Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Laisvas pokalbis.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
AutoriusPranešimas
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Laisvas pokalbis. - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 18 Icon_minitimeKv. 06 24, 2010 8:26 pm

yayz. išankstinė mano padėka xDD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 29
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Laisvas pokalbis. - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 18 Icon_minitimeKv. 06 24, 2010 8:46 pm

nenustebk, jeigu bevalgydama kokią kulką ar dvi rasi. 🤣
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Laisvas pokalbis. - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 18 Icon_minitimeKv. 06 24, 2010 8:46 pm

pzdc, ką praleidi. xDD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 29
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Laisvas pokalbis. - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 18 Icon_minitimeKv. 06 24, 2010 8:47 pm

^ tas tai teisybė. mūsų ketveriukei tik Eg ar Eg' [[nebeatskiriu xDDDD]] ir tetrūksta. :isteric:
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Laisvas pokalbis. - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 18 Icon_minitimeKv. 06 24, 2010 9:02 pm

Aj nu px. Gi jūs dar tiek kartų tuoksitės, kad aš sugebėsiu visą kunigo litaniją išmokt mintinai xDDDDD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 29
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Laisvas pokalbis. - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 18 Icon_minitimeKv. 06 24, 2010 9:06 pm

baik žudyt. 🤣 LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Laisvas pokalbis. - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 18 Icon_minitimeKv. 06 24, 2010 9:09 pm

Just telling the truth xDDD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 29
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Laisvas pokalbis. - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 18 Icon_minitimeKv. 06 24, 2010 9:11 pm

Ok. :oD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Laisvas pokalbis. - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 18 Icon_minitimePen. 06 25, 2010 10:24 am

Kol dar nepamiršau. Niekas neatsimena, kurioj temoj buvo toks dalykas kaip ansamblis "Kvietyš" ar kažkas pan ;DDDDDDD Žinau, kad vienoj iš pjankų salėj, bet kaip ir neradau db ;DDD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 29
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Laisvas pokalbis. - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 18 Icon_minitimePen. 06 25, 2010 10:27 am

O kam Tau? 🤣
Kažkur kur Di su trumpa suknyte lakstė ant mokytojų stalo... LOLASLOLASLOLASLOLAS

EDIT: https://hogvartsas27.forumlt.com/hogvartsas-f95/mokslo-meto-pradios-ovente-t2306.htm

man ro šyta. :oD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Laisvas pokalbis. - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 18 Icon_minitimePen. 06 25, 2010 11:09 am

vo, vo. ačiū xDDDDD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 29
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Laisvas pokalbis. - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 18 Icon_minitimePen. 06 25, 2010 11:10 am

čiuju einu ir aš pasiskaityt. xDDDDDD


[quote]- Jau nuskenavo. Mano trečdalis skelbia, kad Tu geri, bet ką, svarbu su laipsniais,- nepritariamai sumurmėjo.- Visai kaip aš!- sukikeno.[/quote]
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Laisvas pokalbis. - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 18 Icon_minitimePen. 06 25, 2010 11:13 am

jei rasi ką gero, numesk link'ą ;DDD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 29
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Laisvas pokalbis. - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 18 Icon_minitimePen. 06 25, 2010 11:18 am

ten visa tema nereali xDDDDD

Citata :
Išgirdusi siūlymus romo, pasisuko į Kim'ę.
- Ar Tavąjame trečdalyje smegenų liko informacija apie tai, ar aš mėgstu romą? - prisimerkusi paklausė.

- Palauk, skenuoju savo turimą trečdalį,- nutęsė.- Pranešiu kai bus baigta.
~
- Jau nuskenavo. Mano trečdalis skelbia, kad Tu geri, bet ką, svarbu su laipsniais,- nepritariamai sumurmėjo.- Visai kaip aš!- sukikeno.

Temos pavadinimas: Re: Mokslo metų pradžios šventė Št. 10 31, 2009 6:46 pm
Di su nuostaba atsisuko į Kim'ę, kuri sedėjo su "Eureka" roža.
- Geras negali būti! Gal mes kokios sesės? - sukikeno Di ir vėl atsisuko į Keity.
- Na, apie mamą aš neką tepamenu, Kim'ė praleido su ja daaaaaaaaug daugiau laiko. - gūžtelėjo pečiais. - Ji dažniausiai atsakinga už tuos du trečdalius likusių gyvų smegenų.
- Mmm apelsinų sultys. Mano skrandis to atsisakė per mano 3-ąjį gimtadienį. Turbūt jau tada reikėjo surpasti, kad mėgstu viską, kas su laipsniais.


