Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Rūsys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Rūsys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Rūsys - Page 2 Icon_minitimeSk. 09 26, 2010 6:35 pm

Lynn sukikeno.
- ha. Tu manai aš nesugebėsiu to dangčio užtempt viršun ar bet kur kitur kur reikės?- pakilnojo antakius ir pasiruošė įrodinėt, bet staiga dingo visas entuziazmas.- Ką ten radai? Sarah?- atsargiai paklausė, kad kartais už savo per ilgą nosį negautų su pačia dėže ant kitos kojos.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Rūsys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Rūsys - Page 2 Icon_minitimePir. 09 27, 2010 12:02 pm

- N ieko. Nee, viskas tvarkoj, - pashake'ino galvą.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Rūsys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Rūsys - Page 2 Icon_minitimePir. 09 27, 2010 2:39 pm

- Aha,- prunkštelėjo.- Patikėjau. Sakyk tik!
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Rūsys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Rūsys - Page 2 Icon_minitimePir. 09 27, 2010 3:24 pm

- Būsi shocked ir galop iš to skausmo nusidaigosi, - vypteli, imdama dangtį ir dėdama jį atgal ant dėžės.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Rūsys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Rūsys - Page 2 Icon_minitimePir. 09 27, 2010 4:10 pm

- Seniai laikas man jau. Išvis nemaniau, kad taip ilgai trauksiu. Kiek man? 25? Wooooah. Kai aš daug visko mačius. Show me !!! - nepatenkinta atšlūbčiojo artyn.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Rūsys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Rūsys - Page 2 Icon_minitimeTr. 09 29, 2010 6:19 pm

Pagaliau uždėjus dangtį užsilipa ant dėžės, iškiša liežuvį seseriai, prieš tai sukrizenusi.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Rūsys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Rūsys - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 07, 2010 3:44 pm

Gerrard pavartė akim.
- Arba nulipi gražiuoju arba jau kaaaai stumsiu, tai skrisi pas va tuos va.. kaip jie ten.. vorus va.,- entuziastingai suplojo rankom.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Rūsys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Rūsys - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 07, 2010 5:58 pm

- Aš - burtininkė, do ya' remember? - sukrizeno, išsitraukdama lazdelę. Ši nebešvietė, Sarah sumurmėjus apsauginių kerų burtažodį. Šiaip ji nesitikėjo, kad sesuo ją nustumtų, bet atsarga gėdos nedaro.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Rūsys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Rūsys - Page 2 Icon_minitimePen. 10 08, 2010 5:58 pm

- Noo. Forgot,- prunkštelėjo.- O aš gi Lynn, remember?!- sukrizeno.- Ėėė nu gi negali ten būt ko nors toookio baisaus,- pavartė skim.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Rūsys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Rūsys - Page 2 Icon_minitimePen. 10 08, 2010 6:26 pm

- O jeigu? - kilsteli antakį, vis dar kažkiek susigūžus po to lanku.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Rūsys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Rūsys - Page 2 Icon_minitimePen. 10 08, 2010 6:35 pm

- Well nu.. Tada iš baimės pakratysiu kojos ir mano kaulai čia galės gulėt iki kito pačiuožusių seserų vizito, kurio metu anos bandys atidaryt ta pačią dėžę ir.. nu nejau man tikrai reikia kurt visą šitą istoriją, kad pamatyčiau dėžės turinį?- pakeitė kursą.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Rūsys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Rūsys - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 09, 2010 7:01 am

- Bingo! - per tą sesers istoriją sušuko, ir vėliau tyliai sumurmėjo keiksm... i mean, burtažodį, pradanginantį daiktus. Apsauginis skydas subliūško. Baigus litaniją, Sarah šiaip ne taip nusiropštė nuo dėžės.
- Ur welcome, - pagūščiojo pečiais, tipo pasiduodama ir pripažindama, kad dėžės turinį reik parodyt.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Rūsys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Rūsys - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 09, 2010 8:16 am

Lynn sukryžiavo rankas. Tipo "daryk tą sumautą dėžę". Ir laukė.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Rūsys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Rūsys - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 5:08 pm

- Pati ir daryk, jei taip nori, - lyg perskaičius jos mintis, gūžtelėjo pečiais S.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Rūsys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Rūsys - Page 2 Icon_minitimePir. 10 11, 2010 12:58 pm

Lynn suinkštė ir kažką murmtelėjo po nosim. Prišlubavusi prie dėžės šiaaaaip ne taip nutraukė dangtį ir pamatė. Kelias akimirkas dar stovėjo netekus amo, tada pakėlė akis ir dirstelėjo į Sarah laukdama "told u so" išraiškos.

[[ok. ką per shit aš turėčiau ten rast? xDDDDDDDD]]
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Rūsys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Rūsys - Page 2 Icon_minitimePir. 10 11, 2010 3:30 pm

[[Dabar tuščia XDDD]]
Aišku, Sarah ir nustatė "told you so" išraišką. Didesniam efektui,kad vėliau galėtų pradėt įnirtingai žvengt.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Rūsys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Rūsys - Page 2 Icon_minitimePir. 10 11, 2010 3:34 pm

Lynn lėtai nusuko žvilgsnį atgal į dėžės vidų. Įkišo delną vidun ir po akimirkos ištraukė saują smėlio, kurį lėtai bėrė atgal į dėžę.
- Freak!! Jauti kai aš persigandus buvau, kad nuotraukas su... nevermaind,- sviedė kitą saują smėlio į seserį.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Rūsys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Rūsys - Page 2 Icon_minitimePir. 10 11, 2010 4:10 pm

Greit patraukus galvą su puse kūno, išspogdino akis.
- Duuurnėė! - suklykė.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Rūsys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Rūsys - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 16, 2010 4:22 pm

Lynn gūžtelėjo pečiais.
- Į Tave gi,- palinksėjo ir pasėmė dar vieną saują smėlio.- Nori dar? Čia jo visa krūūūūvaa,- sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Rūsys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Rūsys - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 16, 2010 5:03 pm

- Kas į mane? -persigandus paputo galvą Sarah.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Rūsys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Rūsys - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 16, 2010 5:04 pm

- Nu mes gi Tos pačios giminės,- trumpai paaiškino.- O gal ne?- staiga prisimerkė.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Rūsys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Rūsys - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 16, 2010 5:12 pm

Susikonfūzinus visai, užsiropčia ant dėžės. Ir tyli.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Rūsys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Rūsys - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 16, 2010 5:28 pm

- Tai kaip vis dėl to?- susidomėjo ir išbėrė smėlį ant grindų. Nusivalė rankas į džinsus ir pakėlė akis.- Nes aš tai vis vien manau, kad atsitiktinumų nebūna ir šitos dvi,- pamosavo pirštu nuo savęs iki Sarah kelis kartus.- vis vien kažkaip išeina giminės.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Rūsys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Rūsys - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 17, 2010 10:49 am

- Gal paaprasčiausiai galėtum paaiškinti, apie ką tu šneki? - papurčius galvą, patraukia raudonai dažytų plautų sruogą užausies, kad nekristų į akis.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Rūsys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Rūsys - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 17, 2010 2:34 pm

Lynn garsiai atsiduso.
- Ai nu velnio šitą temą,- pavartė akim.- Geriau sakyk ko mes tiksliai čia atėjom.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Rūsys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Rūsys - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Rūsys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Rūsys
» Rūsys
» Rūsys
» Rusys
» Rūsys

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Kiauliasodis ir Skersinis Skersgatvis-