Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Mintys.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Mintys. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mintys.   Mintys. - Page 7 Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 4:20 pm

"Nenoriu į tą suknistą šūlę eit. O dar tiek atsiskaitymų... Aš pasiskandinsiu dvokiančiame mokyklos tūlike T__T"
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mintys. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mintys.   Mintys. - Page 7 Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 4:20 pm

aš dar gazirovkės neatsinešiau? oh well, dabar tikrai einu.. tik stabdyt aimp'ą reik. ir einu. bet šiaip geriau jaučiuos...
eik, tinginio panti! okey, einu jau.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Mintys. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mintys.   Mintys. - Page 7 Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 4:21 pm

" kažkas ruošiasi tortą dar šiandien kept? 🤣 "
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mintys. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mintys.   Mintys. - Page 7 Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 4:25 pm

oh well, tai tikrai ne aš, egle! XD
aš nuo gazirovkės raugėju, how funny.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Mintys. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mintys.   Mintys. - Page 7 Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 4:28 pm

" mamukas ruošiasi kept xDDD vardina tėčiui ką reikia nupirkt, nes jis dabar į norfą važiuoja 🤣 O tas atsistojas ir savo varo: alaus... alaus... dar alaus... nepamiršai alaus... XDDDDDDDDDDDDDDDD "
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mintys. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mintys.   Mintys. - Page 7 Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 4:29 pm

"Fuck, kada tą filmą atsiųs? Ai, jo turiu laukti ketvirtadieno. Spjaut į tą dailę, spjaut. Oh, man, dar tekstilė... Kompozicija! Daina!!! Aš tikrai eisiu žudytis tūlikan :( "
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mintys. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mintys.   Mintys. - Page 7 Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 4:35 pm

Lor, mąstyk apie ką nors gražaus... apie Alexą... tai yra, apie abu Alexus. ta prasme, Kapranos ir Turnerį. nūū, Loreta, tu gali!
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Mintys. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mintys.   Mintys. - Page 7 Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 4:36 pm

" Viskas. Einu parašą keist. Again 🤣 xDDDDDDDDDDDD "
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mintys. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mintys.   Mintys. - Page 7 Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 4:39 pm

"Kaip nėėėėėra ką veikti....... Eisiu dainuot LOLASLOLASLOLASLOLAS 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 nors ne xDD o tai namai sprogs nuo mano baisaus dainavimo xD Ir vėl neturėsiu ką veikti xDD Ai koks skirtumas XD"
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mintys. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mintys.   Mintys. - Page 7 Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 4:40 pm

naaaaaaa... koks kietas. XDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mintys. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mintys.   Mintys. - Page 7 Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 4:42 pm

"Rimtai šitose nuotraukose baisiai atrodau kad jau niekas nekomentuoja xD"
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mintys. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mintys.   Mintys. - Page 7 Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 4:44 pm

nahhh, kaip man fainiai. bet aš rimtai. okey, einu padainuot. XD tai yra, nusidainuot. ir dar gaziroooovkės.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mintys. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mintys.   Mintys. - Page 7 Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 4:47 pm

""You'll Be In My Heart" Kaip man šyta daina patyynka :inlove: "
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mintys. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mintys.   Mintys. - Page 7 Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 5:12 pm

Ieva, kai tokia būsena, net Alexai nepadeda T__T. Tiek kontrų. Tiek atsiskaitymų. Nervuoja xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mintys. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mintys.   Mintys. - Page 7 Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 5:13 pm

bet visvien mąstyk. XD mąstyk ir apie Kasabianus ir žudikus dar! XD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mintys. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mintys.   Mintys. - Page 7 Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 5:14 pm

"Negaliu atsiklausyti tos dainos :inlove: "
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mintys. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mintys.   Mintys. - Page 7 Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 5:34 pm

"Yayy, transporterį baigė siųst (poolparty)"
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mintys. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mintys.   Mintys. - Page 7 Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 5:36 pm

"Aš irgi noriu Transporterį pažiūrėt ;DD Einu siūstis XD"
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mintys. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mintys.   Mintys. - Page 7 Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 5:37 pm

mmm. arctic'ai. mmm. mmm.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mintys. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mintys.   Mintys. - Page 7 Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 5:51 pm

"Nekenčiu sesės ;/ Nuo kompo jau turiu eiti. Š***"
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mintys. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mintys.   Mintys. - Page 7 Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 5:53 pm

naf naf naf. koks fainas jausmas turėt visą diskografiją. nū nepilnai visą, gal penkių dainų trūksta, whatever.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Mintys. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mintys.   Mintys. - Page 7 Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 6:42 pm

Show me where it hurts, And I will make it worse.
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Mintys. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mintys.   Mintys. - Page 7 Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 7:58 pm

žiūrėt nežiūrėt nežinau plyšta galva .....
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Mintys. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mintys.   Mintys. - Page 7 Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 8:00 pm

" Jau tas Ag'o avas. Šokolado užsimaniau, nu... 🤣 xDDDDDDDDDDDDDD "
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mintys. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mintys.   Mintys. - Page 7 Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 8:43 am

"Minčių nebeturiu xDD"
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mintys. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mintys.   Mintys. - Page 7 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Mintys.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 740Pereiti prie : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-