Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Reception desk.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Reception desk. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Reception desk.   Reception desk. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 14, 2009 6:21 pm

-Ateis ji dar, ateis,- sumurmėjo Angel ir pakasė jaguarės paausius.- Džyyz. Negalvojau kad taip pasiilgau didelių katyčių,- sukikeno.- Einam. Pasirelaxinsi,- vėl šyptelėjo ir nuėjo, o jaguarė nubidzeno merginai iš paskos.
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Reception desk. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Reception desk.   Reception desk. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 14, 2009 6:22 pm

[[ Paaiškinti nelabai moku, todėl citata iš Vikipedijos:
Citata :
gamtinė zona, kurioje neauga miškai ir yra amžinasis įšalas. Beveik visi tundros plotai yra Europos, Azijos ir Šiaurės Amerikos šiaurėje. Į šiaurę nuo tundros yra arktinių dykumų zona, o pietuose tundra palaipsniui, per miškatundrę, pereina į vidutinės juostos miškų zoną.
. Daug žmonių (jaunimas) naudoja šitą žodį kaip apibūdinimą žmogui, kuris neapsišvietęs, lama ir t.t. xDD. ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Reception desk. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Reception desk.   Reception desk. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 14, 2009 6:25 pm

[Is aprasymo supratau kad ta tundra-kazkoks misko ar zolynu ar dar kazko panasaus plotas.Daugiau nieko.xD AaA jei jau as tokia tjai jinai irgi tokia PATI. LOLASLOLASLOLASLOLAS ]
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Reception desk. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Reception desk.   Reception desk. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 14, 2009 6:27 pm

((Aaaaj, eik šykt neflūdijus xD))
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Reception desk. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Reception desk.   Reception desk. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 14, 2009 6:30 pm

[[ Jessica, tu tikrai tundra, jei iš tokio tikslaus aprašymo nesugebėjai suprasti, kas tai per daiktas LOLASLOLASLOLASLOLAS. Ok, ok baigiu LOLASLOLASLOLASLOLAS ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Reception desk. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Reception desk.   Reception desk. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 14, 2009 6:31 pm

[Gerai gerai.Begu,bo nenoriu i galva is susukto kilimelio gaut. LOLASLOLASLOLASLOLAS
Da as tundra,nes kiekvienas protingas zmogus butu pagalvojes,kad tai kazkokie miskai.Nu man cia neizvelgiama paslaptis. LOLASLOLASLOLASLOLAS ]
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Reception desk. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Reception desk.   Reception desk. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 14, 2009 6:32 pm

((Blem, dunda tu, apačioj parašė kas ta tundra, jei žodis vartojamas kaip kreipinys O.o" Ždž. Bėg, o tai tikrai gausi xD))
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Reception desk. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Reception desk.   Reception desk. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 14, 2009 6:33 pm

[nu bet zie:gamtinė zona, kurioje neauga miškai ir yra amžinasis įšalas..
Ta taip iseina kad gaunasi taip:Tundra-gamtinė zona, kurioje neauga miškai ir yra amžinasis įšalas....Nu tjai ka, tik jus cia galit pagalvot kitaip. LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS ]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Reception desk. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Reception desk.   Reception desk. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 14, 2009 6:34 pm

[[ Ne nu tundra tu, iki galo žinutes skaityk LOLASLOLASLOLASLOLAS. Mes šitą dar vartojame ir kaip neišsilavinusio, neišsprususio ir kvailo žmogaus pavadinimui LOLASLOLASLOLASLOLAS ]]
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Reception desk. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Reception desk.   Reception desk. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 14, 2009 6:35 pm

Pz. Tu didesnė dura, nei maniau. :weard:
Adriana Dilemun rašo:
Daug žmonių (jaunimas) naudoja šitą žodį kaip apibūdinimą žmogui, kuris neapsišvietęs, lama ir t.t. xDD. ]]
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Reception desk. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Reception desk.   Reception desk. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 14, 2009 6:37 pm

[Man px ka kiti,o ypac tu ar kiti forumieciai kuriu as nepazystu mano apie mane.Tad savo kvailos ir daugeliui neidomios nuomones neresk.Neidomu.
Nu ble as cia apie Wikipedios straipsni kalbejau.O ne apie tai ka sako jaunimas.Sakiau kad to straipsnio boze boze nesuvokiu. LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Reception desk. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Reception desk.   Reception desk. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 14, 2009 6:40 pm

Jessica Lavgud rašo:
;][Gerai gerai.Begu,bo nenoriu i galva is susukto kilimelio gaut. LOLASLOLASLOLASLOLAS
Da as tundra,nes kiekvienas protingas zmogus butu pagalvojes,kad tai kazkokie miskai.Nu man cia neizvelgiama paslaptis. LOLASLOLASLOLASLOLAS ]


Ką tik rašei, kad žmogas pagalvotų, jog jį pavadino miškais. A nū žodžiu beprasmiška ginčytis, nes aš pradedu pamesti mintį LOLASLOLASLOLASLOLAS ]]
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Reception desk. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Reception desk.   Reception desk. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 14, 2009 6:43 pm

