Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimePir. 01 31, 2011 9:03 pm

Fi suplojo katučiu.
- Viskas. Mes jamam šytą darbą! - cyptelėjo ir apsisuko kėdutėje. Tada nužvelgusi barmeną, pakreipė galvą.
- Kaip manai, ar skanus cepekas iš jo išeitų? - paklausė Eindžialės.

[[ O taip. Mes taip darysim xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ]]
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimePir. 01 31, 2011 9:12 pm

(( ei, dood, tu adminas buvai kiek pamenu buvai, nia? uždėk man kokį rangą, bo jaučiuosi keistai nereikšminga šitaip xD Please? :DD ))

Kelias akimirkas Black'ė paklapsėjo mąstydama, tada dirstelėjo į Chris'ą ir vėl atsisuko į Fi.
-Ką žinau, kad gaila tokį kepti. Geriau pasidaryk iškamšą ir pastatyk lauke šluotinės, žinai, su kokiu ženklu.. nebloga reklama, ponimaješ, ir šiaip sutaupysi,- paprotino Dfyjų, užsiversdama butelį.

(( ir wheee, aš Svynis :DDD ))
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimePir. 01 31, 2011 9:15 pm

[[ Aš vis dar galiu paspausti stebuklingąjį "Eiti į administratoriaus meniu" mygtuką. ;DDDDD Ok. Ką nors surasiu Tau. ;D ]]

Fi suklinksėjusi vėl sposojo į Ch.
- Žinai, gerai sakai. Toks snukelis daug žmonių pritrauks. - linktelėjo. - Manau, po karo reikės prasinešti pro Hogą. Žinai, visur bus pilna nereikalingos mesytės. - išsišiepė. - O kai pritrūks mėsytės, kursim naują karą. - dar labiau išsišiepė nuo savo įdėjos. - Viskas čiki piki. - sukikeno, ir pabaigė butelį.

[[ Oiiii. Aš būsiu Lovett. ;D ]]
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimePir. 01 31, 2011 9:19 pm

(( Dyyydelį rožinį ženklą su užrašu DIDMOTERĖ 24/7 !!! xDDDDDD ))
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimePir. 01 31, 2011 9:23 pm

(( ir jeigu viskas vyks pagal planą, tu irgi užsibaigsi kaip cepelinas :DDDDDD ))

-Argi mes ne genijai,- išsišiepė.- Net nereikės ieškot kur lavoną numest. Kaip faaaaaainai,- sukikeno.- Taaaigi. Kuo galvoji remt naują interjerą?- suklapsėjo, užsivertė butelį, vėl suklapsėjo.
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimePir. 01 31, 2011 9:26 pm

- MV'istų galvomis. Seniai praėjo tie laikai, kai senoliai namų elfų galvas kaldavo. Pats laikas daryti šviežovę. - linktelėjo. - Agirdž. Gal norėsi padėt įrengt naują interjerą? Galėsi per atidarymą lakt nemokamai. - išsišiepė. - O man kompanija taškantis su kočėlu ir kapokle pravers. - linktelėjo.

[[ Viskas, pervadinsim tuoj Tris Šluotas xDDDDD ]]
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimePir. 01 31, 2011 9:31 pm

(( Trys bandialės :D Ne, "TRYS GALVOS" xDDD ))

-Per atidarymą? Prajuokinai. Aš ten gyvenime mokamai negėriau,- sukikeno.- Šūr. Turėtų būti linksma,- gūžtelėjo.- Eiii,- nutęsė.- Gal aš galėsiu iškamša užsiimti?- galva linktelėjo į Chris'ą ir išsišiepė.- Aš profesionalus mėsininkas/kimšėjas. Buvau. Praeitam gyvenime,- pervertė akim.- Koks skirtumas,- gūželėjo.
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimePir. 01 31, 2011 9:34 pm

[[ TRYS DIDMOTERIŲ GALVOS. Tik viena dar su kūnu laksto. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ]]

Fi susiraukė.
- Hm. Gerai. Tik pasistenk veidą palikti tokį, koks dabar atrodo. O tai išbaidysi klientus. - linktelėjo ir užsivertė bonkę.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimePir. 01 31, 2011 9:45 pm

-Deal,- sulinksėjo.- Ai va. Tai kada pradedam?
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimePir. 01 31, 2011 9:53 pm

- Kada man pristatysi šitą sutvarkytą, tada aš sutvarkysiu likusį Šluotinės (vos neparašiau Didmoterinės. (rofl) ) dizainą. - linktelėjo.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimePir. 01 31, 2011 10:08 pm

(( Didmoterinė. Bl. Man PRAAJNA :DDDDD ))

-Reiškia negreitai,- žvilgtelėjo į fazių vis dar neatgaunanti Chris'ą. Atsidusus Eindžial užsivertė butelį.- Kaip sakai, gal apie tai reikės pastatyti kokį miuziklą?- susimąstė.
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimePir. 01 31, 2011 10:13 pm

- Fiona de Jager ir Angel Black. MVistų galvas kapojančios Kiauliasodžio Didžiosios gatvės didmoterės. - išdidžiai paskelbė. - Ką manai? - išsišiepė.

