Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Laisvas pokalbis: Penktas! xD

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Icon_minitimeAntr. 03 17, 2009 5:51 pm

Jos paleistuvės, todėl juokingos. Nors ne. Čia irgi prie erotinių xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Icon_minitimeAntr. 03 17, 2009 6:06 pm

Gosh. xD
Mano frazės jokingiausios... pvz.: Žinutės - paleistuvės, nebūk gaidys - būk gaidienė ir pan. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Icon_minitimeAntr. 03 17, 2009 6:10 pm

Ką jau padarysi LOLASLOLASLOLASLOLAS xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Icon_minitimeAntr. 03 17, 2009 6:14 pm

Aš gi linksmų plaučių žmogus, ane? xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Icon_minitimeAntr. 03 17, 2009 6:16 pm

Mhm. Ne tk plaučių, bet ir pažūrių xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Icon_minitimeAntr. 03 17, 2009 6:18 pm

xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Icon_minitimeAntr. 03 17, 2009 6:19 pm

Nenorit niekur susitikt? Keith dingo, ir mano pramoga dingo xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Icon_minitimeAntr. 03 17, 2009 6:20 pm

Mano naujoji frazė: "I'm made in WC" LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Icon_minitimeAntr. 03 17, 2009 6:22 pm

Atkreipkit dėmesį. Ilgiau paanalizavus, galima viską išsiaiškinti apie Letės gyvenimą xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Icon_minitimeAntr. 03 17, 2009 6:27 pm

BŪTENT XD
Mano gimtinė neapsakomai graži. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Icon_minitimeAntr. 03 17, 2009 6:30 pm

Tell me about it... xD
Lankiausi ne kartą. Ir taip sakant, ilgai patupėjau xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Icon_minitimeAntr. 03 17, 2009 6:33 pm

Bet nemano WC'e xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Icon_minitimeAntr. 03 17, 2009 6:38 pm

Vistiek, iš dalies tavo gimtinėj xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Icon_minitimeAntr. 03 17, 2009 6:57 pm

mano gimtinė gražensnė už tavo wc xD
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Icon_minitimeTr. 03 18, 2009 4:20 am

LOLASLOLASLOLASLOLAS
pz,pavarot xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Icon_minitimeTr. 03 18, 2009 6:04 am

O iškur žinai? Juk nesilankei pas mane niekad :cheers: xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Icon_minitimeTr. 03 18, 2009 6:12 am

Labas rytas.
ką veikiat? xD
Aš jau bėgsiu į šūle.

Man pamokos nuo 9 val. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Icon_minitimeTr. 03 18, 2009 12:17 pm

Laba ryta. Kaip tau fainiai ;(. Man nuo 8 pamokos ;(.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Icon_minitimeTr. 03 18, 2009 12:22 pm

Grįžau, Šiandien darėm Matiekos testą. Tai kažkaip nesitikiu kad viskas bus gerai xD Adri, kelintokė dabar Tu? xD
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Icon_minitimeTr. 03 18, 2009 2:03 pm

Aš,nors neturiu laiko,bet rytais užbėgu kartais prie pc,kadangi retkarčiais pirmos pamokos nebūna,pvz antradieniais,trečiadieniais ir penktadieniais,toks jau tas tvarkaraštis.
O šiaip šią savaitę budim šūlėj,o mes su dar dviem klasiokėm dar ir rųbinėj,tai reikia į pirmas vaikščiot pamokas,odžiu nekas...

Nuobodybė,veikiam ką nors,dw?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Icon_minitimeTr. 03 18, 2009 2:12 pm

Hello Everyone.
Šiandien man ir buvo Matkės testas xD.
Tikiuosi,pasisekė man su tuo testu xD.
O šiaip viskas Ok xD.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Icon_minitimeTr. 03 18, 2009 2:37 pm

nžn
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Icon_minitimeTr. 03 18, 2009 2:53 pm

Gal kas turit kompe twiligt'a? Knyga ta prasme..
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Icon_minitimeTr. 03 18, 2009 3:10 pm

Hey hey hey xD
Nžn kaip kiti, bet aš tai jau tikrai ne xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Icon_minitimeTr. 03 18, 2009 3:11 pm

Aš ir ne.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 29 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Laisvas pokalbis: Penktas! xD

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 2940Pereiti prie : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Laisvas pokalbis ;DD
» Laisvas pokalbis ;DD (2)
» Laisvas pokalbis ;DD (3)
» Laisvas pokalbis ;DD (4)
» Laisvas pokalbis (6)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-