Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Labai svarbu ir labai rimta.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 7:44 pm

Gerai, kokia nors Mia. Ji labai engiama? Nieks su ja nebendrauja? O su Egle ji labai daug bendro turi? Kelis kartus pakūrė vadinamas "isterijas". Oh my!
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 7:45 pm

Him, nelisk Maya'i i subine. Tai akivaizdu o.o
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 7:45 pm

KAS DABAR ČIA SUBINLAIŽIAI, AAA? xDD
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 7:47 pm

Mane tai juokas ima, ant kitu rekia, kad lenda i subines, nes pacios negauna demesio, o kai kas kitas pasireiskia tai ir duoda minkstojon.

Gal muilo paskolint? Dar liko nuo Adres ;]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 7:48 pm

Ne, nu realiai, baigiam sita vaikiska drama. Tiesiog nerasom. Bent jau dabar. Ryt viskas atrodys labai juokinga ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 7:50 pm

As nesisaipau, tiesiog bandau viska nuleistu nevykusiu humoru -.-


*dingsta pirkti muilo Adres subines kasyklom*
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 7:51 pm

Jei realiai, tai gied nieko nevaidina. Labiausiai raunasi kiti asmenys. Aš nesuprantu kodėl kokia Aistė stumia, ji pati su Eg neturi praktiškai nieko bendro. Ir neatrodė kad ji nepritaptų. Bet jei jaučiam dėmesio stoką, kaltinam Eg, todėl kad nesam jos pažįstamų rate, jei tai išvis tinkamas žodis.
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 7:52 pm

Himena Mantes rašo:
Okey. Paskutinis postas.
ir dabar Helen, bandiai tipo iš manęs pasišaipyti or užstumi.
AGAIN mano nuomunė. ;]

Vuo čia tai buvo nyf temū. MANO nuomonė. Ką ji tokio pasakė? O.O Realiai.
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 7:55 pm

Tai jei nenori demesio, tai nestumk. Realiai nematau prasmes stumti ant zmogaus kuris tau nieko nepadare.

O jei truksta demesio, tai eik su dievu pasneket, bent is dvasines puses naudos bus.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 7:56 pm

Aš nesakau kad iš tokių. Kalbam apibendrintai. Sakai kad nepritapus, puikiai bendrauji su Daiva ar Gint. Bet praktiškai rpg nesirodai, kur dar su žmonėm susibendraut? So..?
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 7:57 pm

Himena Mantes rašo:
Vsio pasišalinu ir viskas. Man čia nebepatinka būti.
Dabar įsivaizduoju jūsų reakcija.
" och, taip, eik, eik... kam tu mums reikalinga " or ignoruosite iš vis. Štai ir bėda.


Nu nesureiksmink taip visko. Tiesiog pailsek. Grisi, kai viskas atslugs. Easy now, hush, hush.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 8:02 pm

Himena Mantes rašo:
Vsio pasišalinu ir viskas. Man čia nebepatinka būti.
Dabar įsivaizduoju jūsų reakcija.
" och, taip, eik, eik... kam tu mums reikalinga " or ignoruosite iš vis. Štai ir bėda.

God, this is getting on my nerves. Realiai, ar aš viena pastebėjau? Visą vakarą Laura sėdi skaipėj ir pasakoja kaip jai skauda ir vienintelė EGLĖ strikinėja "Ar labai skauda?.. O nieko negalim padaryt? Vaaargšė.. Užjaučiu. " Suprantu kad galbūt tikrai skauda ir pan., bet tokių atveju 1) nebūtina džiūt prie pc. Teisingai, suknisam savo sveikatą dar mažvaikiais būdami; 2) ištisai ir pliurpti apie tai. Ne kartą matėsi kad savo postais lyg rašeisi dėmesio. "Sėdžiu čia, bet bereikalo matyt visiems jau nusibodau.." Ir tada vėl EGLĖ pasakoja, kad niekam tu nenusibodai, jai tu reikalinga ir t.t. This shit just pisses me off. Ir kodėl man atrodo kad šis postas ne išimtis?
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 8:04 pm

