Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Eurovizija

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Eurovizija   Eurovizija Icon_minitimePen. 05 15, 2009 12:53 pm

Visos nuomonės ir dikusijos apie šį konkursą.
:dainuoja:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija Icon_minitimePen. 05 15, 2009 1:01 pm

Psichų, gėjų ir kopų paradas, kuriame gal buvo tik du normalūs. Sašų Saša ir Alexas ;DD.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija Icon_minitimePen. 05 15, 2009 1:01 pm

Aaalexas. ;DD
SS tai šš. ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija Icon_minitimePen. 05 15, 2009 1:02 pm

Šaša Songas for the win xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija Icon_minitimePen. 05 15, 2009 1:02 pm

Sasha tai zjb.. ; DD palaukit o db gales balsuot tik tos kur finale? bb negausim i s lt emigrantu td LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija Icon_minitimePen. 05 15, 2009 1:03 pm

Šasa, Spuogas (ir Inkštiras)'ll lose the Eurovision. Yeah. ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija Icon_minitimePen. 05 15, 2009 1:04 pm

Alexsasa nerealiausias. Nu bent jau jo daina ir balsas xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija Icon_minitimePen. 05 15, 2009 1:05 pm

O kur smuuikas? ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija Icon_minitimePen. 05 15, 2009 1:06 pm

Man to Alex'o balsas kažkoks keistas. Šiaip Sasha Son pateikė dainą paprastai, neįspūdingai, bet taip gerai. Jau čia skonio reikalas, į ką kreipi dėmesį. Ar į dainą, ar į atlikėjo snukelį ;D.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija Icon_minitimePen. 05 15, 2009 1:08 pm

Man ta daina Aleks'o nieko gūdro, bet jau smuikas ir balsas. :inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija Icon_minitimePen. 05 15, 2009 1:09 pm

Debora Riley rašo:
Sasha tai zjb.. ; DD palaukit o db gales balsuot tik tos kur finale? bb negausim i s lt emigrantu td LOLASLOLASLOLASLOLAS
Visos, visos. ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija Icon_minitimePen. 05 15, 2009 1:09 pm

Smuikas man irgi patiko. Moka, matosi, bachūras juo naudotis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija Icon_minitimePen. 05 15, 2009 1:09 pm

kzn, man tai suomiai daugiausia patiko.
Bet tetis is vis lievas. Jam patiko Turkija. 🤣
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija Icon_minitimePen. 05 15, 2009 1:10 pm

Adriana Sylor rašo:
Smuikas man irgi patiko. Moka, matosi, bachūras juo naudotis.


Man patiko kai jis pusę smičiaus suvarė xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija Icon_minitimePen. 05 15, 2009 1:10 pm

Mano mama apie ta Alexa.

"O BERNIUKAs pateko" pz xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija Icon_minitimePen. 05 15, 2009 1:11 pm

Dar man šveicarai patiko, rusai, estės, graikai (bet aina jau atsibodus) ir Vokietija.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija Icon_minitimePen. 05 15, 2009 1:11 pm

Hm. Man kiečiausias buvo tas gėjus. Vengras ma rods. Jis gi ne ten pataikė. Su tokiais judesiukais jam į striptizo klubą...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija Icon_minitimePen. 05 15, 2009 1:11 pm

Adriana Sylor rašo:
Hm. Man kiečiausias buvo tas gėjus. Vengras ma rods. Jis gi ne ten pataikė. Su tokiais judesiukais jam į striptizo klubą...



Nu jo xD
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija Icon_minitimePen. 05 15, 2009 1:12 pm

Alexanderis mano mano mano mano :inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija Icon_minitimePen. 05 15, 2009 1:12 pm

Rofl'inau aš ant jo. ;D
Su žydrom aptemptom kelnėm. Su ŽYDROM. ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija Icon_minitimePen. 05 15, 2009 1:12 pm

siaip man patiko: Danija, estija, suomija, ir... ir... NOrvegija. NU dar aisku ir Lietuva xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija Icon_minitimePen. 05 15, 2009 1:12 pm

O mane sužavėjo Graikijos, Danijos ir Estijos dainos. Ale ir visi šitie pateko LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija Icon_minitimePen. 05 15, 2009 1:13 pm

Die. Gaila, kad teko trumpam teliką išlungti ties Albanija. Tas lankstus, žydras Voldis raitėsi ant žemės, kaip lanksti žydra kirmelė, so nesulaikiusi žvengo priepuolio, prikėliau namus.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija Icon_minitimePen. 05 15, 2009 1:13 pm

Turbūt vienintelei man nepatinka Šašas Spogas (ir Inkštiras). Ne esmė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija Icon_minitimePen. 05 15, 2009 1:13 pm

MAIN xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Eurovizija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Eurovizija

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 112Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

 Similar topics

-
» Vaikų Eurovizija

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-