[[ Ok. Lekiu gult. Manau, reikia grįžti į normalų miego režimą ir mokyklą. Šiandien nebuvau. ;D Čiao! ]]
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimePir. 01 31, 2011 10:17 pm

(( kay, baaaai :DD ))


-Man patinka. Tik siūlau gatvę pervadint. Kažkaip nekimba,- susiraukė.
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 9:44 am

Fi sukliksėjo ir prukštelėjo.
- Tu ką, taip nuvertini mano pastangas? - nuliūdusia roža tarė. - Tada pati jau kurk gatvės pavadinimą, jeigu tokia mandra esi. - sukikeno ir užsivertė butelį.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 9:44 am

Fi sukliksėjo ir prukštelėjo.
- Tu ką, taip nuvertini mano pastangas? - nuliūdusia roža tarė. - Tada pati jau kurk gatvės pavadinimą, jeigu tokia mandra esi. - sukikeno ir užsivertė butelį.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 4:58 pm

-Džiaukis, durne, nuoširdžios kritikos šiais laikais retai kur berasi,- protingai sulinksėjo.
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Maggie Pitts
Maggie Pitts



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 294
Female Amžius : 32
Grupuotė : Žiobaras

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 7:11 pm

Ch. dar nespėjus padėti savo dokumento į spintelę, šis užsiliepsnojo. Vaikinas nė nemirktelėjo. Dokumentui pavirtus pelenais, Ch. jau nužiūrinėjo ką tik atėjusį Fyšių ir džiūgavo, kad į barą užeina tokių lankytojų. Merginai atsisėdus prie baro, Chrisas pripėdino prie Fi, tik iš kitos baro pusės, ir nusišypsojo merginai.
- Ko norėtum? - paklausė ignoruodamas karingai nusiteikusią Angel. Kai priešais Fi atsirado vyno butelis, Ch. dėbtelėjo į Angel. Pasilenkęs iš po baro išsitraukė ugninės butelį ir jį atsisukęs užsivertė. Atitraukęs lūpas vaikinas vėl žvilgtelėjo į Angel.
- Aš Christopheris. Tiesiog Chrisas. O ne kažkoks neaiškus elementas, - šyptelėjo. - O dėl dokumento, čia buvo tik kopija. - mirktelėjo ir vėl užsivertė butelį. Kai Ch. pasiekė žinia, jog jis dar vis nepastatė, pasilenkė ir ėmė kuistis po baru esančioje alkoholio dėžėje. Besikuisdamas vaikinux klausėsi Angel ir Fi pokalbio apie tai, kaip Chrisas tiktų vietoj iškabos Šluotinės kieme. Pagaliau radęs ieškomų gėrimų, Chrisas išlindo iš po baro. Toks visas susivėlęs, sexy ir, žinoma, su smirk'u.
- Nė negalvokit. Iš manęs iškamšos nedarysit, - nusijuokė. Išdėliojo surastus butelius (kelis vyno, kelis ugninės, kelis vermuto ir dar visokių kitokių š.) ir, atsivilkęs kėdę, atsisėdo už baro, priešais Angel ir Fi. Užsivertė ugninės butelį.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 7:35 pm

-Chris'as..- Angel nutęsė.- Chris'as,- pakartojo ir išplėtus akis dėbtelėjo į Dfyjų. Kiek pamirksėjus, gūžtelėjo ir gurkštelėjo iš savo butelio.
-Nepergyvenk, susitvarkysim ir su originalais. Katilas mano, sakyk ką tu nori. Visi šulai mane pažįsta..- nutėsė.- Gerai, nepažįsta..- prisipažino po kelių akimirkų tylos.- Bet ir susipažinti nenori.. Žinai, gandai šiais laikais greitai sklinda,- neaiškiai sugestikuliavo rankomis.- Žodžiu, jiem ramiau bus gyventi, jei me nesupykus. Ir jie tai žino,- pakilnojo antakius.
-Patikėėk manim, tavies nieks neklaus. Vieną vakarą ramiai nueisi miegot, o atsikelsi, ar, neatsikelsi, jei logiškai, kaip iškamša,- Angel linktelėjo.- Taigi. Apie ką mes?- vyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 1:05 pm

Fi suklinksėjo ir nežymiai atsisukusi į Angel žybtelėjo akim daugmaž "Nieko nesakyk, pati žinau. "
- Kas jau kas, bet Angel ir aš tikrai su Tavim galėtumėm susidoroti, atsakau. - linktelėjo dar kartą nužvelgusi vaikiną.
- Kas čia tėra vien kaulai ir mėsa. Kaulus į mišką, o mėsą prie Šluotinės. O kai nusibos iškaba - tai į cepekus. - tarė, ir pribaigė butelį.
- Jo jo. Apie ką mes? - susiraukė ir ši pamesdama pokalbio giją.
Atgal į viršų Go down
Maggie Pitts
Maggie Pitts



