Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
*Dešimtas numeris*

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



*Dešimtas numeris* Empty
RašytiTemos pavadinimas: *Dešimtas numeris*   *Dešimtas numeris* Icon_minitimePen. 04 10, 2009 6:36 pm

Vedamasis


Žinau, kaip jūs visi laukėte šito numerio. Taip, jis jubiliejinis - 10! Šį kartą jame gausu straipsnių. Šį kartą neturiu ką pasakyti, todėl smagaus skaitymo .

Vestuvės, vestuvės ir dar kartą vestuvės¡



Nuo šiol į mūsų akiratį patenka žymiai daugiau žmonių, kadangi Hogvartsas buvo stipriai susietas su Magijos Ministerija. Nuo šiol Magijos Žiniose ir apie juos¡
Vėl skamba vestuvių varpai. Vėl juos girdi mūsų seksualioji Di Chapellė, viliodama naujus vyrus... Šį kartą jos auka – Ashtonas Smithas.
Naujokas visapusiškai pakeitė žuvusį Maiklą Delacour‘ą. Ir kaip profesorius, ir kaip vyras. Di ir Ashtas – gan sena pora. Balandėliai nesigyrė nei vienu rimtu pykčiu, draugavo ramiai, neskaitant bandymo vienas kitą nužudyti. Taip, taip. Mes žinome VISKĄ. Nenukrypstant nuo temos, vienas kito išsilgusi porelė nuklydo kažkur į „Giliai, giliai, giliau, negu giliai giliai, bet ne giliau negu giliai giliai giliai miške“ ir Ashtas priklaupęs ant vieno kelio ištarė
Di, buvau sumąstęs ten nerealiai ilgą kalbą, bet po bučinio su tavimi viskas išgaravo iš galvos. Kaip jau daug kartų nerealiai tave myliu, o šitas žiedas guli mano kišenėje nuo praeitos savaitės, so... Di, būk mano žmona?“. Taip vyrai, mokykitės kol galit. Kaip jau turėtų būti įprastą, Ashtoną šiame pasaulyje matysime neilgai. Juk Di vyras... Sėkmės, naujieji sužadėtiniai¡ Šiame painiame Hogvartso pasaulyje jums jos prireiks¡
Vestuvių varpai skamba ne tik Di ir Ashtonui. Greit jų klausysis ir Steve‘as Roberts su Himena Mantes.
Iki nedramatiško pasipiršimo, Steve ir Himena net nebuvo žinomi, kaip pora. Gal jie viską atkakliai slėpė? O gal tiesiog nieko ir nebuvo? Kad ir kaip ten yra, mūsų lokatoriai ir naktinio matymo žiūronai užfiksavo šiuos du balandėlius „Šluotinėje“. Steve – tikras romantikas, šnekėjo saldžius žodelius. Keletas bučinių ir neefektingas išsiskyrimas.
Kitas raundas įvyko Himenos kabinete. Steve tiesiog atėjo į kabinetą ir tiesiai šviesiai ištarė „Būk mano žmona“. Štai, ką vadiname ėjimu tiesiai prie reikalo. Ir štai, kaip gali keistis žmonės. Vieną kartą nerealusis saldusis romantikas, o kitą – tikras vyras, einantis tiesiai prie reikalo.
Kaip jau daugumai žinoma, Him, susijusi su tamsiuoju pasauliu, o Steve kaip tik tokį bando išnaikinti. Aurorui ne kartą teko vestis Himeną apklausai, tačiau ji visada išeidavo sveika gyva ir nebūdavo niekur sodinama. Keisčiausia, jog jie seniai vienas kitą myli (pokalbio „Šluotinėj“ nuotrupos), bet visam šitam trukdė darbas. Kaip su tokiomis kliūtimis susitvarkys ši porelė? Sėkmės¡
Linkime nerealių vestuvių, linksmų gyvenimo kartu akimirkų ir jokių barnių.

Adriana Sylor.

