Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Laisvas pokalbis.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 25 Icon_minitimePir. 07 19, 2010 8:51 am

Haaaaaaai theeeeere ;D
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Laisvas pokalbis. - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 25 Icon_minitimePir. 07 19, 2010 7:46 pm

Sveiki gyvi! ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 25 Icon_minitimePir. 07 19, 2010 7:47 pm

Halloha :oD
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Laisvas pokalbis. - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 25 Icon_minitimePir. 07 19, 2010 7:48 pm

Kaip sekas? Ką veikiat? :}
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 25 Icon_minitimePir. 07 19, 2010 7:54 pm

Galima sakyti, jog sekasi prastai, kaip Tau? :oD Sėdu, laikau ant kojų nešiojimą kompiuterį, lankausi tokiame Hogvartse, rašau žinutę, kurią trinu kas šešias sekundes, nes per tamsą ničnieko nedažlibinu. Arch, dar mąstau, ką naudingo pakeverzojus šiame poste, deja esu banalus žmogelis, tai paklausiu "ką Tu veiki?" :| xD
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Laisvas pokalbis. - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 25 Icon_minitimePir. 07 19, 2010 7:57 pm

Wow. Aš tokios ilgos žinutės neparašyčiau net su lempa, taigi tu tikrai nesi banaliausias žmogelis ;DD Tai vot, kodėl prastai sekas? :| O man visai pakenčiamai. Ką veikiu? Šmirinėju Hoge ir mąstau ką čia iškrėtus ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 25 Icon_minitimePir. 07 19, 2010 8:12 pm

Vhaw, Lafvrosas pamalonintas. Jis labai stengėsi parašyti milžinišką pranešimą, kad tokia madam Suzana, turėtų ką atrašyti ir būtų įdomiau skaityti, bei žinoma, akis gadinti 8) Neįsivaizduoju, tikriausiai dėl to, kad nėra kas veikti, tai oi oi oi. Prisideda visas karštis. Jau eilinę naktį neužmiegu. Doh me. Ką nors išmąstei, huh? xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 25 Icon_minitimePir. 07 19, 2010 8:27 pm

Ėech kaip gaila, turbūt mano ilgas postas išgąsdino žmogų, bėgu į griovį :|
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Laisvas pokalbis. - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 25 Icon_minitimePir. 07 19, 2010 8:27 pm

Išmąsčiau tik tiek, kad jau einu nuo pc ;DDD
Iki! ;]*
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 25 Icon_minitimePir. 07 19, 2010 8:29 pm

Bai bai ma' darling (((:
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Laisvas pokalbis. - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 25 Icon_minitimePir. 07 19, 2010 8:38 pm

Heliau, my dear! Kaya, malonu, kad grįžote! xD

Kū darot?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 25 Icon_minitimePir. 07 19, 2010 8:44 pm

Oūūooaaaeewew, Halloha xD
Jūs tikrai mane pažįstate? *klin klin. wasntme. baksnoja gležnais piršteliais*
Ką darau? Ooch, giliau įsigilinus (dieh, kaip skamba), tai slankioju po forumą. Reikia meeto, bet tikriausiai niekas nenori su Kaya. Gal neimas negražus, ką?(?) Tai va, bandau išsilieti ant savęs, tik niekaip nedasiekiu pečių xDDD So, ką tū? (:
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Laisvas pokalbis. - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 25 Icon_minitimePir. 07 19, 2010 9:25 pm

Nežinau. Man atrodo. Bet nesvarbu. :DD

Aš noriu pist ką nors, tai why not, susitinkam. :DDDDDDDDDDD
Meh... me sėdi ir bando pagauti įkvėpimą, kas atrodo žiauriai neįmanoma. Ir mąstau dar. ĮNIRTINGAI netgi, galiu pasakyti. Mąstau daryti, su kuo man būti, kaip elgtis, ar verta tesėti pažadus, kai kitas pasižadėjęs to nedaro, ar verta laukti, kaip esi pasižadėjusi, kai nežinai, ar kitas pasižadėjęs nepamiršti dar nepamiršo, ar verta elgtis taip, kaip man diktuoja kaprizai, ar tiesiog tarti sau "Calm down" ir ait... užsidaryt kur nors, kad ko nors neįskaudinčiau. Ir nepriversčiau repuoti apie įskaudintas širdis. :DDDDD Oh, įkvėpime mielas, štai ir tu. :DDD Tai galėsiu tave papist? *puppyeyes*
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Laisvas pokalbis. - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 25 Icon_minitimePir. 07 19, 2010 9:37 pm

Aš tau nuoširdžiai sakau, kaip blondinė, blondinui, gąsdini tu žmones su tuo "duosi papist" xDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Laisvas pokalbis. - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 25 Icon_minitimePir. 07 19, 2010 9:47 pm

O mielas dangiškasis apsireiškęsis blondine, atsakyk man! O kaip sakyti? Duosi įmerkti? Duosi įkišti? Romantiškai praleisim vakarą? Einam pasivaikščioti? Einam į mano namus? :DDDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Laisvas pokalbis. - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 25 Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 6:44 am

O nieko originaliau neturi? xDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Laisvas pokalbis. - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 25 Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 8:57 am

Sveiki Pisuokliai!
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Laisvas pokalbis. - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 25 Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 9:14 am

Aloha, girtuokle xDD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Laisvas pokalbis. - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 25 Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 9:40 am

Deja. -.- xD

Sveiki, pydarai! *sun*
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 25 Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 10:03 am

Oooch, praleidau tokį vakarykštį pokalbį, gaila ;\
Halloha, ... man galima pravardžiuotis? xD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Laisvas pokalbis. - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 25 Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 10:16 am

Kaya, dok p*st. :DDDDD Aišku negalima, čia tik man tokia privilegija. ;]] :DDDD Jk. aišku galima. JK. :DDDD
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Laisvas pokalbis. - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 25 Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 10:18 am

Čia tikri pravardžių rūmai, kaip miela xDDDD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Laisvas pokalbis. - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 25 Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 10:18 am

Pravardžių rūmai nafik. I LUV IT. :DDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 25 Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 10:19 am

Och, prieš tai leisite suspardyti Jums pažastis? (((: Jėėėz, Kaya visai susimaišė, tai geriau patylės ir toliau gadins akis xD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Laisvas pokalbis. - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 25 Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 10:21 am

Kodėl gi ne. Negaila man jų, su jom nepap*isi. :DDDD Gadink gadink. Jeigu nerasiu ką p*st, eisiu rašyt dar vienos istorijos į pirmas.tavo, pažadu. :DDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Laisvas pokalbis. - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 25 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Laisvas pokalbis.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 2540Pereiti prie : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Laisvas pokalbis ;DD
» Laisvas pokalbis ;DD (2)
» Laisvas pokalbis ;DD (3)
» Laisvas pokalbis ;DD (4)
» Laisvas pokalbis (6)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-