Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Ko norėtum gauti per Kalėdas?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Ko norėtum gauti per Kalėdas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ko norėtum gauti per Kalėdas?   Ko norėtum gauti per Kalėdas? Icon_minitimePen. 12 11, 2009 9:34 pm

Taigi.Ko norėtum per Kalėdas?
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Ko norėtum gauti per Kalėdas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ko norėtum gauti per Kalėdas?   Ko norėtum gauti per Kalėdas? Icon_minitimeŠt. 12 12, 2009 3:42 pm

Taaaaaip. Ko Eglė norėtų? Šiaip tiksliai nežinau, bet turbūt Xbox'o. :inlove: :inlove: :inlove: Dar būt gerai oficialus CR7 kamuolys. Bet aš žinau, kad jų negausiu. Teks tenkintis senu geru pleišu ir senuoju Barclay kamuoliu. 🤣 🤣 xDDDDDDDDDDDD
O tarp kitko maždaug žinau ką gausiu 🤣 Tiksliau mačiau kampą dovanos, bet nutariau pasielgt labai taktiškai ir nežiūrėt xDD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Ko norėtum gauti per Kalėdas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ko norėtum gauti per Kalėdas?   Ko norėtum gauti per Kalėdas? Icon_minitimeŠt. 12 12, 2009 5:27 pm

O Eg šiais metais nenori nieko materialaus!

` Suprasti noriu ar nenoriu aš santykių su keliomis personomis.
` Sveikatos. Pirmą kartą to tikrai trokštu.
` Kad vienas iš šeimos susitvarkytų gyvenimą bent kartą, nes kaip jis dar nepastebėjo, griauna gyvenimą mažiausiai 3 asmenims.
` Kad LNK rodų "Grey's Anatomy" ankščiau ir, kad TV3 greičiau pradėtų rodyti "Californication" ar "Burn Notice"!
` Kad santykiai su keliais žmogais vėl taptų tokie, kaip vasarą!
` Kad pora įvykių imtų ir nebepersekiotų manęs, nes paskutiniu metu...

O daugiau nebeišmąstau. Dėja. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ko norėtum gauti per Kalėdas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ko norėtum gauti per Kalėdas?   Ko norėtum gauti per Kalėdas? Icon_minitimeŠt. 12 12, 2009 5:55 pm

Mhmm.. jau kokias 10 min. mastau ir kažką sugalvojau xD
tai va:
kad rodytų gerų senų filmų...
sniegoooooo ... tai norisi per kūčias pabust ir pro langą pasižiūrėjus pamatyt sniegą..
kokių gerų dainų..
sveikatos.. būtų ne pro šal..
kokios knygos ...kai nėra ką veikt paskaityt
MJ marškinėlių.. o taip noriu eit miestu vasarą su jais... *lydosi*
Ipod'o .. noriu noriu noriu bet mano telas kaip ipod'as ..bet nieko noriu vistiek
nū manau kad viskas
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ko norėtum gauti per Kalėdas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ko norėtum gauti per Kalėdas?   Ko norėtum gauti per Kalėdas? Icon_minitimeSk. 12 13, 2009 9:46 am

Yo, aš tai dauuuuug ko noriu xDDD. For example:

1. Lopo - topo. Paskelbiau karą savo dabartiniam kompui (nors kartais skelbiu ir taiką, kaip dabar xD).
2. Telefo. Naujo, 'course. Mano telefas geras, bet rupūžė nekontaktuoja su pakrovėju ir ausinėm xDD.
3. Kaip ir daugelis, kad krizė dingtų ten, iš kur atėjo. Man niekas violetinių baų nenuperka T___T.
4. Noriu, kad mano beveik visa klasė išnyktų nuo žemės. Čia jaučiu viso gyvenimo iki 19 metų svajonė.
5. Noriu, kad tėtis pagaliau darbą normaliai apmokamą gautų. OMGF, kaip jis mane užkniso su amžinais sedėjimasi namie...
6. Noriu, kad o - ne. lt išnyktų nuo žemės paviršiaus. Knisa jau protą.
7. Labai noriu naujų rūbų. I have no fucking idea why, nes aš jų turiu kalnus. Tik, kad nenešiojamų. Fun.
8. Beleprotiškai noriu, kad tas gripas susargdintų visą mokyklą, tik ne mane.
9. Noriu pavasario pabaigos (t.y. gegužės 30 dienos) xDD
10. O labiausiai tai noriu, kad kovo 5 būtų rytoj. Apie 2 valandas - Rammsteinai, o visą kitą vakarą - po kaboked gersim čekišką ir kitokį alų. Pasaka,ne gyvenimas xDD.
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Ko norėtum gauti per Kalėdas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ko norėtum gauti per Kalėdas?   Ko norėtum gauti per Kalėdas? Icon_minitimeTr. 12 16, 2009 3:07 pm

