Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Laisvas pokalbis.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 28 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 4:01 pm

Tai Metthew ar kas ten toks jis ar ji? Jau visai as susimakalavau..... Laisvas pokalbis. - Page 28 80952
Atgal į viršų Go down
Yuuki Senpai
Yuuki Senpai



Pranešimų skaičius : 336
Female

Laisvas pokalbis. - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 28 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 4:38 pm

Aurora Hey ;}}
Vika pasikeik paraše kad priešė iš pirmo žvilgsnio Yuuki Senpai ;}}
Atgal į viršų Go down
http://degrass.darkbb.net
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 28 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 4:40 pm

Pakeiciau Priese- geriausia drauge xD
Atgal į viršų Go down
Yuuki Senpai
Yuuki Senpai



Pranešimų skaičius : 336
Female

Laisvas pokalbis. - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 28 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 4:41 pm

aha xD
Atgal į viršų Go down
http://degrass.darkbb.net
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 28 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 4:42 pm

Kdl tju savo paraso ir avo nauju nesidedi?
Atgal į viršų Go down
Yuuki Senpai
Yuuki Senpai



Pranešimų skaičius : 336
Female

Laisvas pokalbis. - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 28 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 5:02 pm

Užsimesiu tik vėliau,jau atsijungiu,einu toliau anime žiūrėt kol dar kam nors neužkliuvau savo buvimu...
Atgal į viršų Go down
http://degrass.darkbb.net
Zaichik de Majore
Zaichik de Majore



Vardas : Paulina
Pranešimų skaičius : 360
Female Amžius : 28
Profesija : SINGING, SWINGING
Kursas : NĖŠČIAS

Laisvas pokalbis. - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 28 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 5:05 pm

Žinai dabar aš turėčiau vaidinti "auką", ne tu. :]
Atgal į viršų Go down
http://chocolate.topgoo.net/
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 28 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 5:15 pm

Kas čia per aukų vaidinimai?
Aš 'spektaklį' pražiopsojau? ;DD
Atgal į viršų Go down
Zaichik de Majore
Zaichik de Majore



Vardas : Paulina
Pranešimų skaičius : 360
Female Amžius : 28
Profesija : SINGING, SWINGING
Kursas : NĖŠČIAS

Laisvas pokalbis. - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 28 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 5:17 pm

Yupp. Aš belekiek ilgai mąsčiau kol sugalvojau super-duper-awsm reikalingųjų sąrašą, o Yuuki nukopino - 1 oficialiai, o kitą pakeitė žodžius. :oD
Atgal į viršų Go down
http://chocolate.topgoo.net/
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 28 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 5:22 pm

Dabar bus tokia ilga istorija kaip su kriminalais? Gal pakalbam apie ka nors kita?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 28 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 5:39 pm

Hmm. Na aišku maloniau kai atsiklausia ar gali nukopint,bet šiaip.. labai pykti nereikėtų gal.. Nes vis gi tai tik žodžiai..susiskirstymas kas kuo bus..
Nors pvž man ir būtų nelb malonu jei kas nors ką nukopintu.
Kad ir pvž dabar Ronnie norėjo į parašą įsidėt aprangą kaip aš (cuz thats my idea) tai ji atsiklausė. Ir teisingai padarė,nes tikrai nefainai kai kažkas kopijuoja be leidimo.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Laisvas pokalbis. - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 28 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 5:42 pm

DUDES. Mano Smitą buvo nukopinę kitam fore, mano kurtą forumą buvo nukopinę, mano du personažus buvo nukopinę, o vieno netgi ir aprašymą pavogė starsinės žiurkės, kažkas metė mano kūrybą ir sakė, jog tai jos, o jūs čia dėl TOKIO SHIT pykstatės. Gal dabar pakelkim pisnį, nes aš panaudojus statusą "sugėrovas" ir "mylimiausia mokinė", o kažkas gi vis vien tą statusą pirmas panaudojo. ._. FIN, ginčas baigtas, o jeigu dar kur nors pamatysiu dar kokių užuominų apie šitą ginčą, nepagailėsiu įspėjimų.

