Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Ežero pakrantė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 4 Icon_minitimeTr. 06 16, 2010 5:32 am

- Na, aš čia daugiau jokiu būdu nebesimaudysiu. Visa spuogeliais buvau nuėjus kai pasimaudžiau šitam ežere. Bleh... Pala juk tada prisigėriau ir į dilgėles įvirtau. Blem. Mano atmintis nebeišveža...
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Ežero pakrantė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 4 Icon_minitimeTr. 06 16, 2010 10:21 am

Diana Remio-Diose rašo:
- Na, aš čia daugiau jokiu būdu nebesimaudysiu. Visa spuogeliais buvau nuėjus kai pasimaudžiau šitam ežere. Bleh... Pala juk tada prisigėriau ir į dilgėles įvirtau. Blem. Mano atmintis nebeišveža...
-Jiiis šiltas!-sušuko ir nuplaukė toliau nuo Lebroniaus:-Negi biijot į jį įlipt?-paklausė kalendama dantimis ir aptaškiusi Smithą parodė liežuvį:-Va žinosit kaip pasiilgau juodosios magijos.-burbtelėjo ji
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Ežero pakrantė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 4 Icon_minitimeTr. 06 16, 2010 10:26 am

- Girta? Į dilgėles? Moterie, mudu būsim likimo draugai, bo atrodo ne per seniausiai ir man ten teko pabuvoti, - garsiai nusižvengė, aiškiai kažkiek trindamas. - Oh cmon, come here, gi čia kaaaaaaaaaaaaaaršta, - sukikeno, užversdamas galvą į dangų, kur pamažu švito.
- Fakin, greit atsiras tokių kurios mane užmuš, nes aš tarp bo...merginų, pusnuogis ir dabar nak... - pradėjo, omenyje turėdamas Fi ir panašias savo nuolatines panas, tačiau Selena neleido užbaigti, labai naglai aptaškydama blondiną. Susilaikęs nuo noro paskandinti ir taip atkeršyti dar vieną blondinę, Smitas atsilygino tuo pačiu ir iškišo liežuvį.
- Nihuja nepasiilgai tos magijos, pripažink, manęs pasiilgai, - išsišiepė.
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Ežero pakrantė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 4 Icon_minitimeTr. 06 16, 2010 10:28 am

-Žinokit joo...-ji linktelėjo galva ir kilstelėjo antakį
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 4 Icon_minitimeTr. 06 16, 2010 10:34 am

-Hm. Na, tai buvo seniai nors ir dabar neatsisakau ugninės, - pagalvojusi, kad negalima sakyti tiesos, kokia girtuoklė ji yra pridūrė - nuo streso.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Ežero pakrantė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 4 Icon_minitimeTr. 06 16, 2010 10:34 am

- Va būūūūūūūūūūūūūūūtent, - sukikeno, priplaukdamas arčiau merginos.
- Tau nešalta? - grynai norėdamas palaikyti pokalbį pasidomėjo, nes, kad merginai buvo šalta buvo labiau nei akivaizdu.
- Nuo streso? Šitą reikės atsiminti, kai savo alkoholizmą aiškinsiu direktorei, - sulinksėjo.
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Ežero pakrantė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 4 Icon_minitimeTr. 06 16, 2010 10:36 am

Selena paniro ir išniro. Lūpos buvo mėlynos.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 4 Icon_minitimeTr. 06 16, 2010 10:38 am

- Tai aš gal jau eisiu. Darosi šalta. I...- beeidama ji užkliuvo už akmens ir nusirito tiesiai į ežerą, nespėjusi ištarti "iki". - Na, dabar išsimaudysiu su drabužiais, - sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Ežero pakrantė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 4 Icon_minitimeTr. 06 16, 2010 10:40 am

Ji suprunkštė ir greit užtilo:-Jūsų bent uniformos nėra tookios kaip mūsų...-ji sukaleno dantimis
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 4 Icon_minitimeTr. 06 16, 2010 10:42 am

- Na aš žiauriai džiaugiuosi dėl šito.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Ežero pakrantė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 4 Icon_minitimeTr. 06 16, 2010 10:46 am

Smitas žiauriai garsiai nusižvengė, kai Diana sudribo.
- Efektingai... - tyliai sukrizeno, pasisukdamas į Seleną.
- Kam jūs tas uniformas nešiojat... - pervertė akis. Pastebėjęs mėlynas Selenos lūpas, Aštas prunkštelėjo ir paėmęs merginą už rankos, nusitempė į krantą. Iš oro ištraukęs kažkokį pledą, ištiesė merginai, tuo metu pats išsitėkšdamas ant žolės. Iš oro išsitraukęs dar ir alaus buteliuką, nusižiovavo.
- Nebepamenu kada paskutinį kartą miegojau, - susiraukė.
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Ežero pakrantė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 4 Icon_minitimeTr. 06 16, 2010 10:48 am

