Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Laisvas pokalbis.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
AutoriusPranešimas
Bella Green
Bella Green



Vardas : Marija
Pranešimų skaičius : 809
Female Amžius : 31
Profesija : Skaitymas
Grupuotė : Fenikso Brolija
Kursas : Zinai ta juokeli kurio niekas nezino?...

Laisvas pokalbis. - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 19 Icon_minitimePen. 11 26, 2010 10:05 pm

Man regis Voldi rodis nemazai anroi daly.. o del to sokio, tai tikrai juokinga buvo :laugh:
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Laisvas pokalbis. - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 19 Icon_minitimePen. 11 26, 2010 10:17 pm

Scabior DeSangre rašo:
Nežinau, esu žmogus , kuris džiaugias viskuo. Kai šilta - miela, laiminga vaikštau, kai šaltukas nudažo raudonai skruostus - šypsaus. Balta visur, gražu, nueini į lauką, vaikai mėtosi sniegu, su šypsena nužiūri juos..mmm, užverti galvą akštyn, ant veido sėda baltos didelės snaigės. Dieve, ir kas gali būt geriau?... Nustriksi laiminga, kad viskas taip gražuu...

Duok penkis, mldc! :DD O šiandien aš pamyniau savo "Žiema sucks, pavasaris rules", pasidariau DAUG arbatos, apsirengiau itin plonai ir išvarėm fotkintis. Aš su marškinukais ir plonu švarkeliu. Šalta. VISUR sniegas. Minusinė temperatūra. Vėjas. O me krykštauja. :DD Nors vis vien, pasilieku prie nuomonės, jog žiema labai gerai tik pro langą, skambant Mykolaičio "Arbatai" ir rankose turint daug šilto gėrimo. :D

Lilija Smit rašo:
Na čia kaip kam :) beje visi matė Hario Poterio septintą dalį??

Ne visi! Jūs sukakoti spoilintojai, reiktų jums atskirą temą susikurti. :DD O me nesiruošia žiet, pakol kas nors neįrašys man to filmo, neatras mano dienotvarkėje laisvų valandų, nepajungs man kompo, nesugrūs disko ir nepaspaus play. :DD
Atgal į viršų Go down
Bella Green
Bella Green



Vardas : Marija
Pranešimų skaičius : 809
Female Amžius : 31
Profesija : Skaitymas
Grupuotė : Fenikso Brolija
Kursas : Zinai ta juokeli kurio niekas nezino?...

Laisvas pokalbis. - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 19 Icon_minitimePen. 11 26, 2010 11:14 pm

Ashton de Smith rašo:
Scabior DeSangre rašo:
Nežinau, esu žmogus , kuris džiaugias viskuo. Kai šilta - miela, laiminga vaikštau, kai šaltukas nudažo raudonai skruostus - šypsaus. Balta visur, gražu, nueini į lauką, vaikai mėtosi sniegu, su šypsena nužiūri juos..mmm, užverti galvą akštyn, ant veido sėda baltos didelės snaigės. Dieve, ir kas gali būt geriau?... Nustriksi laiminga, kad viskas taip gražuu...

Duok penkis, mldc! :DD O šiandien aš pamyniau savo "Žiema sucks, pavasaris rules", pasidariau DAUG arbatos, apsirengiau itin plonai ir išvarėm fotkintis. Aš su marškinukais ir plonu švarkeliu. Šalta. VISUR sniegas. Minusinė temperatūra. Vėjas. O me krykštauja. :DD Nors vis vien, pasilieku prie nuomonės, jog žiema labai gerai tik pro langą, skambant Mykolaičio "Arbatai" ir rankose turint daug šilto gėrimo. :D

Lilija Smit rašo:
Na čia kaip kam :) beje visi matė Hario Poterio septintą dalį??

Ne visi! Jūs sukakoti spoilintojai, reiktų jums atskirą temą susikurti. :DD O me nesiruošia žiet, pakol kas nors neįrašys man to filmo, neatras mano dienotvarkėje laisvų valandų, nepajungs man kompo, nesugrūs disko ir nepaspaus play. :DD

ir neprilaikys galvos kad nenusvirtu beziurint :laugh:
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Laisvas pokalbis. - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 19 Icon_minitimePen. 11 26, 2010 11:34 pm

Jo, ir dar akių vokus pakels. Nors gal neprireiks šito. :D
Atgal į viršų Go down
Zaichik de Majore
Zaichik de Majore



Vardas : Paulina
Pranešimų skaičius : 360
Female Amžius : 28
Profesija : SINGING, SWINGING
Kursas : NĖŠČIAS

Laisvas pokalbis. - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 19 Icon_minitimeŠt. 11 27, 2010 8:11 am

priverskit mane pasirinkt Zuikelį arba Mattūką. : ///
Atgal į viršų Go down
http://chocolate.topgoo.net/
Bella Green
Bella Green



Vardas : Marija
Pranešimų skaičius : 809
Female Amžius : 31
Profesija : Skaitymas
Grupuotė : Fenikso Brolija
Kursas : Zinai ta juokeli kurio niekas nezino?...

