Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Dean Emttec Office

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Dean Emttec Office - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dean Emttec Office   Dean Emttec Office - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 10:37 pm

- Na šiaip ji mano mergina... Bet mūsų santykiai pilni nepasitikėjimo, pavydo, - papurtė galvą, atsisukdamas į Kim. Kadangi Dean'as nematė, Shepard'as pradėjo kramtyti lūpą, kad staiga nesusižvengtų.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Dean Emttec Office - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dean Emttec Office   Dean Emttec Office - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 10:41 pm

Kim iš nuostabos pakėlė antakius ir kol Dean'as nepastebėjo papurtė galvą.
-Tikra tiesa,- nutęsė. Dean'as linktelėjo ir dirstelėjo į laikrodį.
-Šiaip man jau laikas sumurmėjo jis ir pasiėmęs keletą dokumentų išėjo. Tarpdury dar sumurmėjo.-Ilgai neužsibūk Melissa.
Kim linktelėjo ir kai Dean'o nebuvo matyt atsisuko į Shepard'ą.
-Patinka mane erzint?- sukryžiavo rankas.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dean Emttec Office - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dean Emttec Office   Dean Emttec Office - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 10:44 pm

- Tai tiesiog mano mylimiausias hobis, - pakilnojo antakius vis dar tramdydamas žvengo priepuolį. Pagaliau susivaldęs, išsišiepė. - Taigi Melissa, mano saldute... - galų gale nusijuokė. - Melissa?... - vėl nusijuokė. - Tiesiog negaliu, - papurtė galvą. - Po velnių, Niler, kokį čia šūdą mali? - pagaliau susitramdęs, paklausė.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Dean Emttec Office - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dean Emttec Office   Dean Emttec Office - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 10:46 pm

-Ne Tavo reikalas,- sumurmėjo.- Todėl jei nori ramiai gyvent - nesikišk "brangusis".
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dean Emttec Office - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dean Emttec Office   Dean Emttec Office - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 10:47 pm

- Kas sakė, kad aš noriu ramiai gyventi? Die, nusibodo žinok, - išsišiepė, atsiremdamas į Dean'o stalą.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Dean Emttec Office - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dean Emttec Office   Dean Emttec Office - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 10:49 pm

-Ir ką ketini daryt?- atsiduso.- Eisi ir išrėži Dean'ui: Tavo padėjėja samdoma žudikė?- sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dean Emttec Office - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dean Emttec Office   Dean Emttec Office - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 10:51 pm

- Būtų per mažai nervų tampypo, - papurtė galvą. - Kiekvieną kartą, vos tik sutiksiu Emttec'ą, lyg netyčia leptelsiu, kažką apie tai, jog tu Niler. Jis nėra dūchas. Susipras, - pakilnojo antakius.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Dean Emttec Office - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dean Emttec Office   Dean Emttec Office - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 10:53 pm

-Kodėl visada viską turi gadint?- prunkštelėjo ir atsisėdo ant grindų.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dean Emttec Office - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dean Emttec Office   Dean Emttec Office - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 10:55 pm

- Viskas labai paprasta. Aš esu MV. Taigi esu dėjęs ant kitų, egoistas, savanaudis. Kadangi priežasčių, kodėl turėčiau negadinti nėra - gadinu, - išaiškino.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Dean Emttec Office - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dean Emttec Office   Dean Emttec Office - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 10:57 pm

-Nemaniau, kad buvai savanaudis kai paleidai mane tą kartą iš bibliotekos,- gūžtelėjo pečiais.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dean Emttec Office - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dean Emttec Office   Dean Emttec Office - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 10:58 pm

- Šito neturėjai prisiminti. Tai gadina mano reputaciją, - papurtė galvą.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Dean Emttec Office - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dean Emttec Office   Dean Emttec Office - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 10:59 pm

-Gadina? Tai kaip tik daro Tave panašesnį į žmogų,- sumurmėjo.
[[Jau einu. Bai xDDD ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dean Emttec Office - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dean Emttec Office   Dean Emttec Office - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 11:04 pm