Mes seserys? No way !!! - nustebo.
-Taip, taip. Aš buvau mylimiausia,- bedė pirštu į save.- Todėl ir gavau mažiausiai brokuotą trečdalį,- išdidžiai atsakė

Di įsižiūrėjo į Kim'ės veidą.
- Aš ir taip sakau. Tu visiškai nepanaši į mane. - sukikeno.


[[Keity]]:
-Nu gerai tada aš gersiu,raudonojo vyno,-nusišypsojo ir nusijuokė.
Tada ji paėmė dižiulį butelį ir isipylė vyno.Tada išgėrė,vėl isipylė.Ir taip 10 kartų.Tada Girtut girtutėlė atsistojo ir sviruodama paėjo.Tada pajuto stiprų skausmą ir nualpo.

Di persistvėrusi per stalą pažiūrėjo į gulinčią Keity.
- Pirmosios akimirkos susitikus su motule vynu ir grindimis. - laiminga šyptelėjo. - Išgyvens. - numojo ranka ir pati dar prisipildė savo taurę vyno ir užsivertė.

- Sveikinu su pirmuoju pachmėlu. - sukikeno. - Nors jis buvo gana trumpokas. - susiraukė. - Tiesa, nemanau, kad esam pažįstamos. - visai pamiršo Di etiketą, taigi norėdama pasitaisyti ištiesė per stalą ranką Keity, kad paspaustų. - Aš Di... - susiraukė bandydama apibendrinti, kas ji tokia. - Nėra tokių žodžių apsakančių, kas aš per viena. Em. Na, ne esmė. - numojo kita ranka ir sukikeno.



Geri Kim&Di laikai... Ech... buvo pavyzdys, kaip sesės turi elgtis. xDDDDD O dabar šytas vynas kitą sesę susirado. ;/
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 29
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Laisvas pokalbis. - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 18 Icon_minitimePen. 06 25, 2010 11:23 am

Citata :
- Okey. - išsišiepė Eli ir nusisuko nuo mokytojų stalo. Tada ėmė judėti kaip Cicinas, visaip trankėsi po salę mosikuodama rankomis.
- Jei meilės laivas kitam krante... Lai neša burės jį pas tave... - pradėjo dainuot ir sušvilpė, kad Di įstotų. [[;DDD]]

- Malonu. - šyptelėjo. - Iš kur Tu čia pas mus, ką dėstai? - pasidomėjo Di, viena ranka graibydama po savo visais pasijoniais ir ieškodama dar vieno vyno butelio. Išgirdusi švilpimą sukikeno.
- Palauk minutėlę. - stryktelėjo nuo savo kedės, ir užsoko ant mokytojų stalo.
- Kai buvus meilė sugrįš ir abejonių neliks... Laivai svajonių dangum skraidys... - įstojo Di ir pradėjo durnai šokt ant stalo. - Liz tęsk! - sušuko savo dainos parnterei ir užsivertė pagaliau surastą vyno butelį. [[ xDDDD ]]

Eli toliau taškėsi ir dainavo:
- Mes ir vėl susitikom... aaaaa... lyg svajonių laivai... aaaaaa...Smėlio laikrodis liko... aaaa... lyg prie jūros žaislai... aaaa.. - ir atsisuko į Di, mostelėdama, kad ši dainuotų.

Di išsišiepus pervarė į kitą mokytojų stalo pusę savo crazy šokio žingsneliu, ir pabaigusi vyno butelį, nuteškė jį į sieną.
- Meilė ilgesiu žaidė aaaaa... lyg pakrantės vaikai aaaaa Tu pašauk meilės vardą gal sugrįšk ir tą kartą... Apkabinki mane juk mylėjau tave!!! Liz...! - linktelėjo Liz'ės pusėi, pati atsitūpusi ir šyptelėjusi vienam iš profesorių, nušlavė jam nuo vaizdo ugninės butelius.
- Nemanau, kad jums jų prireiks taip kaip man. - maloniai šyptelėjo ir vėl atsistojusi užsivertė vieną iš ugninės butelių.

Elizabeth vėl užbabė:
- Jei meilės laivas kitam krante... Lai neša burės jį pas tave... - ir ėmė šokti su neatkimštu romo buteliu. Tada patėškė jį ant stalo ir griebusi kažkokį klastuolį ėmė su juo strikinėti polkute.

Di pradėjo ploti polką šokančiai porelei į taktą.
- Eliz, aš keičiu plokštelę! - sukikeno ir užsivertė butelį.

- Nu davai! - linktelėjo Eli ir sustojo. - Jeigu norite, galite samdyti musų grupę. Pavadinimas "Kvietyš" arba "Kvietyšiai". Jokio skirtumo. - tarė ir ėmė su tuo pačiu klastuoliu šokti tango.

