Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]]   Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Icon_minitimeŠt. 10 17, 2009 11:10 am

Taisyklės:


  • Jokių balsavimų už save.
  • Vienas žmogus gali būti paminėtas ne daugiau kaip tris kartus
  • Argumentuoti būtina!
  • Negalima balsuot iš kelių acc.
  • Būtina užpildyti viską iš karto.!


Nominacijos:
*Mėnesio Išminties akmuo(proto bokštas)
*Mėnesio Asmuo iki Preikalavimo(tas kurio gali ko nors prašyti žinodamas, kad JIS tai padarys)
*Mėnesio Haris Poteris(visų mūsų herojus)
*Mėnesio didžiausias liežuvis (plepys)
*Mėnesio gražiosios akytės
*Mėnesio stebuklingasis teptukas(kūrybingiausias)
*Mėnesio bičas ( Kietas vaikis. Vaidina ar ne, bet visgi kietas )
*Mėnesio briedis ( Stipri, nejautri butybė ne tik diskusijuose, bet ir RPG'e )
*Mėnesio kruvinas pirštas ( kažkas panašaus į blogį )
*Mėnesio originaliausias vardas
*Mėnesio šypsena (draugiškiausias)
*Mėnesio naujokas (no comments)
*Mėnesio dvyniai (du forumiečiai, kurių draugystės galima pavydėti)
*Mėnesio rėksnys (nervingiausias, dažnai išsiliejantis)
*Mėnesio Grifas.
*Mėnesio Klastuolis.
*Mėnesio Varnius.
*Mėnesio Švilpis.


Enjoy ;]]


Paskutinį kartą redagavo Kim Niler, Pen. 10 30, 2009 8:54 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]]   Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Icon_minitimeŠt. 10 17, 2009 12:53 pm

*Mėnesio Išminties akmuo(proto bokštas) - Aišku, kad aš. 'Kay.. Rachel.
*Mėnesio Asmuo iki Preikalavimo(tas kurio gali ko nors prašyti žinodamas, kad JIS tai padarys) - Kim'is ! Visuose srityse ;D
*Mėnesio Haris Poteris(visų mūsų herojus) - ir vėl meh. 'Kaaaaaaay, tada bus Mū.
*Mėnesio didžiausias liežuvis (plepys) - obąąą, kiek daug nominacijų man. Tada tebūnie..Siuzan
*Mėnesio gražiosios akytės - Nu blyyyyyn - aššš xDD Bus Mū.
*Mėnesio stebuklingasis teptukas(kūrybingiausias) - Ir vėl Mū !
*Mėnesio bičas ( Kietas vaikis. Vaidina ar ne, bet visgi kietas ) - ir vėėėėl aš. Kieta kai nežinau kass. Ta proga bus Chris'as.
*Mėnesio briedis ( Stipri, nejautri butybė ne tik diskusijuose, bet ir RPG'e ) Aššš. Ar kada nors verkiau? xDDD "kay.. tada bus Danielle!
*Mėnesio kruvinas pirštas ( kažkas panašaus į blogį ) Gladrielė ar kokia ten xD
*Mėnesio originaliausias vardas - Ir vėl Michellė! Jos vardas toks sexxxaas.. Nū bet bus Mū. Vien dėl to trumpinimo.
*Mėnesio šypsena (draugiškiausias) - nu blyn. Šakės kiek nominacijųų man ir vėl xDD Poohh.. Bus Alexis!
*Mėnesio naujokas (no comments) - tokia čia ir nominacija.. 'kay bus Gabriella.
*Mėnesio dvyniai (du forumiečiai, kurių draugystės galima pavydėti) Mū&Ellė. Ir aš visiškai rimtai. Pavydėkit mum !
*Mėnesio rėksnys (nervingiausias, dažnai išsiliejantis) - aš aš aš aš. Nervai man dažnai nelaiko. Bus Suny, džiaugsmo priepuoliai ;]
*Mėnesio Grifas. - Alexis/Suny
*Mėnesio Klastuolis. Gladrielė
*Mėnesio Varnius. Mū/Anya
*Mėnesio Švilpis. Siuzaaaan
tebūnie. Daugiau niekas nesilanko.
~~~~~
Žinau, kad padauginau Mū, bet ta taisyklė nelogiška.
