Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Bariūūūkas for kandai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 4 Icon_minitimeSk. 04 19, 2009 6:42 pm

Nusizeres nuo akiu juodu plauku sruoga vyras nuejo prie baro.
-Sveikos, moteros.. ,- sumurmejo ir nuzvelge padaveja - Kruvinosios meres. Dviguba doze.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Bariūūūkas for kandai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 4 Icon_minitimeSk. 04 19, 2009 6:42 pm

[[Seklė Morka xDDD~]]


-Mhmm,aišku.
baigusi arbatą tarė ayai:
-Žinok arbata bent man geriau padėjo nei u gninė.
Žvilgtelėjusi į atėjūną [[xD]] tarė:
-Moteros,tss...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 4 Icon_minitimeSk. 04 19, 2009 6:44 pm

Richard'as atėjo į užeigą dideliu smūgių atidaręs duris ir nutepino link baro. Atsisėdo ant kėdės krašto prie baro... Primerkė akį.
- man ugninės.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Bariūūūkas for kandai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 4 Icon_minitimeSk. 04 19, 2009 6:44 pm

Debora Riley rašo:
[[Man depresija jau buvo xD]]

[[Išgydysim xDDD LOLASLOLASLOLASLOLAS ]]
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Bariūūūkas for kandai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 4 Icon_minitimeSk. 04 19, 2009 6:45 pm

[[Tai aš gal šalinuos?prisirinko čia krūva kažkokių neiaškių xDDD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 4 Icon_minitimeSk. 04 19, 2009 6:46 pm

-Keith, o is kur tu zinai ko as ten ipyliau? ,- [akaluse Debora ir garsiai nusikvatojo - Pas mane vietoj kraujo venom.. snabe polaukia.. , -sukrizeno ir padave Ričiui meres.
-Cia tik paneles
-Ugnines? Zmogai, nebamndot cia privemt! smusiu visus.. , -subuirbejo Debora ir padave vytuio buteli.
..

[[Yepa xD Bus pjankė nu xD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 4 Icon_minitimeSk. 04 19, 2009 6:46 pm

Himena vingiuodama priėjo link durų. Jas atidarius įėjo į vidų. Apsižvalgė ir priėjo prie baro. Atsisėdo.
- Man... - pradėjo mąstyti. - Turbūt... Ugninės. - įsišiepė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 4 Icon_minitimeSk. 04 19, 2009 6:47 pm

-Nu ne vyrai kiek matau - nusijuoke vyras. Jis gurktelejo geralo.
-Pf... - sumurmejo - Apvemsiu ant jusu taikysiu. Ričis užplojo Himenai per peti. Ji kaniezna atsisedo prie jo.
-Saunole.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Bariūūūkas for kandai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 4 Icon_minitimeSk. 04 19, 2009 6:47 pm

Maya paėmė vieną iš butelių ir atsisukus gurkštelėjo. Susiraukusi nurijo ir pastatė butelį ant baro.
-berai nepadeda,- nusipurtė.- Kokia miela ši savaitė.- tuščią žvilgsnį įdelbė į sieną.
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 4 Icon_minitimeSk. 04 19, 2009 6:48 pm

Debora zvilgtelejo i Maya.
-Vadinas.. reikia gert be atsikvepimno dvi bonkas.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 4 Icon_minitimeSk. 04 19, 2009 6:49 pm

- Duok tu man tik ugninės, bo paversiu aš tave škudurų, kuris galės mano visus vėmalus valyt... - sukrenksė pažiūrėjas į ugninės butelius.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Bariūūūkas for kandai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 4 Icon_minitimeSk. 04 19, 2009 6:49 pm

-Nu nemanau,kad ten ko primaišei be mano žinios.
Tarstelėjo Keith.
-Dabar tuomet dar arbatos.
Linktelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 4 Icon_minitimeSk. 04 19, 2009 6:51 pm

- Tu... Tu čia ramiau gerai... kol tavęs nenupyškinau. - burbtelėjo piktai.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 4 Icon_minitimeSk. 04 19, 2009 6:51 pm

-As tave kai versiu skuduru tai neiko nereikes - nors tai buvo vyras, bet Deborai buvo dzin. Aisku tode, nes ji buvo stacioke.
Ji mirktelejo Keitei.
-Arbatos tai arbatos..
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 4 Icon_minitimeSk. 04 19, 2009 6:51 pm

-Nieko mieloji.. duru rankenos arti nera.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 4 Icon_minitimeSk. 04 19, 2009 6:53 pm

- Bet lazdelė labai arti... labai... net per arti... - sukrenksė parodydama lazdelę rankose kuri buvo maždaug nutaikytą į Rich.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 4 Icon_minitimeSk. 04 19, 2009 6:55 pm

Ričis ramiai paeme lazdele is Himenos ranka.
-Dabar geriau daug geriau.. - jis sukikeno ir nuzvelge kazkokia mergina, Maya.
-Labas, grazuole ,- mirkteljo ir gurkstelejo gerymo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 4 Icon_minitimeSk. 04 19, 2009 6:55 pm

- Tūūū man tik tyliai būk, - suburbėjo.
- Būk mažutė padok man dar geros ugninės butelio.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 4 Icon_minitimeSk. 04 19, 2009 6:55 pm

Bare pasirodė Devilsonas.
-Sumautas lietus,- perbraukė ranka per šlapius tamsius plaukus ir išsišiepė pastebėjęs Debę.- Heyy,- mirktelėjo ir priėjęs apsivijo ją rankomis ir pabučiavo.- Kaip sekasi?
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Bariūūūkas for kandai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 4 Icon_minitimeSk. 04 19, 2009 6:56 pm

Keith pasislinkusi arčiau savęs kitą puodelį arbatos gurkštelėjo,poto pasirėmė ranką galvą ir atsirėmė į barą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 4 Icon_minitimeSk. 04 19, 2009 6:57 pm

- Atduok mano lazdelę, kol gerai nepaspirginau... - susiraukusi pažvelgė į Rich.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 4 Icon_minitimeSk. 04 19, 2009 6:58 pm

Debora pasuko galva duru link. Mergina ne nepajuto kaip pamaciusi Tom'a isisiepe.
-pagaliau pasirodei ,- nusijuoek jiapkabindama. Nusikeikus Debora atsitrauke.
-isimaudes.. , -sumurmejo ziuredama i savo balta palaidine. Kuri dabar buvo slapia, nuo Tomo.
-Ai.. tusciajo.. ,- sukikeno ir prisiglaude prie vaikino.
-Gerai.. dabar.. kaip tau?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 4 Icon_minitimeSk. 04 19, 2009 6:58 pm

-Ka gi tu cia spirginsi, motera... As ir zalias skanu ,- nusikvaatojo vyriskis ir ismauke Mere.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 4 Icon_minitimeSk. 04 19, 2009 6:59 pm

-Man viskas puikiai,- sukrizeno.- Tarp kitko nesušalk,- burbtelėjo omeny turėdamas savo šlapius rūbus.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 4 Icon_minitimeSk. 04 19, 2009 7:00 pm

- Tu dar manęs nepažįsti... - sukrenksė ir pakėlė antakį.
- Gaila tau lazdelę atiduoti?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Bariūūūkas for kandai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Bariūūūkas for kandai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 420Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Kiauliasodis ir Skersinis Skersgatvis-