Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Vadovo kabinetas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Vadovo kabinetas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vadovo kabinetas   Vadovo kabinetas - Page 3 Icon_minitimeTr. 04 08, 2009 2:19 pm

Bill'as atrakinęs kabinetą, į jį įėjo. Pamatė dar vis nesutvarkytą popierių šusnį ant stalo. Nusikeikęs jis atsisėdo už stalo ir pradėjo pasirašinėti visokias nesąmones, ir taip toliau. Įpusėjęs, jis užsimanė ko nors stipraus išgerti, ir pasiėmė ugninės butelį iš stalčiaus. Gurkštelėjęs atsisėdo ant palangės, ir niūriai žiūrėjo pro langą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Vadovo kabinetas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vadovo kabinetas   Vadovo kabinetas - Page 3 Icon_minitimeTr. 04 08, 2009 2:49 pm

[[...while his girlfriend was severely tortured by one crazy guy xDD]]
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Vadovo kabinetas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vadovo kabinetas   Vadovo kabinetas - Page 3 Icon_minitimeTr. 04 08, 2009 3:11 pm

(( Srr. Nesusilaikiau. LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS 🤣 xDDDDDDDDDDDDDDDDD))
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Vadovo kabinetas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vadovo kabinetas   Vadovo kabinetas - Page 3 Icon_minitimeTr. 04 08, 2009 3:17 pm

*Atlėkia kažkokis gyvulėlio formos patronas ir praneša apie Helen būklę*

[[xDDDD]]
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Vadovo kabinetas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vadovo kabinetas   Vadovo kabinetas - Page 3 Icon_minitimeTr. 04 08, 2009 3:31 pm

(( LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS ))
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Vadovo kabinetas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vadovo kabinetas   Vadovo kabinetas - Page 3 Icon_minitimeTr. 04 08, 2009 3:33 pm

((Tipo nieeeeeeko nesupratau LOLASLOLASLOLASLOLAS Razaiškink man ant runkų, kun ana pasakė xDD))
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Vadovo kabinetas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vadovo kabinetas   Vadovo kabinetas - Page 3 Icon_minitimeTr. 04 08, 2009 3:36 pm

((Aaaaa... Jis manęs nepalies xD Helen, tave jau palietė... Fuck, nespėėėjau xDD))
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Vadovo kabinetas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vadovo kabinetas   Vadovo kabinetas - Page 3 Icon_minitimeTr. 04 08, 2009 3:42 pm

[[... no comments]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Vadovo kabinetas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vadovo kabinetas   Vadovo kabinetas - Page 3 Icon_minitimeTr. 04 08, 2009 3:44 pm

((Nu vnz, nusišnekėjau... Šūūūdas, turiu sesei pc užleist... Šiandien negelbėsiu. Sorry xD))
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Vadovo kabinetas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vadovo kabinetas   Vadovo kabinetas - Page 3 Icon_minitimeTr. 04 08, 2009 3:52 pm

[[Ryt jau nebus ką gelbėt xDDDDD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Vadovo kabinetas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vadovo kabinetas   Vadovo kabinetas - Page 3 Icon_minitimeKv. 04 09, 2009 2:41 pm

[[ Galima, aš čia šiek tiek aiškiau LOLASLOLASLOLASLOLAS? ]]

Pro langą įskrido balta pelėda. Ji numetė laišką ant Bill stalo ir greit išskrido.

Citata :
Tavo mergina (Helen) pas mane. Ne, ne. Mes ten lovoje nesivartom, bet aš baigiu ją užmušti. Žinok, kad jei neatgabeni man dokumentų, vietoje užmuša ją ir imu tave. Sakė nieko nežinanti. Ir kodėl aš netikiu? Paskubėk. Dar keletas crucio ir ji tikrai išprotės.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Vadovo kabinetas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vadovo kabinetas   Vadovo kabinetas - Page 3 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 11:53 am

[O god... LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS 🤣 🤣 ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Vadovo kabinetas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vadovo kabinetas   Vadovo kabinetas - Page 3 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 12:01 pm

((Pz, nu ir prisidirbau... xDD))

Bill'as perskaitė raštelį. Iš pradžių jam į galvą šmestelėjo mintis''Nu ir prisidirbom...''. Antra mintis buvo kitokia''Pz, kokie dar dokumentai??? Aš gal nuo kokių nors įvykių atsilikęs, ar ką??''. O trečia mintis buvo visiškai ne į temą''Bliot, reika išgert...''. Jis pasiėmė ugninės butelį ir dar pagalvojo''Aš gi blogas, blogas, kodėl turiu kažką gelbėt...'', ir užsivertė butelį. Visas jo turinys sutekėjo į gerklę. Po kelių minučių įtempto mąstymo jis dingo.