Nerastumėm tiek aktyvių narių kad kiekvienam būtų tik po 3 nominacijas.
Vaaaat.


Paskutinį kartą redagavo Michelle Hilton, Antr. 10 20, 2009 3:46 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 38

Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]]   Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Icon_minitimeŠt. 10 17, 2009 1:02 pm

ačiūūū. :}
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]]   Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Icon_minitimeŠt. 10 17, 2009 1:08 pm

ačiūūūū :)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]]   Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Icon_minitimeŠt. 10 17, 2009 2:11 pm

*Mėnesio Išminties akmuo(proto bokštas) Michelle, kaip ir pati sakei tu tikrai ei proto boksta :D
*Mėnesio Asmuo iki Preikalavimo(tas kurio gali ko nors prašyti žinodamas, kad JIS tai padarys) Kim'ius ;D
*Mėnesio Haris Poteris(visų mūsų herojus) Anya, no comments
*Mėnesio didžiausias liežuvis (plepys) Mū, kas be ko.
*Mėnesio gražiosios akytės Anya
*Mėnesio stebuklingasis teptukas(kūrybingiausias) Michelle :)
*Mėnesio bičas ( Kietas vaikis. Vaidina ar ne, bet visgi kietas ) Chris'as, dah pas mus tu bx cia ne tiek ir daug.
*Mėnesio briedis ( Stipri, nejautri butybė ne tik diskusijuose, bet ir RPG'e ) Anya, labai stipri asmenybe, nevien tik RPG, bet ir real, neperkalbama.
*Mėnesio kruvinas pirštas ( kažkas panašaus į blogį ) Anya, kankinanti snarglius :D
*Mėnesio originaliausias vardas Mū.
*Mėnesio šypsena (draugiškiausias) Michelle
*Mėnesio naujokas (no comments) Galadriele
*Mėnesio dvyniai (du forumiečiai, kurių draugystės galima pavydėti) Anya ir mano!!! 'key Michelles ir Mū, nes jos bestes is prigimties.
*Mėnesio rėksnys (nervingiausias, dažnai išsiliejantis) Ir vel as. Nu gerai bus Anya, uz maisto kara didziojoj salej!!
*Mėnesio Grifas. Alexis
*Mėnesio Klastuolis. galadriele, bo mazai aktiviu klastuoliu.
*Mėnesio Varnius. Anya/Michelle/Mū. Pacios aktyviausios varnes musu fore ;]
*Mėnesio Švilpis. NElabai cia tokiu yra taigi bus Miley.

---------------------------------------

Pritariu Michellei nesamone kad tik tris kartus uz ta pati, leva taisykle!
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]]   Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Icon_minitimeŠt. 10 17, 2009 2:18 pm

SUNY MANE PASTEBĖJO :DD *smirk*
IR JI MAN PRITARĖ! :DDD
Upsss. Caps Lock'as !
By the way - ačiūū ;**
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]]   Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Icon_minitimeŠt. 10 17, 2009 2:54 pm

Michelle ,thanks.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]]   Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Icon_minitimeŠt. 10 17, 2009 2:57 pm

Np ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]]   Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Icon_minitimeŠt. 10 17, 2009 4:42 pm

*Mėnesio Išminties akmuo(proto bokštas Prisidedu prie daugumos žmonių kad proto bokštas-Kim Niler.
*Mėnesio Asmuo iki Preikalavimo(tas kurio gali ko nors prašyti žinodamas, kad JIS tai padarys)Žinoma kad geroji-Kim Niler.
*Mėnesio Haris Poteris(visų mūsų herojus) Aišku kaip dieną kad mūsų herojus didysis-Kim Niler
*Mėnesio didžiausias liežuvis (plepys)-Rachel Jones gal xDD Tokia labai jau besireiškianti pasirodė xDDD
*Mėnesio gražiosios akytės -Michelle Hilton.
*Mėnesio stebuklingasis teptukas(kūrybingiausias)Nėra nė ko klausti ,aš lūvinu Elizabeth Kingsli darbus xDD

*Mėnesio bičas ( Kietas vaikis. Vaidina ar ne, bet visgi kietas ) Nu čia tai gal bus Michelle Hilton.
