Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
www.a-tisdale.dogoo.us

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



www.a-tisdale.dogoo.us Empty
RašytiTemos pavadinimas: www.a-tisdale.dogoo.us   www.a-tisdale.dogoo.us Icon_minitimeKv. 04 09, 2009 1:40 pm

Ashley Tisdale fanų forumas.

Spausti
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



www.a-tisdale.dogoo.us Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: www.a-tisdale.dogoo.us   www.a-tisdale.dogoo.us Icon_minitimeKv. 04 09, 2009 2:00 pm

Of course. Mė neiti. Mė nemėgti HSM.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



www.a-tisdale.dogoo.us Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: www.a-tisdale.dogoo.us   www.a-tisdale.dogoo.us Icon_minitimeKv. 04 09, 2009 2:25 pm

Kdl? ;(
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



www.a-tisdale.dogoo.us Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: www.a-tisdale.dogoo.us   www.a-tisdale.dogoo.us Icon_minitimeKv. 04 09, 2009 2:31 pm

O man patinka :p. Dėl to, promise, ryt reginuos :D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



www.a-tisdale.dogoo.us Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: www.a-tisdale.dogoo.us   www.a-tisdale.dogoo.us Icon_minitimeKv. 04 09, 2009 3:02 pm

Ok.Tik iškart pranešu,pilnai nepabaigtas.Bet iš bėddos yra kur rašyt xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



www.a-tisdale.dogoo.us Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: www.a-tisdale.dogoo.us   www.a-tisdale.dogoo.us Icon_minitimeKv. 04 09, 2009 4:24 pm

Edward Cullen rašo:
Kdl? ;(
Citata :
Filmai perkišti dainomis, kurios nutraukia veiksmą, ir šitaip žiūrovas užmiršta, kur viskas baigėsi.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



www.a-tisdale.dogoo.us Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: www.a-tisdale.dogoo.us   www.a-tisdale.dogoo.us Icon_minitimeKv. 04 09, 2009 4:26 pm

Visi miuziklai tokie. Beveik visi :D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



www.a-tisdale.dogoo.us Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: www.a-tisdale.dogoo.us   www.a-tisdale.dogoo.us Icon_minitimeKv. 04 09, 2009 4:30 pm

Nū bet ten iš vis be ryšio: atvaro toks soliariuminis berniukas (mė turėti galvoje Zachary) ir vidury filmo ima mušėt kamuolį ir nusidainuot. Nū krč.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



www.a-tisdale.dogoo.us Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: www.a-tisdale.dogoo.us   www.a-tisdale.dogoo.us Icon_minitimeKv. 04 09, 2009 4:33 pm

Nėr jau taip baisu xDD
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

www.a-tisdale.dogoo.us Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: www.a-tisdale.dogoo.us   www.a-tisdale.dogoo.us Icon_minitimeKv. 04 09, 2009 4:34 pm

LOLASLOLASLOLASLOLAS
Aš čia db off-topic, bet zjbs buvo xDD
Su klasė žiejom HSM3 kine. Ir pačioj pradžioj rodo tą Zac'ą. Aš draugei kumšt į šoną:
"Seeeeubas, koks baisus prakaituotas beernas ir čia mes tipo dėl tokio turėtume lydytis?"
Kai draugė pradėjo raitytis, iš to kaip auklėtoja į mus pažiejo, galvojau tuoj galvą nuraus xDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



www.a-tisdale.dogoo.us Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: www.a-tisdale.dogoo.us   www.a-tisdale.dogoo.us Icon_minitimeKv. 04 09, 2009 4:35 pm

Man tas jo draugas patinka :D TAs juodas
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

www.a-tisdale.dogoo.us Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: www.a-tisdale.dogoo.us   www.a-tisdale.dogoo.us Icon_minitimeKv. 04 09, 2009 4:39 pm

Tas kur dideliais gaurais, ar tas kur valgyt daro? LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



www.a-tisdale.dogoo.us Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: www.a-tisdale.dogoo.us   www.a-tisdale.dogoo.us Icon_minitimeKv. 04 09, 2009 4:39 pm

Čadas.Ane?[Of toppic,bet esu milžiniška HSM fanė.Ant sienos 4 plakatai kabo,patalynė,megztinis,maikutė,kuprinė,penalas trūkstą Vanessos batų... xD]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



www.a-tisdale.dogoo.us Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: www.a-tisdale.dogoo.us   www.a-tisdale.dogoo.us Icon_minitimeKv. 04 09, 2009 4:48 pm

Dąąą. Čadas :inlove: . Mano draugei Zac, MAn Čadas :D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



www.a-tisdale.dogoo.us Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: www.a-tisdale.dogoo.us   www.a-tisdale.dogoo.us Icon_minitimeKv. 04 09, 2009 4:50 pm

xD Mes su viena tokia internetine drauge [xDD] neknčiam HSM, dėl mano išvardintų priežasčių xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



www.a-tisdale.dogoo.us Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: www.a-tisdale.dogoo.us   www.a-tisdale.dogoo.us Icon_minitimePen. 04 10, 2009 5:17 am

Išbandžiau 3 naršykles, nei per vieną jo nekrauna :S
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



www.a-tisdale.dogoo.us Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: www.a-tisdale.dogoo.us   www.a-tisdale.dogoo.us Icon_minitimePen. 04 10, 2009 6:31 am

Aš jau ten :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





www.a-tisdale.dogoo.us Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: www.a-tisdale.dogoo.us   www.a-tisdale.dogoo.us Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

www.a-tisdale.dogoo.us

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-