P.S. Norintys patekti į laikraštį – GREIČIAU TUOKITĖS¡

*Dešimtas numeris* Wix755
*Dešimtas numeris* 15q57h4

Už nuotraukas dėkojame D. Chapelle.
Su Šv. Velykomis¡

Di Chapelle ir Kim Niler.
- Ir vėl jos? Keiskit plokštelę¡ *pasigirsta kažkur iš 61 žiūrovo minios*.
Taip ir vėl jos. Ir vėl nenugalimojo didmoterių/sesių trijulė (nors šį kartą dalyvauja tik 2/3), sugebanti sudalyvauti in da visur.
Veiksmas prasideda „Šluotinėje“. Naujoji mero padėjėja Justin Grant pašnibžda, jog Di ir Kim ieškomos. Už ką neklauskit. Tiksliau ieškomiausios. Susinervinusios merginos taiso ginklus, kurpia planus, palieka nereikalingus vyrus bare ir išlekia tvarkyti reikalų. Ooo taip.
Įsijautusi Hogo valdžia „sveikina“ ministeriją su artėjančiomis Velykomis, išdažydama vestibiulį ir liftą rožiniai. O kiškučiai.... Dah. Miela.
Kad ir kaip keista, James‘as net nepabandė pasiųsti kelių killerių, nužudyti Di ir Kim. Anyways, vistiek niekas nebūtų žudęs jų. Taigi ministras nieko nepadaręs (nieko, net neištaškęs visos ministerijos), grįžta į savo kabinetą.
Šita linksma išdaiga norime jus pasveikinti su artėjančiomis Velykomis¡

Adriana Sylor.

P.S. Šitą meną vis dar galite išvysti ministerijoje.
*Dešimtas numeris* 30467-Clipart-Illustration-Of-A-Pink-Easter-Bunny-Standing-Behind-A-Basket-Of-Colorful-Eggs

Blakc’s Pet SPA center

Jau gan seniai Kiauliasodyje atsirado “Black’s Pet Spa Centre”, įkurtas pačios Angel Black. Taip, tai gyvūnų SPA centras. Žavioji jo šeimininkė Angel puikiai pasirūpins Jūsų gyvūnėliais, pačiomis pigiausiomis kainomis. Viskas tik pagal jūsų norus…
Tavo gyvūnėlis atrodo susirgęs? Pelėda po ilgos kelionės labai pavargusi? “Black’s Pet Spa Centre” atviras visiems gyvūnėliams. Tai lyg ir veterinarija, gyvūnų viešbutis… Viskas viename¡ Ko daugiau reikia, iki pilnos gyvūno laimės? Keletas atpalaiduojančių valandų, sergančių gyvūnų slaugymas, gera priežiūra. Jei paliksite gyvūną parai ar dviems, būsite įsitikinęs, jog jam viskas gerai, jog gyvūnas pašertas ir saugus.
Pavasarinės nuolaidos¡ Skubėkite nuvesti savo augintinį atsigavimui po žiemos ir parengite jį nuostabiai ir spalvingai vasarai¡

Adriana Sylor


Paskutinį kartą redagavo Adriana Sylor, Pen. 04 10, 2009 7:07 pm. Redaguota 4 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



*Dešimtas numeris* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Dešimtas numeris*   *Dešimtas numeris* Icon_minitimePen. 04 10, 2009 6:37 pm