Aš tai norėjau new telefono, bet tėvai jau padovanojo ankščiau Twilight Saga tris dalis, o 4 pati pirkausi :D
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Ko norėtum gauti per Kalėdas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ko norėtum gauti per Kalėdas?   Ko norėtum gauti per Kalėdas? Icon_minitimePen. 12 18, 2009 10:20 am

Noriu atgauti savo pc. Tada Ag'as buti very heppi ir jam daugiau nieko nereiketi xDD
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Ko norėtum gauti per Kalėdas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ko norėtum gauti per Kalėdas?   Ko norėtum gauti per Kalėdas? Icon_minitimeSk. 12 20, 2009 11:54 am

As noreciau konors mielo kad kas nors truputi praskaidrintu nuotaika...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ko norėtum gauti per Kalėdas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ko norėtum gauti per Kalėdas?   Ko norėtum gauti per Kalėdas? Icon_minitimeSk. 12 20, 2009 1:07 pm

1.Norėčiau kokios enciklopedijos.. Žinau,kad keista,bet aš beveik jų neturiu. ;D
2. Visai neblogai būtų Twilight sagos Užtemimas ir Brėkštanti aušra. ;D
3.Naujas telas,bet ir senas labai geras,bet vistiek naujo noriu. ;D

Tiek. *
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ko norėtum gauti per Kalėdas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ko norėtum gauti per Kalėdas?   Ko norėtum gauti per Kalėdas? Icon_minitimeSk. 12 20, 2009 7:23 pm

Ko gero labiausiai noriu naujo telefono. Nelankstomo, anas taip ir užsilenkė. Gaidys. Ir knygos. Kokios geros storos knygos, daugiau nereikia nieko.
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Ko norėtum gauti per Kalėdas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ko norėtum gauti per Kalėdas?   Ko norėtum gauti per Kalėdas? Icon_minitimeSk. 12 20, 2009 8:26 pm

Jey gavau telefą walkman w300i.O Twilight saga jau turiu.Tokia aš HAPPy :D kažin ką iš klasioko gausiu :veryhappy
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ko norėtum gauti per Kalėdas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ko norėtum gauti per Kalėdas?   Ko norėtum gauti per Kalėdas? Icon_minitimePir. 12 21, 2009 7:03 am

As ir gavau telefona :D taip faina
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ko norėtum gauti per Kalėdas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ko norėtum gauti per Kalėdas?   Ko norėtum gauti per Kalėdas? Icon_minitimePir. 12 21, 2009 5:38 pm

Ne nu jūs su tais telefais pavarot. Ar jums tėvai dovanas PRIEŠ Kalėdas dovanoja? xDD
Pz. Aš dar prisiminiau, kad noriu 2 GB atminties kortos. Smagiausia tai, kad mama ją nupikro, bet sau T_T
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Ko norėtum gauti per Kalėdas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ko norėtum gauti per Kalėdas?   Ko norėtum gauti per Kalėdas? Icon_minitimeTr. 12 23, 2009 9:06 am

Aš tai nieko nenoriu iš tikrųjų.
Nu nebent jeigu Svajuko dramblionauti, tai norėčiau... vistiek NIEKO.
Kokia aš neįdomi. ;DDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Ko norėtum gauti per Kalėdas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ko norėtum gauti per Kalėdas?   Ko norėtum gauti per Kalėdas? Icon_minitimeTr. 12 23, 2009 10:24 am

O aš dabar visiškai nenoriu nieko materialaus... Noriu, kad viskas nesusimestų į vieną krūvą, kaip dabar.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Ko norėtum gauti per Kalėdas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ko norėtum gauti per Kalėdas?   Ko norėtum gauti per Kalėdas? Icon_minitimeTr. 12 23, 2009 10:37 am

