Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Ežero pakrantė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 14 Icon_minitimePen. 01 21, 2011 8:21 pm

- Hebrajų? - kilsteli antakį. Ji tikraaai labai protinga. - Aš net nežinau iš kokios kalbos mano kilęs, - nusijuokia ir gūžteli petukais. Papurto savo plaukus.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 14 Icon_minitimePen. 01 21, 2011 8:25 pm

- Taip, hebrajų ir reiškia klausytoja arba klusni, - sukikena užsidengusi savo tobulas lūpas, mat šie du žodžiai Samantos nelabai atitiko. - Nesvarbu, juk gintaras toks gražus akmenukas! - išsišiepia, mergaitiškai nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 14 Icon_minitimePen. 01 21, 2011 8:27 pm

Ištiesia rankutę ir baksteli į apyrankę.
- Matai, iš gintarėliu suverta. Pati susivėriau. Mano šalyje tu gintarėlių galima rasti net pakrantėje, - čiauška. - Esi gera mergaitė? - klausiamai šiek tiek pakreipia galvą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 14 Icon_minitimePen. 01 21, 2011 8:30 pm

- O kokioje šalyje? - išpučia akytes, Samantos galvoje švysteli geltonų akmenukų nusėta žemė.
Išgirdusi klausimą tik papurto galvą, plaukai suplevėsuoja. Žaviai išsišiapia.
- Bloga mergaitė, labai blogaaa, - nutaiso sexy balsą, suurzgia. Išskėčia rankos pirštus, drėksteli orą priešais Amber.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 14 Icon_minitimePen. 01 21, 2011 8:32 pm

-Gimtinėje, Ponylande, - nusijuokia ir pamaskatuoja rankomis.
Seka merginos judesius žaviai šypsodamasi.
- Oo. Blogoms mergaitėms viskas! - sukrizena ir rawriškai suraukia nosytę, taip pat atstato nagiukus.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 14 Icon_minitimePen. 01 21, 2011 8:34 pm

- Ir tu bloga? - klykteli iš džiaugsmo, rankomis pagriebia Amber rankas ir pradeda mataruoti į šalis ir visaip jas kratyti.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 14 Icon_minitimePen. 01 21, 2011 8:36 pm

-Tai žinoma! - taip pat suklykia ir tabaluoja rankomis, truputį pasimuistydama. - Oh, atrodo lyg radau sielos sesę!
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 14 Icon_minitimePen. 01 21, 2011 8:36 pm

- Aš taip pat, argi ne smagu? - kikendama spusteli Amber ranką, nebežino kur dėtis iš laimės.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 14 Icon_minitimePen. 01 21, 2011 8:38 pm

- Nereaaaliai, - krykštauja tokia naiviai linksma. - Tiesiog nuostabu, kad čia nors vienas toks fainas žmogutis!
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 14 Icon_minitimePen. 01 21, 2011 8:41 pm

Tankiai palinksi, pamirksi blakstienom.
- Žinai, turėtumėm atšvęsti, - nusprendžia, staiga surimtėja akytės žiba.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 14 Icon_minitimePen. 01 21, 2011 8:43 pm

Pasitaiso savo plaukus, pasimuisto.
- Atšvęsti.. Tai taip viliojančiai skamba, - nusišypso ir linkteli sudėdama rankutes ant šlaunų.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 14 Icon_minitimePen. 01 21, 2011 8:46 pm

- Bet ar čia galima? - delnu pliaukšteli sau per skruostą, tada užsidengia rankomis musę veido, nes staiga suvokia, kad mokyklos zonoje neišeitų surengti kokio nors sienas griaunačio vakarėlio su daug daug ...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 14 Icon_minitimePen. 01 21, 2011 8:47 pm

- Hm, galima nebent už mokyklos ribų. Bet man atrodo ten draudžiama eiti, - garsiai galvoja. - Reikia nebent kur nors pasislėpti, - sukrizena.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 14 Icon_minitimePen. 01 21, 2011 8:51 pm

Šypsosi.
- Aš nepratusi slapstytis... taip keista. - sučiauška. - Mano motinai visiškai dzin būdavo ką ,kur,kada,kaip darydavau ar veikdavau. Naa, nebent reikdavo nuo draugų tėvų ką nors slėpti, - perbraukia ranka sau šlaunį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 14 Icon_minitimePen. 01 21, 2011 8:53 pm

- Oj, mano tėvai kai griežti buvo tai viską visur reikėdavo slėpti, - sukrizena. -Bet, galiu pasigirti, dar nė karto nepagavo, - perbraukia ranka sau per kaktą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 14 Icon_minitimePen. 01 21, 2011 8:55 pm

Parodo iškeltą nykštį.
- Tada tu viską galėsi suorganizuoti, o aš kai pilnametė, galėsiu nurpikti ko reikia, - nusijuokia. - ei, o gal darom mažą šventę? tik aš ir tu, - parodo du pirštukus.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 14 Icon_minitimePen. 01 21, 2011 8:58 pm

- Tu pilnametė? Wow, kaip cool, - susilaudinus suploja rankutėmis. - Hm, žinoma, tik reikia apsižvalgyti labiau, matai, nauja esu, - šypteli. - O, šventė dviese, nerealu.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 14 Icon_minitimePen. 01 21, 2011 9:00 pm

- Joo, o kiek tau metų? - šypsosi Colgate šypsena.
- Aš irgi naujokė čia! - sudeda rankas ant kelių.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 14 Icon_minitimePen. 01 21, 2011 9:10 pm

- Šešiolika, bene vienintelis skirtumas mūsų vardai, amžius ir gyvenamoji vieta, - nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 14 Icon_minitimePen. 01 21, 2011 9:15 pm

- Tai tu mėgsti seksą su mergina? - mąsliai žiūrėdama į ją paklausia, pakreipia galvą net.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 14 Icon_minitimePen. 01 21, 2011 9:18 pm

Nusijuokia.
- O taip. Tai... kaip čia pasakius... beprotiška, - nurausta šiek tiek.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 14 Icon_minitimePen. 01 21, 2011 9:22 pm

Ir pati Samanta nejaukiai pasijaučia, nuleidžia akis į žemę, šypsosi.
- Tikrai beprotiška, - pritaria, sukikena, pakėlusi galvą žiūri spindinčiom akim į Amber
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 14 Icon_minitimePen. 01 21, 2011 9:25 pm

Sugauna tą žvilgsnį ir pačios akytės sublizga. Nejaukiai pirštais brauko per savo ranką.
- Žinai, kažkaip keistai smagu, kad turim tiek panašumų.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 14 Icon_minitimePen. 01 21, 2011 9:26 pm

- Tarsi dvynės.. - susimąsčiusi taria. - Sielos. - nusijuokia
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 14 Icon_minitimePen. 01 21, 2011 9:30 pm

nusijuokia taip pat.
- Būtent, - linkteli. - Tai žiūrėk, einam šventę pasidaryt? š greitai surasiu kokią vietelę, o tu nupirksi ko nors skanaus, - mirkteli ir pakyla nuo akmens.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ežero pakrantė - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 14 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Ežero pakrantė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1420Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next

 Similar topics

-
» Ežero pakrantė
» Pakrantė prie ežero [5]
» Pakrantė prie ežero
» Pakrantė prie ežero [2]
» Pakrantė prie ežero [3]

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Hogvartsas-