmoniu kurie nores but ;D
...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 7:02 pm

Vo ;D
Uzkieteja blogiukai [kurie bus tik blogi ir nebus geri]
Uzkieteja gerieciai [kurie bus tik geri ir nebus blogi]
Zmones kuriuos bus galima keitineti i gerus ir blogus [ta prasme neautralius kuriuos uzkerejus tampama blogu arba geru]
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 7:35 pm


Citata :
Zmones kuriuos bus galima keitineti i gerus ir blogus [ta prasme neautralius kuriuos uzkerejus tampama blogu arba geru]
gal man būtų galima šį kartą pasirinkti trečia variantą?xDDDDD
mūhūhūhūhąhąhąhą
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 7:48 pm

Aš šį kartą noriu būti gera LOLASLOLASLOLASLOLAS.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 7:51 pm

Ir žinot ką? Maiklas bus užkietėjas blogietis LOLASLOLASLOLASLOLAS.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 7:57 pm

Eikit sau, aš irgi prie blogiečių būsiu 8) xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 8:00 pm

LOLASLOLASLOLASLOLAS. Geriečių nebeliks LOLASLOLASLOLASLOLAS. Ir žinot ką? Diegas bus totalus blogietis LOLASLOLASLOLASLOLAS. O Joe - gerietis. Va. Mes dailiai pasidalinom LOLASLOLASLOLASLOLAS.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 8:00 pm

As tarp Gerieciu. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 8:40 pm

Di Chapelle-Delacour rašo:

Citata :
Zmones kuriuos bus galima keitineti i gerus ir blogus [ta prasme neautralius kuriuos uzkerejus tampama blogu arba geru]
gal man būtų galima šį kartą pasirinkti trečia variantą?xDDDDD
mūhūhūhūhąhąhąhą
Tai reik jau skyreili sukurt ;DDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Laisvas pokalbis: Penktas! xD

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 340Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Laisvas pokalbis ;DD (3)
» Laisvas pokalbis.
» Laisvas pokalbis.
» Laisvas pokalbis ;DD
» Laisvas pokalbis ;DD (2)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-