O dabar, ką jūs katukai? xD
Atgal į viršų Go down
Zaichik de Majore
Zaichik de Majore



Vardas : Paulina
Pranešimų skaičius : 360
Female Amžius : 28
Profesija : SINGING, SWINGING
Kursas : NĖŠČIAS

Laisvas pokalbis. - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 28 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 5:46 pm

Valgau and visiai džiaugiuosi, kad.. Aš pavyzdys! Yay. :oD xDD
O ką tu, katanūk? xD
Atgal į viršų Go down
http://chocolate.topgoo.net/
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 28 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 5:56 pm

Nūū bet gi čia trūksta pyykčių *puppyeyes*
ok,ok. Visi gyvenam taikiai. Peace,dudes. xD
Umm. Aš vis bandau suššillt. O tūū,žūjkelyy ?xD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Laisvas pokalbis. - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 28 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 6:12 pm

Nėr čia ko džiaugtis, blede tu. xD
Aš gavau alaus skardinę, tai dabar atsidžiaugt negaliu. xDD

Trūksta pykčių? Aš labai džiaugiuosi, kad nebėra čia tiek pykčių, kiek buvo prieš metus... Kai čia dar viena tokia Eglė buvo... ir dar kita tokia Eglė... Arba galų gale kai aš mėgdavau primesti kietą, neturėdavau adminės teisių, tai visi ant manęs stumdavo. :DDDDD
Šalta? Sušildyt? xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 28 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 6:19 pm

Bleem tos Eglės xD
Velnias. Jei tik čia būčiau buvus seniau.. ;/
ūū. kokį pasiūlymą gavau xDDD
Šildyk mane,moterie. xDD bet,bet,bet..žinai ko aš noriu labiau negu tavo šilumos?..
tos gražios,viliojančios,sušildančios,įkvepiančios ir taip toliau.. alaus skardinės xDD

Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Laisvas pokalbis. - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 28 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 6:21 pm

Jooooooo... ;/ Dabar aš Dlight'o užsimaniau. Per Tave! ;/ O pardė nedirba :mistrust: O šiaip tai alus fuuuuj ;DDDD

Beet. Sveiki! Ką Jūs? :oD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 28 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 6:27 pm

Imam kita tema....
(ta prasme- pasgaliau...)
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Laisvas pokalbis. - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 28 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 6:27 pm

Nū vaaaaaa, kitą kartą žinosi, kad į forumus reikia registruotis metais ankščiau. xDD
mmmm... pasidalinčiau, bet... ką tik pribaigiau ją! HA! Ir žinot ką reiškia "seniai gėriau"? Kad Eglei jau biškin linksma pasidarė. xDDDDD


Becca, alus yra gerai! Mažais kiekiais aišku. xDD

Sveika, sveika. Dabar... dainuoju. (smirk) O jumis?

Viktorija, negerianti? xDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 28 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 6:28 pm

Deja ne... xDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 28 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 6:30 pm

Yoo. Pabandysiu to neužmiršti. xD
Ir taip. Alus gferaai. Labai gerai.
Mažais kiekiais.. pūslėm xDDD
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Laisvas pokalbis. - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 28 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 6:31 pm

Eg ir Kim, neee... Alus yra fuj. Nebent dar Dlight'as skanus (mm) Bet šiaip tai, kai neturi ką gert ir alus sueina. Patyriau savo kailiu ;DDD Bet vis tiek neskanu xDDDDDDD
Mumis? Rašinėju čia ir vis ruošiuosi junkt muziką bei su kitais acc'ais kažką veikt xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 28 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 6:34 pm

Alus fuuuu! Jezau, kaip bjauru! Gaila vemiancio snukucio nerandu....
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 28 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 6:37 pm

^ Atsiimk savo žodžius xDDD
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Laisvas pokalbis. - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 28 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 6:40 pm

Nuu bet ji teisi. Iš dalies. Bet beveik teisi! xDDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Laisvas pokalbis. - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 28 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Laisvas pokalbis.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 2840Pereiti prie : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Laisvas pokalbis ;DD
» Laisvas pokalbis ;DD (2)
» Laisvas pokalbis ;DD (3)
» Laisvas pokalbis ;DD (4)
» Laisvas pokalbis (6)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-