Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Eurovizija

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 11 Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 10:16 am

Kur išvažiavo jie xDD?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 11 Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 10:19 am

Kai ėjo laiškų pasiimti, aš pasėmiau pc. tai kai parėjo aš iškart pc slėpt. Tai tik pasakė išeidami, kad gavo pakvietimą ir išvažiavo. Nespėjau paklausti. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 11 Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 10:25 am

Kai kietai LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 11 Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 10:30 am

Taip. Nors tai gerai. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 11 Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 2:49 pm

Kauniečiai suprato, kad vakaras bus keistas jau tada, kai blogiausias didžiausio Lietuvos dienraščio žurnalistas pataikė tritaškį būtent tada, kai (ne)reikėjo. Aš supratau, kad vakaras bus keistas tada, kai Nataša pasirodė taip, lyg visi Maskvos milteliai būtų supilti į jos grakščią nosytę prieš jai lipant į sceną. Bet net didžiausi optimistai negalėjo tikėtis, kad būtent tą (keistą) vakarą visos Lietuvos paauglės ir jų mamos atleis Dimai Šavrovui apsilankymus laisvą meilę puoselėjančiuose naktiniuose klubuose. Bet jos atleido.

Visą vakarą alus neatrodė toks gardus, o česnakinė duona ne kartą strigo mūsų gerklėse bežiūrint klounų pasirodymus. Favoritas gudų norvegas ar norvegų gudas, lyg iš Brodvėjaus išvarytas hyperaktyvus Nikulinas, sugebėjo stryką paversti museline meškere ir visas pasirodymas atrodė lyg bandymas pagauti upėtakį Maskvos viduryje. Keista, bet pagavo.
Vargšas strykas ir vargšas smuikas (ir vargšas upėtakis). Finalo, matyt, nė vienas neatlaikys.

Latviai susikišo kamštį, apie kurį patys dainavo. Azerbaidžanas parodė, kiek sinonimų turi žodis „visada“ ir kiek yra skirtingų būdų nepataikyti į natas tame pačiame priedainyje.

Serbija, matyt, nusprendė pagaliau pajuokauti. Lenkija parodė tai, ko rusai ir buvusios sovietų respublikos nebuvo matę – baletą. Graikų Rikis Martinas – pagal galimybes, išnešė tiek, kiek sugebėjo išnešti neblogas užpakalis ir vyrukus sujaudinę klubai.

Viskas neskanu, vakaras sugadintas, juokas pro ašaras ir laiko švaistymas. Bet štai pasirodo mūsų Dima ar Sasha. Po maždaug valandos ir dvidešimties minučių, prisijuokę ir rimtai nusiteikę, jauni ir seni, maži ir dideli naujieji europiečiai, kaimynai iš artimųjų Rytų ir ES senbuviai išgirsta dvi eilutes prasmingo teksto ir padorų, tikslingą priedainį.
Jie jau traukė alų, vyną ir degtinę prie lūpų, bet staiga padėjo bokalus, taures ir stikliukus atgal ant stalo. Pirmą kartą nuo nepriklausomybės paskelbimo mes nepersistengiame. Pirmą kartą mes pataikome visas natas.

Pirmą kartą mes neatrodome kaip ufonautai. Pirmą kartą mes turime ką pasakyti ir turime atstovą, kuris gali pasakyti. Pirmą kartą salėje susirinkę cirko mėgėjai turi padėti savo vėliavas į šalį ir atsigauti prieš paplodami savo letenėlėmis geriausiam tą vakarą dainininkui ir dainų kūrėjui, iš kurio fortepiono neišlindo balerina ir aplink kurį nešoko pusnuogės manekenės.
Visi pamiršta graikų Rikį Martiną ir norvegą muselininką, Azerbaidžano iranietį ir kelias kupinas entuziazmo ir tikėjimo nepilnametes. Iš rojaus nusileido angelas ir pagerbė mirtinguosius, o jie suprato, kad jam čia ne vieta.

Atlaikęs daugybę profesionalumu garsėjančių Lietuvos žurnalistų ir popkultūros patriarchų patyčių ir pažeminimų, nepalūžęs ir gal sustiprėjęs, Dima pakilo virš jūros nesąmonių ir įrodė, kad gera daina nereikalauja pozos, pinigų, reklamos ar ypatingo šou, t.y. to, ką mes visą laiką stengėmės turėti. Ir man jau nesvarbu, ar pirmasis numeris finale pakiš koją ir neleis pakilti į penketuką.

