Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Prie baro :>

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 41 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 41 Icon_minitimeKv. 04 16, 2009 1:50 pm

-Tu tyčiojiesi, ane?- vyptelėjo.- Neso aš TOOKS pijokas,- pavartė akim.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Prie baro :> - Page 41 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 41 Icon_minitimeKv. 04 16, 2009 1:52 pm

Ironiškai nusišypsojo.
-Sakai?Tada ir aš nesu tokia pijokė kaip atrodo.Išvis senai buvau gėrus...O tu,Mattew.taip,tu tu.
Nusijuokė.
-..išvedei mane iš kelio.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 41 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 41 Icon_minitimeKv. 04 16, 2009 1:55 pm

-Mmm. Sorry?- kilstelėjo antakį.- Nu, kartą į mėnesį sveika,- sukikeno.- Dar pasakyk kad tu nepatenkinta,- nusivaipė.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Prie baro :> - Page 41 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 41 Icon_minitimeKv. 04 16, 2009 1:57 pm

-Ne,apsimesti nemokėsiu.
Suraukė antakius.
-Beeeet,gal jau tikrai paleisi?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 41 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 41 Icon_minitimeKv. 04 16, 2009 2:41 pm

Išgėrusi savo gėrimą nušveičia taurė tolyn ir prigula ant stalo. 5 buteliai ugninės + "redmoonas" nekoks derinys. Pagulėjusi ~5min pakelia galvą nuo stalo ir apžiūri viską aplink. Pamačiusi Mattew vos nesusikeikia, kad demaskavo ją girtą, bet šįkart Helen buvo visiškai cypt ant to. "Švęsdama" užsisakė dar ugninės.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 41 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 41 Icon_minitimeKv. 04 16, 2009 3:57 pm

-Prasom prasom.. , -sukikeno Debora prdedama ant baro buteliu.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 41 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 41 Icon_minitimeKv. 04 16, 2009 4:08 pm

[i]Mattew pavartė akim ir paleido Keith.
-Kaip pasakysite,- vyptelėjo.- Wow, kas atsirado,- atsisuko į Deborą.- Buvai dingus ar miegojai po stalu?- nekaltai sumirksėjo ir sukikeno.
[i]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 41 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 41 Icon_minitimeKv. 04 16, 2009 4:13 pm

-O kuo tau nepatinka stalas? - paklause Debora kvailai vaipydamasi. Klastuole sukikeno ir atsigere is akzkieno palikto butelio.
-Tikiuosi be banginiu.. , -sumurmejo ir tese:
-Po stalu... ,- ji prode nyksti iskelta i virsu.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Prie baro :> - Page 41 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 41 Icon_minitimeKv. 04 16, 2009 4:49 pm

-Sveikute,pagaliau pasirodei.
Išsišiepė ir atsisuko į Mattew.
-Danke.O dabar tu jai tą patį kaip man?
Nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 41 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 41 Icon_minitimeKv. 04 16, 2009 4:53 pm

-Nieko blogo, šiaip smalsumas,- sukikeno. Atsisukęs į Keith, Matew kvailai sumirksėjo.
-Taip!- pareiškė išsišiepęs po kelių akimirkų.- Dzebę, meilę mano, ateik čia!- dramatiškai suriko, tiesdamas rankas per barą Deborą. Ir tiesą pasakius, nutaisęs gan kvailą veido išraišką.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Prie baro :> - Page 41 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 41 Icon_minitimeKv. 04 16, 2009 4:54 pm

Keith nejuokais susinervinus išplėšė lavono šypseną.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 41 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 41 Icon_minitimeKv. 04 16, 2009 5:00 pm

Mattew dėbtelėjo į nereaguojančią Deborą ir nuleido rankas.
-Jaučiuosi sugniuždytas, nesulaukęs atsako į savo jausmus,- šniurkštelėjo nosimi ir atsirėmęs ranka į barą, nubraukė netikrą ašarą. Bet pažvelgus į Keith visi juokai išsilakstė.
-Juk tu nereaguoji į tai rimtai?- kilstelėjo antakį, nesumodamas ką daugiau pasakyti.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Prie baro :> - Page 41 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 41 Icon_minitimeKv. 04 16, 2009 5:03 pm

-Tarkim nea.
Balse atsispindėjo pavydo gaidelė.



