Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Nebūsiu ... [2]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... [2] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ... [2]   Nebūsiu ... [2] - Page 3 Icon_minitimeKv. 07 02, 2009 9:02 pm

Srry kad taip ilgai nesilankiau... BEt gryzauu!!! :biggrin:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... [2] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ... [2]   Nebūsiu ... [2] - Page 3 Icon_minitimePen. 07 03, 2009 9:33 am

Abejoju ar kam rūpi, bet Mū vėl išvažiuoja. Trim dienom. Bent jau man pasakė, kad trim... xDD
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Nebūsiu ... [2] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ... [2]   Nebūsiu ... [2] - Page 3 Icon_minitimePen. 07 03, 2009 10:01 am

Grįžau. Mwahaha. Nesekasi jum. Bo sedėjimas tik prie skaipo, mano smegenam į gerą neišėjo. Dbr keršysiu. xDDDDD Kažkam xDD
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... [2] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ... [2]   Nebūsiu ... [2] - Page 3 Icon_minitimePen. 07 03, 2009 10:07 am

nebūsiu nuo šiandieni vakaro iki pirmadienio vakaro o gal ir ilgiau.Varau kaima.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... [2] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ... [2]   Nebūsiu ... [2] - Page 3 Icon_minitimePen. 07 03, 2009 10:22 am

Isabella Lancry rašo:
Tarp kitko. Neseniai dariusi tyrimus ir pasirodo jie - blogi. Na nelabai, bet vis tiek, tokie ne per geriausi. Kažkas ten stipriai nukritęs. Visokių vitaminų trūksta, poilsio. Žodžiu, mama nusprendė dozuoti man kompiuterį. 2 h per dieną. Sėdžiu, nes šiandien jos nėra. Šiaip tai, matysit mane dažniau, nes aš moku nepastebimai sėdėti ir šiaip. Tėvų dažnai namie nebūna. Bet nenustebkit, jei pradėsit matyt rečiau. Tai reikš, kad vis dėl to, užsimaskuoti nepavyksta xDDD.


Ha ha, mano nematei xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ligotos dramatikės xD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Nebūsiu ... [2] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ... [2]   Nebūsiu ... [2] - Page 3 Icon_minitimeŠt. 07 04, 2009 10:35 am

Ryt vėl varau į Kauną. Vėl ten pat xDDD Meet'insimės vakare xDDDDD LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... [2] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ... [2]   Nebūsiu ... [2] - Page 3 Icon_minitimeŠt. 07 04, 2009 10:49 am

Ai, aš kaip tik ryt vakare nebūsiu. ;D
Mamūūūūūts.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... [2] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ... [2]   Nebūsiu ... [2] - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 6:47 am

Mimy nebus. Aš kaip ir atostogose būsiu. Be pc... Ilgai būsiu. Labai. Tai va jum nesunku, nemeskit Mimy subiniuko lauk. Ji grįš. Tikrai grįž. Mimiūkas pažada. Ačiū už dėmesį - pasiilgsiu jūsų - Mim. :(
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... [2] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ... [2]   Nebūsiu ... [2] - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 7:07 am

Nū kaip turbūt visi supratot aš antradienį- prilipus prie TV.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... [2] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ... [2]   Nebūsiu ... [2] - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 7:43 am

Tėvai tremia į LV. Susitiksim trečiadienį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... [2] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ... [2]   Nebūsiu ... [2] - Page 3 Icon_minitimePir. 07 06, 2009 8:16 am

Laba. Mano pc sugedo, prie mobo sedziu. Zdz totali kaka - nezinau kada grisiu. Foruma tvarkyk ir priziurek kol manes nebus. Grizti tureciau apie antradieni-treciadieni. Nevokit mano bernu. Buciau dekinga jei apie mane viesai paskelbtum, kad nors vienas zmogas nepasigestu xD Gali sia zinute nukopint. Dar prasau jei gali pasakyk tai Kim hoge. Myliu, buciuoju, pasiilgsiu - jusu ir niekeno kito - Stelius. {HuG}
P.S. Nepamirskit manes. ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... [2] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ... [2]   Nebūsiu ... [2] - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 7:43 pm

Turbūt tik sekmadienį prisijunksiu Rytoj jau nebeprisijunksiu turbūt,nebent iš ryto
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... [2] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ... [2]   Nebūsiu ... [2] - Page 3 Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 7:00 pm

As db retai busiu o sia savaite isvis turbut nebusiu, nes esu liuksemburge, o sia sav i Italija varysiu su sese ir jos bx ir savo tevais nu tai nebusiu o po to vel cia kiek sese leidzia tai... :D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... [2] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ... [2]   Nebūsiu ... [2] - Page 3 Icon_minitimePen. 07 10, 2009 1:47 pm