(( Tai šnekėjai taip ne y temą, kad neįmanoma. O šiaip, savo kvailumą galėtum reikšt flood'o board'e, o ne čia. :| ))
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Reception desk. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Reception desk.   Reception desk. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 14, 2009 6:44 pm

[Cha nerasiau as taip.Kazi ko db istrynei?As parasiau kad suvoktu kad kalbama apie mi...ai krc.]
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Reception desk. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Reception desk.   Reception desk. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 14, 2009 6:49 pm

((Blę, tū nuo proto nušokai, ar ką? Nieks nieko netrynė, dunda. ;/ ))
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Reception desk. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Reception desk.   Reception desk. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 14, 2009 6:50 pm

[[ Žmogas. Gal visai nukvakus? Man kažkas su citavimu užstrigę buvo. Paskui atkasiau kaip padaryti, kad normaliai būtų, tai ir pakeičiau. Negi manai, kad aš esu tokia tundra kaip tu ir apgaudinėsiu, rašydama tai ko nerašei, nors cituojama žinutė puslapio viršuje LOLASLOLASLOLASLOLAS? Žinai, tu bandai primesti kietą, bet matau tavo protelis dar ir už mano menkesnis. O tai daug ką pasako LOLASLOLASLOLASLOLAS.

Pė.es. Angel, baisiai neperpyk LOLASLOLASLOLASLOLAS. Paskui bus galima ištrinti :veryhappy. ]]
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Reception desk. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Reception desk.   Reception desk. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 14, 2009 6:53 pm

((Tai jo, aš laukiu kol tai baigsis, negi manai kad visą tai laikysiu? LOLASLOLASLOLASLOLAS Beje, Adrė visiškai teisi, apart tos vietos su savo protu, bet ten jau atskira kalba, taigi.. xDD))
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Reception desk. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Reception desk.   Reception desk. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 14, 2009 6:54 pm

[Uztriges.Emiau ir patikejau.Dieve kam tu skelbi man vistiek px ir totaliai neidomu ka vapa tokios lamos ne****** dorai pro u*********** kaip tu.Esu tokia kokia esu.Kieta apsimesti nebandau.]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Reception desk. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Reception desk.   Reception desk. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 14, 2009 7:00 pm

[[ Die. Negi manai, kad esu tokia tundra? OMG. Žmogas, pradžia juk buvo parašyta mano raidėmis, su nosinėmis ir paukščiukais, o tavo pranešimas one.lt liurbių šriftu. Ir iš vis. Nusišneki kaip penkemetė. Netgi nesugebi normaliai parašo pasirašyti. Ir vel geriu ,ir vel rūkau , nes vien tik sau aš priklausau ... Maloniai spjaunu ant visų ,kurie porom,po du...Likimas mano keičiasi lyg vėjas, ir tu gyvenk ant visko DĖJĘS ...
Nesveika tu esi. Ir dar kokia. ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Reception desk. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Reception desk.   Reception desk. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 14, 2009 7:02 pm

[Otu pavydi kad iki manes tau toli.]
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Reception desk. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Reception desk.   Reception desk. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 14, 2009 7:03 pm

((Adre, negražu įžeidinėt invalidus. ;/ LOLASLOLASLOLASLOLAS Duok tundrai kelią, vis tiek jo neras ;DD))
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Reception desk. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Reception desk.   Reception desk. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 14, 2009 7:04 pm

[Cha as jau radau. :liezuvis: Bet matau kad tos u** tavo galvoj tau galva prakase.]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Reception desk. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Reception desk.   Reception desk. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 14, 2009 7:04 pm

[[ Tiesą sakant aš esu virš tavęs LOLASLOLASLOLASLOLAS. Mano toks raštas buvo gal prieš 3-4 metus. Ir iš vis. Šitaip kaip tu, aš elgiausi gal būdama 8 metų.

Angel, jie pirmi raunasi (blush) LOLASLOLASLOLASLOLAS. Žinok smagu. Jaučiuosi ant tiek viršesnė LOLASLOLASLOLASLOLAS. ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Reception desk. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Reception desk.   Reception desk. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 14, 2009 7:06 pm

[O is kur tu zinai kad man ne 8?]
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Reception desk. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Reception desk.   Reception desk. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 14, 2009 7:07 pm

((Die ;D Pas mus jau 3-iokai taip nebesielgia, bet kas ne poh ;D Nū joo, fajna pabūt vierche, bet blę, negaliu, mane tokios [...] taip ****** LOLASLOLASLOLASLOLAS ŪMG xD Jin dar pati pyzdielina kad jai vos ne 8, ir aiškina kad mes čia durnos.. Pz.. PYZĖ xDD))
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Sponsored content





Reception desk. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Reception desk.   Reception desk. - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Reception desk.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 25Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Kiauliasodis ir Skersinis Skersgatvis-