[[Keičius-pavydus pūkis xDDD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 41 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 41 Icon_minitimeKv. 04 16, 2009 5:07 pm

((Metis - laisvas paukštis LOLASLOLASLOLASLOLAS ))

-Keith, tai vadinama humoru,- pavartė akim.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Prie baro :> - Page 41 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 41 Icon_minitimeKv. 04 16, 2009 5:11 pm

-Juodu,ar pilku?
Šyptelėjo.
-Taigi supratau,supratau...
Atlaidžiai žvilgtelėjo į Mattew.
-Išvis,ko aš darkaus?Siaubas.Man reikia ugninės,nes į save nepanaši darausi.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 41 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 41 Icon_minitimeKv. 04 16, 2009 5:14 pm

((Aww, aš jau tikėjaus susipyksim xDDDDD Būtų geras LOLASLOLASLOLASLOLAS ))

-O dar sakai kad AŠ išvedžiau tave iš doros kelio,- sulingavo.- Bet jei žmogas be ugninės į save nepanašus..- šiek tiek patylėjo ir sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Prie baro :> - Page 41 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 41 Icon_minitimeKv. 04 16, 2009 5:16 pm

-Nu,gerai jau gerai...Nesu aš jau tokia baisi alkoholikė kaip tau atrodo.Man tik trupučio reikia,nes nervinuos dėl nieko.
Atsiduso ir iš kažkur pasigriebusi butelį atsigėrė.
-Pagal planą aš jau šiandien beveik viską atlikau,liko tik miegojimas po stalu.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 41 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 41 Icon_minitimeKv. 04 16, 2009 5:19 pm

-Tai galim labai greitai suorganizuoti!- linksmai tarė iš kažkur ištraukęs ir ant baro statydamas dėžę ugninės.- Atsimeni kad žadėjai dalintis vieta?- sukikeno ir ištraukęs butelį jį atsuko.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Prie baro :> - Page 41 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 41 Icon_minitimeKv. 04 16, 2009 5:21 pm

-Niet,apie tai buvau pamiršus.
Pakraipė galvą ir nedvejodama pasiėmė dar vieną butelį.Vienu mauku išgėrusi maždaug pusę atsiduso.
-Uchh,neblogai.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 41 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 41 Icon_minitimeKv. 04 16, 2009 5:24 pm

-Patikėk tu man kad ji nepijokė,- burtbtelėjo užsiversdamas butelį.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Prie baro :> - Page 41 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 41 Icon_minitimeKv. 04 16, 2009 5:26 pm

Susigėdusią veido išraišką bandė kažkaip paslėpti,bet nepavyko.
-Nu neee,tik kartai.s,nu.Tai tu mane kontroliuok,pasakysi kai jau keturiom vaiksciosiu,kad sustociau
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 41 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 41 Icon_minitimeKv. 04 16, 2009 5:29 pm

-O kam? Man taip labiau apsimoka,- sukikenęs prisislinko arčiau Keith ir užsivertė butelį.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Prie baro :> - Page 41 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 41 Icon_minitimeKv. 04 16, 2009 5:30 pm

-Vėl naudos bandysi išpešt?
Prisimerkusi atidžai įsižiūrėjo į Mattew.
-Blooogiukas.
Parodė velnio ragiukus.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 41 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 41 Icon_minitimeKv. 04 16, 2009 5:32 pm

-Neee,- numojo ranka.- Tik vilkas vegetaras, kartais ištvirkaujantis su kiškiais,- suklapsėjo akytėm, nusijuokė ir užsivertė butelį.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Prie baro :> - Page 41 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 41 Icon_minitimeKv. 04 16, 2009 5:35 pm

-Oh my.Are you kidding??
Nusijuokė.
-Čia tipo bus"Rodyk ką moki" antras dublis?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Prie baro :> - Page 41 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 41 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Prie baro :>

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 4142Pereiti prie : Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Next

 Similar topics

-
» Prie Senos
» Prie Hagrido tobelės
» Tunelis prie Gluosnio
» Pakrantė prie ežero [2]
» Supynės prie Gluosnio

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Kiauliasodis ir Skersinis Skersgatvis-