Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Lebrono Jameso kabinetas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Lebrono Jameso kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lebrono Jameso kabinetas   Lebrono Jameso kabinetas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 01 11, 2011 11:14 am

- Jei neatsiras savanorių atlikti tą darbą, tada kreipkitės pas mane,- išsišiepė moteris. - Šnipas? Na, nežinau, ką čia pasakius... šiaip man atrodo geriau tiesiog pulti, šnipai ne visai reikalingi,- surimtėjo Caroline. - Taigi, aš sėdžiu ir laukiu, o Jūs kuo greičiau darykit įstatymus. - paragino moteris.
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

Lebrono Jameso kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lebrono Jameso kabinetas   Lebrono Jameso kabinetas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 01 11, 2011 10:48 pm

- Jei ne tai ir nereikia to šnipo,- tada jis įnyko į rašymą, bet po minutės pagalvojo ir nustojo rašęs,- o kas iš to, kad aš tuos įstatymus parašysiu? Ministrė jų visvien nepriims. Aš čia dabar esu bejėgis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Lebrono Jameso kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lebrono Jameso kabinetas   Lebrono Jameso kabinetas - Page 2 Icon_minitimeTr. 01 12, 2011 11:52 am

- Na, aš juos pristatysiu ministrei. Jei nepatiks, tada jau nežinau. Nemanau, kad jai galėtų nepatikti tokie įstatymai. Nors ko galima iš jos tikėtis? - sukluso Car ir žvelgė į LJ.
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

Lebrono Jameso kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lebrono Jameso kabinetas   Lebrono Jameso kabinetas - Page 2 Icon_minitimeTr. 01 12, 2011 5:02 pm

Lebronas prisislinko prie Caroline ausies ir pasakė:
- Ministrė gali būti ne mūsų pusėje, tai yra prisidėjusi prie Hogvartso užgrobimo,- tada jis atsitraukė ir tęsė rašymą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Lebrono Jameso kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lebrono Jameso kabinetas   Lebrono Jameso kabinetas - Page 2 Icon_minitimeTr. 01 12, 2011 5:16 pm

- Kąąąąą?... - nenorėdama tikėti pasakė Caroline. - Tai tu nori pasakyt, kad ji priklauso MVistams?
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

Lebrono Jameso kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lebrono Jameso kabinetas   Lebrono Jameso kabinetas - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 1:09 pm

LJ šiek tiek net gi suabejojo ar jis pats sako tiesą:
- Jūs tik nusiraminkit, aš tik įtariu, tai dar tikrai nieko nereiškia,- ramino Car Lebronas jau nebekreipdamas dėmesio į jau niekam nebeįdomų įstatymų lapą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Lebrono Jameso kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lebrono Jameso kabinetas   Lebrono Jameso kabinetas - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 1:31 pm

- Gal atrodo kad perdedu, bet net įtarimai gali reikšti tiesą, - ramiu tonu tarė Caroline. - Gerai, aš raminuosi, jūs rašot įstatymus. Ir baigiam. Man teks išsiaiškinti, ko toji ministrė pusėj: ar mūsų, ar tų blogiečių. - įsitikinusi dalyku, kad ministrė yra MVistė, ištarė Caroline. - Aš sužinosiu.
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

Lebrono Jameso kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lebrono Jameso kabinetas   Lebrono Jameso kabinetas - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 4:35 pm

- Pasirodo,- nusišypsojo LJ,- kad vis dėl to, teks užsiimti šnipinėjimu,- Tada jis pasiėmė lapą kuriame buvo parašytas vos vienas įstatymas:

Įstatymų raštas - reikalingas patvirtinimas dėl:
Amžiaus ribojimo pradedant mokytis keliauti oru. Pakeitimas nuo dvidešimties metų.
Keitimo priežastis: didelis aukų skaičius keliaujant oru jaunuoliams.
Pasirašyta Lebrono Jameso.


- Štai pabandykit jai parodyti šį įstatymą ir pažiūrėsit kurių ji pusėje. Vien tik dėl to, kad aš jį pasirašiau, ministrė jo nepasirašys,- LJ padavė Car kvailą įstatymą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Lebrono Jameso kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lebrono Jameso kabinetas   Lebrono Jameso kabinetas - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 6:35 pm

- Na pažiūrėsim, ką sakys ministrė. - abejotinu balsu ištarė Carolne ir stvėrė lapą. - viso gero. - išsišiepė ir išlėkė pas ministrę.
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

Lebrono Jameso kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lebrono Jameso kabinetas   Lebrono Jameso kabinetas - Page 2 Icon_minitimeSk. 04 17, 2011 8:59 am

Dingęs ilgam, ji ir vėl iš kažkur atsiranda savo kabinete... Visiškai nežinantis kas vyksta, Lebronas tiesiog atsisėda savo kėdėje ( bent jau žino, kad jis vis dar departamento vadovas) ir ilgai mąsto, ką čia nuveikus.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Lebrono Jameso kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lebrono Jameso kabinetas   Lebrono Jameso kabinetas - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Lebrono Jameso kabinetas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Joe kabinetas
» Lebrono vila
» Jameso landynė kurioje jis tūno po pamokų ((dažniausiai))
» Shepard'o kabinetas
» Jasono kabinetas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Magijos Ministerija-