- Aš gi MV. Visi geri darbai gadina mano reputaciją. Viskas, kai nieko nenužudau, nepaskerdžiu, nepakenkiu ar dar velniai žino ko nepadarau gadina mano reputaciją. Šitas pokalbis irgi. Pagal idėją, aš turėjau tave išduoti, o paskui nužudyti. Žodž neįdomiai, - gūžtelėjo pečiais. - Iš vis. Tavęs žudyti neapsimoka. Turbūt vienintelė graži mano priešė. Jei ir tave nukalčiau, iš vis nebeįdomu būtų, - papurtė galvą.

[[ Daah. Gaila T.T. Nū čiao xD ]]
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Dean Emttec Office - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dean Emttec Office   Dean Emttec Office - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 11:05 pm

Kim nutylėjo.
-Tai komplimentas?- kilstelėjo antakį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dean Emttec Office - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dean Emttec Office   Dean Emttec Office - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 11:07 pm

Shepard'as pakreipė galvą, mąstydamas ar tai buvo komplimentas.
- Lyg ir, - gūžtelėjo pečiais.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Dean Emttec Office - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dean Emttec Office   Dean Emttec Office - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 4:55 am

Kim gūžtelėjo.
-Ačiū. Lyg ir,- burbtelėjo ir atsistojus pasiėmė tašę ir priėjo prie Alex'o.- Kai nuspręsi kurioj pusėj esi - pranešk,- linktelėjo ir įsisiurbė į lūpas. Atsitraukusi sukikeno ir išėjo.

[[Vysiesi? xDDD ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dean Emttec Office - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dean Emttec Office   Dean Emttec Office - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 7:26 am

[[ Kadangi visiškai nėra ką veikti... LOLASLOLASLOLASLOLAS ]]

Shepard'as akimis sekė Kim veiksmus. Aišku atsakė į bučinį. Kur neatsakys. Kai ji atsitraukė, vyras šyptelėjo ir nuėjo paskui merginą. Pasivijęs ją, pradėjo kartu eiti. Gal pusę minutės jis nieko nesakė. Alex'as pasuko galvą į Kim.
- Kuo tau trukdo tai, kad aš MV? - kilstelėjo antakį.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Dean Emttec Office - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dean Emttec Office   Dean Emttec Office - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 7:29 am

[[ xDDDDDDDDDDD ]]

-Man?- sukikeno.- Pagalvokim. Mano buvęs buvo MV. Ar tai man trukdė? Ne. Gal dėl to, kad jis buvo panašus į žmogų,- gūžtelėjo pečiais ir sustojo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dean Emttec Office - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dean Emttec Office   Dean Emttec Office - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 7:33 am

- Ohh cmooon... - papurtė galvą, sustodamas šalia Kim. - Man reikia būti geram... Tfūj. T.y. blogam, - gūžtelėjo pečiais. - Toks darbas, kurio negaliu mesti, - pakreipė galvą, nenuleisdamas akių nuo Niler. - Damn, kokiu tu graži, - šyptelėjo, tiesiog žiedamas į Kim'ę.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Dean Emttec Office - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dean Emttec Office   Dean Emttec Office - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 7:36 am

Kim užvertė akis.
-Ir ką man dabar daryt?- sumurmėjo.- Negaliu eit ir laižytis su kiekvienu, kad ir koks sexas būtum,- mostelėjo rankomis ir nužygiavo link lifto.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dean Emttec Office - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dean Emttec Office   Dean Emttec Office - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 7:41 am

Shepard'as išsišiepė ir vėl nusivijo Kim.
- Tai tu nesilaižyk su kiekvienu, - pakilnojo antakius, užstodamas jai kelią. Alex'as pakreipė galvą ir minutėlę žiūrėjo į Niler. - Tu per daug graži. Tiesiog... Negaliu, - papurtė galvą ir staigiai prisitraukęs Kim prie savęs, pradėjo ją bučiuoti.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Dean Emttec Office - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dean Emttec Office   Dean Emttec Office - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 7:43 am

-Pats.. ir klausyk savo patarimo,- atsitraukė ir nustūmusi šalin nuėjo.