10 metų svetimame kūne...
Angel Black – mums gerai žinoma profesorė, nenustygstanti vietoje... Deja, viskas nėra taip, kaip atrodo. Angel yra Maya Helden. Pasakojimas iš Mayos lūpų:
Kai Angel iškeliavo nieks dorai taip ir nežino kur… Na, ji ir pati keliavo kiek spontaniškai. Ten po kažikiek laiko sutiko.. Na žinai. Sutiko mano brolį. Galiu pridurti kad mūsų giminė praktiškai visada buvo Voldemorto šalininkė.. Kažkada dar ir turtinga buvo, bet visą tai ką turėjo iššvaistyta kelios kartos prieš mane,- sumosikavo rankom ir pavartė akim.- Brolis.. Jis niekad nedegė noru prisijungti prie Valdovo, bet kol is dvejojo, jį užsipuolė šeima ir jis neturėjo kito pasirinkimo. Tiesa turėjo, bet jo nematė. Na, jie susitiko, toliau žinai, žiobarižkos tenelovelės vertas scenarijus - meilės, seilės ir t.t. Mes nieko apie tai nežinojom. Tai yra visa šeima. O po to, gal po metų ar panašiai. jis kažkur.. dingo. Voldis tiesiog pašėlo, jis ėmė ieškoti jo, o greitai atėjo gandai ir apie tai kad jis su Angel. Nors tiesą pasakius, jie nežinojo kas ji, bet tada MV ėmė ieškoti taip pat ir jos. Džiaugiuosi kad.. buvau per jauna stoti į MV. Visada buvau brolio pusėj ir taipogi nenorėjau dėtis prie Valdovo.. norėjau pabėgti iš namų ir kaip nors prisidėti prie jų ar ką nors. Po to jis kažkaip sugebėjo perduot man žinutę. Aš juos radau, bet beveik tuo pat metu įsiveržė visa gauja Mirties Valgytojų.. Jie, na.. Maždaug įsivaizduoji.. Crucio ir…
Angel dar spėjo palikti man savo prisiminimus. Pasirodė kad jie dar ir dvi dukras turėjo. Nežinau kaip, bet jiem visgi pavyko nuslėpti Angel tapatybę nuo MV. Net po mirties. Aš, neturėdama kur dėtis, aš.. Pasinaudojau Angel atsiminimais. Ir apsimetus ja, grįžau čia, kartu su Brenda ir Lucy... Jos buvo dar mažos ir neskyrė manęs nuo Angel.. O gal tiesiog priprato prie to ir pamiršo. Nors buvau, kaip čia pasakius, per jauna apsimesti Angel, visada atrodžiau kiek vyresnė ir be to.. Pradžioje padėjo keli eliksyrai. Kadangi Angel buvo ilgam dingus, nedaug kas pastebėjo skirtumą išvaizdoje, juolab kad mes kiek panašių bruožų.

Taip, aš tikrai buvau šokiruota... Tiek metų slėpta tiesa... Bet dėl ko?
Ir po to kai.. nužudė Angel.. kažkokiu stebuklingu būdu jie taip ir nesužinojo kas ji. Bet žinojo kas aš, kad aš pabėgau iš namų ir jai padėjau. Būti savimi buvo kiek nesaugu, be to – man kiek pagailo Lucy‘ės ir Brendos. Jos buvo tokios mažos o abu tėvai jau žuvę.. Juolab – jau minėjau, kad esu iš šeimos ilgą laiką buvusios Voldemort šalininke.. Čia niekas manimi nebūtų patikėjęs. Norėjau padėti kitiems.. Ir sau. Neneigiu to.
Angel – Maya, visada priklausė šauniųjų sesių trijulei – Kim‘ei, Di ir Angel. Kaip reagavo Kim ir Di, išgirdusios skaudžią žinią?
Kim kiek.. nežinau kaip pasakyti. Nuliūdo sužinojus kad jos sesuo žuvus. Suprantu ją. Bet kitokios reakcijos regis nebuvo. Di.. Nežinau ar ji išvis kažkaip sureagavo. Nusiunčiau jai laišką, bet regis į tai ji reagavo kaip į pokštą.
Kaip jau minėta, Angel turėjo dvi dukras. Ką žadate daryti su jomis?
Nieko. Pasakiau joms tiesą..
Maya iki šiol dirbo mokytoja. Kaip darbas?
Kaip supratau Km neprieštaravo tam kad likčiau. Todėl manau likti.
Jau žinoma, jog Angel buvo viena iš tų išskirtinių charakterių turėtojų. Įnoringa, energinga, užsispyrusi, linksma... Ar sunku buvo įsijausti į jos vaidmenį?
Ganėtinai, ypač pradžioje. Negalėjau atsiriboti nuo žmonių, bet atvirkščiai būti taipogi negalėjo. Angel charakteris buvo gan.. specifinis. Išpradžių kiek apsimetinėjau, o po to.. Nežinau, ar pripratau prie jos charakteristikos, ar kiti priprato prie manosios.
Juk Maya galėjo slėpti tiesą visą gyvenimą... Kodėl viskas išlindo į dienos šviesą?
Todėl kad man pabodo meluoti. Neketinau to slėpti visą gyvenimą. Tai ir taip užsitęsė. Brenda su Lucy jau pakankamai suaugusios tai sužinoti, nekalbu apie Kim ir Di. Be to – noriu gyvenimą baigti kaip Maya, o ne kas nors kitas – kad ir Azkabane.
Atsisveikinusi su Ang... Tai yra Maya, paliekame jos kabinetą. Tai neįtikėtina. Kas dar turit kokių paslapčių? Na... Pasirodykit. Laukiam.
*Dešimtas numeris* 2lmvxix
Adriana Sylor.

