Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Laisvas pokalbis ;DD

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 9:48 am

xDD
Aš ne ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 9:51 am

Labai įdomi knyga. Apie žmogaus ir vampyro meilę. Kai aptarėme per lietuvių pamoką tą knygą tai mokytoja jau buvo nusprendusi kitą knygą skaityti "Alchemiką", bet po to persigalvojo, nes visa klasė tiesiog "užsivedė" ant tos knygos tai dabar skaitysim "Jaunatį".
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 9:54 am

Bella Swan rašo:
Kodėl? Per stora? xD

Tikrai ne per stora, aš HP skaičiau visas, o jos tai storos. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 9:55 am

Pasakykit jūs kokią įdomią knygą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 9:57 am

Pirmadienį mokyklos bibliotekoj buvau, radau savo išsvajotą "Čivyliai ir Valerijonai". Tik taip ir nėr progos perskaityt xD
Dieve mano, kaip aš "Tunelių" noriu!
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 9:59 am

Skaitėt gal "Eragoną"?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 10:06 am

Ne.
O skaitei Žvaigždėtos lubos? xD
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 10:12 am

Noūp.
O vat aš skaičiau nerealiai jausmingą knygą.
Džeinė Eir.
Sena knyga ir storoka tokia,bet jau tokia nereali <333~


Paskutinį kartą redagavo Katie Smith, Št. 01 17, 2009 10:59 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 10:41 am

Mel, aš Tunelius skaitau dabar. T.y. perskaičiau pusę. Dabar neberandu. Kažkur už stalo užkritus xDD. Man buvo neįdomu. Tikiuosi mano šuniui įdomu, kuris pastaruoju metu miega už stalo ;D.
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 10:57 am

Aš tai iš vis knygų nemėgstu, nebent kokia įdomi būna xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 11:01 am

Niekas nenori į Šerno galvą xD? Maisto mūšį bandom išvystyti xDD.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 11:03 am

HHHHHHHHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 11:05 am

labuka xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 11:05 am

Tū Dū xD? Forumą iškraipei :PP. O kas atsitiko, kad jau taip helpinti reikia xD? Labuką, be to ;D.,
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 11:06 am

O Katie labas. Gal tu turi lietuviska foruma? Mazdaug kaip sitas?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 11:06 am

Arba Adriana? Gal tu turi?
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 11:07 am

Noup xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 11:10 am

Gailaaaaaaaaaa
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 11:12 am

Nueik į forumų reklamas ir juk rasi daugybę tokių xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 11:15 am

Man reikia pagalbos xD Tokiam dalykui. Niekaip nerandu kaip viena toki daikta sukurt. :(
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 11:15 am

Ne. Ir dėl šito tau reikia HEEEELLLPPP [[ Visų raidžių x6]] rašyti?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 11:17 am

Jaaa xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 11:32 am

xDD.. Nū duodi xD.
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 11:46 am

Kas į kokę kavę nori nueit? xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 11:50 am

Eik į šerno galvą, kompaniją palaikyt visiem. xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 23 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Laisvas pokalbis ;DD

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 2328Pereiti prie : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28  Next

 Similar topics

-
» Laisvas pokalbis ;DD (2)
» Laisvas pokalbis ;DD (3)
» Laisvas pokalbis ;DD (4)
» Laisvas pokalbis (6)
» Laisvas pokalbis.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-