Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Paskutinis matytas filmas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 36 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 36 Icon_minitimePir. 07 11, 2011 9:17 am

Skaitosi sapnas (koncas su 5 dainom, kurias iš širdies atidainavau ir čj garsiai :DDDD)?
Ne, ok. Toy Story 3, pirmą kart žiejau. Aš awsm.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 36 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 36 Icon_minitimePir. 07 18, 2011 1:25 pm

Kažkaip nebuvau labai įsitikinus, kad peržiūrėsiu visą Submarine. Visų pirma buvau išgąsdinta, dėl akcento. Turėjau baimę, kad nesuprasiu visko iki galo. Bet, laimei, taip nebuvo ir galiu sakyt, kad filmas buvo aaawsm! Ne, ne komedija, nors tikriausiai kai kuriais bajeriais visapusiškai lenkia jas. Kur dar faktas, kad soundtrack'as nerealus. Gyvenime nesu išžiūrėjus filmo iki pat galo, kai net baigiasi cast ir panašus shit, bet vien dėl Piledriver Waltz ir Stuck on the Puzzle galėjau dar ir dar kartą atsukt :DDDDDD Žodžiu, rekomenduoju, nors esu beveik įsitikinus, kad ne visiems patiks xDDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Paskutinis matytas filmas - Page 36 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 36 Icon_minitimePir. 07 18, 2011 6:24 pm

^ gausi man linką mest ;o

O aš, krč, daug ką žiūrėjau paskutiniu metu :D
The Big Bang Theory, PLL, Burlesque gal kokius 5 kartus, Uruguay - Argentina, Sweden - France Ladies, Japan - USA Ladies, Top Gear, Brasil - Paraguay, Tottenham Hotspur - Manchester United, Federer - Djokovic, Klausimėlis ir Married with Children :DD
Atgal į viršų Go down
Ashton Smith
Ashton Smith
With great penis comes great responsibility.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 1982
Male Profesija : Profesorius
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Klastūnynas

Paskutinis matytas filmas - Page 36 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 36 Icon_minitimePir. 07 18, 2011 7:18 pm

Aš paskutinį kartą veizojau.. Lemtingą Akimirką! Sužavėjo nuo pat pradžių, britiškas elitas, kažkaip užkabino. Nebūčiau pavadinus geru filmu, atrodė, kad pabaiga bus nuspėjama, eilinė romantika, pagrindinis personažas (kuris ŽIAURIAI gražus) pasiliks su žmona ar pateps su meiluže, bet tai kaaaaai pabaiga, net akis išpučiau pašokdama, šito tikrai nesitikėjau. xDD Nežinau, man žiauriai patiko.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 36 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 36 Icon_minitimeAntr. 07 19, 2011 8:53 am

Stella Chassagne rašo:
^ gausi man linką mest ;o

O aš, krč, daug ką žiūrėjau paskutiniu metu :D
The Big Bang Theory, PLL, Burlesque gal kokius 5 kartus, Uruguay - Argentina, Sweden - France Ladies, Japan - USA Ladies, Top Gear, Brasil - Paraguay, Tottenham Hotspur - Manchester United, Federer - Djokovic, Klausimėlis ir Married with Children :DD

http://www.kat.ph/submarine-2011-dvdrip-xvid-unknown-t5660395.html prašom :DDDD

Top Gear s17e04.
Hammond: La la la la la la la la la..la la la.
May: Penis. Penis. Penis. Penis. Penis. Penis xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Evette Brianche
Evette Brianche



Vardas : telloilita.
Pranešimų skaičius : 386
Female Amžius : 34
Grupuotė : Fenikso Brolija

Paskutinis matytas filmas - Page 36 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 36 Icon_minitimeAntr. 07 19, 2011 5:25 pm

Kung fu panda II

Ką žinau, nu fainas, fainas. Patiko, kad panda, nors iš jo viskas atimta, įgijo vidinę ramybę ir visiems, kuriems turėjo, atėjo galas. Ant galo tikrai buvo nesnuspėjamas dalykas, aš nesitikėjau, kad jis atras vidinę ramybę, ir taip gerai kovos... Bet per daug gale intrigos nepadarė: jis laimėjo, kaip kiekvienam filme, bet mane sudomino patys paskutiniai filme senos pandos ištarti žodžiai: "Mano sūnus gyvas". Čia ką, atceit Po tėtis kalbėjo ar kaip čia išeina? xDDD Šito likau nesupratus, o kai nesuprantu kažko filme, YPAČ pabaigos, tai viską ypatingai sugadina. Taigi 8/10. Balą pakėliau dėl šiaip visko bendrai paėmus.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Paskutinis matytas filmas - Page 36 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 36 Icon_minitimeAntr. 07 19, 2011 10:26 pm