Laisvas pokalbis. - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 19 Icon_minitimeŠt. 11 27, 2010 2:18 pm

o kam au ji ziuret? :DD
Atgal į viršų Go down
Lilija Smit
Lilija Smit



Vardas : M
Pranešimų skaičius : 185
Female Amžius : 34

Laisvas pokalbis. - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 19 Icon_minitimeŠt. 11 27, 2010 3:26 pm

na merginos, pašnekėjom apie šalti, tai ir prisikarksėjom... Žiauriai šiandien slidu :(
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 19 Icon_minitimeŠt. 11 27, 2010 5:02 pm

labai xD
išsitėškiau išėjus xD
tokia laiminga išstriksėjau ir baaambt ant žemės nuo laiptų xD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 38

Laisvas pokalbis. - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 19 Icon_minitimeŠt. 11 27, 2010 5:19 pm

Laimė, kad man šiandien neteko kišt nosies iš namų.. :D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 19 Icon_minitimeŠt. 11 27, 2010 5:22 pm

bet miela xD kai šalta xD nosis užšala xD
Atgal į viršų Go down
Bella Green
Bella Green



Vardas : Marija
Pranešimų skaičius : 809
Female Amžius : 31
Profesija : Skaitymas
Grupuotė : Fenikso Brolija
Kursas : Zinai ta juokeli kurio niekas nezino?...

Laisvas pokalbis. - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 19 Icon_minitimeŠt. 11 27, 2010 7:37 pm

as irgi dziaugiusi kad nereikian kist nosies i lauka 👏
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Laisvas pokalbis. - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 19 Icon_minitimeŠt. 11 27, 2010 7:43 pm

Zaichik de Majore rašo:
priverskit mane pasirinkt Zuikelį arba Mattūką. : ///

O kam rinktis, a? :DD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Laisvas pokalbis. - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 19 Icon_minitimeŠt. 11 27, 2010 7:48 pm

Kol parėjau namo sustipau nesveikai :DD prie VJC'o dar kokia 10 min teko prastovėt, tai maniau prišalsiu prie grindinio :DDDD siaubas. o tik -6 rodė. Tai kas bus kai apie 15 šals :DDD?
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Laisvas pokalbis. - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 19 Icon_minitimeŠt. 11 27, 2010 7:54 pm

Eikit lašinių augintis. :D
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Laisvas pokalbis. - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 19 Icon_minitimeŠt. 11 27, 2010 7:55 pm

beviltiška :DDD man niekad nepavyksta :DDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 19 Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 8:40 am

užjaučiu, man irgi nepavyksta xD bet sušilti galima xD šokinėji, strikalioji, bėgioji ir viskas gerai xD arba apsimauni striukė, šaliką, pirštines, kepurę ir fsiooo xD
Atgal į viršų Go down
Lilija Smit
Lilija Smit



Vardas : M
Pranešimų skaičius : 185
Female Amžius : 34

Laisvas pokalbis. - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 19 Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 11:43 am

Mane tas ledas užp**a, jaučiu ryt vėluosiu į paskaitas, arba išviso neatsikelsiu, nes bus šalta. Pas mane namie šalta, su šiltu megztiniu sėdžiu ir dar šaliką apsiviniojau. Net namuose nosis užšalusi :( Dar šiandien sugebėjau 6 kartus nusičiaudėti, čiuju bus sloga :(
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Laisvas pokalbis. - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 19 Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 2:58 pm

Sveikos. Kū darot? : )
Atgal į viršų Go down
Amelia Halliwell
Amelia Halliwell



Vardas : Eglė
Pranešimų skaičius : 303

Laisvas pokalbis. - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 19 Icon_minitimeAntr. 11 30, 2010 11:49 am

Laba diena.
Atgal į viršų Go down
Lilija Smit
Lilija Smit



Vardas : M
Pranešimų skaičius : 185
Female Amžius : 34

Laisvas pokalbis. - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 19 Icon_minitimeAntr. 11 30, 2010 12:34 pm

Aš tai bandau su referatais susidoroti. Gal kas turi ką nors apie Vilniaus architektūra anglu kalba?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 19 Icon_minitimeAntr. 11 30, 2010 12:47 pm

Heeeey. Aš tai klykauju po HP5 filmo pažiūrėijimo (nerealuus buvo), ir tuoj esu ruošt ND.
Atgal į viršų Go down
Amelia Halliwell
Amelia Halliwell



Vardas : Eglė
Pranešimų skaičius : 303

Laisvas pokalbis. - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 19 Icon_minitimeAntr. 11 30, 2010 2:51 pm

Lilija Smit rašo:
Aš tai bandau su referatais susidoroti. Gal kas turi ką nors apie Vilniaus architektūra anglu kalba?

http://www.balticroads.lt/en/cities/vilnius.asp
http://www.randburg.com/li/general/general_16.html
Atgal į viršų Go down
Lilija Smit
Lilija Smit



Vardas : M
Pranešimų skaičius : 185
Female Amžius : 34

Laisvas pokalbis. - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 19 Icon_minitimeAntr. 11 30, 2010 3:06 pm

dėkui, bet kai reiks viešai pristatyti, tai apsikakosiu vietoj. Nemėgstu viešai kalbėti ;(
Atgal į viršų Go down
Amelia Halliwell
Amelia Halliwell



Vardas : Eglė
Pranešimų skaičius : 303

Laisvas pokalbis. - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 19 Icon_minitimeAntr. 11 30, 2010 3:12 pm

Kelintokė tu?
Atgal į viršų Go down
Lilija Smit
Lilija Smit



Vardas : M
Pranešimų skaičius : 185
Female Amžius : 34

Laisvas pokalbis. - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 19 Icon_minitimeAntr. 11 30, 2010 3:16 pm

Henriette De'Shant rašo:
Kelintokė tu?
Pirmakursė
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Laisvas pokalbis. - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 19 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Laisvas pokalbis.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1940Pereiti prie : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Laisvas pokalbis ;DD (3)
» Laisvas pokalbis ;DD (4)
» Laisvas pokalbis: Penktas! xD
» Laisvas pokalbis.
» Laisvas pokalbis.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-