*Mėnesio briedis ( Stipri, nejautri butybė ne tik diskusijuose, bet ir RPG'e )Mūsų stiprioji manau Michelle Hilton
*Mėnesio kruvinas pirštas ( kažkas panašaus į blogį )Mano sesytė Galadrielė Carter xDD
*Mėnesio originaliausias vardas Nu čia tai gal bus Danielle Black

*Mėnesio šypsena (draugiškiausias)-Alexis Falcon
*Mėnesio naujokas (no comments)-Gabriella Vizli
*Mėnesio dvyniai (du forumiečiai, kurių draugystės galima pavydėti) -Michellė ir Monica Hilton xDD
*Mėnesio rėksnys (nervingiausias, dažnai išsiliejantis) -Suny Black
*Mėnesio Grifas. -Alexis Falcon
*Mėnesio Klastuolis.-Galadrielė Carter
*Mėnesio Varnius. -Anya Black visgi xDD
*Mėnesio Švilpis.-Suzana Diamond.Gi puskius xDD

~
Nu niekaip neina žmogų į tik 3 nominacijas.Niekaip kitų xDD


Paskutinį kartą redagavo Isabelle Carter, Tr. 10 28, 2009 12:35 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]]   Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Icon_minitimeŠt. 10 17, 2009 5:18 pm

ačiū sesiau
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]]   Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Icon_minitimeŠt. 10 17, 2009 5:28 pm

Nėr už ką ,sesut xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]]   Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Icon_minitimeŠt. 10 17, 2009 5:47 pm



*Mėnesio Išminties akmuo(proto bokštas)-
Michelle
*Mėnesio Asmuo iki Preikalavimo(tas kurio gali ko nors prašyti žinodamas, kad JIS tai padarys)-Kim
*Mėnesio Haris Poteris(visų mūsų herojus)-Kim
*Mėnesio didžiausias liežuvis (plepys)-Suny
*Mėnesio gražiosios akytės-
Waverly
*Mėnesio stebuklingasis teptukas(kūrybingiausias)-Kim
*Mėnesio bičas ( Kietas vaikis. Vaidina ar ne, bet visgi kietas )-Michelle
*Mėnesio briedis ( Stipri, nejautri butybė ne tik diskusijuose, bet ir RPG'e )-Rachel
*Mėnesio kruvinas pirštas ( kažkas panašaus į blogį )-
*Mėnesio originaliausias vardas)-
[b]Waverly
*Mėnesio šypsena (draugiškiausias)-Lolita
*Mėnesio naujokas (no comments)-Lolita
*Mėnesio dvyniai (du forumiečiai, kurių draugystės galima pavydėti)
Michelles ir Mū
*Mėnesio rėksnys (nervingiausias, dažnai išsiliejantis)-
*Mėnesio Grifas. -Suny
*Mėnesio Klastuolis.-Gabriela
*Mėnesio Varnius.-
Monica
*Mėnesio Švilpis.-Suzana
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]]   Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Icon_minitimeŠt. 10 17, 2009 5:48 pm

Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] 192843 Ačiūkas, sesiau Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] 192843
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]]   Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Icon_minitimeŠt. 10 17, 2009 5:49 pm

Nėra už ką
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]]   Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Icon_minitimeŠt. 10 17, 2009 5:58 pm

Ūū.. Ačiūū ;DD Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] 192843
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]]   Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Icon_minitimeŠt. 10 17, 2009 6:23 pm

Ūhū.
Mū ir Elle sukurtos viena kitai pirmauja vienoje nominacijoje!
Ačččiūū mergosss.;***
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]]   Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Icon_minitimeŠt. 10 17, 2009 6:28 pm

Awww, dėkui kas už mane xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]]   Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Icon_minitimeŠt. 10 17, 2009 6:29 pm

Prašom ,Mo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]]   Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Icon_minitimeŠt. 10 17, 2009 6:51 pm

O man neprašinsi? Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] 938101
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]]   Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Icon_minitimeSk. 10 18, 2009 6:41 am

*Mėnesio Išminties akmuo (proto bokštas) - Rachel. Nežinau kodėl. Pasikliaunu nuojauta xDD
*Mėnesio Asmuo iki Preikalavimo (tas kurio gali ko nors prašyti žinodamas, kad JIS tai padarys) - Kim. Geeeeras žmogus, gėėėras. Visko iš jos išmaldausi. Nors kartais... xDDD.