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 294
Female Amžius : 32
Grupuotė : Žiobaras

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 4:57 pm

Ch. vis vartė akis, kol Angel baigė kalbėti apie Katilą.
- Klausyk, visiškai nenoriu su tavim... - nužvelgė merginą ir nusišypsojo, - ginčytis dėl šitos skylės, bet, - linktelėjo. - Katilas mano. Ir man neįdomu kas tave pažįsta, ką pažįsti tu, kas tavęs bijo ar ko bijai tu, - sumurmėjo ir užsivertė butelį.
- Žinokit, aš žiauriai neskanus. Ir šiaip, iškaba iš manęs nekokia, - prunkštelėjo ir susiraukęs žvilgtelėjo į merginas, kai šios viena po kitos pametė pokalbio temą.
- Baigėm ties... - sumirksėjo. Gūžtelėjęs pečiais gurkštelėjo ugninės. Kažką prisiminęs, Ch. atsisuko į Angel.
- Beje, o tu kas? - susiraukė. Tuomet atsisuko į Fioną. Kažkokios keistos mintys ėmė lįsti Chrisui į galvą. Apie kūdikį, šventinį stalą, daug ugninės butelių po stalu ir ant jo ir Ch. su... Fi?
- O tu man kažkur matyta, - susiraukė.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 8:59 pm

-Talk to the finger,- nė neatsisukdama į Chris'ą, sumosikavo rodomuoju pirštu jam prieš nosį.- Palauk. Pirštas tai ne tas,- žvilgtelėjo į savo ranką.- Meh. Vienžo,- gūžtelėjo.
-Neskanus, todėl iškamšą ir darom,- palinksėjo.- Logiška,- pirštu pabaksnojo į smilkinį.- O kas aš, tu jau klausei. Jei jau taip, rekomenduoju bilobilą - man padėjo. Atrodo.. Nors šiaip.. nepamenu,- nutęsė. Pamačius kad vaikinas keistai spokso į Fi, Eindžial nejučia pasislinko į šalį, toliau lėtai siurbčiodama iš savo butelio, laukdama Fi reakcijos. Situacija ėmė panašėti į muilo operą, o Eindžial myyyyli muilo operas, mergina vos susilaikė neišsibūrus dėžės popkorno.
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 03, 2011 9:39 am

[[ Melioooodrama! Yay! ;DDD ]]

Fi suklinksėjo.
- Žinok jeigu prie Eindžialės prisijungia tokia žudimo mašina, pirštais nerodom, tai tada Tau tikrai daugiau negu šakės. Jeigu labai norėčiau jau dabar būtum iškamša. Bet mes dabar tingim, ania? - paklausė Black'ės pritarimo.
- Tu tikrai nematei manęs kažkur kažkokios būsimos varnės, pavadinkime ją Becce, krikštynose, ir mes tikrai nieko nedarėm po stalu. - linktelėjo Fi, ir tylomis užsivertė butelį. Mergina tikėjo, kad Angel dabar roflinasi savo galvoje, nes žinojo, kaip merginai patinka tokios situacijos.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 03, 2011 6:13 pm

-Aha. Tingim. Ir esam biškį apsvaigusios.. eee.. meile, todėl ko gero netyčia nukirptume kokią nosį ar ausį kreivai. Geriau nerizikuoti,- linktelėjo ir nusviedus jau užbaigtą vyno butelį šalin, pasiėmė naują.
Angel dirstelėjo į Chris'ą. Stengdama nesuskikenti, burnon susikišo saują iš oro staiga atsiradusių popcorn'ų. Lėtai kramtydama, atkišo dėžutę Fi.
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 03, 2011 6:16 pm

Fi nežiūrėdama į Angel po baru jau įspyrė, bo šyta boba jau beveik juokės garsiai, kaip jai buvo juokinga, o Fi tai viską sprogdint norėjos. Nors kada ji to nenorėjo? Tada nepastebimai paėmė popkornų iš Black'ės.
- Žiū - skrendantis riūžavas tritatukas! - cyptelėjo Chrisui, ir šiam nusisukus mergina prisikimšo burną popkornų. Kai vaikinas parsisuko atgal, Fi užsivertė butelį.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 03, 2011 6:22 pm

Angel kyštelėjo liežuvį kaip atsaką į Fi spyrį. Chris'ui nusisukus ieškot triratuko, mergina suskikeno.
-Jap. Jei jau apie triratukus, žinok, kad va tas vat - mano,- perspėjo Dfioną.- Apie ką mes?- šyptelėjo, atsisukus Chris'ui, toliau kramsnodama popkornus. Kiek padvejojus, atkišo dėžutę susikonfūzinusiam Christopheriui.
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Sponsored content





Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 27Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

 Similar topics

-
» Baras...
» Baras
» Baras
» Baras...
» Baras

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Kiauliasodis ir Skersinis Skersgatvis-