Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Laisvas pokalbis ;DD

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next
AutoriusPranešimas
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Icon_minitimePir. 01 19, 2009 12:40 pm

Laabas,mačiau ryte buvai prie pc,aš tik trumpam užbėgus buvau.
Žodžiu nelaimė atsitiko xDDD
Žvengiau žvengiau iš Soliario lūpų o kitą ryta apatinę lūpa išsipūtė kaip balionas,vos ne dvigubai,o jau ir taip nemaža ji buvo xDDD~
Tai mamai sakiau,kad į šūlę tikrai tokia neisiu,nuvariau pas gydytoją ir prirašė visokių vaistų,užtat va ir ne šūlėj xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Icon_minitimePir. 01 19, 2009 12:51 pm

Tai smagiai :D. Gal jau atlėgo bišky?
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Icon_minitimePir. 01 19, 2009 1:19 pm

Nu jau truputį,per bliamba,kaip višta kokia nukramčiau biški xDDD~
Tai dabar prisitepliojau kremų ir tt ir laukiu kol bus geriau.
Nuo kūncės paprašiau,kad atleistų nors kiek,tai iki 30d. atleido,sakau nu joa...maniau daugiau bus..
~Tai mama sakė pataisys pirmą mėnesį i ketvirtą LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Icon_minitimePir. 01 19, 2009 1:56 pm

LOLASLOLASLOLASLOLAS
Sergu xD
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Icon_minitimePir. 01 19, 2009 2:02 pm

Vargšė mūsų Mell.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Icon_minitimePir. 01 19, 2009 2:13 pm

Mel, žmonės, Mel. xD
Angina. Bet jau nebe pirmą kartą.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Icon_minitimePir. 01 19, 2009 2:36 pm

Nu ok,Mel xD~
Man jau angina išoperuota prieš kokius 4 metus.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Icon_minitimePir. 01 19, 2009 2:43 pm

Įsikalkit ir įsiminkit xD
Vat vat, bijau, kad tik man operacijos nereiktų.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Icon_minitimePir. 01 19, 2009 3:05 pm

Nieko baisaus jeigu ir būtų,žinok nk baisaus tikrai.
Jeigu nebus tokių gydytojų klaidų,kaip atsitiko man,bet tokie atvejai kaip mano-vienetinai turbūt xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Icon_minitimePir. 01 19, 2009 3:22 pm

Nu man vistiek baisu. Nežinau nežinau. Bet tikiuosi nereiks ;D
O kas buvo?
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Icon_minitimePir. 01 19, 2009 3:24 pm

Ai,neapskaičiavo dėl narkozės.
Kol sulakstė dėl įrankių,kol vežimėlį rado tai žodžiu kai jau operacija ėjo į pabaigą,tai pabaigoj jaučiau viską,žiauru buvo,nu žodžiu jų kaltė,bet šiaip apie 7 min ir viskas xD~
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Icon_minitimePir. 01 19, 2009 3:26 pm

Žiauru. O kaip jausmas?
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Icon_minitimePir. 01 19, 2009 3:32 pm

Nu skauda,įsivaizduok,sėdžiu ant kažkokios apvalios kėdutės,už manęs seselė laiko mane ir ant kelių man indas į kurį meta visus tuos mėsgalius.Porą dienų dar kraujais sjaudžiaus ir nk valgyt negalėjau tik skalauti gerklę ramunėlėm.Nu bet nk baisaus šiaip.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Icon_minitimePir. 01 19, 2009 3:35 pm

Brr.. Fui.
Nenoriu aš taip xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Icon_minitimePir. 01 19, 2009 5:29 pm

Katie Lavgud rašo:
Porą dienų dar kraujais sjaudžiaus ir nk valgyt negalėjau tik skalauti gerklę ramunėlėm.Nu bet nk baisaus šiaip.

Nu ir optimizmas :D.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Icon_minitimeAntr. 01 20, 2009 5:17 am

xDDD~
Nk baisaus xD~ iškentėjau,tiesą pasakius baisiau būna.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Icon_minitimeAntr. 01 20, 2009 8:18 am

Nu taip... Svarbu, kad dabar viskas gerai ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Icon_minitimeAntr. 01 20, 2009 1:45 pm

Blyn kai ziauriai xD
Man Tai snd kraupiai buvo,shulej su dar 5 panom vaiksciojom xDnU IR PRADEJOM STUMDYTIS NEREALIAI tai as vos neisiroviau i toki viena berneli xD[Kuriam tas laiskas ir buvo skirtas xD] taigi nenoredama i ji isiraut ranka roviau i palange o ta ranka pasitemus esu tai kr...paskui jisai man koja pakiso irgi vos nepardribau tai krc uzpuole mane dar gauja bernu xD.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Icon_minitimeAntr. 01 20, 2009 1:51 pm

Vargšė mūsų Luna :(
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Icon_minitimeAntr. 01 20, 2009 1:54 pm

xD Kiekviena diena tokia xD
Ir dar vakar kai traukiau namo per tela muzikos klausiaus visi isgirdo ta daina,ir siandien visi bernai tokios klausos sakot sutapimas ogi nea nori mane nukopint jie mulkiai blyn xDo TA daina vadinas No Stres xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Icon_minitimeAntr. 01 20, 2009 3:12 pm

Nu tikrai mulkiai, blyn xD
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Icon_minitimeAntr. 01 20, 2009 3:22 pm

Ka veikinėjat?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Icon_minitimeAntr. 01 20, 2009 3:23 pm

Pam xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Icon_minitimeAntr. 01 20, 2009 3:24 pm

Pam darau xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Icon_minitimeAntr. 01 20, 2009 3:27 pm

Kažkokį puršalą į gerklę įsipurškiau xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis ;DD   Laisvas pokalbis ;DD - Page 27 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Laisvas pokalbis ;DD

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 2728Pereiti prie : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next

 Similar topics

-
» Laisvas pokalbis ;DD (2)
» Laisvas pokalbis ;DD (3)
» Laisvas pokalbis ;DD (4)
» Laisvas pokalbis (6)
» Laisvas pokalbis.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-