Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Laisvas pokalbis: Penktas! xD

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Icon_minitimeKv. 03 19, 2009 7:28 pm

Hey. xDDD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Icon_minitimeKv. 03 19, 2009 8:21 pm

Adriana Dilemun rašo:
LOLASLOLASLOLASLOLAS.
Kai smagiai. Su mielu noru atvaryčiau xD. Pažiūrėt, kaip Di tąąsomą LOLASLOLASLOLASLOLAS. Blyyn. Rimtai xDD. Jaučiu kaitais metais aš ir į dramkę varysiu, nes kaip supratau, daugiau jokių vaidinimų su mūsų auklėtoja LOLASLOLASLOLASLOLAS. Kažkada taip smagiai vadinom. Aš ragan buvau. Žinokit rožę gavau LOLASLOLASLOLASLOLAS 🤣.

blią nafik bėk iš pamkių antradienį, aš pernakvot priimsiu LOLASLOLASLOLASLOLAS🤣
nes mama mano negalės tėvas irgi, nieks nepamatys mano aktorinių sugebėjimų mirčioti ir tampytis LOLASLOLASLOLASLOLAS🤣
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Icon_minitimePen. 03 20, 2009 12:26 pm

Hay
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Icon_minitimePen. 03 20, 2009 4:18 pm

Laba diena/vakaras! xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Icon_minitimePen. 03 20, 2009 5:54 pm

Visi isijungit LTV ir sirgit uz Maaariu ;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Icon_minitimePen. 03 20, 2009 6:32 pm

Hay lavonai und gyvieji. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Icon_minitimePen. 03 20, 2009 6:33 pm

Labas lavonas xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Icon_minitimePen. 03 20, 2009 6:33 pm

:biggrin:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Icon_minitimePen. 03 20, 2009 6:56 pm

Mel: tu lavonas, ar aš lavonas? xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Icon_minitimePen. 03 20, 2009 6:58 pm

Labas lavonas.
Nu tai mąstyk logiškai, gyvasis sveikina lavoną xD
Karočia LOLASLOLASLOLASLOLAS Labas! xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Icon_minitimePen. 03 20, 2009 7:00 pm

Tai tu mąstyk su kuo šneki: ar su protingu žmogumi ar durną kaip sakant blondine ( 8) )
Manau, kad tu nemąstai.
O Dą... aš lavonas blondas.
NU ką. Prisistatau.
Kandonė Blondienėnė. ( čia mane toki varda pavarde draugės sugalvojo )
Kietai ane? (happy) xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Icon_minitimePen. 03 20, 2009 7:03 pm

Dabar tu būsi kieta, Kandone xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Icon_minitimePen. 03 20, 2009 7:05 pm

Būtent.
Eina sau, kokią man ger'ysimo nuotaika. 8)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Icon_minitimePen. 03 20, 2009 7:06 pm

Tai gerai xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Icon_minitimePen. 03 20, 2009 7:17 pm

Tai gerai, kad gerai. Jei blogai tai blogai, nes blogai. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Icon_minitimePen. 03 20, 2009 7:19 pm

Va kur logika. Ir kaip tai sugalvojai? xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Icon_minitimePen. 03 20, 2009 7:20 pm

Logiškai pamasčius beleką rašiau, bet pavadinkime tai protu. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Icon_minitimePen. 03 20, 2009 7:20 pm

LOLASLOLASLOLASLOLAS
Žiū, grynas oras tau padeda xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Icon_minitimePen. 03 20, 2009 7:21 pm

Prašyčiau nesijuokti gerai? xD
Oras man kaip deguonis. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Icon_minitimePen. 03 20, 2009 7:24 pm

O oras kartais ir nėra deguonis? xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Icon_minitimePen. 03 20, 2009 7:29 pm

Ne oras ne deguonis.
Kažkaip kitaip yra skaitant.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Icon_minitimePen. 03 20, 2009 7:30 pm

Nu ten kažkas su deguoniu dar, bet esmė vistiek ta pati xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Icon_minitimePen. 03 20, 2009 7:34 pm

Niet. xD
Deguonis visai kitaip yra. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Icon_minitimePen. 03 20, 2009 7:39 pm

Nu nesvarbu xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Icon_minitimePen. 03 20, 2009 7:47 pm

Oras kuriame sklando dujos, viena iš ju deguonis. xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 32 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Laisvas pokalbis: Penktas! xD

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 3240Pereiti prie : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Laisvas pokalbis ;DD
» Laisvas pokalbis ;DD (2)
» Laisvas pokalbis ;DD (3)
» Laisvas pokalbis ;DD (4)
» Laisvas pokalbis (6)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-