Hogo perliukai



Nauja rubrika. Ji kuriama pačių jūsų. Štai pirmieji perliukai.
Kim kabinetas. Priimamasis. Cho raštelis:
Cho Chang rašo:
Atėjo cho su rašteliu:
Citata :

Gerbiama Direktore,
Buvau su spuogai.Dabar galvą imė skaudėt.Eit man pas seselę su rašteliu?

Komentaras: be komentarų.

Cho matyt susigėdo, pamačiusi aplinkinių reakciją ir šiek tiek readagavo raštelį.
Tas pats raštelis po kelių mėnesių:
Cho Reijl rašo:
Atėjo cho su rašteliu:
Citata :

Gerbiama Direktore,

Noriu pradėti auginti tokį keistą gyvūną.Pavadinimo nežinau.Jis panašus į Keith.Galima?

Komentaras: Dabar jau tikrai nieko nebesuprantu. Ji nori laikyti Keith? Ha. Very Funny.
Pasiilgsiu jos. Ir taip, kad jau apie Cho, nebegalima pamiršti šito jos perliuko:
Citata :
Atėjo Cho.Jau nieko nebebijojo.Nuėjo,nuėjo ir pamatė mažą trobelę.Ji buvo užrakinta.Cho norėjo atrakinti ir ištarė:
-Alohomora!
cho įėjo.Buvo mažas stalas su 2 lėkštėmis.Cho pagalvojo''Turbūt čia kažkas gyvena''...Buvo graži dvigulė lovelė ir maža kaldra.cho vėl pagalvojo''Mažiukai čia gyvena''.ir kaip tik tuo metu atėjo maži nykštukai.Cho paklausė''Kas jūs?''.Ir jie pasakė,kas jie tokie.Pasipasakoję nuėjo į lovą ir užmigo.Cho tyliai iš trobelės išėjo ir į mokyklą.


Komentaras: Cho vaizduotė laaabai laki.

Jūs mąnėt, jog Kim – atsakinga dviejų dukrų motina, mokyklos direktorė ir šiaip – gera moteri. NĖ VELNIO.
Veiksmas “Šluotinėje”. Girta Kim’ė grįžta iš rūsio ir užtinka Di su Ashtu besibučiuojančius.

Kim Niler rašo:
-Medžioklė baigėsi, ir vyrai kalbasi,- užtraukė įėjusi.- Oh džyzuz, mother of god,- prisitėkšk minutei prie sienos ir jau jie elgiasi taip lyg būtų laidotuvese apsilankę,- prunkštelėjo ir nužvelgė butelius jų rankose.- Jumis dėta jų negerčiau.
Tada tyliai sušnypštė.
- Matai tos neaiškios etiketės skelbia: LAISVINAMIEJI !!!!!!!! LAISVINAMIEJI !!!!!!! -sukikeno ir pastatė dėžę ant baro.- Vo čia tai ugninė.