Vo vo čia tai mintis! ;D
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Ko norėtum gauti per Kalėdas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ko norėtum gauti per Kalėdas?   Ko norėtum gauti per Kalėdas? Icon_minitimePen. 01 08, 2010 6:32 pm

nennorėjau nieko.. bent jau iš matierialiojsios pusės, kad šūdo kokio negaučiau. tai kaip ir pinigais norėjos.. (damnz, kaip nelogiška!) taupaus ant nano.
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Ko norėtum gauti per Kalėdas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ko norėtum gauti per Kalėdas?   Ko norėtum gauti per Kalėdas? Icon_minitimeŠt. 01 09, 2010 8:49 pm

Man viską beveik padovanojo prieš šventes...bet galėjo ką kitą teta padovanot...ot :mistrust:
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Ko norėtum gauti per Kalėdas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ko norėtum gauti per Kalėdas?   Ko norėtum gauti per Kalėdas? Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 11:56 am

Ashton Smith rašo:
O Eg šiais metais nenori nieko materialaus!

` Suprasti noriu ar nenoriu aš santykių su keliomis personomis. Supratau. Nenoriu. xD
` Sveikatos. Pirmą kartą to tikrai trokštu. Pagerėjo
` Kad vienas iš šeimos susitvarkytų gyvenimą bent kartą, nes kaip jis dar nepastebėjo, griauna gyvenimą mažiausiai 3 asmenims. Nesusitvarkė, bet baigiu priprast... xDD
` Kad LNK rodų "Grey's Anatomy" ankščiau ir, kad TV3 greičiau pradėtų rodyti "Californication" ar "Burn Notice"! Atradau Kaulus ir kaip galima žiūrėti online, taigi dabar jau niekas nebebaisu... xDD
` Kad santykiai su keliais žmogais vėl taptų tokie, kaip vasarą! Netapo, tačiau supratau, kad man tų santykių net nereikia... xDD
` Kad pora įvykių imtų ir nebepersekiotų manęs, nes paskutiniu metu... Toliau persekioja, bet išmokau ignoruoti!

O daugiau nebeišmąstau. Dėja. xD

Yay, bendrai paėmus Kalėdos nusisekė šiais metais. xDDDD
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Ko norėtum gauti per Kalėdas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ko norėtum gauti per Kalėdas?   Ko norėtum gauti per Kalėdas? Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 12:01 pm

Pasisekė :D
aš atradau hausą žiūrėt online, bet tyngiu taškus rinkti
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Ko norėtum gauti per Kalėdas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ko norėtum gauti per Kalėdas?   Ko norėtum gauti per Kalėdas? Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 12:11 pm

Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ko norėtum gauti per Kalėdas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ko norėtum gauti per Kalėdas?   Ko norėtum gauti per Kalėdas? Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 1:18 pm

Nu tai va. Esmė tame, kad man kalėdos šiamiet patiko. Ko norėtum gauti per Kalėdas? 568731 Ryte valgiau kekšiukus (tfu... I mean keksiukus Ko norėtum gauti per Kalėdas? 568731 ) Na gavau anti-Monopolį, suagusiųjų Alią. Čia tik pradžia Ko norėtum gauti per Kalėdas? 568731 Toliau... kažkokį šampūną, ir... (išsilydžiau kai pamačiau Ko norėtum gauti per Kalėdas? 568731 ) tigro kailio pirštines! Vėliau... nu tai va, daug ką gavau. Ko norėtum gauti per Kalėdas? 568731 Tyngiu rašyti.
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Ko norėtum gauti per Kalėdas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ko norėtum gauti per Kalėdas?   Ko norėtum gauti per Kalėdas? Icon_minitimeKv. 01 14, 2010 8:27 pm

aš nusipirkau pati šią savaitę monopoly :veryhappy
daba kiekvieną vakarą tris valandas sėdžiu su šeima virtuvėje ir žaidžiu...
šiandien prisiskolinau gal 5000lt LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Ko norėtum gauti per Kalėdas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ko norėtum gauti per Kalėdas?   Ko norėtum gauti per Kalėdas? Icon_minitimePen. 02 18, 2011 3:04 pm

Aš kitom Kalėdom būgnų noriu. Arbabiletą į kokį gig'ą. Lėktuvui pati kaip nors.. xD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Ko norėtum gauti per Kalėdas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ko norėtum gauti per Kalėdas?   Ko norėtum gauti per Kalėdas? Icon_minitimePen. 02 18, 2011 3:20 pm

Aš irgi būgnų noriu D: Jau kelis tušinukus sulaužiau imituodama, kad stalas mano būgnai T_T
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ko norėtum gauti per Kalėdas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ko norėtum gauti per Kalėdas?   Ko norėtum gauti per Kalėdas? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Ko norėtum gauti per Kalėdas?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-