[[Liftuos atsidurk xDD ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dean Emttec Office - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dean Emttec Office   Dean Emttec Office - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 7:44 am

[[ Ook xDD ]]

Shepard'as pervertė akis ir nusekė Kim.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Dean Emttec Office - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dean Emttec Office   Dean Emttec Office - Page 2 Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 8:56 am

Į kabinetą įėjo Kim. Uždariusi paskui save duris nusivilko švarkelį
ir užmetė ant pakabos. Priėjusi prie Dean'o stalo padėjo reikalingus
dokumentus šiai dienai ir apsisukusi nušliaužė link savojo stalo.
Pasidariusi puodelį karštos kavos, moteris atsivertė kažkokį segtuvą.
Kaip tik tuo metu į kabinetą įžygiavo Dean'as.
-Sveika, Kim,- sumurmėjo jis lyg niekur nieko. Kim lėtai pakėlė akis ir apsidairė.
-Bijau, kad nelabai suprantu su kuo kalbi?- sukikeno ji ir pasukiojo puodelį rankose. Dean'as gūžtelėjo pečiais.
-Sumaišiau. Matai mano senoji asistentė buvo vardu Kim,- sumurmėjo
Dean'as ir iškart nutildė kažką norinčią sakyt Kim.- Žinau, žinau.
Moterys nepakenčia kai maišo jas su kitomis,- pakraipė galvą jis ir
atsisėdo prie savo stalo. Kim pastatė puodelį ant stalo.
-Ant stalo dienotvarkė, dokumentai, kuriuos prašei užpildyt,- sumurmėjo nepakėlusi akių. Dean'as tylėjo.
-Viskas gerai?- paklausė ji ir galų gale pakėlė akis.
Dean'as gūžtelėjo pečiais.
-Taip viskas gerai,- linktelėjo jis.
-Oh great,- sukikeno.- Turiu prašymą,- burbtelėjo Kim ir sunėrė rankas
ant stalo.- I need a week off,- šyptelėjo.- Matai, turiu dukterį...
-Su Shepard'u?- iškart paklausė Dean'as.
Kim susiraukė.
-God, no,- papurtė galvą.- Anyway. Turiu dukterį ir aš prižadėjau Jai atostogas,- linktelėjo Kim laukdama.
-Atostogos kur? Paryžius, Italija, Milanas..- užsisvajojo vyras.
-Kalnai,- nukirto Kim.
Dean'as susiraukė.
-Na.. Vis geriau negu nieko,- sumurmėjo jis. Kim linktelėjo toliau laukdama.
-Puiku,- šyptelėjo Dean'as.- Manau gausi tą savaitę off, Melissa.
Kim šyptelėjo.
-Dėkui,- sumurmėjo ir pasilenkė prie atversto segtuvo. Staiga prisiminusi kai ką svarbaus vėl pakelė akis.- Ar Shepard'as Tau nieko neminėjo apie mane?- nerūpestingai paklausė.
-Ne,- trumpai atsakė Dean'as.
-Jis melagis!- suriko Kim ir nurijo seiles.- Did you just say no? Nevermind,- gūžtelėjo pečiais ir vėl palinko prie dokumentų.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Dean Emttec Office - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dean Emttec Office   Dean Emttec Office - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 11, 2009 3:15 pm

Prieš temstant Dean'as paliko kabinetą, o Kim sumelavusi, kad dar turi sutvarkyti keletą popierių uždelsė. Vos vyras išėjo ji pakilo nuo stalo ir priėjo prie dokumentų stalčiaus. Ištraukusi tuos kurių reikėjo mergina pergalingai išsišiepė. Sugrūdusi į tašę kaip papuola išėjo iš kabineto.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dean Emttec Office - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dean Emttec Office   Dean Emttec Office - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Dean Emttec Office

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Magijos Ministerija-