AČIŪ!! :DD

Prieš porą valandų veizojau The History Boys. Like Eglė's said: „ne komedija, nors tikriausiai kai kuriais bajeriais visapusiškai lenkia jas”. Jau nekalbu apie tą vietą, kur Corden vaidina prostitutę. Žodžiu, išgėriau maždaug 1,75l žalio vivafresh, paklykiau ir dabar žinau, kad verta tiek buvo laukt man jo ir kad eičiau į tą spektaklį iš tikrųjų, nors ir pabaiga mane kiek nuvylė.
Atgal į viršų Go down
Lauren Thiele
Lauren Thiele
it's because of my perky nipples


Vardas : Lor
Pranešimų skaičius : 985
Female Amžius : 38
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Paskutinis matytas filmas - Page 36 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 36 Icon_minitimeTr. 07 20, 2011 8:26 am

South Park. Nelabai sparčiai žiūris, bet dabar galvoj vien tik ta theme song. Vistiek, prikolas tas yra :DD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Paskutinis matytas filmas - Page 36 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 36 Icon_minitimeTr. 07 20, 2011 10:34 am

Peru - Uruguay

Jo. Suarez = žvėris. Totalus. Malačius. Nesveikai :D
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 36 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 36 Icon_minitimeTr. 07 20, 2011 1:54 pm

Falling Skies s01e01-02. Gerai, ne filmas, bet seniai jau tai nėra pagrindinis kriterijus, rašant šitoj temoj :DDDD Aš tik patenkinta, kad šunį paliko gyvą :DDDDD Faktas, kad aš pastoviai mėgstu pritaikyt bent vieną personažą sau, tai nusprendžiau, kad imčiau Margaret. Ji gi tokia geraa.. su ginklais, smūgiais ir narkotikais :DDDD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Paskutinis matytas filmas - Page 36 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 36 Icon_minitimeŠt. 07 23, 2011 1:14 pm

Harry Potter and the Deathly Hallows (Part 2)

Nu manęs tai nenuvylė. Vis dėlto pritariu filmo skėlimui, nes taip tikrai nebuvo nieko pamiršta (naaaaaaa, ar beveik nieko, ko aš neatsimenu). Ilgai krovė, tai žiūrėjau vakar iki ketvirtos valandos ryto, miegojau penkias valandas, bet kažkaip pasiilgau tokių vasaros naktų, taip kad man nebuvo gaila praleisti kelias valandas gero miegojimo. :)
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Paskutinis matytas filmas - Page 36 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 36 Icon_minitimeŠt. 07 23, 2011 5:19 pm

Qualifying buvo nesenai. Šitam tai komentarų neturiu. Visiškai.

O šiaip tai Submarine. Pusę metų laukiau. Maždaug nuo tada, kai išgirdau, kad AT įrašė soundtrack'ą šitam. Ypatingai laukiau nuo sausio pradžios berods, kai jau tą soundtrack' tuėjau. So. Būčiau laukus gal net ilgiau, bet pamačiau, kad Eglė žiūrėjo, ir jūsų akivaizdoj gavau linką į šitą.
Ruošiaus žinokit. Kadangi filmus žiūriu palygint tikrai retai (tada kai išgirstu rekomendacijų arba dėl aktorių, kuriuos visai mėgstu (nesu įsitikinusi nė vieno aktoriaus gabumais, nes nesu mačius ar jie taipjau greit įsijaučia į vaidmenį, lol) arba dėl soundtrack'o; o šiuo atveju buvo paskutinis variantas, bet prie jo vėliau prisidėjo ir pirmasis). So. Sulaukiau home alone stuso, užsitraukiau roletus, uždariau langą, įsijungiau ventiliatorių ant mažioausio režimo, nustačiau rškiausią režimą tv, muzikos režimą, nusivaliau akinius,susirišau plaukus, pasiėmiau ledų ir žalio vivafresh'o, pasidėjau savo Cantoną (taip, Egle, mano gitaros toks vardas 8)) ir mediatorius šalimais, nes tikėjaus, kad įsinorėsiu grot kartu.
Ir ką jūs manot. Pateisino mano lūkesčius. Ir net labai!
Šiaip labai britiškas filmas ir nors buvau nusiteikus labai rimtai, kai kuriose vietose žvengiau.. nu labai žvengiau. Ir grojau kartu. Ir dainavau ar veikiau net klykiau. Ir vos neverkiau. Žiūrėjau iki pat pat galo, nes pabaiga tai labai labai man patiko (kas labai retai būna) ypatingai, kad Piledriver Waltz (su kuria kėliaus ir lingavau maždaug visą vasarį ir kovą) labi labai tiko čia. Jau nekalbu apie if you’re gonna try and walk on water make sure you wear your comfortable shoes eilutę. Ir šiaip. Pats filmas toks realus. Oliver maždaug mano vyriška versija. Aš elgčiaus beveik taip pat. Gerai, gerai, aš ne tokia juokinga ir awkward kaip jis. Bet visvien.
Ir šiaip. Dabar įsinorėjau namo Swansea. Ir gausiu kada nors, you'll see.
Ok. Einu toliau soudtrack'o 7259629609084521426-ą kartą klausyt.