„Love“ yra geriausia, ką turime, o turint galvoje mūsų Seimą, „Love“ bus vienintelis dalykas, kuris mums liks.

Niekam nesvarbu, kas taps prezidente ir ar Šemetos nebeliks vyriausybėje. Iki pirmadienio ryto Dimitrijus Aleksandras yra mūsų pupulis, auksinis berniukas ir tobulas antikrizinis planas.

http://whatson.delfi.lt/news/eurovision2009/article.php?id=22146530
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Eurovizija - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 11 Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 3:00 pm

Antikrizinis planas? Wtf? xDDD
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Eurovizija - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 11 Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 3:03 pm

Tss,nesąmonė,ne per daug čia Sasha išaukštintas? xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 11 Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 3:09 pm

Ai, nežinau kaip jums, bet man tekstas patiko xDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Eurovizija - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 11 Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 3:12 pm

Man patiko šiaip xDD Vis nežemina Sashos, kad ir kaip žemai jis atsidūrė lentelėje.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Eurovizija - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 11 Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 3:22 pm

Ai,man tai dzin,svarbu,kad LT gerai pasirodė,o jau tie balsai tai "korupcija" bliamba,myliu šitą žodį xDDD~

Ir iškoliotas Alexandras...so,nesąmonė xDDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Eurovizija - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 11 Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 3:24 pm

Ai vien tik dėl to xDDDDD 🤣
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Eurovizija - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 11 Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 3:25 pm

Nu šiaip tai funny toks xDDD~
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Eurovizija - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 11 Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 3:26 pm

🤣 xDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Eurovizija - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 11 Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 3:29 pm

Baik čia raitytis Raikkonenai xDDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Eurovizija - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 11 Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 3:32 pm

Dąą. Ok. Ms Raikkonen baigia raitytis xDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 11 Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 4:30 pm

Citata :
Kauniečiai suprato, kad vakaras bus keistas jau tada, kai blogiausias didžiausio Lietuvos dienraščio žurnalistas pataikė tritaškį būtent tada, kai (ne)reikėjo. Aš supratau, kad vakaras bus keistas tada, kai Nataša pasirodė taip, lyg visi Maskvos milteliai būtų supilti į jos grakščią nosytę prieš jai lipant į sceną. Bet net didžiausi optimistai negalėjo tikėtis, kad būtent tą (keistą) vakarą visos Lietuvos paauglės ir jų mamos atleis Dimai Šavrovui apsilankymus laisvą meilę puoselėjančiuose naktiniuose klubuose. Bet jos atleido.

Visą vakarą alus neatrodė toks gardus, o česnakinė duona ne kartą strigo mūsų gerklėse bežiūrint klounų pasirodymus. Favoritas gudų norvegas ar norvegų gudas, lyg iš Brodvėjaus išvarytas hyperaktyvus Nikulinas, sugebėjo stryką paversti museline meškere ir visas pasirodymas atrodė lyg bandymas pagauti upėtakį Maskvos viduryje. Keista, bet pagavo.
Vargšas strykas ir vargšas smuikas (ir vargšas upėtakis). Finalo, matyt, nė vienas neatlaikys.

Latviai susikišo kamštį, apie kurį patys dainavo. Azerbaidžanas parodė, kiek sinonimų turi žodis „visada“ ir kiek yra skirtingų būdų nepataikyti į natas tame pačiame priedainyje.

Serbija, matyt, nusprendė pagaliau pajuokauti. Lenkija parodė tai, ko rusai ir buvusios sovietų respublikos nebuvo matę – baletą. Graikų Rikis Martinas – pagal galimybes, išnešė tiek, kiek sugebėjo išnešti neblogas užpakalis ir vyrukus sujaudinę klubai.

Viskas neskanu, vakaras sugadintas, juokas pro ašaras ir laiko švaistymas. Bet štai pasirodo mūsų Dima ar Sasha. Po maždaug valandos ir dvidešimties minučių, prisijuokę ir rimtai nusiteikę, jauni ir seni, maži ir dideli naujieji europiečiai, kaimynai iš artimųjų Rytų ir ES senbuviai išgirsta dvi eilutes prasmingo teksto ir padorų, tikslingą priedainį.
Jie jau traukė alų, vyną ir degtinę prie lūpų, bet staiga padėjo bokalus, taures ir stikliukus atgal ant stalo. Pirmą kartą nuo nepriklausomybės paskelbimo mes nepersistengiame. Pirmą kartą mes pataikome visas natas.