Komentaras: Asmeniškai man – žvengo priepuolis.
Pasijuokime¡

[i]Operacija. Tragiškas ligonio balsas:
-Daktare, atrodo, aš nemiegu.
-Negali būti!
Daktaras ruošiasi.
-Garbės žodis, nemiegu.
-Baik tu!
Daktaras pjauna.
-Aaaaa! Skauda!
-Žiūrėk tu man, tikrai nemiega.
-O ką aš jum sakiau?
-Tai tylėk ir kvėpuok savo chloroformą. Duokit jam dar.
-Kaifas! Dar galima?
-Galima.
-O dar?
-Galima. Skelkit jam kirvuku per galvą.
-Geras! O dar kirvuku?
-Užteks, per daug, Priprasi.
-Na, kaip ten, daktare? Žaizda pavojinga?
-Klausyk, tu man trukdai.
-Galiu ir išeiti.
-Gerai jau, gulėk. Nieko čia pavojingo. Kulka kiaurai, nieko rimto nekliudė. Koks kretinas į tave šovė?
-O kodėl kretinas?
-Argi taip šaudoma? reikėjo truputį aukščiau ir kairiau..
-Ai, viskas labai paprasta, daktare. Guliu aš su meiluže, ramiai taip, nieko neliečiu, išskyrus ją, o čia vyras grįžta.
-A! Vyras.
-Lekiu aš pro balkoną, nieko neliečiu, tik bum - ir ant milijonieriaus mylimiausio šuns užlekiu.
-Tai milijonierius šaudė?
-Šaudyt šaudė, bet taip ir nepataikė. Bėgu aš sau nuogas gatve, nieko neliečiu, girdžiu: kažkas vejasi. Pasirodo žmogžudys - seksualinis maniakas.
-O šitam ko šaudyt?
-Ne, jis mane tik švelniai dusino. Dar rokeriukai prasinešė pro šalį, tris kvartalus nuo jų bėgom.
-Rokeriukai, sakai..
-Ką ten, vaikai dar. Na, maniaką tai jau papjovė, kas buvo, tai buvo.
-Tai kas gi šaudė?!
-O jūs klausykit. Užbėgu aš į komercinę parduotuvę, bandau kokias kelnes susirast, o čia šast ir iššoka sargas.
-Šaudydamas?
-Ne, atsišaudydamas. Paskui mane į parduotuvę reketininkai įgriuvo.
-Tai jie šaudė?
-Ko ten jie šaudys. Gerai, kad sargas prieš mirtį spėjo juos įtikinti, kad aš čia pašalinis. Paleido.Išsinedinu, o priešais graži mergina iš viešbučio išeina. Aš tai nuogas. Ji išsitraukia iš rankinuko pistoletą.
-Pataikė?
-Ir ne kartą.. Tik pistoletas dujinis buvo.
-Tai velniai griebtų, skylė iš kur?!
-Pareinu ryte namo, pas žmoną, nuogas, sumuštas ir apdujęs. Nieko nesiruošiu liest, tik staiga iššoka uošvė su dvivamzdžiu.
-Pataikė?
-Taip...
-Pagaliau!
-..žmonai į užpakalį. Šratais.
-Klausyk, tavo vietoj aš pats nusišaučiau...
-Tai kaip jūs manot, kodėl aš čia?
***