*Mėnesio Haris Poteris (visų mūsų herojus) - Monica. Kažkodėl man ji atsosijuojasi su tokia heroje, kuri viską gali padaryti bet kokia kaina xDDD.
*Mėnesio didžiausias liežuvis (plepys) - Galadrielė. Bet ji manęs niekur nepaminėjo T_T.
*Mėnesio gražiosios akytės - Michelle. Tiesiog gražios akytės xDDD.
*Mėnesio stebuklingasis teptukas (kūrybingiausias) - Monica. Niekada negaliu atsigrožėti jos darbais. Seilė varva xDD.
*Mėnesio bičas (Kietas vaikis. Vaidina ar ne, bet visgi kietas) - Suny. Tokia kietekė nuo prigimties xD.
*Mėnesio briedis (Stipri, nejautri butybė ne tik diskusijuose, bet ir RPG'e) - Hmmm, koks čia briedis pas mus randasi... Maybe Waverly. Bet neįssivaizduoju kodėl, patikėkit xDD.
*Mėnesio kruvinas pirštas (kažkas panašaus į blogį) - Meh. Lol xDDDD. Aišku, kad ne aš. Bet rašau Michelle, nes ji man padeda vargšus vaikus gaudyt xD.
*Mėnesio originaliausias vardas - Ką aš žinau xDD. Tebūnie Danielle. Neįsivaizduoku ką daugiau įrašyti xDD.
*Mėnesio šypsena (draugiškiausias) - Suzana. Labai aiškiai matosi xD.
*Mėnesio naujokas (no comments) - Ne-ži-nau. Neklauskit, nes neatsakysiu xD.
*Mėnesio dvyniai (du forumiečiai, kurių draugystės galima pavydėti) - Iš tikrųjų tai nežinau, bet kadangi visi rašo Mo ir Michelle, aš prie jų prisidėsiu xD.
*Mėnesio rėksnys (nervingiausias, dažnai išsiliejantis) - Euryale. Nieko nenoriu įžeisti ar panašiai, bet man taip atrodo.
*Mėnesio Grifas - Suny. Ji grifė xDD.
*Mėnesio Klastuolis - Charlotte. Tiesiog klastuolė xDD.
*Mėnesio Varnius - Brenda. Kad tokia ir yra.
*Mėnesio Švilpis - Suzana. Čia tai faktas xD.

P.S. Ačiūū kas už mane :inlove:
P.P.S. Suny, nekenčiu tavęs taip pat, kaip ir Porio Haterio. O jo aš nekenčiu. Kaip tu taip galėjai :( xDDDD
P.P.P.S. Bųkite patenkinti ką iškišau vietoje kitų. Nesąmonė. Pas mus per mažai aktyvių kad iškištum vis kitą kievienai nomkei.


Paskutinį kartą redagavo Anya Black, Sk. 10 18, 2009 8:30 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]]   Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Icon_minitimeSk. 10 18, 2009 7:25 am

AČIŪŪŪŪŪ ! Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] 192843 Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] 192843 Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] 192843 Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] 192843 Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] 192843 Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] 192843 Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] 192843 Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] 192843
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]]   Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Icon_minitimeSk. 10 18, 2009 7:31 am

Į SVEIKATĄ xDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]]   Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Icon_minitimeSk. 10 18, 2009 7:34 am

Mėnesio briedis ,Anya ?
Geras.Thanksukas VISIEMS Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] 192843
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]]   Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Icon_minitimeSk. 10 18, 2009 7:37 am

Nežinojau ką daugiau ten rašyt xDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]]   Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Icon_minitimeSk. 10 18, 2009 7:50 am

Tai, kas bus iš to jei visas nomkes sukišit vienam asmeniui? Logiškai galvokit. Paskui ir skaičiavimas neįdomus ir nomkių dalinimas. Taip, kad nk nežinau - taisot. xDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]]   Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]] Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Spalio mėnesio rinkimai [[Rezultatai 9 psl]]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 16Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Liepos mėnesio rinkimai [[Rezultatai 5 psl.]]
» Rugpjūčio mėnesio rinkimai. [[Rezultatai 3 psl.]]
» Rugsėjo mėnesio rinkimai [[Rezultatai 4 psl.]]
» Lapkričio mėnesio rinkimai[[Rezultatai 11 psl]]
» Gruodžio mėnesio rinkimai[[Rezultatai 6 psl]]

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-