Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Teisėjo kabinetas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Teisėjo kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teisėjo kabinetas   Teisėjo kabinetas - Page 2 Icon_minitimePen. 12 25, 2009 11:21 pm

- Kim, puikiai žinai, kad be normalios priežasties nebūčiau šitaip išnykęs, - giliai įkvėpęs išbėrė jau seniai ruoštus žodžius, kadangi jis būtent ir tikėjosi tokios Kim reakcijos.
- Aaaa, dunno. Neišgirdau apie ką kalbėjai, nes mane pakerėjo... Na žinai, lyg ir sustingau, - šyptelėjo, lėtai atsistodamas.
- Spėju labai pyksti, kad šitaip išlėkiau nieko nepaaiškinęs? - prikando lūpą, apeidamas stalą.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Teisėjo kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teisėjo kabinetas   Teisėjo kabinetas - Page 2 Icon_minitimePen. 12 25, 2009 11:24 pm

- Ne, ką tu... Supranti, kai mane kasdien kas antras taip palieka, pradėjau priprast prie tokių trumpų atsisveikinimų,- su ironija balse kalbėjo.
-Žinai, linksma. Kaip tik nenorėjau Tavęs greitu metu sutikt, o dabar sėdžiu vienam, ankštam kabinete,- pavartė akis.- Tikrai linksma.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Teisėjo kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teisėjo kabinetas   Teisėjo kabinetas - Page 2 Icon_minitimePen. 12 25, 2009 11:30 pm

- Aš sakiau, kad grįšiu juk... Ir sakiau, kad myliu. Tai juk irgi svarbu? - tyliai ir ramiai pratarė.
- Nėra jis toks.. ankštas, - išsišiepė. - Em. Juk turėjai žinoti, kad vieną dieną grįšiu ir tikrai norėsiu tave pamatyti... - suraukė antakius, nes tikėjosi tikrai ne tokio sutikimo.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Teisėjo kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teisėjo kabinetas   Teisėjo kabinetas - Page 2 Icon_minitimePen. 12 25, 2009 11:36 pm

- Sakiau, sakiau... Aš irgi sakiau, kad pakelsiu Smith'ui atlyginimą, bet ar pakėliau? Ne. Vadinasi sakyt ir aš daug ką galiu,- dėbtelėjo į David'ą.
- Tai dar nieko nereiškia. O nepagalvojai apie tai, kad prof. Niler gali turėt kitą?- staigiai sumetė planą.- Nepagalvojai tiesa?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Teisėjo kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teisėjo kabinetas   Teisėjo kabinetas - Page 2 Icon_minitimePen. 12 25, 2009 11:39 pm

- Die. Radai ką palyginti. Apie kažkokio debylo atlyginimo kėlimą ir apie mano meilę, - suraukė antakius.
- Naaa, pagalvojau. Pirmiausia, tai man reikėjo tiesiog tave pamatyti, - sumirksėjo akytėm. - O antra, dunno. Būčiau ką nors sumąstęs, - gūžtelėjo pečiais. David'as sumirksėjo akytėm. - Supratau. Tu ir Smith'as... Kažką sukat? Aišku... - žymiai tyliau sumurmėjo, raukydamas antakius.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Teisėjo kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teisėjo kabinetas   Teisėjo kabinetas - Page 2 Icon_minitimePen. 12 25, 2009 11:42 pm

Kim atsišlijo ir susiraukė.
-Aš ir Smith'as? Fuuuui.. I mean,- iškart pakeitė kursą.- I mean.. visko gali būt,- nusuko galvą mąstydama kada gi bus laikas nutraukt visą šitą spektaklį ir pult Beckhiui į glėbį. Moteris nutarė dar patampyt nervus. Galų gale kiek jis jai nervų pritampė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Teisėjo kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teisėjo kabinetas   Teisėjo kabinetas - Page 2 Icon_minitimePen. 12 25, 2009 11:45 pm

David'as kilstelėjo antakius.
- aaa, supratau - ne, - po pauzės linktelėjo. - Emm... Tada arba tave kažkas išdavė, arba tu kažką išdavei, arba tu tiesiog nekenti manęs, - pateikė tris pasirinkimus, prieš ištardamas kiekvieną apsvarstydamas. - Ne, nors trečią išbraukiam. Jei manęs nekęstum - būtum nužudžius. Atleisk, bet nepamiršau antros tavo specialybės, - išsišiepė. Atsikrenkštęs, tęsė. - Šiaip, dar gali turėti susišaudžiusi kokį trumpalaikį bičą, bet pažadu. Jei tik duosi pistoletą nieko nebeliks, - pakilnojo antakius.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Teisėjo kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teisėjo kabinetas   Teisėjo kabinetas - Page 2 Icon_minitimePen. 12 25, 2009 11:48 pm