Jeigu vyras ilgai ilgai žiūri tau į akis - gali būti įsitikinus - visa kita jis jau apžiūrėjo …
***
Mokytoja Petriuko klausia:
- Aš prausiuosi, tu prausiesi, jis, ji prausiasi. Koks tai laikas?
- Sekmadienio vakaras.
***
Laimingas vyras grįžta namo su vaikiška lovele, kurią ką tik pirko. Užėjęs į vonią, pamato, kad kažkoks tipas skutasi. Vyro nuotaika, žinoma, keičiasi, jis įbėga į kambarį ir rėkia žmonai:
- Galėjai bent patikslinti, kai sakei, kad greit mūsų bus trys!
***
Jei nori sužinot kaip gali greičiausiai bėgti - pabelsk i avilį.
***
Remėjas - tai toks žmogus, kuriam lengviau atsisveikinti su savo pinigais, nei paaiškinti mokesčių inspekcijai, iš kur jų gavo.
***
Intervių su garsiu detektyvų rašytoju. Reporteris:
- O aš galiu jums mintį pametėti romanui!
- Gerai, - rašytojas pasiima bloknotą.
- Na, ateina vyras į darbą, o ten pilna lavonų!
- O kur gi intriga?
- Jums ką, mažai?!? Ateina - ir lavonų krūva!
- O žudikas? Kas žudikas?!
- Ogi niekas! Vyras morge dirbo!
***
- Ar girdėjai , naujo modelio "Volga" kainuos 100tūkstančių?!
- Negirdėjau. O kuo ji skiriasi nuo senesnės ?
- Bus su 2 skylėm stoge.
- Kuriam galui ?
- Kad tas asilas , kuris ją nusipirks, galėtų pro jas iškišti ausis.
***
Stiuardesė ateina į pilotų kabina ir sako laivo vadui:
- Ten, salone, vienas teroristas su bomba prekiauja parašiutais...




Už anekdotus dėkojame Mayai Helden ir Di Chapelle.


Paskutinį kartą redagavo Adriana Sylor, Pen. 04 10, 2009 7:42 pm. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

*Dešimtas numeris* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Dešimtas numeris*   *Dešimtas numeris* Icon_minitimePen. 04 10, 2009 6:45 pm

Vau, nais xDDD O reklama gerulė. Danke 8) Geriausios aišku tos vietos iš kurių žvengas ėmė x'D
Krč, :jega: ! xDDD
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

*Dešimtas numeris* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Dešimtas numeris*   *Dešimtas numeris* Icon_minitimePen. 04 10, 2009 6:59 pm

Perliukai:
"Kaip jau turėtų būti įprastą, Ashtoną šiame pasaulyje matysime neilgai. Juk Di vyras..."- tuoj galėsit kurt "Užuojautos" skiltį xDDDD
"
Štai, ką vadiname ėjimu tiesiai prie reikalo."- mano frazė xDDD
"
Norintys patekti į laikraštį – GREIČIAU TUOKITĖS¡"- be komentarų xDDD
"
Di Chapelle ir Kim Niler.
- Ir vėl jos? Keiskit plokštelę¡ *pasigirsta kažkur iš 61 žiūrovo minios*."- aš tuoj kai keisiu plokšteles jum xDD Di ir Kim matysit taaaip dažnai, kad atsibos xDD
"
Jūs mąnėt, jog Kim – atsakinga dviejų dukrų motina, mokyklos direktorė ir šiaip – gera moteria. NĖ VELNIO."- the other side of me xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



*Dešimtas numeris* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Dešimtas numeris*   *Dešimtas numeris* Icon_minitimePen. 04 10, 2009 7:03 pm

Tik dabar pamačiau, kad fotkių nerodo LOLASLOLASLOLASLOLAS. Tookių pririnkus buvau LOLASLOLASLOLASLOLAS.

Maya, ačiūū LOLASLOLASLOLASLOLAS.

