Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Joe kabinetas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Joe kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joe kabinetas   Joe kabinetas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 14, 2009 1:36 pm

- Nemanai, kad jos vyras bandys mane užmušti? - kilstelėjo antakį. - Gi aš ją bent 10 kartų bandžiau nukepti, - pakilnojo antakius. - Anyways - puiku, - palinksėjo.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Joe kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joe kabinetas   Joe kabinetas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 14, 2009 1:39 pm

-Ei, visai ką tik kilo mintis. Žinai, ką tik dabar, taip pyst į galvą... Dabar,- neaiškiai sumurmėjo.- Damn, aš nemoku kalbėt atsainiai,- sukikeno.- Taigi, Ji dar tebėra tavo sąraše? Na žinai..- nutęsė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Joe kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joe kabinetas   Joe kabinetas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 14, 2009 1:42 pm

- Ką tu čia burbi? - sukrizeno. - Ji? Turbūt, kad nebe. Nebent vėl stotų ginti Hogo ir bandytų man ten sušerti kokį pusšimtį avadų, - pervertė akis.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Joe kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joe kabinetas   Joe kabinetas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 14, 2009 1:44 pm

-O jeigu aš bandyčiau sušert pusšimtį avadų?- sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Joe kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joe kabinetas   Joe kabinetas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 14, 2009 1:46 pm

- Jei tu? Nepykčiau, - papurtė galvą ir šyptelėjo. - Tikrai. Nei atgal nieko nepaleisčiau, - sukrizeno.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Joe kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joe kabinetas   Joe kabinetas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 14, 2009 1:48 pm

- Jau turėjau progą tuo įsitikint,- sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Joe kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joe kabinetas   Joe kabinetas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 14, 2009 1:53 pm

- Tai tu į mane avadas laidei? Kakė tu! - sukrizeno.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Joe kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joe kabinetas   Joe kabinetas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 14, 2009 1:55 pm

-Aš nemačiau,- teisinosi ir susigūžė.- Dabar jau pavyzdžiui tikrai atskirčiau, kur Tu, o kur koks nors kitas bomžas,- sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Joe kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joe kabinetas   Joe kabinetas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 14, 2009 1:58 pm

- Jau miela, - sukrizeno ir įsisiurbė į Kim lūpas.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Joe kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joe kabinetas   Joe kabinetas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 14, 2009 2:03 pm

-Nejuokinga,- prunkštelėjo bet ir pati sukikeno.- Dar tada tryneisi po tą požemį su kažkokia kale,- prunkštelėjo.- Aš pavydi,- pasiteisino.- Ir gobši. Jei mano tai mano,- nusivaipė ir įsisiurbė Joe į lūpas.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Joe kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joe kabinetas   Joe kabinetas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 14, 2009 2:05 pm

Joe tik sukrizeno ir švelniai atsakė į bučinį.
- Nenori eiti kur nors... Nusigerti? - pakilnojo antakius.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Joe kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joe kabinetas   Joe kabinetas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 14, 2009 2:08 pm

-Žinoma,- linktelėjo.- Jei sugebėsi mane išgabent iš čia nepastebimai,- sukikeno.- Tiesa, Tau nereikia dirbti ar panašiai?- pekėlė antakį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Joe kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joe kabinetas   Joe kabinetas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 14, 2009 2:10 pm

- Niekas nekreips dėmesio, - sukrizeno ir paglostė Kim nugarą. - Darbas? Koks darbas? - suklinksėjo akimis, nepastebimai pradanginęs kalnus popierių į kitą kabinetą. - Nėra jokio darbo, - palinksėjo. - Ir kur norėtum eiti? - prisimerkė.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Joe kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joe kabinetas   Joe kabinetas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 14, 2009 2:15 pm

-Nėra darbo?- pakėlė antakį.- Na gerai. Rinkis Tu,- šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Joe kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joe kabinetas   Joe kabinetas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 14, 2009 2:16 pm

- Nee. Rinkis tu, - parodė liežuvį. - ŠĮ kartą leidžiu, - sukrizeno.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Joe kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joe kabinetas   Joe kabinetas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 14, 2009 2:18 pm

-Hm pagalvokim,- neva susimąstė.- Kurioje Kiauliasodžio kavinėje Kim'ė dar nesilankė,- pakilnojo antakius.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Joe kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joe kabinetas   Joe kabinetas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 14, 2009 2:19 pm

- Iiiiiiiiiiir? - išsišiepė.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Joe kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joe kabinetas   Joe kabinetas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 14, 2009 2:21 pm

-Neišsirenku,- prikando lūpą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Joe kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joe kabinetas   Joe kabinetas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 14, 2009 2:36 pm

- Naaa... Mąstykit, genialiosios Kim'ės smegenėlės, - sukrizeno.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Joe kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joe kabinetas   Joe kabinetas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 14, 2009 3:01 pm

-Šiandien jos atsijungę nuo pasaulio,- prunkštelėjo.- Tarkim siūlau... Hm. Siūlau... Šluotinę. Tinka?- pakėlė antakį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Joe kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joe kabinetas   Joe kabinetas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 14, 2009 3:08 pm

- Tiiinka, - palinksėjo.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Joe kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joe kabinetas   Joe kabinetas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 14, 2009 3:09 pm

-Taip ir lauksim čia?- sukikeno ir išsitempė Joe už rankos.- Mums pasiseks jei niekas nepamatys,- sukikeno eidama pro duris.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Joe kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joe kabinetas   Joe kabinetas - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Joe kabinetas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Kabinetas
» Annos kabinetas
» Kabinetas
» Teisėjo kabinetas
» Landrut kabinetas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Magijos Ministerija-