Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Baras - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 2:46 pm

An krūptelėjo išgirdusi Suny.
- Nejuokink, - pradėjo kikenti mergina žiūrėdama į sesę. - Imk, - prunkštelėjo ir padavė Black'ei ugninės bonką. - Pati nusigirdei, - palinksėjo. Tada pažvelgė į Mich ir sucaksėjo liežuviu:
- Taip ir reikėjo tikėtis... -tada ištraukė antigirtumo tablečių. - Jeigu smigsi - aš nekalta, - papurtė galvą ir mestelėjo porą tablečių Hilton'ei.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 2:49 pm

-Tu ir nori šito, nori!-pagrūmojo pirštu.-Negersiu. KAs jei gu čia ricinos aliejus?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 2:58 pm

- Nebūk kaka, - susiraukė Anya. - Argi aš nuodyčiau kitą varnę? -pasibaisėjusi ji tarė. - Juk mūsų ir taip mažai... - palinksėjo ir vėl kyštelėjo Michellei tablečių. - Nagi, išgerk, bus tik geriau, - palinksėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 3:00 pm

-Patikėsiu..-nusprendė.-Bet tik šį kartą.-pridūrė ir susimetė gerą saują gerklėn.
Sunkiai nurijo tabletes ir..užmigo kaip kūdikis!
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 3:11 pm

- Works, - sudėjo pirštus kaip Degėla ir išsišiepė "evil" šypsenėle. Tada žvilgtelėjo į Suny. Ši vėl miegojo.
- Vargšelės. Miega kaip kūdikiai, - nusijuokė ne firminiu žvengimu, o tikrai "evil" juoku. Tada pasiėmė kažkokią stiklinė ir keistoka išraiška pradėjo valyti kažkokią taurę.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 3:13 pm

Michellė bandydama apsiversti ant kito šono tiesiog drebtelėjo ant žemės.
-Mama, atnešk sausainių su pienų,-pasirąžė ant grindų vis dar užsimerkusi.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 3:24 pm

Anya sukikeno. Tada pasigriebė dar vieną ugninės butelį. Pridėjo jį dar vis kikendama prie lūpų ir gurkštelėjo. Tada staiga susiraukė. Mergina susigriebė už pilvo iratsikosėjo. Kažką iškosėjo. Tai buvo kraujas. Anya dar kartą krenkštelėjo. Tada vėl atsigėrė ugninės. Ir dar kartą. Taip ji išgėrė visą butelį, vis labiau merkdama akis. Galų gale ji smigo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 3:28 pm

Staigiai pasikėlė Michė.
Aplink buvo dauuug raudono, ne žalio, beet raodono kraujo.
-Anya, tu gyva?-kiek išsigandusi priklaupė prie An ir papurtė ją.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 3:32 pm

- Hm, - krenkštelėjo An. - Ką? Aš gyvas... Jo turbūt... Ai, ko tu manęs klausi, - per miegus gergdžiančiu balsu sumurmėjo mergina. Galų gale prabudo. Pamatė Michellę ir kraują. Tada dar biški atsikosėjo.
- Yeah, turbūt teks mesti rūkyti, - sukikeno. Tada greitai mostelėjo lazdele ir kraujas išnyko. - Manau čia nieko blogo, - gūžtelėjo pečiais.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 3:37 pm

-Niaaa.Einam pas seselę. Pas Skutelį!-greitai pasitaisė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 3:49 pm

- Ne ne, nereikia, - sukikeno. - Tai tikrai nuo rūkymo, - palinksėjo. - Nueisiu pas se... pas save į ligoninę kada nors ir išgersiu... Ko nors, - užsikirtinėdama Anya pratarė ir atsikėlė. Tuomet šyptelėjo ir nuėjo pasiimti dar kelių butelių.
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Baras - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 4:28 pm

Suzan pagaliau baigė valgyti pyragą. Ji įsispoksojo į Anyą.
- Nūū... - sumurmėjo, - aš ir esu ta... kaip ten? - Sumirksėjo, - whatever... Bet dabar atostogos. - Priminė merginom ir užsivertė ugninės butelį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 4:38 pm

- Aš irgi, - sukikeno Anya pareidama su keliais buteliais ugninės.
- Well, į sveikatą, - pakėlė butelį ir truktelėjo ugninės. Mergina nusipurtė ir vėl krenkštelėjo.
- Kaaaaaip man patinka gerti, - sučepsėjo varnė apsikabinusi butelį.
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Baras - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 4:52 pm

- Kad tave kur, pirmą... - susimastė, - nors ne, ne pirmą kartą matau varnius gerenčius! Juk jūs moksliukai... - papurtė galvą ir užsivertė butelį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 5:41 pm

- Pfff. Ir kas jeigu moksliukai? - pasipūtė An. - Mes galim būti labai blogi ir nemoksliukiški, ania? - linktelėjo Michellės pusėn ir sukikeno vėl sriūbtelėdama ugninės.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 7:55 pm

-Nesakykit, kad miegojau???-nusistebejo ir pradejo gurksnoti buteli po nosim..
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 8:01 pm

- Miegojai, - palinksėjo galva. Tada pasiėmė butelį ir gurkštelėjo jo.
- Jūs gerkit, o aš miegosiu, - sukikeno ir apsikabinusi buteliuką, padėjo galvą ant baro.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 3 Icon_minitimePen. 10 23, 2009 5:36 am

-Pimpe. Einam į skutelį!-piktai sušuko.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 3 Icon_minitimePen. 10 23, 2009 9:14 am

- Neeeeeeee, - suinkšteė Anya. - Nenoliu, - patempė lūpą ir gurkštelėjo ugninės.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 3 Icon_minitimePen. 10 23, 2009 9:38 am

-Staigiai!-sugirebė An už parankės ir ėmė tempti.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 3 Icon_minitimePen. 10 23, 2009 10:18 am

- Neeeeeeeeee. Aš žinau kas man yra. Ir tai labai žiobariška liga. Nū nenoriūūū, - pradėjo zysti Anya tempdama Michellę atgal.
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Baras - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 3 Icon_minitimePen. 10 23, 2009 1:03 pm

Suzan žiūrėjo į merginas nieko nesuprasdama. Nors, su tokiu protu mažai ką ir suprato. Pagaliau susigaudžiusi sumurmėjo:
- Nu niekur eit nereik, aš čia. - prunkštelėjo, - Tik kad truputuką pasigėrus jau...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 3 Icon_minitimePen. 10 23, 2009 5:53 pm

- Man nereikia ieko, - toliau spyriojosi An ir galiausiai išsprūdo iš Michellės gniaužtų. Tada greitai nubėgo į savo kambariuką pagriebusi visus alkoholio butelius, ir užsibarikadavo.
- Nelyskit prie manęs, arba nebegausit alkoholio!! - suriko Anya pro kažkokį tais tarpą duryse.
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Baras - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 3 Icon_minitimePen. 10 23, 2009 8:44 pm

Suzan sukryžiavo rankas ant krūtinės.
- Aš tai tikrai nelendu... - sumurmėjo ir gurkštelėjo ugninės.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 3 Icon_minitimePen. 10 23, 2009 8:57 pm

-As irgi, taigi mum gali duoti ta skanu gerala kuri laikai savo rankose, mes ji su Suz istustinsim, ane suz??-Paziurejo i Szu, o po to i An.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Baras - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 313Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

 Similar topics

-
» Baras...
» Baras
» Baras
» Baras...
» Baras

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Kiauliasodis ir Skersinis Skersgatvis-