Kim, tai turbūt reikalausi, kad taip ir parašyčiau, jog tavo frazė LOLASLOLASLOLASLOLAS?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



*Dešimtas numeris* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Dešimtas numeris*   *Dešimtas numeris* Icon_minitimePen. 04 10, 2009 7:13 pm

„Giliai, giliai, giliau, negu giliai giliai, bet ne giliau negu giliai giliai giliai miške“ LOLASLOLASLOLASLOLAS
Šiaip LIUX! :inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



*Dešimtas numeris* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Dešimtas numeris*   *Dešimtas numeris* Icon_minitimePen. 04 10, 2009 7:16 pm

Thankee LOLASLOLASLOLASLOLAS.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



*Dešimtas numeris* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Dešimtas numeris*   *Dešimtas numeris* Icon_minitimePen. 04 10, 2009 7:17 pm

„Giliai, giliai, giliau, negu giliai giliai, bet ne giliau negu giliai giliai giliai miške“
turėtų būti išvada MISKE ane? xD
( ai nū aš čia ne i tema xD )
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



*Dešimtas numeris* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Dešimtas numeris*   *Dešimtas numeris* Icon_minitimePen. 04 10, 2009 7:19 pm

"Giliai giliai miške" LOLASLOLASLOLASLOLAS. Čia buvo tokia situacija, kad paprašiau, jog Di pirmą žinutę parašytų "Giliai giliai miške". "Gal galima giliau?" "Nebus per giliai?" "Nee." "Giliai giliai, giliau negu giliai, giliai, bet ne giliau, negu giliai giliai giliai miške" LOLASLOLASLOLASLOLAS. Nū maždaug taip LOLASLOLASLOLASLOLAS.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



*Dešimtas numeris* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Dešimtas numeris*   *Dešimtas numeris* Icon_minitimePen. 04 10, 2009 7:20 pm

„Giliai, giliai, giliau, negu giliai giliai, bet ne giliau negu giliai giliai giliai miške“. Pž, nužudysi. LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



*Dešimtas numeris* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Dešimtas numeris*   *Dešimtas numeris* Icon_minitimePen. 04 10, 2009 7:21 pm

Nemirk! Kas toliau skaitys MŽ LOLASLOLASLOLASLOLAS?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



*Dešimtas numeris* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Dešimtas numeris*   *Dešimtas numeris* Icon_minitimePen. 04 10, 2009 7:23 pm

Kietai kaip! xD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

*Dešimtas numeris* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Dešimtas numeris*   *Dešimtas numeris* Icon_minitimePen. 04 10, 2009 7:23 pm

Pasirodyčiau labai netaktiška jei prašyčiau, tai gal paliksim taip, kaip yra xDDD LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



*Dešimtas numeris* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Dešimtas numeris*   *Dešimtas numeris* Icon_minitimePen. 04 10, 2009 7:23 pm

pakviesiu savo visą giminę žinių paskaityt. xD
Girta bočių pakviesiu. Gal patikės xDDDDD
Šiais laikais juk visko būn, tai turėyu patikėt xDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



*Dešimtas numeris* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Dešimtas numeris*   *Dešimtas numeris* Icon_minitimePen. 04 10, 2009 7:24 pm

Pž, mano mama net iš „Giliai, giliai, giliau, negu giliai giliai, bet ne giliau negu giliai giliai giliai miške“ žvengė. LOLASLOLASLOLASLOLAS Adre, tavo tiesa. xDD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

*Dešimtas numeris* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Dešimtas numeris*   *Dešimtas numeris* Icon_minitimePen. 04 10, 2009 7:28 pm