As irgi pasireiksiu ;D
Tai va. Uzsireginau. Sededavau tik ps temose ir vsio. ;D paskui isijungiau i RPG ;D pabuvau pabuvau ir isejau. vsio. Nepatiko galima sakyt. Galiu pasakyt tiek. Su nauju zmogum bendrauja tik tada jeigu jis ir senas narys turi bendru pomegiu. Toliau i kitus neziuri. Zinoma ateina naujokai nedrasus. Bet jie bando isivaziuot. Ateina paklausia ten kazko. O kai kurie tik atsako ir sneka baigiasi. Toliau su savais varo. Nu tai ir toks bendravimas gaunasi.
As gal ne i tema db bet pasakysiu, bet labai tyngiu kitur rasyt ;D visas flood'as labai atsispindi ir RPG ;D susiejimai ir nesveikas gerimas, vaiksciojimas tik su tais kuriais bendraujama floode ir t.t. Tai vyksta RPG temose. Galu gale cia hogas ar ne? Dauguma forumu susiduria su tokiom nariu ir RPG problemom, bet visgi reikia atgaivint tikraja frm dvasia ;D

Nu as cia nemazai kur pakliedejau bet tiek to ;D aciu uz demesi.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 8:05 pm

Debora Riley rašo:
Tame ir esme, kad sakau seniau rasydavau rpg belekiek bet dbr neidomu cia.. ir esu cia anksciau uz jus. .rodos.. xD
Sakau, kad kai taip. .tu acc.. belekiek.. man atrodo buna aktyvu ir su vienu acc.
Be muilo zmones.

jei jau taip nori, pasakysiu kad aš čia buvau užsiregistravys waay ankščiau, bet išėjau. Po kiek laiko grįžau. Bet čia tik btw.
Na jei neįdomu, tai susigalvokit ką nors įdomaus, gosh. Jei Eg viena galvoja, tai tegul galvoja, mes pass, right? xDD
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 8:08 pm

Tai ne priežastis ignoruoti mano klausimus/teiginius, bet poh.
So, bye. Gal dar kur malonesnėm aplinkybėm susitiksim. :]
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 8:08 pm

Nu jei taip norit. Gi nieks nevercia. Nepuskim didelio, dramatizuoto burbulo is kazkokio suvelto melo. Stop it ppl.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Icon_minitimeSk. 05 31, 2009 8:15 pm

Baigiam viska. Nusibodo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Icon_minitimePir. 06 01, 2009 6:01 am

Pastebėjau, kad ši tema buvo sukurta tam, kad draugiskai issiaiskintume ir sugalvotume kaip padaryti, kad forumas butu aktyvesnis.. O isejo taip, kad jis visai suzlugs.. :|
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Icon_minitimePir. 06 01, 2009 11:05 am

Gerai ppl. Iš tikrųjų, po Giedros SMS'ų, nusprendžiau, kad ant manęs nesveikai užstūmė, visaip išvadino ir t.t., bet pasirodo, čia tiesiog... Emm... kaip čia pasakyti nieko neįžeidžiant xDD. Tiesiog nuomonės išsakymas. Pavadinkim šitaip. Per trumpą savo gyvenimą pastebėjau, kad arba aš patinku, arba nekenčia. Iš pirmo žvilgsnio viskas susitvarko. Šiaip visad žinojau, kad Aistė manęs nemėgsta. Nežinau, ar čia jau aš kažką pasakiau, ar savo elgesiu, bet nemėgsta. Aš iš čia niekam nejaučiu antipatijos ar dar ko. Man anksčiau patiko ir Aistė, bet va, kadangi ji manęs kaip ir nemėgsta, ar jau netgi nekenčia, nieko čia nepadarysi.

Nežinau, nusivažiavau į pievas.
Ir ko jūs čia su tais visais išėjimais? Damn, negi nesugebat su manim vienam fore sutilpt? Ir tikrai nepastebėjau, kad man kas nors lįstų į subinę. Ne, nū tikrai. Nei man kas meilikauja. Dar būna, kad ir durna, tundra apvadina. Vo tada man jau reikia lįsti LOLASLOLASLOLASLOLAS . Visą laiką tikėjausi, kad mane kažkada apšauks padlaiže, bet, kad man kažkas padus laižo. Damn it, garbė gi.