Nuo sekmadienio iki... nebūsiu. Max. galiu būt iki trečiadienio, kiek žinau.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... [2] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ... [2]   Nebūsiu ... [2] - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 12, 2009 8:01 am

Nebūsiu ligi ketvirtadienio
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Nebūsiu ... [2] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ... [2]   Nebūsiu ... [2] - Page 3 Icon_minitimePir. 07 13, 2009 8:10 am

Taigi, pūūpsikai. xDD
Iš čia nedingsiu. Tokios prabangos jums negalėčiau leisti xDD
Nors ne. Dingsiu. Atrodo dvi pirmasias rugpjūčio savaites. Pas tatą. But here's the deal:
Šią savaitę, muona mamas išskrenda. Į Londoną. Jei viskas klostysis gerai (( nelogiška mąstyti kitaip, bet mamas ne optimistas, taigi xD )), dar iki rugsėjo pirmos Ag'as danginasi pas ją. Tik there's one problem. Greičiausiai kad iš karto mano pc pasiimt negalėsim, taigi, galėsiu naudotis tik mamos lapa-topu xDD
O ši vasara jau pasmerkta kaip pastebėjau xD Bruolio ir namų priežiūra krenta man, so, galit įsivaizduoti.
Išvados - pagal idėją, turėčiau lankytis rečiau. But we'll see 'bout that xDDD
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... [2] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ... [2]   Nebūsiu ... [2] - Page 3 Icon_minitimePir. 07 13, 2009 9:44 am

Visą savaitę nebūsiu. Pasiilgsiu xDD.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... [2] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ... [2]   Nebūsiu ... [2] - Page 3 Icon_minitimePir. 07 13, 2009 10:00 am

Srry, kad vakar nebuvau, netikėtai varėm su laivu paplaukiot link Nidos xD. Na, o vidury šios savaitės, manęs seneliai atvažiuos pasiimti, tai būsiu kaime. Visą savaitę, be pc. Taigi, jeigu ir matysit, tai neilgai, nes būsiu per wap'ą xDD.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... [2] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ... [2]   Nebūsiu ... [2] - Page 3 Icon_minitimePir. 07 13, 2009 3:36 pm

Šią savaitę vėl į palangą. prisėsiu tiek, kiek ateisiu į biblioteką. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... [2] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ... [2]   Nebūsiu ... [2] - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 6:06 pm

Kažkuriam laikui negaliu prie PC.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Nebūsiu ... [2] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ... [2]   Nebūsiu ... [2] - Page 3 Icon_minitimePir. 07 20, 2009 1:54 pm

Nebūsiu iki penktadienio. Išvarau į K.Naumiestį. Grįšiu tada kai važiuos autobusas iš ten, so see ya' xDDDD Pasiilgsiu, neprikrėskit nieko ko nebūtų įmanoma ištaisyt xDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... [2] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ... [2]   Nebūsiu ... [2] - Page 3 Icon_minitimeKv. 07 23, 2009 6:42 pm

Manęs vėl nebus. Grįšiu antradienį arba pirmadienį, tiksliai nežinau xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... [2] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ... [2]   Nebūsiu ... [2] - Page 3 Icon_minitimeŠt. 07 25, 2009 11:41 am

Iki rugpjūčio 4 d. būsiu YNN (ypač neaktyvi narė). Sorry.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... [2] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ... [2]   Nebūsiu ... [2] - Page 3 Icon_minitimeŠt. 07 25, 2009 2:52 pm

Grįžau xD Galiu palikti jus šiam vakarui arba dar kažkeliom dienom xD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Nebūsiu ... [2] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ... [2]   Nebūsiu ... [2] - Page 3 Icon_minitimePir. 07 27, 2009 2:35 pm

Kaip Rasa sakė: "Nuo 29 iki sekmadienio". Tai vot tuo metu nei Kim'ės, nei Josh'o, nei Devilson'o nebus. Nors kam tas Devilson'as rūpi. Kim'ė irgi niekam nerūpi, o Josh'as... Josh'as kaip Josh'as xDDDD Nu krč. Taigi pasiilgsiu visų. Dar ryt pasijungsiu prie Hogo, o paskui jau nebematysit xDDDDDDDDD
Geriausiu atveju pamatysit mane sekmadienį vėlai vakare arba tik pirmadienį xDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Nebūsiu ... [2] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ... [2]   Nebūsiu ... [2] - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Nebūsiu ... [2]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 39Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» Nebūsiu ...

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-