Paskutinį kartą redagavo Bill Daltton, Sk. 04 19, 2009 1:33 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Vadovo kabinetas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vadovo kabinetas   Vadovo kabinetas - Page 3 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 12:04 pm

((Negaliūūū.. LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS 🤣 ! ))
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Vadovo kabinetas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vadovo kabinetas   Vadovo kabinetas - Page 3 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 12:09 pm

((O tai aš galvoji galiu xDDD LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS Kai perskaičiau Joe žinutę, tai vos nuo kedės nenusidrėbiau... Eilinį kartą xDD))
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Vadovo kabinetas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vadovo kabinetas   Vadovo kabinetas - Page 3 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 12:42 pm

[[And i'll die you matafaker xD Viskas, Egle, planas Bė, kurį aptarėm vakar xDDDDD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Vadovo kabinetas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vadovo kabinetas   Vadovo kabinetas - Page 3 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 1:56 pm

[[ Noo. Per žiauru LOLASLOLASLOLASLOLAS.

Bill, typo kažkokie ten dokumentai xDD. Turėtum žinoooti. Kažkokie svarbūs LOLASLOLASLOLASLOLAS ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Vadovo kabinetas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vadovo kabinetas   Vadovo kabinetas - Page 3 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 2:14 pm

[[Nieko nebus xDD I will seek for revenge... like Sweeney, yeah, just like my dad (mm) LOLASLOLASLOLASLOLAS ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Vadovo kabinetas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vadovo kabinetas   Vadovo kabinetas - Page 3 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 2:28 pm

((Kchem, kchem... Labai sunku pasakyti Helen, bet dėl vaikų labo ir gėrio... Mes turime skirtis xDDDD LOLASLOLASLOLASLOLAS ))
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Vadovo kabinetas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vadovo kabinetas   Vadovo kabinetas - Page 3 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 2:33 pm

[[Yeah, i knew that already! Ne dėl tavo vaikų, o dėl mano sveikatos! Aš jau ir taip esu persėkiojama MV, košmarų ir prisiminimų. Užtenka man visko per akis xD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Vadovo kabinetas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vadovo kabinetas   Vadovo kabinetas - Page 3 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 2:35 pm

((Darling, you have no idea, who I am xD))
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Vadovo kabinetas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vadovo kabinetas   Vadovo kabinetas - Page 3 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 2:48 pm

[[You either...]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Vadovo kabinetas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vadovo kabinetas   Vadovo kabinetas - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 19, 2009 1:36 pm

Bill lėtai įėjo į savo kabinetą. Pamatė krūvą popierių ant stalo ir suraukė antakius. Pasikasęs galvą nuėjo prie stalo ir išsidrėbęs pradėjo vartyti dokumentus.''Parašai... Šiaip durnizmai... Nu vienužodžiu, nieko naujo...''ir numetė visus popierius ant žemės. Jie nuskriejo per grindis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Vadovo kabinetas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vadovo kabinetas   Vadovo kabinetas - Page 3 Icon_minitimeTr. 04 22, 2009 2:39 pm

Po kelių akimirkų, vyras atsistojo ant žemės, ir savo mėgstamoje pozoje pradėjo žiūrėti pro langą. Susiraukė ir pagalvojo, kad jis yra...vienišas. Bet greitai išmetė šią mintį iš galvos, ir pradėjo mąstyti apie darbus. Jam tai labiau patiko.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Vadovo kabinetas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vadovo kabinetas   Vadovo kabinetas - Page 3 Icon_minitimeTr. 04 22, 2009 2:41 pm

[[ Varyk panų kabint LOLASLOLASLOLASLOLAS! ]]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Vadovo kabinetas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vadovo kabinetas   Vadovo kabinetas - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Vadovo kabinetas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Departamento vadovo kabinetas
» Koledžo vadovo darbas
» Koledžo vadovo darbas [2]
» Kabinetas
» Ministrės kabinetas.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Magijos Ministerija-