Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Hogvartso seimos[2]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Hogvartso seimos[2] - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso seimos[2]   Hogvartso seimos[2] - Page 14 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 2:46 pm

Richard Thorn rašo:
Hogvartso seimos[2] - Page 14 359477 Kas nors? xDD

[[Jeigu Kim šito smailo neįkiš man bus basta xDD]]

Aš noooooooriu XD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso seimos[2] - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso seimos[2]   Hogvartso seimos[2] - Page 14 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 2:53 pm

Okey, tik sakyk kuom XD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso seimos[2] - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso seimos[2]   Hogvartso seimos[2] - Page 14 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 2:54 pm

O ko tau reikia? XD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso seimos[2] - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso seimos[2]   Hogvartso seimos[2] - Page 14 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 2:58 pm

To ko nėra paraše, o paraše nėra daug ko XDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso seimos[2] - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso seimos[2]   Hogvartso seimos[2] - Page 14 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 3:00 pm

Trečios eilės pusbrolis? XDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso seimos[2] - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso seimos[2]   Hogvartso seimos[2] - Page 14 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 3:01 pm

Wow. Toli. Okey xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso seimos[2] - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso seimos[2]   Hogvartso seimos[2] - Page 14 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 3:01 pm

Tai kad artimiausius jau sisirinkau xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso seimos[2] - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso seimos[2]   Hogvartso seimos[2] - Page 14 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 4:45 pm

Me, me need family.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso seimos[2] - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso seimos[2]   Hogvartso seimos[2] - Page 14 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 4:56 pm

You have family! I'm your family! Brenda your sister, and Suny sister. This is family.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso seimos[2] - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso seimos[2]   Hogvartso seimos[2] - Page 14 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 4:57 pm

Ne visa šeima ;/ . Man reikia daugiaūū Hogvartso seimos[2] - Page 14 359477
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso seimos[2] - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso seimos[2]   Hogvartso seimos[2] - Page 14 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 4:59 pm

O ko daugiau? Senelių? Abejoju, ar čia tokių senų yra... :x
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso seimos[2] - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso seimos[2]   Hogvartso seimos[2] - Page 14 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:05 pm

Pff, man reikia... Ehem. Vot, sąrašas:

Tetų. Ir dėdžių tuo pačiu.
Yeah, seneliai būtų neprošalį, bet kadangi tokių senų tikrai nėra, teks atsisakyti. Sad.
Pusseserių ir pusbrolių, visokios eilės. Daug daug tokių xDD
Ehem... Ko dar galima rasti giminėj? Ai, jo. Tipo tokių sesių ar brolių, kuriuos pasileidėlė mama anksčiau ar vėliau pasidarė, vyrui nežinant. Ūūūū, čia tai būtų geeras Hogvartso seimos[2] - Page 14 359477 xDDD

Iš giminių... Viskas turbūt. Toliau. Draugų man reikia.

Visokių bestų. Nu dar kokio vieno/-s.
Erm... Visokių kitokių draugų. Žodžiu, patys mąstykit, o man siųlykit xDD

Tadah. Man tiek reikia ir dar daugiau xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso seimos[2] - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso seimos[2]   Hogvartso seimos[2] - Page 14 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:11 pm

Citata :
Tipo tokių sesių ar brolių, kuriuos pasileidėlė mama anksčiau ar vėliau pasidarė, vyrui nežinant. Ūūūū, čia tai būtų geeras xDDD

Jėzau, šiurpas nukretė mane kai perskaičiau LOLASLOLASLOLASLOLAS Eik sau, aš nenoriu tokių dalykų. Beto, kaip aš pasidaryčiautuops vaikus? Su šunimis? LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS KVIETYŠYŠYŠYŠYŠ KVIETYŠYŠYŠYŠYŠ KVIETYŠYŠYŠYŠYŠ 🤣
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso seimos[2] - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso seimos[2]   Hogvartso seimos[2] - Page 14 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:13 pm

Pff. Pričiom čia šunys? O_o. Su kitais vyrais negalėjai tipo daryti paslapčia? xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso seimos[2] - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso seimos[2]   Hogvartso seimos[2] - Page 14 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:14 pm

familijos !
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso seimos[2] - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso seimos[2]   Hogvartso seimos[2] - Page 14 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:15 pm

Anya, ištvirkele tu.... Nors mintis gan gera ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso seimos[2] - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso seimos[2]   Hogvartso seimos[2] - Page 14 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:16 pm

Aham, aš ištvirkus xD Nors šiaip nelabai. Aš tiesiog žina kad taip įmanoma xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso seimos[2] - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso seimos[2]   Hogvartso seimos[2] - Page 14 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:19 pm

Kas daroma? Vaikai? Anya, žiūriu tu dar labiau darasi ištvirkesnė... LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso seimos[2] - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso seimos[2]   Hogvartso seimos[2] - Page 14 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:21 pm

Die, žmogus, gal laikraščių neskaitai, visokių nesąmonių per teliką nežiūri? xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso seimos[2] - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso seimos[2]   Hogvartso seimos[2] - Page 14 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:23 pm

Galvoju aš nežinau kaip tai daroma? Aišku žinau.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso seimos[2] - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso seimos[2]   Hogvartso seimos[2] - Page 14 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:24 pm

Michelle Hilton rašo:
familijos !

per jus mano pranešimo niekas nematyys T.T Hogvartso seimos[2] - Page 14 523544
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso seimos[2] - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso seimos[2]   Hogvartso seimos[2] - Page 14 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:25 pm

Anya Black rašo:
Pff, man reikia... Ehem. Vot, sąrašas:

Tetų. Ir dėdžių tuo pačiu.
Yeah, seneliai būtų neprošalį, bet kadangi tokių senų tikrai nėra, teks atsisakyti. Sad.
Pusseserių ir pusbrolių, visokios eilės. Daug daug tokių xDD
Ehem... Ko dar galima rasti giminėj? Ai, jo. Tipo tokių sesių ar brolių, kuriuos pasileidėlė mama anksčiau ar vėliau pasidarė, vyrui nežinant. Ūūūū, čia tai būtų geeras Hogvartso seimos[2] - Page 14 359477 xDDD

Iš giminių... Viskas turbūt. Toliau. Draugų man reikia.

Visokių bestų. Nu dar kokio vieno/-s.
Erm... Visokių kitokių draugų. Žodžiu, patys mąstykit, o man siųlykit xDD

Tadah. Man tiek reikia ir dar daugiau xDDD
Arba aš tavęs nesupratau, arba tu manęs. Žodžiu, likome nesusipratusios. Still ieškoma familija ir ne tik xD
P.S. Srry, Mich xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso seimos[2] - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso seimos[2]   Hogvartso seimos[2] - Page 14 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:32 pm

ATKREIPKITE DĖMĖSĮ

MICHILLE IEŠKO FAMILIJOS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso seimos[2] - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso seimos[2]   Hogvartso seimos[2] - Page 14 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:41 pm

Mich mes tave i Black'us priimam gali ir Mu atsitemt, bus linksmiau ir pasiteisins mames paleistuviavimas LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogvartso seimos[2] - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso seimos[2]   Hogvartso seimos[2] - Page 14 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:41 pm

LOL. Suny, 5 dukros vienodo amžiaus LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Hogvartso seimos[2] - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogvartso seimos[2]   Hogvartso seimos[2] - Page 14 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Hogvartso seimos[2]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1440Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Hogvartso šeimos
» Hogvartso seimos
» Hogvartso seimos[2]
» Hogvartso mokykla.
» Lilly šeimos namas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-