Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Eurovizija

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 8 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 3:31 pm

Na, rusų šou tikrai nebuvo geras. Nieko nesakau, apie dainą, kuri buvo anaiptol.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 8 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 3:34 pm

O daina graži buvo. Jeigu supranti apie ką.
Tiesiog sakau, kad kabliukas buvo, bet tikrai nebuvo vertas pirmos vietos.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 8 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 3:34 pm

Mill, ką man rašyti LOLASLOLASLOLASLOLAS?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 8 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 3:36 pm

Vis tiek, nemanau, jog rusų gersnė daina buo nei Lex. Whatever, kiekvienas turi savo nuomonę.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 8 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 3:41 pm

Man asmeniškai tai Norvegai labai patiko((taip patiko kad visą dieną priedainį dainavau xD Mamą belenkaip užknisau ir ta mane aprekė ;/ Bet nesvarbu :veryhappy )) O rusė gražiai dainavo. Kažkokia kitokia ta daina buvo. And III like it xD
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Eurovizija - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 8 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 3:42 pm

Ne,rusų man asmeniškai daina patiko,tik,kad kažkaip trūko visko,ir balsas daug prasčiaus skambėjo,klipe aišku gražiau,nu,nebū9tų klipas xD~ bet šiaip nžn,ta suknelė nieko gero.Man estija irgi patiko,tik stilius neeurovizinis,eurovizijai reikia ir funny elementų.

O Alexandras dainą kūrė pats,ir atliko ją iš širdies <333~
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 8 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 3:44 pm

Pilnai pritariu GSMui. ;D
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Eurovizija - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 8 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 3:46 pm

Oūūch,yea,sulaukiau pritarimo xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 8 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 3:47 pm

Tai ne, žinok.
Taigi aš tau tik LR kol kas nepritariu. ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 8 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 3:50 pm

Adriana Sylor rašo:
Mill, ką man rašyti LOLASLOLASLOLASLOLAS?



Gelbėk mano subine, kaip amžiais xDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 8 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 3:51 pm

Nū bet daug maž ką LOLASLOLASLOLASLOLAS?
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Eurovizija - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 8 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 3:52 pm

Mhmm,tai kartais įdomu pasivaržyt būna xDDD~
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 8 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 3:58 pm

[Roflina]
Sueina visos FC'ietės į kašio varžybas. Rėkia "Žal-gi-ris, žal-gi-ris". GSM: "Ry-tas, tūmdūmdūm, ry-tas, tūmdūmdūm".
;DDDDD
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Eurovizija - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 8 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 3:59 pm

Oooo taip,jėgelė būtų xDDD~
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 8 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 4:06 pm

Žodž, sumaltumėm Tave, tenai ;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 8 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 4:08 pm

Nė velnio,visgi prisimintumėt,kad aš,kaip ir jūs-myliu Alexą xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 8 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 4:10 pm

Whatever, tada būtų. Juk KAŠIO varžybos. ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 8 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 4:12 pm

Ai,mane mano gvardija apsaugotų.Klasėj turiu davelniaaa draugių kurios palaiko Rytą.Žalgirio nieks nemėgsta išvis pas mane xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 8 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 4:17 pm

Jos neateis ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 8 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 4:17 pm

Adriana Sylor rašo:
Nū bet daug maž ką LOLASLOLASLOLASLOLAS?


Įsiveržk ir pradėk rėkt ant manęs xDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 8 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 4:19 pm

Bus bus,yra tokios 6 kurios visada su manim xDDD~
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 8 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 4:24 pm

Aik tu..
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 8 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 4:58 pm

Neisiu.Varinėja čia mane visą dieną xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 8 Icon_minitimeSk. 05 17, 2009 5:50 pm

Aš varinėju ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 8 Icon_minitimePir. 05 18, 2009 1:28 pm

As ir uz ryta xDD O jei i tema tai Norvegas patiko, nors kai ziurejau eurovizija, ji aprekiau gaidziu, kad Lietuva pralaiminejo.. xDD Siaip padare gera sou ir tiek, mergu pasauli daug, tad visos ir prabalsavo.. Ka reiskia grazus veidas.. Reik Lietuvai kitais metais koki modeli isrinkt ir leist Eurovizijon ;D Blogiau nebus.. xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Eurovizija - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 8 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Eurovizija

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 812Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

 Similar topics

-
» Vaikų Eurovizija

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-