Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Laisvas pokalbis.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 37 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 1:36 pm

As zinau, kad as Dievas.. xDD Deive, jei tiksliau. xDD Maciau jusu fanu kluba.. xDD
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Laisvas pokalbis. - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 37 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 3:26 pm

Kurį?
Tą kur čia adresas įdėtas? ;D~
Nes yra kitas,kur daugiau narių ir mes maždaug persikėlėm ten ir kovojam dėl oficialumo :D
Atgal į viršų Go down
Ricardo Pugh
Ricardo Pugh



Pranešimų skaičius : 324

Laisvas pokalbis. - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 37 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 4:24 pm

Sveikii :D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 37 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 4:30 pm

Sveiki xDDD.

Anyways, man šian tokia pusėtina nuotaika. Pasirodo nėra jau taip blogai, sėdėti ir susilaikyti negėrus, kai aplink geria xDD.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Laisvas pokalbis. - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 37 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 4:31 pm

Ooo,Pysaoras LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Ricardo Pugh
Ricardo Pugh



Pranešimų skaičius : 324

Laisvas pokalbis. - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 37 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 4:31 pm

Kas kur geria? ei tu na*ui xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 37 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 4:34 pm

Eg, GĖRDAVO. Sorry. Gėrė xDD. Klyne, už meilės medžio xDD. Karina, Klaudija, Burbulas, Rainis, kažkokas Mantas, Airis :inlove: , Ovyda, Rūta, Aistė.... Visi gėrė. VISI. Išsikyrus mane ir Vitką 🤣 .
Atgal į viršų Go down
Ricardo Pugh
Ricardo Pugh



Pranešimų skaičius : 324

Laisvas pokalbis. - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 37 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 4:34 pm

Kada?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 37 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 4:36 pm

Prieš pora valandų. Tik keista, niekas neprisigėrė. LOLASLOLASLOLASLOLAS . Nedaug buvo gėrimų, o aš sėdėjau surūgus. Sudeginom Burbuliuko pratybas, prilipinom prie medžio. Žodž kietai buvo xDD. Šiaip jaučiaus kaip girta -.- .

Nū nesvarbū xDD. Ką jūs ^^?
Atgal į viršų Go down
Ricardo Pugh
Ricardo Pugh



Pranešimų skaičius : 324

Laisvas pokalbis. - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 37 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 4:37 pm

Nka..
Atgal į viršų Go down
Ricardo Pugh
Ricardo Pugh



Pranešimų skaičius : 324

Laisvas pokalbis. - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 37 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 4:39 pm

Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 37 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 4:39 pm

Aukey. Dabar aš jau booooooring. Nėra norinčių ką nors nuveikti? Tik nesumąstau nieko -.- .
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Laisvas pokalbis. - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 37 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 4:40 pm

Yra yra, visad yra. Sakyk su kuo ir galim bus mąstyt 🤣
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 37 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 4:41 pm

Tai tu rinkis. IŠ maniškių 🤣 . Ten kažkeli pagrobti. DU pagrobti. Vo tep va xDDD.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Laisvas pokalbis. - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 37 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 4:43 pm

Depp'as ir Adrė, jo, mždg mačiau xDDD

Pz. Aš jau varau. Nž ar dar prisėsiu. Bay xDD
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 37 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 4:44 pm

Daaaaaaaaaah -.- . Nū čiaaaao. Tikėkimės grįši, nes čia iš nuobodulio nukraujuosiu xDD.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Laisvas pokalbis. - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 37 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 4:53 pm

Vsio,dabar sumąstykit ką galima būtų nuveikt hoge? xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 37 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 4:59 pm

Yay! Keičius neleis man numirt LOLASLOLASLOLASLOLAS ! Anyways, no ideas -.-
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Laisvas pokalbis. - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 37 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 5:01 pm

Whaaa?
xDDD~
Keičius šnd vos nepaspringo pamatęs"I'm too sexy for you" ;/ tu jau mane bandei žudyt,gal aš irgi pabandysiu xDDD~
man gresia pasišalinimas nuo pc...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 37 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 5:08 pm

Kakia, kakia, kakia! Šoksiu pro langą. Gerai, kad dabar aš pirmame aukšte LOLASLOLASLOLASLOLAS . Anyways, mokintis eisi xD?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 37 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 5:20 pm

labaa. Einat kas nors ryt į šūlę? LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 37 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 5:20 pm

Aš.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 37 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 5:21 pm

Aiškū. Ką wk?
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Laisvas pokalbis. - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 37 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 5:22 pm

Hei.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 37 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 5:28 pm

Hai xDD.
Pat, bandau prisitaikyti prie savo nuotaikų kaitos 🤣 . Tū ^^?

Tarp kitko. Kim'ius dar laaaabai pyktas 🤣 ?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Laisvas pokalbis. - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 37 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Laisvas pokalbis.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 3740Pereiti prie : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

 Similar topics

-
» Laisvas pokalbis ;DD
» Laisvas pokalbis ;DD (2)
» Laisvas pokalbis ;DD (3)
» Laisvas pokalbis ;DD (4)
» Laisvas pokalbis (6)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-