-Taaaaip. Mane kažkas išdavė. Kaip pirštu į akį. Gal dar atspėsi kas,- Kim atsiduso. -Žinau, kad sunku, bet nors trumpam pasuk savo smegeninę,- dirbtinai šyptelėjo.- Mano antra specialybė - grybukų kepėja.. Jei tikiesi, kad užmušiu su keptuve...-kilstelėjo antakius.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Teisėjo kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teisėjo kabinetas   Teisėjo kabinetas - Page 2 Icon_minitimePen. 12 25, 2009 11:51 pm

- Jis neišdavė, aš įsitikinęs. Jis tik turėjo kitų reikalų ir jam teko trumpam palikti savo gyvenimo meilę, - atsiduso. Kadangi jam nusibodo šis žaidimas, David'as prisitraukė Kim ir stipriai apsikabino. Daug nesižaisdamas, įsisiurbė į moters lūpas, pamažu glostydamas visas taip išsiilgtas formas.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Teisėjo kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teisėjo kabinetas   Teisėjo kabinetas - Page 2 Icon_minitimePen. 12 25, 2009 11:56 pm

Kim žinoma negalėjo atsiplėšt nei jei ir būtų norėjus, todėl įsikibus į Beckhamo švarko atlapus, tęsė bučinį. Po kiek laiko atsitraukė.
- Jam gal ir atrodė trumpam, bet jis užtruko. Ir ganėtinai ilgai,- išsišiepė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Teisėjo kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teisėjo kabinetas   Teisėjo kabinetas - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 26, 2009 12:01 am

- Jis gal planavo dar ilgiau, bet nebegalėdamas tverti be tavęs pirmu reisu grįžo čia? - nusišypsojo, žiūrėdamas tiesiai į Kim akis.
- Tu net neįsivaizduoji ant kiek man geriau dabar... - pasmirk'ino ir neišlaikęs, vėl įsisiurbė į Kim lūpas.
- Žiek, jau vakaras. Keliamės pas mane? - kilstelėjo antakius pirmoje vietoje norėdamas ilgiau pabūti su Niler, kadangi Ministerijoje nei buvo patogu, nei malonu džiaugtis.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Teisėjo kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teisėjo kabinetas   Teisėjo kabinetas - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 26, 2009 12:03 am

- Bet man dar reikia...- prikando lūpą.- Oh nevermind. Deal.!
Kim pakraipė galvą.
- Tik be pokštų,- įtariai prisimerkė. - Man rytoj ryte pas dantistą,- dėbtelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Teisėjo kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teisėjo kabinetas   Teisėjo kabinetas - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 26, 2009 12:07 am

[[ Pz, pz. LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS Aš aišku atradau ne tą prasmę.... LOLASLOLASLOLASLOLAS ]]

Šyptelėjęs, David'as apsikabino Niler ir jie abu ėmė ir išėjo.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Teisėjo kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teisėjo kabinetas   Teisėjo kabinetas - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 26, 2009 12:12 am

[[ O gal ir tąąą xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ]]
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Teisėjo kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teisėjo kabinetas   Teisėjo kabinetas - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 26, 2009 12:19 am

[[ Netikiu. LOLASLOLASLOLASLOLAS ]]
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Teisėjo kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teisėjo kabinetas   Teisėjo kabinetas - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 26, 2009 12:24 am

[[ Tada gerai xDDDDDDDDDDDDDDDDDd ]]
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Teisėjo kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teisėjo kabinetas   Teisėjo kabinetas - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 26, 2009 12:26 am

[[ Kas čia gero? LOLASLOLASLOLASLOLAS ]]
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Teisėjo kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teisėjo kabinetas   Teisėjo kabinetas - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 26, 2009 12:29 am

[[ Ai nieko, nieko 🤣 ]]
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Teisėjo kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teisėjo kabinetas   Teisėjo kabinetas - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 26, 2009 12:32 am

[[ SAkkkkuuuuuk, bo išprievartausiu. LOLASLOLASLOLASLOLAS ]]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Teisėjo kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teisėjo kabinetas   Teisėjo kabinetas - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Teisėjo kabinetas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Kabinetas.
» Annos kabinetas
» Jin Li Kabinetas
» Joe kabinetas
» Kabinetas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Magijos Ministerija-