-O kas pamena?-paklausė Smitho įsisukdama į pledą:-Mane užmuštų Džinė brūkšnelis geroji mamytė jei nenešiočiau uniformos.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 4 Icon_minitimeTr. 06 16, 2010 10:56 am

- Labai nesmagu pripažinti Ashton'ai, tačiau gerti mokinių akivaizdoj...
Diana išlipo iš vandens, nes jis buvo ledinis.
- Ei, duok ir man alaus. Taip seniai gėriau. Prašau... - susigundžiusi pasakė.
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Ežero pakrantė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 4 Icon_minitimeTr. 06 16, 2010 10:58 am

-O man?!-sušunka prišokdama prie Smitho:-Niekas nesužinos...
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Ežero pakrantė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 4 Icon_minitimeTr. 06 16, 2010 11:02 am

- O aš užmuščiau ją. Sutarta? - išsišiepė.
- Gerti mokinių akivaizdoj yra kieta! Nes jie dažniausiai būna geresni sugėrovai negu suaugę, - gūžtelėjo pečiais.
- Ką.... gi gerti mokinių akivaizdoj... - pakartojo Dianos žodžius dar kartą, aiškiai nepasiruošęs taip iš kart alaus atiduoti.
- Selena, gi Džinė pritrėkš mane jei pagėrus grįši, - sumirksėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 4 Icon_minitimeTr. 06 16, 2010 11:04 am

- Prašau, prašau, PRAŠAU...
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Ežero pakrantė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 4 Icon_minitimeTr. 06 16, 2010 11:04 am

-O kas jai rodysis?-paklausė:-Nereikėjo manęs mažiukės tai negaus ir tokios.-sumirksėjo akytėm.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 4 Icon_minitimeTr. 06 16, 2010 11:24 am

-Smitai! Jei nepasidalinsi - užmušiu,- pagrasino supratus, kad kitaip negaus alaus.
Atgal į viršų Go down
Katherine Ronnie Smith
Katherine Ronnie Smith



Vardas : Vilte
Pranešimų skaičius : 4389
Female

Ežero pakrantė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 4 Icon_minitimeTr. 06 16, 2010 12:15 pm

-as taip pat nesupykciau jei ir man truputi duotum,-priejusi atsisedo salia ir nusisypsojo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 4 Icon_minitimeTr. 06 16, 2010 12:42 pm

Ashton Smith rašo:
- Čia. Vandenyje. Duuh... Atrodo čia ne aš blondinas, - sukikeno. Staigiai surimtėjęs, įsispoksojo į Fi.
- Savo noru ar prievarta? - išsišiepė.
Pastebėjusi, kad kiti kalbantys žmonės nušnekėjo jau daug ir Smith'as šitai jau visai pamiršo, nuleido klausimą negirdomis, vis smarkiau įsisupdama į švakelį pučiant vėjui.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Ežero pakrantė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 4 Icon_minitimeTr. 06 16, 2010 1:33 pm

Smitas susiraukęs apžvelgė norinčių alaus gretas.
- Karočia, kas už plotą Smito kambaryje? - išsišiepė.
Atgal į viršų Go down
Katherine Ronnie Smith
Katherine Ronnie Smith



Vardas : Vilte
Pranešimų skaičius : 4389
Female

Ežero pakrantė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 4 Icon_minitimeTr. 06 16, 2010 1:41 pm

-jei dar kas eis as uz,-palinksejusi galva nusisypsojo ir paziurejo i kitas merginas.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ežero pakrantė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 4 Icon_minitimeTr. 06 16, 2010 1:43 pm

- Jei tik palaikysi tam savo kampe šiltas temperatūras, - kiek susiraukusi sumurmėjo.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Ežero pakrantė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 4 Icon_minitimeTr. 06 16, 2010 1:47 pm

- Dieve mano, tai kam tada aš esu? Šalta - lipi ant... šlapio Smito ir... šildais... - atsikrenkštė.
- Ohkay, tada aš einu... bo ten... reikia truputį aptvarkyti.. ir ateikit, už kokių penkių minučių. Deal? - išsišiepė ir atbuline eiga nuvarė link Hogio.
Atgal į viršų Go down
Katherine Ronnie Smith
Katherine Ronnie Smith



Vardas : Vilte
Pranešimų skaičius : 4389
Female

Ežero pakrantė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 4 Icon_minitimeTr. 06 16, 2010 1:51 pm

-eisi Amanda?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ežero pakrantė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Ežero pakrantė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 420Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next

 Similar topics

-
» Ežero pakrantė
» Pakrantė prie ežero [5]
» Pakrantė prie ežero
» Pakrantė prie ežero [2]
» Pakrantė prie ežero [3]

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Hogvartsas-