Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Prekystalis [2]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next
AutoriusPranešimas
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Prekystalis [2] - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis [2]   Prekystalis [2] - Page 9 Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 6:20 pm

Kim'ė paskubomis pastūmė porą lazdelių pirkėjoms.
Atgal į viršų Go down
Yuuki Senpai
Yuuki Senpai



Pranešimų skaičius : 336
Female

Prekystalis [2] - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis [2]   Prekystalis [2] - Page 9 Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 7:08 pm

-kokia si lazdele?-ir parode pardavejai ruda zvilgancia lazdele kuria katik ismegino.
Atgal į viršų Go down
http://degrass.darkbb.net
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Prekystalis [2] - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis [2]   Prekystalis [2] - Page 9 Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 7:16 pm

Kim trumpai žvilgtelėjo į lazdelę.
-Berods uosinė.. Taip uosinė. Su varnos plunksna,- sumurmėjo.
Atgal į viršų Go down
Yuuki Senpai
Yuuki Senpai



Pranešimų skaičius : 336
Female

Prekystalis [2] - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis [2]   Prekystalis [2] - Page 9 Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 7:18 pm

-as ja pirksiu,-ir padejus lazdele ant prekystalio pradejo traukti pinigine is kisenes.
Atgal į viršų Go down
http://degrass.darkbb.net
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Prekystalis [2] - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis [2]   Prekystalis [2] - Page 9 Icon_minitimeTr. 08 05, 2009 10:55 pm

- 12 galeonų,- sumurmėjo Kim.
Atgal į viršų Go down
Yuuki Senpai
Yuuki Senpai



Pranešimų skaičius : 336
Female

Prekystalis [2] - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis [2]   Prekystalis [2] - Page 9 Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 5:15 pm

paduoda pinigus:
-viso gero!!!-iseina
((pati issiskaiciuosiu))
Atgal į viršų Go down
http://degrass.darkbb.net
Svečias

Svečias



Prekystalis [2] - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis [2]   Prekystalis [2] - Page 9 Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 8:32 pm

Žodž Olivanderį pasirodė Beckham'as. Vyras sustingo prie durų, tik pamatęs Kim. Jau norėjo apsisukti ir išeiti, bet lazdelės reikia. Kiek pervertęs akis, nuėjo prie prekystalio.
- Niekad nežinojau, kad Niler Olivanderių palikuonė, - vyptelėjo. - Kukmedžio su fenikso plunksna. 12 colių, - tarstelėjo. Taip normaliai, lyg nevisai pažinotų Kim.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Prekystalis [2] - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis [2]   Prekystalis [2] - Page 9 Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 8:34 pm

Kim žudančiu žvilgsniu atsekė Beckhiamą iki prekystalio.
-Kas Tau darbo jei ir taip,- prunkštelėjo.- Nesu nusiteikus aiškint savo genealoginio medžio,- vyptelėjo ir nusisukusi į lentynos pusę atsiduso. Pavarčiusi akim ištraukė lazdelę ir pastūmė ant prekystalio. Tylėdama dėbsojo į lubas.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prekystalis [2] - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis [2]   Prekystalis [2] - Page 9 Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 8:36 pm

- Jei būčiau žinojęs, būčiau ieškojęs kito "meisto", - prunkštelėjo. David'as žvilgtelėjo į Kim. Kurį laiką taip ir stovėjo sustingęs. Tiesiog žiedamas į Niler. Po kokios minutės lyg atsigavęs, atsikrenkštė ir išsitraukė piniginę. - Kiek? - kilstelėjo antakį.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Prekystalis [2] - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis [2]   Prekystalis [2] - Page 9 Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 8:39 pm

-Dar nevėlu. Gali bėgt,- pavartė akis vis dar dėbsodama į lubas. Aišku, be seniai reikalingo dažymo ir tinkavimo ji nieko nematė.
-13 galeonų,- sausai metė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prekystalis [2] - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis [2]   Prekystalis [2] - Page 9 Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 8:43 pm

David'as pavartė akis ir padėjo galeonus ant prekystalio, nelabai žiedamas kiek deda. Įsikišęs piniginę atgal į kišenę. Pasisuko eiti. Sustingo. Vėl atsisuko.
- Gerai. Tavo kabinete kiek pasikarščiavau. Man neturi rūpėti kur tu dirbi, kiek šeimų suniokoji, kiek kraujo pralieji, kiek... gerai. Man tiesiog neturi rūpėti. Emm... Atsiprašau.
David'ui kaip ir kiekvienam vyrui buvo sunku nusileisti, atsiprašyti.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Prekystalis [2] - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis [2]   Prekystalis [2] - Page 9 Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 8:46 pm

Kim vis dar nenuleido akių nuo lubų. Kai galų gale pradėjo skaudėti akis, ji sumirksėjo ir dirstelėjo į David'ą. Sumišusia veido išraiška tiesiog papurtė galvą. "O taaaip. Visi jie taip sako.."
-Eik sau.. Aš turiu darbo,- nusisuko nuo prekystalio ir sukryžiavo rankas.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prekystalis [2] - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis [2]   Prekystalis [2] - Page 9 Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 8:48 pm

- Oh cmooon... - prikando lūpą. - Aš čia... Žeminuosi atsiprašinėdamas, o Tu šitaip? - sumirksėjo akytėm, grįždamas prie prekystalio.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Prekystalis [2] - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis [2]   Prekystalis [2] - Page 9 Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 8:50 pm

-O aš kaip? Pateikiu kasdieninį faktą apie darbą?- prunkštelėjo Kim.- Atstok.

Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prekystalis [2] - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis [2]   Prekystalis [2] - Page 9 Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 8:52 pm

- Kiiim... Juk negali amžinai pykti? - pakreipė galvą. - Ką aš jau tokio padariau, kad negali atleisti? - sumirksėjo akytėm.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Prekystalis [2] - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis [2]   Prekystalis [2] - Page 9 Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 8:58 pm

Kim atsisuko.
-Amžinai gal ir ne, bet galiu pakankamai. Nori įsitikint?- vyptelėjo.- Ką Tu padarei? Gal čia labiau tiktų: "Ką aš padariau?". Juk aš čia serijinė žudikė maniakė. Aš pilna užgaidų žudyt ir pjaustyt žmones. Aš šaltakraujė, beširdė ir visokia kitokia...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prekystalis [2] - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis [2]   Prekystalis [2] - Page 9 Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 9:00 pm

- Ne, ačiū, - sumirksėjo akytėm.
- Aš šito nesakiau, - pervertė akis. - Oh cmon. Tai tebuvo pirma reakcija, - pakreipė galvą.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Prekystalis [2] - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis [2]   Prekystalis [2] - Page 9 Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 9:04 pm

-Tuomet aš tikrai nenoriu išgirst nei antros, nei trečios,- vyptelėjo.- Nesakei. Bet taip galvojai. Nejau nešiurpu stovėt vienoje patalpoje kartu su žudike?- išpūtė akis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prekystalis [2] - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis [2]   Prekystalis [2] - Page 9 Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 9:06 pm

- Antra ir trečia tau turbūt patiktų, - šyptelėjo.
- Kai žudikė tokia seksuali - tikrai ne, - vėl gi šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Prekystalis [2] - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis [2]   Prekystalis [2] - Page 9 Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 9:10 pm

Kim pavartė akim.
-Kaip Tau pavyksta būt tokiam įkyriam. Čia natūraliai taip ar turi prie to dirbti?- kilstelėjo antakį neketindama taip lengvai pasiduot.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prekystalis [2] - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis [2]   Prekystalis [2] - Page 9 Icon_minitimeTr. 08 12, 2009 8:48 am

- Kai reikia - tenka, - gūžtelėjo pečiais. - Galiu būti dar įkyresnis, - pakilnojo antakius. - Oh cmon... Ką gi turiu padaryti, kad atleistum? - sumirksėjo akytėm.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Prekystalis [2] - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis [2]   Prekystalis [2] - Page 9 Icon_minitimeTr. 08 12, 2009 5:20 pm

-Kaip keistai viskas pasisuko, ne? Tu atsiprašinėji,- pavartė akim.- Gal verčiau eik palikęs ir vsio. Kam dar žemintis...
Kim nusuko akis nuo David'o.

Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prekystalis [2] - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis [2]   Prekystalis [2] - Page 9 Icon_minitimeTr. 08 12, 2009 6:19 pm

- Ir aš taip sakau, - šyptelėjo. David'as pervertė akis ir apėjęs prekystalį, apsikabino Kim iš nugaros. - Ohh cmooon... Tikrai šitaip nepaliksiu, - pakreipė galvą. - Rimtai. Ką turiu padaryti, kad atleistum? - prikando lūpą. - Viską padarysiu, - šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Prekystalis [2] - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis [2]   Prekystalis [2] - Page 9 Icon_minitimeTr. 08 12, 2009 6:31 pm

-Šitaip ir turėsi palikt,- prunkštelėjo ir išsilaisvino iš David'o.- Nes aš neketinu niekam greitu metu atleist.
Apėjo aplink prekystalį.
-Durys ten,- galva linktelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prekystalis [2] - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis [2]   Prekystalis [2] - Page 9 Icon_minitimeSk. 08 16, 2009 7:54 pm

David'as jau žiojosi kažką sakyti, kai užsičiaupė. Atsidusęs, dar žvilgtelėjo į Kim. Tiesiog nužingsniavo prie durų.
- Well, tai nereiškia, kad pasiduodu, - burbtelėjo, išeidamas ir uždarydamas duris. Garsiai, garsiai nusikeikęs, spyręs į sieną, David'as pasišalino iš skersgatvio.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Prekystalis [2] - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis [2]   Prekystalis [2] - Page 9 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Prekystalis [2]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 914Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next

 Similar topics

-
» Prekystalis
» Prekystalis
» Prekystalis
» Prekystalis
» Prekystalis

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Kiauliasodis ir Skersinis Skersgatvis-