Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Laisvas pokalbis: Penktas! xD

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 28  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 26, 2009 10:34 am

Ką tūūū xD?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 26, 2009 10:38 am

Dainuoju xDDDDdd o tu?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 26, 2009 10:43 am

Forume sėdžiu xDDD. Ką dainuoji?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 26, 2009 10:44 am

Kažkokią dainą iš camp rock. pritariu :D Am.. kas gero?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 26, 2009 10:54 am

Sveiki xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 26, 2009 10:57 am

Hey xDD. Tiesa. Šitas foras jau buvo Hoge reklaminamas. Nū reklamoje. NIekam nesakykit, kad pasakiau xDD. Aš ten superstarė. Šičia.
Pllz. Būkit mano fanai LOLASLOLASLOLASLOLAS.
Ką jūūs?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 26, 2009 10:58 am

valgau :D o tu?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 26, 2009 11:05 am

tame forume xDD.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 26, 2009 11:08 am

LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 26, 2009 11:14 am

Užsireginai gal xD?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 26, 2009 11:16 am

Jo. Blair Williams
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 26, 2009 11:21 am

Adre, tu Justin?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 26, 2009 11:22 am

Tai tu bernas xDD? Ė. Nori susitikt xD? Jop xD.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 26, 2009 11:23 am

Ne :S Aš Blair :D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 26, 2009 11:24 am

Aa xD. Aš galvojau, kad Blair bernas LOLASLOLASLOLASLOLAS. Kas būsi? Įžimybė ar paprasta žmogė xDD? Gal nori būti mano fanė xDD?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 26, 2009 11:26 am

Aš įžimybė :D
Ji -->http://images.teamsugar.com/files/users/0/3987/48_2007/Blair%20Waldorf.jpg
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 26, 2009 11:31 am

aš sd xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 26, 2009 11:32 am

Ha. Kaip įdomiai LOLASLOLASLOLASLOLAS.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 26, 2009 11:37 am

Adre, tu aktorė ? :D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 26, 2009 12:01 pm

Kol kas dar ne, bet typo nū tokia pradedančioji xD.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 26, 2009 12:06 pm

aa :D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 26, 2009 12:14 pm

Hello, žmogai, ką sveikstat? xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 26, 2009 12:15 pm

Hoge, Virtualiam mieste ir guliu xD. Nuo muzikinės nusifyrinau. Mąstau kaip piano mokytojai pasiaiškinsiu 6 praleistas pamokas iš eilės xDDD.
jūs ką?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 26, 2009 12:21 pm

Oooo.. Man iki tavęs dar toli ;DD Aj, bandau malti kažką su Flash'u, bo man tp informa db.. xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 26, 2009 12:24 pm

Matai, man taip ansamblis ketvirtadieniais būna. O prieš ansamblį - piano. Žodžiu kai bijau ansamblio, neinu į muzikinę ir piano dingsta xD.

Aaa. Aš namy sėdžiu. Visą diennąąąą. Cūl nia xDDD?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis: Penktas! xD   Laisvas pokalbis: Penktas! xD - Page 12 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Laisvas pokalbis: Penktas! xD

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1228Pereiti prie : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 28  Next

 Similar topics

-
» Laisvas pokalbis: Penktas! xD
» Laisvas pokalbis ;DD (4)
» Laisvas pokalbis ;DD (3)
» Laisvas pokalbis.
» Laisvas pokalbis.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-