Šiaip jau buvau per naktį sumąsčiusi tokią ilgą tiradą, apkeikti jus, ten išvadinti visaip, bet persimąsčiau. Čia gi kiekvieno asmeninė nuomonė.

Cituoju:
"Krc uzsiregina zmogus o pas ji lenda tik todel, kad i uzeiga ateitu... ir visi taip Adrei i subine lenda, kad baisu... as tikrai nelysiu, nes man ji nepatinka ; DD"
Matai, kai nebelieka ką kalbėti, tarkim būnant kokiam BK, kviečiu jį į savo užeigą. Pagal idėją, Adriana pasipūtusi, pasikėlusi, gobši ir t.t., todėl ir stengiausi parodyti, kad ji kviečia visus vien dėl pinigo. Jau nežinau Deb, kaip tu susieji ką aš ten RPG darau su realybe ar dar kuo. Kokia man nauda, kad pvz mano sąskaitoje bus daugiau galeonų? Kažkokia matieriali?

Pagal idėją dabar turėtų būti dramatiškas užbaigimas "Na, jei jau kažkam trukdau, tikrai čia nebesilankysiu". Bet va, jūs šito tikėjotės. So tikrai iš čia neisiu. Šitas foras... Na be jo negalėčiau gyventi. Bent jau taip, kaip gyvenu dabar. Užsikabinau. Gerai. Baigiu savo ilgą atsišaukimą xDD :oD
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Icon_minitimePir. 06 01, 2009 11:10 am

Aš vakar nebespėjau pasireikšti, nes atjungė net'a ((per jus, kakai xDD)), bet dar norėjau pridurti, kad labai miela stumti ant žmogaus kol jo nėra. Bet pom.

"Šiaip jau buvau per naktį sumąsčiusi tokią ilgą tiradą, apkeikti jus, ten išvadinti visaip, bet persimąsčiau."
Yeas, ir daba atrodai gal net protingesnė nei esi. Yay tau xDD

Realiai, galim juk be pykčio, ar bent nesistengt įsiutint tam tikrų žmonių, kad jie pradėtų varyt.. Vakar jaučiau gryną provokavimą, nū davaj, užrėkit ir t.t... xDD
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Icon_minitimePir. 06 01, 2009 11:11 am

Nū, labai gražū čia buvo. Aš tik nagus kramčiau atsisėdus kamputy, mąstydama ką dabar padariau. Yeah. Nepakeliu, kai ant manęs kažkas stumia. Iš vis, man labai rūpi kitų žmonių nuomonė xDD.

Pagaliau. Pasirodžiau protingesnė LOLASLOLASLOLASLOLAS .
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Icon_minitimePir. 06 01, 2009 11:14 am

Aš ne tai kad rūpinuos, bet mano nuostabiosios draugės vieną kartą taip mielai pasielgė, kad jei ant manęs ima stumt be reikalo, iš oro, galiu nuimt skalpą. Be druskos suvalgyt, kaip Di sako xDD
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Icon_minitimePir. 06 01, 2009 11:16 am

LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS .

Teisingai. Taip ir reikia 🤣 !
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Icon_minitimePir. 06 01, 2009 11:20 am

Nejuokinga. I hate eth xD
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Icon_minitimePir. 06 01, 2009 11:20 am

Nejuokinga? Okay. Not funny. Rimtai xDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Labai svarbu ir labai rimta.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 35Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Labai labai labai, labiau nei labai labai, bet nelabiau nei labai labai labai labai slaptas namelis medyje.
» ŽMONES LABAI SVARBU!!!
» Labai labbai mažas sandėliukas į kurį kelią žino tik Matthew.
» Nesvarbu kas esi,svarbu kad esi...
» Gyvybės ir mirties klausimas. Vieno gyvybės kito mirties. Arba abiejų mirties. Ai krč svarbu ir tiek xDDD

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-