Pirmą kartą mes neatrodome kaip ufonautai. Pirmą kartą mes turime ką pasakyti ir turime atstovą, kuris gali pasakyti. Pirmą kartą salėje susirinkę cirko mėgėjai turi padėti savo vėliavas į šalį ir atsigauti prieš paplodami savo letenėlėmis geriausiam tą vakarą dainininkui ir dainų kūrėjui, iš kurio fortepiono neišlindo balerina ir aplink kurį nešoko pusnuogės manekenės.
Visi pamiršta graikų Rikį Martiną ir norvegą muselininką, Azerbaidžano iranietį ir kelias kupinas entuziazmo ir tikėjimo nepilnametes. Iš rojaus nusileido angelas ir pagerbė mirtinguosius, o jie suprato, kad jam čia ne vieta.

Atlaikęs daugybę profesionalumu garsėjančių Lietuvos žurnalistų ir popkultūros patriarchų patyčių ir pažeminimų, nepalūžęs ir gal sustiprėjęs, Dima pakilo virš jūros nesąmonių ir įrodė, kad gera daina nereikalauja pozos, pinigų, reklamos ar ypatingo šou, t.y. to, ką mes visą laiką stengėmės turėti. Ir man jau nesvarbu, ar pirmasis numeris finale pakiš koją ir neleis pakilti į penketuką.

„Love“ yra geriausia, ką turime, o turint galvoje mūsų Seimą, „Love“ bus vienintelis dalykas, kuris mums liks.

Niekam nesvarbu, kas taps prezidente ir ar Šemetos nebeliks vyriausybėje. Iki pirmadienio ryto Dimitrijus Aleksandras yra mūsų pupulis, auksinis berniukas ir tobulas antikrizinis planas.

http://whatson.delfi.lt/news/eurovision2009/article.php?id=22146530

Sinickis deda ant visų. Aišku kaip dieną.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 11 Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 4:44 pm

Ūūūch man. Kad aš taip kada nors rašyčiau! Bliam. Pasimokyt man rašyt iš jo.

Einant prie turinio... GRYNA TIESA! 153 % pritariu Sinickiui xDD.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Eurovizija - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 11 Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 4:57 pm

Sinickis jėga. xDDD Nestumiam xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 11 Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 5:00 pm

Aišku nestumiam. Jis gi nerealus. Ant visų dėjęs, toks laisvas ir kietas LOLASLOLASLOLASLOLAS.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Eurovizija - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 11 Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 5:02 pm

Nu xDD Būūtent 🤣
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 11 Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 5:08 pm

Aš rimtai juo susižavėjau. Ainu daugiau jo straipsnių ieškot LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 11 Icon_minitimeKv. 05 21, 2009 4:00 pm

Adriana Sylor rašo:
Ūūūch man. Kad aš taip kada nors rašyčiau! Bliam. Pasimokyt man rašyt iš jo.

Einant prie turinio... GRYNA TIESA! 153 % pritariu Sinickiui xDD.
Kad jis dūūrnas. Šitaip pats ant savęs stūmia. Gi jis irgi Euroizijoj dalyvavo. ;D
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Eurovizija - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 11 Icon_minitimeKv. 05 21, 2009 4:05 pm

Normalus žmogus turi būti kiek savikritiškas ir galų gale sugebėt iš savęs pasijuokt. Nė vienas nesame idealus, nereikia to slėpti, ar bandyt įrodyt atvirkščiai. Žmonija ir taip vieni fake'ai.
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Eurovizija - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 11 Icon_minitimePen. 05 22, 2009 12:15 pm

Adriana Sylor rašo:
Aš rimtai juo susižavėjau. Ainu daugiau jo straipsnių ieškot LOLASLOLASLOLASLOLAS

Tą kažkokį talentų ringą aš vien dėl jo ir žiūriu xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Eurovizija - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 11 Icon_minitimePen. 05 22, 2009 2:24 pm

Karočia atsiras tokių kaip aš,kurie nematė Eurovizijos a? :veryhappy
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Eurovizija - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija   Eurovizija - Page 11 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Eurovizija

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1112Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

 Similar topics

-
» Vaikų Eurovizija

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-