AR JAU GALIMA ŽVENGTI? LOLASLOLASLOLASLOLAS🤣LOLASLOLASLOLASLOLAS

OMGF LOLASLOLASLOLASLOLAS🤣LOLASLOLASLOLASLOLAS

Citata :
Vėl juos girdi mūsų seksualioji Di Chapellė, viliodama naujus vyrus...
Be komentariškas pasakymas. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Citata :
Balandėliai nesigyrė nei vienu rimtu pykčiu, draugavo ramiai, neskaitant bandymo vienas kitą nužudyti.
Aišku, kam čia tai skaityt. LOLASLOLASLOLASLOLAS
Citata :
Nenukrypstant nuo temos, vienas kito išsilgusi porelė nuklydo kažkur į „Giliai, giliai, giliau, negu giliai giliai, bet ne giliau negu giliai giliai giliai miške“
Tyliu. LOLASLOLASLOLASLOLAS🤣LOLASLOLASLOLASLOLAS
Citata :
Ashtoną šiame pasaulyje matysime neilgai. Juk Di vyras..
Di tuoj bus pagarsėjusi žudikė, kuri suvilioja ir žudo savo vyrus. xD
Citata :
Di Chapelle ir Kim Niler.
- Ir vėl jos? Keiskit plokštelę¡ *pasigirsta kažkur iš 61 žiūrovo minios*.
mūhūhūhūhąhąhąhą. mes dar grįšim. xDDDDDDDD
Citata :
Jūs mąnėt, jog Kim – atsakinga dviejų dukrų motina, mokyklos direktorė ir šiaip – gera moteri. NĖ VELNIO.
Man asmeniškai ŽIAURUS žvengo priepolis
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



*Dešimtas numeris* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Dešimtas numeris*   *Dešimtas numeris* Icon_minitimePen. 04 10, 2009 7:30 pm

LOLASLOLASLOLASLOLAS 🤣.

Smagu, kad patiko LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



*Dešimtas numeris* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Dešimtas numeris*   *Dešimtas numeris* Icon_minitimePen. 04 10, 2009 7:31 pm

Citata :
Ashtoną šiame pasaulyje matysime neilgai. Juk Di vyras..
Di tuoj bus pagarsėjusi žudikė, kuri suvilioja ir žudo savo vyrus. xD.



Patarčiau vyrams nesiartinti prie Di. xDD LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

*Dešimtas numeris* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Dešimtas numeris*   *Dešimtas numeris* Icon_minitimePen. 04 10, 2009 7:32 pm

Laura tylėk - senmerge Di liks. LOLASLOLASLOLASLOLAS🤣
Ačiū dievui jokių nesąmonių neprirašė apie nėštumą LOLASLOLASLOLASLOLAS🤣
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



*Dešimtas numeris* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Dešimtas numeris*   *Dešimtas numeris* Icon_minitimePen. 04 10, 2009 7:32 pm

Ai nū, juk jie greitai bus Smith xDDDD
Tai čia nebeda. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



*Dešimtas numeris* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Dešimtas numeris*   *Dešimtas numeris* Icon_minitimePen. 04 10, 2009 7:33 pm

Di Chapelle rašo:
Laura tylėk - senmerge Di liks. LOLASLOLASLOLASLOLAS🤣
Ačiū dievui jokių nesąmonių neprirašė apie nėštumą LOLASLOLASLOLASLOLAS🤣

Tyliu. LOLASLOLASLOLASLOLAS

Manau kitame bus apie tavo nėštumą. LOLASLOLASLOLASLOLAS Mintį davei. LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



*Dešimtas numeris* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Dešimtas numeris*   *Dešimtas numeris* Icon_minitimePen. 04 10, 2009 7:34 pm

Di, greitai bus LOLASLOLASLOLASLOLAS. Palaukit kitos savaitės. Bus mažiausiai 2 straipsniai LOLASLOLASLOLASLOLAS.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



*Dešimtas numeris* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Dešimtas numeris*   *Dešimtas numeris* Icon_minitimePen. 04 10, 2009 7:34 pm

Di, galėjai patylėt. LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



*Dešimtas numeris* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Dešimtas numeris*   *Dešimtas numeris* Icon_minitimePen. 04 10, 2009 7:35 pm

ai nū iškart rašyk! xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



*Dešimtas numeris* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Dešimtas numeris*   *Dešimtas numeris* Icon_minitimePen. 04 10, 2009 7:56 pm

LOLASLOLASLOLASLOLAS Yėy apie Lucy rašėėėė xD O perliukai su Cho geri xDDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





*Dešimtas numeris* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Dešimtas numeris*   *Dešimtas numeris* Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

*Dešimtas numeris*

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» ~Trecias numeris~
» *Aštuntas numeris*
» *Ketvirtas numeris*
» *Penktas numeris*
» *Šeštas numeris*

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja :: -