Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Prie baro :>

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 4:09 pm

Jessica padarė tą patį.
-Ji tavo?-metė žudantį žvilgsnį Dawe.-Žiūrėk nieko jei nepadaryk, nes turėsi reikalu su manim!-kreivai šyptelėjo ji.
Tada tarė Fleur:
-Man ko nors skanaus duok.-ir meiliai nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 4:12 pm

-Ka cia sneki? - dirsciojo tai i Dawe tai i Jessica.
-As taip taves pasiilgau! - syptelejo. - Ko noretum?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 4:13 pm

-Ko nors skanaus.-ramiai pakartojo Jess.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 4:17 pm

-Pavyzdziui? - paklause ir atkiso Jessicai meniu.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 4:20 pm

-Hm...-susimąstė Jess.-Gal duok man pasukų alaus. O jis skanus? Tikiuosi jis stiprus....
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 4:22 pm

-Mergaite! - sudraudusi nusijuoke - Ne per anksti gert? - treptelejo koja.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 4:24 pm

-Ką? Vos metais jaunesnė už tave esu... Ir be to man jau trylika!-patempė lūpą Jessica.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 4:24 pm

- Dėl Merlino meilės, prasideda istorijos visokios... - sumurmėjo Orchid. - Fleur, duok man taurę ugninės.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 4:25 pm

-O man 14 - nusijuoke - Vadinas turi klausyti vyresnes sesers.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 4:28 pm

-Kazka sakei? - atsisuko i Orchid.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 4:28 pm

- Sakiau. Ugninės taurę man.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 4:30 pm

-Aaa... Gerai tuoj... - pasake ir nuleke uz baro. Gryzo nesina taure ugnines - Stai.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 4:30 pm

- Ačiū, - padėkojo Orchid ir atsigėrė. - Kiek?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 4:33 pm

-Ugnine dykai - garsiai nusijuoke.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 4:36 pm

Orchid dirbtinai nusijuokė.
- Tada nešk visą butelį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 4:37 pm

-Kaip tai ne gėda?-ramiai paklausė Jessica.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 4:39 pm

-Ai.. - numojo ranka - Tai ko nori? - paklause sesers.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 4:41 pm

-Pasukų alaus.....-nutesė ji.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 4:42 pm

-A taip zinoma.. - atsake ir atnese sesei bokala alaus.
-Nepasigerk - nusijuoke.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 4:48 pm

-Pasistengsiu....-šyptelėjo ji.
Tada gurkštelėjo gurkšnelį alaus ir visa tai išspjovė.
-Ak tu!!! Norėjai mane vandeniu pamaitinti! Pala, pala.....-tarė Jessica.-Tai tu!!!-sušuko ji ir parodė pirštu į nubėgantį sodo nykštuką.-Aš tave vieną dieną tikrai pagausiu! Fleur,-kreipėsi ji į seserį.-Atnešk dar...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 4:50 pm

Fleur garsiai susnopavo, tingiai nuejo uz baro ir ipyle dar bokala alaus. Atnese ji sesri:
-Stai! - padejo bokala ant stalo ir nuejo valyti baro.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 4:53 pm

-Ačiuzzzz.....-nutesė ji.-Mama kraustosi iš proto, kad aš nevykau į Biobetonsą.....-pasišlykštėjusi tarė Jess.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 4:55 pm

-Jau visai ta mama - nutese Fleur visdar valydama bara.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 4:57 pm

Jessica baigė gerti alų.
-Dabar einam ir supažindink mane su teritorija.-iššiepė savo baltus ir dailius dantukus Jess.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prie baro :> - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 4:58 pm

-Supazindinsiu veliau.. po darbo, jei dar kojas pavilksiu - atsiduso Fleur. - Tu eik prie ezero ir manes palauk. Okey?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Prie baro :> - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prie baro :>   Prie baro :> - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Prie baro :>

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 342Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Next

 Similar topics

-
» Prie Senos
» Prie Hagrido tobelės
» Tunelis prie Gluosnio
» Pakrantė prie ežero [2]
» Supynės prie Gluosnio

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Kiauliasodis ir Skersinis Skersgatvis-