Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Laisvas pokalbis ;DD

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Icon_minitimeTr. 10 22, 2008 6:57 pm

Siaip nebuna. :x
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Icon_minitimeTr. 10 22, 2008 6:58 pm

Nuo dabar bus xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Icon_minitimeTr. 10 22, 2008 6:58 pm

Oj oj oj!
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Icon_minitimeTr. 10 22, 2008 7:12 pm

apie ka kalba? ir man pasakykit LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 23, 2008 4:34 am

Slepk ta liezuvi! :x LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 23, 2008 7:51 am

Kas čia vyksta? LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS
Tai kaip ten Tomai su ta Sabutyte? LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 23, 2008 10:46 am

Į panas neimčiau xDD Bet šiaip px tokia xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 23, 2008 11:10 am

Pz 2 ipyle man lt mokytoja ;(
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 23, 2008 11:24 am

Taip tau ir reikia xDD Už ką? LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS :liezuvis:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 23, 2008 11:39 am

Nejokinga...
Uz tai, kad.. nu krc reikejo aprasyt iliustracija, as buvau dar klasej parasius, bet palikau sasiuvini kitoj knygoj.. ;((
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 23, 2008 12:06 pm

Ai, visos lytų mokytojos debilės :@
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 23, 2008 12:31 pm

Pritariu.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 23, 2008 2:45 pm

šiaip būna įvairių tų mokytojų... Nemanau, kad visos tokios... Bet jei dėl dabartinės mano lietuvių mokytojos, tai pritarčiau, kad nekokia... :bokalai:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 23, 2008 4:21 pm

Mes kaip tik apie tokias diskutuojam LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 23, 2008 4:24 pm

Oj jau mano rusu mokytoja..Krc flegma xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 23, 2008 4:25 pm

Pas mane visos tokios xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 23, 2008 4:27 pm

eikit mano tai faina...paprasai kad nd neuzduotu neuzduoda....arba parasai kad isleistu uzduoda uzdavini nd ir paleidzia
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 23, 2008 5:05 pm

Tai zaybjys tau :oD O mano aukletoja lietu mokytoja LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 23, 2008 5:10 pm

Mano info :P Pasisekė nerealiai LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 23, 2008 5:11 pm

Mano fizikos.. ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 23, 2008 5:14 pm

Mano auklėtoja populiari xDD Pasakom, kad auklėtoja Banėnaitė, tai sako: ai, žinau, ta rėksnė xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 23, 2008 5:55 pm

O mano lietu mokytoja gerute krc.ja kitos mokytojos Nijolyte vadina LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 23, 2008 5:55 pm

Viena lt mokytoja pas mus yr lb gera, ja spinduleliu vadina, nes ji tjp vaikus vadina xD LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 23, 2008 5:56 pm

Krc. LOLASLOLASLOLASLOLAS fleur tu ten su Mattu susiburkavai?primenu jis
savo novelei parase Puskraujis(o klastunynas juk tik grynakraujai)cia
ant bairio parasiau LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 23, 2008 5:58 pm

jus klastuoklia garbingi LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Laisvas pokalbis ;DD

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 328Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Next

 Similar topics

-
» Laisvas pokalbis ;DD (2)
» Laisvas pokalbis ;DD (3)
» Laisvas pokalbis ;DD (4)
» Laisvas pokalbis (6)
» Laisvas pokalbis.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-