- Tik sakyk kokią. - sukikeno ir pribaigusi butelį vėl tėškė jį į sieną.

- Nu tarkim pradėsiu. - Tarė ir pradėjo plėšt naują dainą:
- Mums nelemta būti drauge, mums nelemta dalintis jausmais,...

Di sustojo kaip įbėsta.
- Što per faaaaaaaak'inis čia gabalas?! - suspigo per visą salę ir sukikenusi vėl užsivertė ugninės butelį.


Eli pradėjo žvengt. Nusiraminusi vėl ėmė šokti polkutę užplėšdama "Lietuvos laukai skambėjo Šienapjūtei nuo dainų,"


Di prisiminė vieną seną gerą dainą, ir pradėjo plėšti.
- Rock and roll, baby... Don't you know that we're all alone now?... I need something to sing about... Rock and roll, hey... Don't you know, baby, we're all alone now?... I need something to sing about... Rock and roll, hey... Don't you know, baby, we're all alone now? Give me something to sing about...!!! - pradėjo kratyti galvą tik jai vienu žinomu rimtu, ir vėl nulekė į kitą stalo pusę savo crazy šokio žingsneliais.
- Varykit, Siuže, Eliže...! Ponios ir ponai, mūsų nuostabiosios "Kvietyš" arba "Kvietyšiai" narės Siužė ir Eližė!!! - sušuko Di per jos pačios išsiburtą mikrafoną.


galima šytam stilius pratęsti vestuvių AFTERPARTY?
Fynas neprošal palakstytų taip ant stalų. LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Laisvas pokalbis. - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 18 Icon_minitimePen. 06 25, 2010 11:25 am

Ha ha. Look who's talkin'. Pati išmainė Di į Fi, so nesiskųsk ;DDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 29
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Laisvas pokalbis. - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 18 Icon_minitimePen. 06 25, 2010 11:26 am

skūsiuos 🤣
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Laisvas pokalbis. - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 18 Icon_minitimePen. 06 25, 2010 11:28 am

Ne mano bėdos ;DDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 29
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Laisvas pokalbis. - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 18 Icon_minitimePen. 06 25, 2010 11:31 am

Citata :
Di čiupo už savo mikrafo ir pradėjo jį vilkti paskui save, pati vaikščiodama po garbingajį stalą, ir su kojomis mėtydama visų profesorių indus bet gėrimus.
- Čia neesmė. Užvesk sekančią dainą. - tarė ir vėl atsisuko į salė.
- Ponai ir ponios! - sušuko į mikrafoną. - Mūsų muzikalioji Elyžė siūlo mums naują dainą!!! Pasiklausykime!

- Lietuvoš laukai škambėjo, šienapjūtė nuo dainų.. - pradėjo varyt atsitraukdama kuo toliau nuo mikrafono.


- Mūsų fanams galiu pasakyti vieną dalyką. Kiekvieną mielą pjankę, kuri vyks Šluotinėje, jums garantuoti puikaus garso ir vaizdo GYVO garso "Kvietyš" arba "Kvietyšių" koncertai! Bilietai nemokami, svarbu, kad nusigertumėt kaip reikiant! - sukikeno Di ir prisijungė prie Elyžės. - Sunkūs prakaitas varvėjo... širdžiai gera ir smagu! - sukikeno ir užsivertė butelį. Jį pabaigusi pratęsė vis dar dainuodama į mikrafoną.
- Nebelinksmas mūsų kaimas, nebemokame dainuot... Nebesirenka kaimynai, pas kitus pavakarot...


Eli, sotvėdama vis dar atokiau nuo mikrafo, pratęsė dainą:
- O anksčiau tai bičiuliavos ... Šventes švęsdavo kartu


- Galim ir čia švęst. Du viename, bus daug geriau. - sukikeno Di ir pratęsė dainą.
- O anksčiau tai bičiuliavos... Šventes švęsdavo kartūūū... Ūsus merkdavo į alų, geso lempa nuo kalbų... Ūsus merkdavo į alų, geso lempa nuo kalbų... - pauzė ir Di ja pasinaudoja užsiversdama butelį.


- Ir dabar visi - ėmė strykalioti Eli. - Lietuvos laukai skambėjo...

- Šienapjūtėj nuo dainų... - dainuoja užsiropštusi ant stalo (tikriausiai garbingojo). Prisiminusi, jog dar negėrė, čiumpa iš kažkur atsiradusį ugninės butelį ir užsiverčia.


- Whoooo!!! Sūrus prakaitas varvėjo... - dainavo Di, ir pasibaigus jos eilutei, pabaigė paskutinį ugninės butelį.