PS. Muzikos režimo nejunkit. Per daug bumsi. Kai išjungi tada viską supranti. Toks jausmas, kad įgavau n anglų kalbos žinių.
Ir ventiliatoriaus. Gali pasidaryt šalta kai kurias scenas žiūrint.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 36 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 36 Icon_minitimePir. 07 25, 2011 4:25 pm

Top Gear s17e05. po FS'o toks isteriškas tas mano juokas buvo iš šito. Bet vietų nerealių buvo. Gaila sutrumpino. Bet dėl Moto GP! (kurio aš nemačiau -.-).

Falling Skies. s01e07. ........ and I was like :ooooooooooooo verta laukt visą savaitę, kad pamatyčiau vieną epizodą. Tik biškį nuodobu buvo šį kartą. Jokių skitter'ių nebuvo, buvo nudėti vos porą žmonių ir Eglė surado dar vieną nekenčiamą asmenį. Ė, rimtai. Duokit man Hal'ą ir aš tikrai nedvejodama pristatyčiau tokį bičą savo tėvam. Ne Drew, bet būtent Hal'ą.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Paskutinis matytas filmas - Page 36 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 36 Icon_minitimePir. 07 25, 2011 4:34 pm

A guy thing

Keistas toks filmas, daug gerų bajerių,
Atgal į viršų Go down
Evette Brianche
Evette Brianche



Vardas : telloilita.
Pranešimų skaičius : 386
Female Amžius : 34
Grupuotė : Fenikso Brolija

Paskutinis matytas filmas - Page 36 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 36 Icon_minitimeKv. 07 28, 2011 10:33 am

heey, gal nyf temu, bet kazkas ar matet jau HP 7 dalies II dalį? kurie jau matęė, baaaaltas pavyyyydaaaaas.... :( bet kokia po dar kitos savaites mazu jau ir as sedesiu kine ziuredama pati jegoviskiausia filma pasauly, ir ne viena, o su pusbroliais. :(( eina sau, bus jeegovai :)
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Paskutinis matytas filmas - Page 36 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 36 Icon_minitimePen. 07 29, 2011 3:53 pm

Aš nemačiau dar. Ketinu temptis faimiliją į Šiaulius ateinančią savaitę :DDD
O šiaip tai Legend Of The Guardians: The Owls Of Ga'hoole. Man patiko visai, tik kad garsas lievas ir teks man iš naujo žiūrėt, ka suprasčiau kažką normaliai, bet šoiaip animacija tai fantastiška.
Atgal į viršų Go down
Elena Matthews
Elena Matthews



Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 2468
Female Profesija : Liasvalaikiu šiaip blogiukams atspardo užpakalius.
Grupuotė : Fenikso Brolija

Paskutinis matytas filmas - Page 36 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 36 Icon_minitimePen. 07 29, 2011 3:59 pm

jei ką HP 7 part II jau filmai.in yra, prastos kokybės vaizdas, bet vis šis tas.LT titrai.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Paskutinis matytas filmas - Page 36 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 36 Icon_minitimePen. 07 29, 2011 4:11 pm

Aš tai kažkaip 3D noriu pažiūrėt pirmiau, o ne įspūdį iš prastos kokybės susidaryt, nežinau :D


Paskutinį kartą redagavo Ella Curtis, Pen. 07 29, 2011 4:49 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Evette Brianche
Evette Brianche



Vardas : telloilita.
Pranešimų skaičius : 386
Female Amžius : 34
Grupuotė : Fenikso Brolija

Paskutinis matytas filmas - Page 36 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 36 Icon_minitimePen. 07 29, 2011 4:23 pm

Vo vo, Iev, aš ir :) Ir varysiu į 3D, čiūju ;)
Atgal į viršų Go down
Joanne Lexie Talbot
Joanne Lexie Talbot



Vardas : Lor
Pranešimų skaičius : 67
Female Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 36 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 36 Icon_minitimeSk. 07 31, 2011 2:29 pm

Captain America

Ten dar toliau pavadinimas tęsias, bet kadangi man viskas px... man px :DDDD
Um. Filmas. Be žodžių. Jis TOOOOOOOKS awsm. Tiesiog. Toks. Awsm. Prisidėjo ir tai, kad 3D mačiau. Vyrai smexai tokie, Tony Stark tėvas pasirodęs buvo, o Lor turinti dirty mind pradėjo galvoti, kas galėjo būt jo motina. Man ro ta boba, kurią įsimylėjęs buvo šitas.. amerikietis, neprisimenu jo vardo :DDDDDDD

