Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Eurovizija

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 5 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 9:56 am

Dar viena. KVIETYŠYŠYŠYŠYŠ .
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 5 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 10:01 am

Nebent yra pasiųlymų už ką daugiau balsuoti. Šiaip I pusfinalio nežiūrėjau. Gal ten geresnių buvo. II pusfinalyje tai tik vien gėjai, neskaitant Alex ir Dimos.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 5 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 10:06 am

Šveicarai, makedonai geriausi pirmam buvo. bet nepateko šūdžiai.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 29
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Eurovizija - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 5 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 11:14 am

Nevarykit man ant mano ŠAŠŪ ŠAŠOS!!! LOLASLOLASLOLASLOLASLOLASLOLASLOLASLOLAS
Man patyko Norvagai, Estai ir Šašū Šaša. 🤣
Vo tep vuot. ;/
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 5 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 11:47 am

120 % procentų sutinku su Di, nors šiaip užmigau per estus LOLASLOLASLOLASLOLAS.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 5 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 11:49 am

Nežinau ką pramiegojau, ko ne... emm... pamenu tik Šašą Song'ą, tą gėjų iš strip klubo ir tą bičelį su suvarytu smičium ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 5 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 11:51 am

Tas bičelis geras ;D
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Eurovizija - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 5 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 3:55 pm

Ne tik geras.Jis TOBULAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 5 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 4:00 pm

Tau ir man, Kamei ir Justei- taip.
Kitom nežinau ;D
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Eurovizija - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 5 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 4:02 pm

Tss,pom,mums daugiau liks xDDDD~
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 5 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 4:05 pm

LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 5 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 4:05 pm

Joo. ;D
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Eurovizija - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 5 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 10:21 pm

Tai ką gi. Sveikinu visus Norvego fanus. Ir sveikinu Lietuvą su 24-25 vieta. Tikimės, kad kitais metais pasiseks geriau. ;/
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 5 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 10:25 pm

Už norvegą buvo geresnių. Lietuva nusipelnė aukštesnės vietos.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Eurovizija - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 5 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 5:07 am

Tikrai, kad buvo. Imkit bet ką. Kad ir dabar pėvėzė Turkiją klausau. Veža daug geriau nei tas Alexanderis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 5 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 6:26 am

Nepatikėsit, bet atsikėlus galvoj skambėjo norvego daina o.o Šūds, kad Songas tokią vietą užėmė... Mano manymų jis bent jau į dešimtuką tūrėjo patekt -.-
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Eurovizija - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 5 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 6:31 am

Jis turėjo patekt vien dėl to, kad stengėsi. Bet pagal mane viską dar pablogino tai, kad jis vėją pakėlė dėl to apšvietimo. Pasklido po šalis ir še tau kad nori...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 5 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 6:33 am

Shit happens, what can I say.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Eurovizija - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 5 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 6:38 am

LOLASLOLASLOLASLOLAS xDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 5 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 6:47 am

LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 5 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 6:52 am

Bet realiai, nepatiktų man visiškai tas norvegas, bet groja smuiku(kas mano atžvilgiu jau jam + duoda). At the second point: jis gadina smičių T_T
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 5 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 7:04 am

HE DID IT
JĖėėėėėėėėėėėė
Bliambački,vakar puskė pas mane buvo ir nakvojo,o aš taip užklykiau,kad vargšą vaiką pažadinau LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Eurovizija - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 5 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 7:05 am

Kas dėl smuiko tai tiesa. Parodo, kad apie muziką nusimano daugiau nei trys natos balsu. Nors Sasha taip pat pademonstravo pianino sugebėjimus. xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 5 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 7:06 am

Fortepijono, bet tai tas pats velnias ;D
Yeah, he did it, GSM. ;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 5 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 7:07 am

Ai,aš net nesureagavau,kad Sasha beveik paskutinis xDDD~
Sekiau tik taųškus Norvegijai.Kur atsiranda nerealus grožiukas su nuostabiu balsu,ten patriotizmo nebėr :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Eurovizija - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 5 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Eurovizija

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 512Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

 Similar topics

-
» Vaikų Eurovizija

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-