- Širdžiai gera ir smagu. - rėkė Eli. Nustojusi dainuot atsiduso. - Pavargau. - nusibraukė nuo kaktos prakaitą.


- Lietuvos laukai skambėjo! - Plėšė Suz užsimerkusi.

- Darysi pertrauką? - paklausė Di Elyžės ir apsižvalgiusi pamatė, kad kitam garbingojo stalo gale Filčas šalia savęs turi ugninės butelių. Greitosiomis ten nušluoliavusi su savo mikrafu iš paskos, šyptelėjo Filčui, ir pagriebė jo butelius.
- Sūrus prakaitas varvėjo... !!! - sudainavo Di ir sukikenusi užsivertė butelį. - Jau vos bepastoviu, ant kojų, ir man tai patinka!!! - pradėjo idijotiškai strykaliot ant stalo, kad viskas barškėjo.

- Jo. Nuo dainavimo, bet ne nuo šokių. - išsišiepė ir kąžką pastvėrusi ėmė šokti.

- Ok. - sukikeno Di ir pabaigė butelį. Prisitraukė arčiau savąjį mikrafą.
- Manau šita moklo metų pradžios šventė pakolkas geriausia iš visų! - sukikeno ir vėl užsivertė butelį. - Kasnors turi dainų pageidavimų? - pasiteiravo.

- Ačiū Keity! Geras gabalas. - sukikeno ir šiek tiek surimtėjusi porą kartų kostelėjo.
- Viens du trys, mūsų būgnai skamba... Mes ateinam garsiai kaip atominė bomba! Whooooooooooooooooooooooooo!!! - sušuko Di ir vėl užsivertusi butelį perėjo į kitą garbingojo stalo pusę su savo mikrafu.
- Pasveikinkit vieni kitus, Juk tai daryti šitaip lengva... Su saule, su pavasariu, su bet kuo –Tegu visi nustemba... - pradėjo likčioti galvą į taktą.

Eli paleido tą kažką, ir pati išsibūrė blogą [juk ji dar tik 5 kurse] mikrofoną. Tada jau normaliai, neišsidirbinėdama pritarė:
- Kaip gyveni... hey... geeeeerai...
- Whoooo!!! - pritariamai elektrinei gitarai sušuko Di ir toliau rėkė.
- Nuo vaiko namuose, nuo moterų kirpyklose... Iki vyrų darbuose, iki presuotojų gamyklose - Pasveikinkit vieni kitus, Juk tai daryti šitaip lengva... - užsivertė butelį ir pabaigusi jį vėl grįžo prie mikrafono. - Ir tavo rūpesčiai vieną dieną baigsis, Tavo gyvenimas vieną dieną keisis...Nereikia tavo paso mano džiaugsmo valstybėj – Palikit savo liūdesį ramybėj... !!!

Di iškėlė rankas su buteliais į viršų.
- Kaip gyveni? – Gerai! ... Kaip tu jauties? – Laimingas! ... - užsivertė butelį.

Eli vėl įsiaudrino. Prilėkusi prie Dišiauš, atėmė butelius.
- Gana gert. - išsišiepė.

žinau. :isteric:
aj nū. bet vistiek vynas pabėgo.
gi nebūtina būti sesium, kad turėtum stogą kilnojančią pjankę. 🤣
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Laisvas pokalbis. - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 18 Icon_minitimePen. 06 25, 2010 11:33 am

Tikriausiai, kad ne ;DDDDDDDDDDD Bet kai aš taip pasirodau PO visko tj čj nieko gero iš to nėra ;DDD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 29
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Laisvas pokalbis. - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 18 Icon_minitimePen. 06 25, 2010 11:37 am

o kas sakė, kad po TO?
gi TAI gali tęstis ir tęstis xDDDDD


Paskutinį kartą redagavo Fiona de Smith, Pen. 06 25, 2010 11:42 am. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Laisvas pokalbis. - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 18 Icon_minitimePen. 06 25, 2010 11:40 am

So ur sayin' u'll marry Smith again 'n again till I will actually be there? xDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 29
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Laisvas pokalbis. - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 18 Icon_minitimePen. 06 25, 2010 11:42 am

smth like that ;DDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 29
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Laisvas pokalbis. - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 18 Icon_minitimePen. 06 25, 2010 11:43 am

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Laisvas pokalbis. - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 18 Icon_minitimePen. 06 25, 2010 11:43 am

Cool ;DDDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Laisvas pokalbis. - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 18 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Laisvas pokalbis.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1840Pereiti prie : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Laisvas pokalbis ;DD
» Laisvas pokalbis ;DD (2)
» Laisvas pokalbis ;DD (3)
» Laisvas pokalbis ;DD (4)
» Laisvas pokalbis (6)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-