Išvada, me dabar lauks to filmo, kur visi krūvoj pasirodys Trolis
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Paskutinis matytas filmas - Page 36 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 36 Icon_minitimeSk. 07 31, 2011 9:21 pm

Haaaaa, me šiandien varė DH pt2 žiūrėt *nananarananabebebebe*
So. Man patiko šiaip. Pradžioj biškį žvengiau, vėliau, aišku, kaip ir pridera, ėmiau ašarotis ūkiškai taip. Labiausiai, kad net pro akinius pratekėjo - per Prisikėlimo akmens sceną. Šiaip MV vaidyba nuvylė žiauriai. Voldis awkwardesnis net už mane turbūt labiau, Rickman'as manęs vapšie nesujaudino prisiminimuose (kada Haris rinko ašaras? Čia tai wtf'inau rimtai) ir su tuo "always", Trixė vapšie.. Nežinau, Carter mane nuvylė šįkart. Gal scena su Hermiona suvarė jos personažą, ar itin trumpa kova su Mrs. Weasley ar šiaip kas. Tik Malfoy'ai maladiec buvo. Na, Felton'as vaidmeniui šeštoj daly neprilygo, bet čia matyt mano simpatija Drakui iš filmų neleidžia kažko blogiau parašyt. O kas nustebino - Makgonagal, Nevilis ir Semas! Aberfortas su Pilkaja Dama irgi visai nieko buvo.
Dar nuvylė Hermionos ir Ronio bučinys. ką žinau, vienas apžiojo kitą ir vsio.
Šiaip gal perdaug tikėjaus iš aktorinės pusės ir siužeto, bet filmas geras šiaip.

O po to aš grįžau, ir, of course, žiūrėjau F1! Matos, kad finger crossing veikia. Ir šiaip malačiai komentatoriai. Ir mano mama,kuri klausia apie Butį ir Hamį: „o tai jie vienoj komandoj?” ir šiaip kai liepė „Buttonui paspaust geltoną buttoną” ir dar tie pleibojai.. Žodžiu, roflų netrūko. Emocijų tuo labiau, vienos geriausių lenktynių šiemet.
Atgal į viršų Go down
Evette Brianche
Evette Brianche



Vardas : telloilita.
Pranešimų skaičius : 386
Female Amžius : 34
Grupuotė : Fenikso Brolija

Paskutinis matytas filmas - Page 36 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 36 Icon_minitimePir. 08 01, 2011 9:55 am

Hm, Iev, palei tavo komentarus tai tikrai tikėjaus kaž\ko įspūdingesnio, niu bet pažiūrėsim kaip man bus :DD

KLYKSMAS 3.

Eina :DDD Žiūrėjau visą pas pusbrolius, Jau taip įsijautėm, kad cypėm visi, kai suaugusių namie nebuvo :DDD Vonios durys praviros, tai pusbroliai pasiėmė šautuvą žaislinį, "šratinukų" įsidėjo. Būtų beisbolkę turėję, tai būtų nešęsi :DDDDDDDDDDDDDDD Šiaip tai buvo kai kuriose vietose baisu, ir galima pasakyt, kad siaubo filmas :DD
Atgal į viršų Go down
George Ryan Roux
George Ryan Roux



Vardas : Fred Lero
Pranešimų skaičius : 113
Male Amžius : 38
Profesija : Gitarastas, gėrio kovotojas, teisybybės ieškotojas, super mergaičių pusbrolis~
Grupuotė : Fenikso Brolija
Kursas : a guy walks into a bar, and says "ouch".

Paskutinis matytas filmas - Page 36 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 36 Icon_minitimeAntr. 08 02, 2011 8:13 am

Ella Curtis rašo:
Haaaaa, me šiandien varė DH pt2 žiūrėt *nananarananabebebebe*[...]

lol did'ya see the boner lololol



Hanibalas.
px kad knygos dar nebaigiau, bet
TA SCENA SU SMEGENIM
OSAM
NAUDOSIU
TURBUT TIK RP BUT STILL
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Paskutinis matytas filmas - Page 36 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 36 Icon_minitimeAntr. 08 02, 2011 9:07 pm

HP1

HP1

HP3

HP4

HP5

HP6

HP7 part 1



Dariau Hario Poterio filmų maratoną.

Taah-daah.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Paskutinis matytas filmas - Page 36 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 36 Icon_minitimeAntr. 08 02, 2011 9:16 pm

^ užskaitom xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Paskutinis matytas filmas - Page 36 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 36 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Paskutinis matytas filmas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 3639Pereiti prie : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39  Next

 Similar topics

-
» Paskutinis matytas serialas (serija-epizodas-sezonas)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-